Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Tour de France 2002

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
77 hozzászólás a témában

#61
vBalu

vBalu

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 251 hozzászólás
Ne izguljatok, egyéni idõfutamon tekerni fog akkorát!!!

Armstrong könyörögni fog, hogy szerzõdjön át  ;D

#62
Rave_Ace

Rave_Ace

    Dömdödöm

  • globális moderátor
  • 3.201 hozzászólás
Sorn!
Anyukád nagy arc! ;D


#63
vendég__*

vendég__*
  • vendég
Bodrogi jelenleg 84.  :'(

#64
burce

burce

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.694 hozzászólás
Pf én láttam is...

rövid véleményem:

az a mapei egy szar csapat... szinte végig (legalábbis) csomót kellett bodroginak vezetnie... többiek sehol... na mind1

sipos vagy a másik "okos" (itt jó értelemben) mondta, hogy armstrongnak "tetszik" bodrogi, mert nagyon jó csapatember és nagyon jó az idõmérõkön... talán egyszer összejön egy USPS szerzõdés... az már elég rulez lenne :P

#65
Paraferee

Paraferee

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.001 hozzászólás
Most olvastam:
Bodrogi ismét az elsõ idõeredményével azonosidõvel érkezett célba a 107.helyen, ezzel a 15. összesítettben...

HAJRÁÁ!

#66
NoFear

NoFear

    vendég

  • fórumtag
  • 206 hozzászólás
Én a mai csapatidõfutamra leszek iszonyat kíváncsi, tavaly egy feket ló szindróma volt a CA, kíváncsi leszek most mit mennek.
Szerintem ma a CSC fog nagyot hasítani és talán Jaja is átveszi a sárga trikót.

#67
syncro

syncro

    vendég

  • fórumtag
  • 78 hozzászólás
Nagy gondok lehetnek a Credit Agricole-nál. Nem véletlen, hogy tegnapelõtt Hushovd, tegnap O'Grady feküdt ki. Valamit nem jól csinálnak. Talán a kaja, a frissítõ, vagy nem is akarok rá gondolni, a dopping a rossz?
Nem tennék nagy téteket idén erre a csapatra....

syncro

#68
NoFear

NoFear

    vendég

  • fórumtag
  • 206 hozzászólás
Charon:Az ürge neve Stuart O'Grady. Tavaly nagy harcban volt a zöld trikóért illetve benne volt abban az ominózus 30 perces szökésben.

Nekem speciel semmi bajom a kommentátorokkal, sokat hülyéskedtünk már együtt velük más fórumon.

#69
Paraferee

Paraferee

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.001 hozzászólás
Ahoy!
BRUCE: ha sikerül fevetetni, Én is majd szeretném egyszer meglesni... ;)
ha lehetséges....  :-*

Köff...

#70
vendég_Charon_*

vendég_Charon_*
  • vendég
Volt egy szerencsétlen srác, aki nagyon kifeküdt tegnap (nem jut eszembe kicsoda volt, csak az, hogy zõd mez), még az orvos is megnézte menet közben. Tud róla valaki valamit? Egyébként a csapata fantasztikusan segítette, tolta ahol érte.

Lacink megint sokat ment elöl, csak az a két - már elnézést - "balf@sz" kommentátor ne lenne ott a jurosportban. Elhiszem, hogy jól szórakoznak, de az ánglius szöveg azé' ennél sokkal jobb...

8)

#71
vendég__*

vendég__*
  • vendég
Anyum országos Tour fan. Évekre visszamenõleg meg van neki minden. Az ideit is veszi fel. Direkt ezért vette ki a 3 hét szabiját. Kicsit stikkes...  ;)

#72
vendég__*

vendég__*
  • vendég
Bruce:Felveszem neked ha kell csak adjál kazettát(jó sokat!!!!!!!!!)


 Lama

#73
burce

burce

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.694 hozzászólás
Nekem az lenne a kérdésem, hogy nincs valaki olyan, aki felvenné a 11-16 szakaszokat? :P
Nem leszek itthon... látni viszont szeretném a hegyeket... tud vki segíteni? ::) :-/

#74
Paraferee

Paraferee

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.001 hozzászólás
Wickee: ez igaz... de sajna csak az elsõ nap után... tegnap igaz ismételten a gyõztes idejével azonos idõvel futott be a 87. helyen, de összesítésben ez azt jelentette, hogy a 14. helyre sorolták...

Majd lesz jobb is! 8)



#75
Wickee

Wickee

    vendég

  • fórumtag
  • 106 hozzászólás
PéEf Bodrogi Laci a 12. helyen állt
örülhet a Mapei hogy ilyen csúcsszuper magyart indíthat az idei Touron  ;)

[move][glow=red,2,300]HAJRÁ LACI !!![/glow][/move]

#76
NoFear

NoFear

    vendég

  • fórumtag
  • 206 hozzászólás
Nem mások reklámozása miatt, de ha valaki kedvet érez a verseny alatt másokkal illetve a riporterekkel való beszélgetésre annak ajánlom a http://forum.index.h...9019704&uq=7474 -t

#77
megyo

megyo

    vendég

  • fórumtag
  • 18 hozzászólás
Jól tudom, hogy a Giron mindennap az összes kerekest megszúrták ? Itt miért nem ?

HajrÁ Magyar !!!

Magyarok csak Vikinek

#78
Paraferee

Paraferee

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.001 hozzászólás
Na szasztok!

Gondoltam megérdemel idén (is) egy külön hírek rovatot a tour, hisz idén elõször a történelemben MAGYAR indulója is van!  8)

Rögtönzött és tömör híradást máris nyomok(sajna látni nem láttam ugyan):

Bodrogink a második nap után a 14. helyen áll!!!
HAJRÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ!!!

PéeF