Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Hõõõség

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
108 hozzászólás a témában

#101
lensver

lensver

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.944 hozzászólás
Hát akinek egy egész hûtôszobája van, az persze megteheti. Én jól néznék ki, ha szerény kis hûtômbe megpróbálnám belegyömöszölni a bringát!  ;D

#102
vendég_Charon_*

vendég_Charon_*
  • vendég
Szimpla hûtõ!!! Nem fagyasztóóóóó!  ;D ;D ;)
És tényleg így szeretem. Tavaly nyáron egyébként kiakadtak a laborban rajtam, amikor hazamenetel elõtt egy órával a hûtõszobában volt a bicajom....  ;D

#103
lensver

lensver

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.944 hozzászólás
Ezt hogy csinálod? Az ülést és a ruhát is berakod a  hûtôbe,netán a mélyhûtôben lefagyasztod ôket, majd úgy bújsz bele a keményre fagyott göncökbe???  ;D ;D

#104
vendég_Charon_*

vendég_Charon_*
  • vendég
Részemrõl vagy reggel 6-7 körül kezdek és kilencig még általában bírható, vagy este 6 után szintén. És két kulacs, meg elõhûtött ruházat és ülés. (Nem vicc!  ;D)

#105
Major

Major

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.320 hozzászólás
ruff küldi (Õ valami rejtélyes okból nem tud ide írni!!!  ??? )

"Angel, ha szomjas vagy akkor inni kell !!!  >:( Különben kidöglesz !
Egyébként Olyanokra még nem gondoltatok, hogy vizes hajjal indultok neki az útnak ? Na persze ehhez egy nagyobb hajmennyiség szükségeltetik, kopaszok hátrányban, kleopátra rulez. Egyébként bukó szerintem is jó , ja jut eszembe, lensver, azok amiket mondtál ízületek !!  ;D ;D ;D na jó, a fejet leszámítva ... egyébként én a homlokról, talpról és a hónaljról tudtam hogy ilyenek ( mármint olyan hoérzékéelésmagasfokonpontok, nem ízületek ! )
Na és arra még nem gondoltatok , hogy este tekertek ?? Na persze nem az, hogy mindig este mész edzeni, hanem csak kiprobálni, bár azt természetesnek tartom, hogy nyáron késobb indulok el tekerni , késobb is jövök meg, álltalában már sötétben, no de ne kanyarodjunk át a látni látszani topicba.Angel, az tényleg király , csak egyszer jussak el a zuhanyig vagy a kádig úgy, hogy közben nem ülök le fél órát pihenni ! Az a víz fagyasztós dolog tényleg jó, éna zt csinálom, hogy a nagyobb kulacsomban lefagyasztom, a termo kulacsomban meg nem, és mire az utóbbit kiioszom , a másikban már megolvad annyira, hogy inni lehessen 8) . Opa , egy - két núllát lehagytál  ;D
Na bocs hog yilyen rednszerezetlenül írtam, de most így jött  :-[  gobozzátok ki  :P ."

#106
Angel

Angel

    vendég

  • fórumtag
  • 31 hozzászólás
Nekem az is bevált, hogy jéghideg víz alá tartom sok ideig a mancsaimat.
De a legkirályabb, amikor néhány órás tekerés után (a déli hõségben... -legalábbis koradu.) hazaérek és zsupppsz... be a hideg zuhany alá  ;D
De én szeretek melegben tekerni (NEM HÕSÉGBEN!), mag 1 kicsit mazochista is vagyok...  ::)
A hideg piát én azért nem csipázom, mert fél perc és már +int tök szomjas vagyok...
Ennyi.

Angel vótam

#107
lensver

lensver

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.944 hozzászólás
Amig tekersz, addig van szellô, és addig jó. Tehát: nem szabad leállni, vagy csak olyan helyen ahol kis/nagy szellô jár.

A sisakot én általában nem kedvelem, de nyáron kifejezetten jó szolgálatot tesz, és védi a fejet a napsugaraktól, kicsit szerintem hûvösegg, ha rajtad van. De ez is csak addig igaz, amig tekersz.

Szeretem, ha a hegyekben hideg italt ihatok. Ezt max. du. 1-ig meg is tudom valósitani úgy, hogy túra elôtti nap estéjén berakom a flakont a mélyhûtôbe, majd másnap viszem magammal a jéggé fagyott vizet. Pár óra, mire kiolvad, de még akkor is hideg marad egy ideig. Imádom, mikor  már vagy 3 órája tekerek, benn vagyok a hegyekben, és akkor elôveszem a jéghideg italt a rekkenô  hôségben. Csúcs ez az érzés! - jobb minden kólánál.

Sokat segit, ha minden kútnál hideg vizet eresztesz a fejedre, továbbá a csuklóidra, bokára, térdre. Ha jól tudom, ezek valamilyen frissitô pontok a testen.

Most nagyjából ezek jutnak eszembe.

#108
Nolan

Nolan

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 537 hozzászólás
Asszem 1 liter viz/perc
az mindig hat

#109
ruff

ruff

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 784 hozzászólás
Itt a nyár, és aszsem mindnyájan tapasztalhattátok már az idpjárás azon szélsõségét, mikor  :'( - így nézünk ki, izzadunk mert MELEG van.Ti mit tesztek ellene, mert ugyebár tekerni és élni kell, de 35 fokban nem lehet ?Azaz lehet de hogyan ?