Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Hõõõség

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
108 hozzászólás a témában

#21
lensver

lensver

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.944 hozzászólás
Hát Zsuzsi, pedig amikor a múltkor elnéztelek, mint száguldasz el a full-zárt sisakodban, mely olyan lehet ilyenkor, akár egy kazán,(???), nem gondoltam volna rólad, hogy utálod a meleget. Sôt, akkor felvetôdött bennem, hogy te talán valami sivatagi helyen nevelkedtél, ahol az ilyen hôre mondják azt,  hogy "végre hüvösebb van" !  ;D

#22
Sonka_Zsuzsi

Sonka_Zsuzsi

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.342 hozzászólás
Nekem csak annyi a bajom a hõséggel, hogy ki ne állhatom és nem bírom elviselni. Ezért SZEGECSELTGUMIS IDÕT SZERETNÉK!
Aztán én nem megyek lengén öltözni. Megadom a módját. Full védõbe, hosszúujjúba, hogy berohasszam megam kellõképpen...

#23
burce

burce

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.694 hozzászólás
Angel: a szép arcot és a formás testet nehéz észrevenni, mikor 40el döngetsz a városban, de ha vmi "nõi" ruha van rajtad, akkor már azt hiszem, hogy hamarabb "feltûnsz". Másik ok: ha bukó van rajtad, és esetleg szemüveg is, mindezek mellett férfi cuccok is, akkor nehogy azt mondd, hogy olyan könnyû megállapítani, hogy f/l vagy...

#24
Angel

Angel

    vendég

  • fórumtag
  • 31 hozzászólás
Lens: azért megnyugtató, hogy vannak ilyen helyek is!  :D
(Persze, most jön, hogy mégis feminista vagyok... pedig tényleg...)   :)
Még megemlíteném, hogy perverz pasik mindenhol vannak!!! De már rájöttem, hogy ha nem úgy öltözöm biciklizéshez, hogy 1 bikinifelsõ + 1 rövidnadrág, hanem majdnem úgy, mint 1 fiú, már csak a kutya néz meg magának. (De ez már egy másik topicba tartozik. ;) )


Én úgy megyek tekerni, hogy reggel (de sajna majdnem mindig elalszom, és utána már nemtok menni); és este 7 után -akkor már egész jó idõ van.

Na  :-*

#25
country

country

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 927 hozzászólás
vége van áááááááá

#26
vBalu

vBalu

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 251 hozzászólás
Én minden délelõtt egy kertészetben, fólia alatt töltöm a nyárimunkával fûszerezett perceimet. Mire délutáni tekerésre kerül a sor épphogynem hosszujút  veszek  ;D

Próbáljátok ki, tuti!

#27
lensver

lensver

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.944 hozzászólás
hmmöhm. ;D ;D ;D Fô az önkritika.  ::)

#28
ruff

ruff

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 784 hozzászólás
szerintem több értelme is lenne egy fagy címû topicnak mint jónéhány topicnak itt ezen a fórumon,de nem mondok egyet sem , mert megvannak a nyitói , így azt is észerevehetitek hogy én nyitottam õket !  ;D

#29
lensver

lensver

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.944 hozzászólás
Fityisz: hát persze hogy lesz! Minden,ami csak halványan is hozzátartozik a bicajozáshoz, az mind itt volt és itt lesz. Legyen az bármilyen komoly, vagy bármily ostobaság is!

#30
ruff

ruff

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 784 hozzászólás
Na mondjuk az már egyértelmûbb ,mert olyankor az ember fel tud öltözni eléggé ahhoz, hogy ne fázzon, most viszont nehéz lenne eléggé levetkõzni ahhoz, hogy ne legyen melegünk ...

#31
BoGar

BoGar

    vendég

  • fórumtag
  • 175 hozzászólás
Pontosan!  ;D 8)

#32
vendég__*

vendég__*
  • vendég
Tuti, hogy télen meg elsz egy ilyen téma: FAGY!!!!
hogyan kerékpározzunk hidegben??


#33
lensver

lensver

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.944 hozzászólás
Én úgy csinálom,hogy akkor indulok el, amikor még hüvi van - tehát reggel- és testem fokozatosan melegszik a levegô T-jével. Igy mire kánikula lesz, már hozzá is szoktam. Aztán mire este 6 lesz, újra jó. Itt persze most az egész napos túrákról van szó. Ha rövidebbre megyek, akkor már én is du. megyek 5 után.

#34
BoGar

BoGar

    vendég

  • fórumtag
  • 175 hozzászólás
;D ;D ;D Álmodik a nyomor??  ;D ;D ;D És még szûzies a tested?   ??? Csak mert kételkedek.

#35
BoGar

BoGar

    vendég

  • fórumtag
  • 175 hozzászólás
Én inkább nem megy a melegben tekerni. Minden nap tekerek, de csak este 7-8 között. Ilyenkor is iszonyúan felmelegszik a víz a kulacsban. Tegnap is csak kiöblítettem vele a számat, mivel eléggé langyos lett.

#36
Jorus

Jorus

    ALFAHÍM

  • globális moderátor
  • 11.799 hozzászólás
A szipirtyóknak maradnak a zacc-kanok, én meg majd a szívdobogtatóan csinos törzsfõnöklány sátrában leszek kéjsrác.  ;)

#37
Gabo

Gabo

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 255 hozzászólás
Egyébként a perverzeket el lehet kerülni, ha az ember olyan útvonalat választ, ahol kicsi az elõfordulási esélyük. :) (De fene nagy bölcsességeket ontok mostanában magamból...)

Múlthéten és elõtte is a rokonok hétvégi telkére tekertem ki Dunakeszirõl Vácdukára. Reggel indultam. A hõséget egy öreg cseresznyefa árnyékában heverészve vészeltem át. Majd a veszett meleg csillapodtával elindultam haza. Útközben szerencsére a menetszél valamennyire hût, lejtökön lefelé pedig pláne. Ennek ellenére persze folyt rólam a víz, mire hazaértem, a fedetlen bõrfelületeim pedig tele voltak halott álatokkal, pórral. (Szóval nem voltam egy higiéniai reklám. ;) )
Viszont semmi pénzért nem hagytam volna ki Veresegyháza elõtti lejtõket, a vácrátóti sprintelést, valamint a dukai kapaszkodót. Mint ahogy Dunakeszi homokjában való krosszozást sem.
A lényeg az, hogy ebben a melegben is lehet bringázni, csak ésszel kell csinálni. Folyamatosan kell pótolni az elveszett folyadékot és nem árt a legnagyobb hõséget egy árnyas helyen tölteni, valami kellemesen hûsítõ innivaló társaságában.

#38
Gabo

Gabo

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 255 hozzászólás
Jorus:
Tartok tõle, hogy a törzsben nem csak a szívdobogtatóan vonzó nõk tarthatnak férfit maguknak. Szerintem elvenné a kedved, ha egy vén, bibircsókos, hiányos fogazatú szipirtyó vetné rá magát "szûzi" testedre. ;)  ;D

#39
lensver

lensver

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.944 hozzászólás
Úgy, hogy miután önként lemondtál szabadságodról, azokután már csak a népfentartás rabszolgája leszel. ;)
Na de errôl ennyit, mert megint kapni fogok a fejemre. Inkább eloldalgok innen.

#40
Jorus

Jorus

    ALFAHÍM

  • globális moderátor
  • 11.799 hozzászólás
Önként?! És ebbõl akkor hogy lesz erõszaktétel szûzi testemen?!