Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Tour de France 2002

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
77 hozzászólás a témában

#21
MaNKi

MaNKi

    vendég

  • fórumtag
  • 201 hozzászólás
"örülhetünk, hogy meghívta a US Postal, de valszeg ott is csak sereghajtó lehetne. Olyan csapatba lenne neki jó, ahol õt segítenék és nem õ másokat. Iszonyatos teher lehet, hogy nem meheti azt amit tudna. A legfontosabb, hogy mindenféle baleset és sérülés nélkül teljesítse a Tour-t! "

szerinted melyik a jobb: Amstrongot segiteni, aki mindig az első 10-ben van, vagy egy béna csapatban lenni, akik hiába segitenek, mégse tudzs jó lehezés elérni. Ha sehited Amstrongot, és jo vagy hegyen meg idpfutamon, akkor mindig az első 10-ben vagy.

csak ennyi!!!

Hajrá Laci!!!

Egyébként bratyom mondta, hogy van chat a neten (azt hiszem az indexé), ahova esténként fölmennek az Eurosportos kommentárok. Aézrt az király, nem!! Lehet velük dumálni.

#22
1-800-DH

1-800-DH

    újonc

  • fórumtag
  • 7 hozzászólás
Ezt biztos hallottátok már, de azért elmondom:
A Mapei cég kilép a kerékpáros életbõl, a dopping botrányok miatt, így a mi Lacink csapatát csak a Quick Step támogatja (Hónap végétõl). De jóhír, hogy sok élcsapat szponzora lecsapna az (Ex)Mapei-re.

Ami Laci teljesítményét / helyezését illeti, sajnos ez a két dolog nem áll arányban egymással, ha nincs az a balúl sikerült csapat ídõfutam és a csapattárs esése akkor Bodrogi az elsõ 10!!!!-ben lenne ami valjuk meg nem kis teljesítmény. Még a franciák legjobbja Jalabert (18.) is megirigyelné.

Holnaptól jönnek a hegyek, itt dõl el a Tour.

Ha másnem majd jövõre, de addig is HAJRÁ LACI!!!

Ami pedig a kommentátorokat illeti (JuróSzport) : A szakkommentátor (nem mondok nevet) azt hiszi, hogy minden úgy van ahogy az Õ idejében volt szvsz. Folyton csak az áttételekrõl, Fordulatszámokról (láB), a telekerekekrõl beszél, próbál jópofizni a társával, bevallom néha én is elmosolyodom rajtuk.
Ami nagyon nem tetszett tõle az az, hogy tavaly lefikázta a GIANT ejtett felsõcsöves vázát

Ami az idõfutamon tetszett tõlük:
- Rumsas (Runcájsz) felesége: Anettka (Panka)
- Jalabert keréktolvajához fûzött szöveg.

Egynyócáz


#23
Sonka_Zsuzsi

Sonka_Zsuzsi

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.342 hozzászólás
Jó, hogy legalább a magyar bicós társadalom vele van lélekben. Remélem érzi mekkora erõt adunk neki. Nekünk akkor is õ a király.
örülhetünk, hogy meghívta a US Postal, de valszeg ott is csak sereghajtó lehetne. Olyan csapatba lenne neki jó, ahol õt segítenék és nem õ másokat. Iszonyatos teher lehet, hogy nem meheti azt amit tudna. A legfontosabb, hogy mindenféle baleset és sérülés nélkül teljesítse a Tour-t!

#24
GerMan

GerMan

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 445 hozzászólás
én tegnap a neten élõben követtem az eredmények alakulását a letour.com-on és addig sok szó esett Bodrogiról, amig le nem csúszott az elsõ 3-ból. azután persze inkább a nagyobb nevekrõl irnak.

ja, meg este egy kis telefonos interjút is beadott még az RTL vele, azért ez tökjó!


#25
MucKe1

MucKe1

    vendég

  • fórumtag
  • 68 hozzászólás
Az élõ utáni összefoglalóban azért próbálkoztak, néhány másodperc erejéig mutattak róla valamit meg valami fókuszban is õ volt (ez annyiból állt, hogy kiirták mióta profi, idei gyõzelmei stb.) Lehet hogy jobban járt volna, ha francia állampolgárságot szerez, amikor ott élt, akkor most biztos vele dicsekedtek volna a franciák, hogy a mi hazánk szülötte meg mittudomén. Szerintem csak az fáj a franciáknak, hogy õk találták fel a kerékpárt, most meg sehol sincsenek a sportban.

#26
MaNKi

MaNKi

    vendég

  • fórumtag
  • 201 hozzászólás
Sziasztok!!!

Én csak azt sajnálom, hogy annyira nem törödnek vele. Tegnap több orán keresztül elsõ volt, és még egy képet sem muttatak róla. Ma fenn voltam a hivatalos weboldalán a tournak. Az õ számukra egy "senki" 5 lesz idõfutamon, és meg se emlitik mint szenzáciot. Ez már szánalmas, hogz ennyire le se szarnak minket.

Nagyon király a srác. 5 perc hátáránya van. Ebbõl 3. percet a csapatának köszönhet, 1,5 percet pedig akkor vestett, amikor esett a csapattársa, és meg kellett várnia. Tehát gzakorlatilag fél perc hátránya lenne a Tour-on. Azért ez nagyon kemény!!!

#27
burce

burce

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.694 hozzászólás

Nem hírek, hisz sem nem folyik a vér... sem nem haltak meg... sem nem... :(


De voltak olyan bukások, ahol folyt vér... azokat majd biztos mutatni fogják... ::) :-/

Én azt nem értem, hogy eddig a Tourt meg sem említették híradókban, újságokban, egyszerre meg már mindenki Laciért izgul! Nem értem, hisz a Tour eddig is Tour volt, eddig is voltak izgalmak, eddig is lehetett szurkolni egy-egy versenyzõnek... igaz, magyarnak nem. Szerintem az, hogy van magyar versenyzõ, azért növeli a nézettséget/érdeklõdést, hisz így az emberek könnyen kiválasztják, hogy kinek szurkoljanak, az a valaki még eredményt is ér el az idõfutamon... Így kevésbé kell érteni hozzá, lehet, hogy ezért nézik idén többen magyarországról?! Pl. a tavalyi Touros topicban nem volt ennyi úgy emlékszem. Ott inkább csak az volt a téma, hogy LA doppingol e...
Érdekes ez az egész, szociológusoknak maga a paradicsom! :)

Üdv:
BRUCE

#28
Paraferee

Paraferee

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.001 hozzászólás
Hát igen...

Nem hírek, hisz sem nem folyik a vér... sem nem haltak meg... sem nem... :(

Iszonyatosan elszomorít, fõleg, hogy tudom, az elején (már mint a tour elején), amikor még Lácink az elsõ 20 legelejében volt, minden nap volt róla szó, elgalább 2-3percig... de amikor lecsúszott a 90ik hely környékére, elfelejtették... pedig az is helyezés, és elsõ magyarként NEM IS OLYAN ROSSZ! szvsz...

Na mind1...

HAJRÁ LACI!
KAPASZKODJ LANCEbe! ;)

PéeF

#29
GerMan

GerMan

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 445 hozzászólás
"a mi Lacink" nagyon jól megy! ha igy folytatja, még további nagy sikerek elé nézhet szvsz!
remélem olvassa ezt  ;) , szóval [glow=red,3,100]hajrá[/glow][glow=white,3,100]Bodrogi [/glow] [glow=green,3,100] Laci ! [/glow]  

tegnap az éjszakai RTL Klub hiradóban kb. 1 percet szövegeltek róla, de csak olyan képeket voltak képesek leadni, ami nem egy idõfutam, hanem valami régebbi szakasz volt...


#30
MucKe1

MucKe1

    vendég

  • fórumtag
  • 68 hozzászólás
Ha igaz az, hogy a US Postal Service leszerzõdtetné, nagyot léphetne elõre (pl. TTT-ben nem mindegy hogy 2. vagy tizenvalahanyadik.)
Képzelem milyen motivációt nyújthat Armstrong csapatában tekerni.

#31
vendég_Charon_*

vendég_Charon_*
  • vendég
Tényleg idõfutamos. 8) Tegnap majd kiakadt a szemem...  :o :o :o Nem semmi ez a gyerek. Bár wa hegyeken is így menne. Õ lenne a magyar "karerõs"!  ;) ;D

#32
Shaggi

Shaggi

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 403 hozzászólás
Bodrogi Laci a legjobb!Ha csapat kicsit jobban segítené néha akkor ott lenne az elsõ 10-be!Király kerós!

#33
baliba.

baliba.

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 624 hozzászólás
MAX RESPECT!  8)

HAJRÁ LACI!!!  8)

#34
MucKe1

MucKe1

    vendég

  • fórumtag
  • 68 hozzászólás
Bodrogi 5. lett az idõfutamon!! :o :o :o
Armsrtongtól cak 14 másodperccel maradt el, és összetettben a 34. helyre jött fel a 99-dikrõl, egy szakasz alatt, azért ez nem semmi.



#35
kelo

kelo

    vendég

  • fórumtag
  • 19 hozzászólás
Bodrogi az idõmérõn MÁSODIK.
Nagyon sokáig vezetett de Botero jobbat ment nála.
És a menõk még csak most jönnek.
Fantasztikus ez a srác, ha végig megy a Touron nálam az év sportoloja lesz.

Üdv  K.

#36
tamaska

tamaska

    Beast of the East

  • globális moderátor
  • 19.996 hozzászólás
Botero nagy-nagy sajnálatunkra lenyomta Bodrogit, kb fél percet vert rá, amihez 50 km/h feletti átlag volt szükséges. Nem akármi. De elkeseredni nem okolt, az ezüst is szépen csillog, bár megmaradna....

#37
rob

rob

    This is the way

  • globális moderátor
  • 16.879 hozzászólás
Az elõzõ szakaszon Bodrogi 145-ödikként érkezett be, és ezzel az összetettben a 99-edik helyre csúszott, és 5.31" hátránnyal áll a vezetõ Igor Gonzalez de Galdeano (ONCE Eroski) mögött.

#38
Paraferee

Paraferee

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.001 hozzászólás
[glow=red,2,300]HAJRÁÁÁÁÁ LACI-I-I-I-I-I!!![/glow]

#39
tamaska

tamaska

    Beast of the East

  • globális moderátor
  • 19.996 hozzászólás
Nem gyenge meglepetésre a Tour egyéni idõfutam szakaszát egyenlõre Bodrogi László (HUN) vezeti, az ideje 1:02'43". A nagyok még hátra vannak, Lance Amstrong 3:49-kor, Igor Gonzalez de Galdeano 4:10-kor fog indulni. Reménykedjünk a legjobbakban, ez az idõ, amit futott elképesztõen jó. Hajrá!!

#40
burce

burce

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.694 hozzászólás
mucke: www.letour.fr = www.letour.com

Ma egy kb. 10 fõs szökevény csoportnak sikerült megszöknie, 1p50mp-es elõnnyel értek célba. Bodrogi a ~99. helyen áll.

Kíváncsi leszek az egyenkénti indításos idõmérõre ::)

vadkan: a www.eurosport.com -on biztos meg tudod hallgatni a szakaszok közvetítését élõben, és a letour.fr -en kép is talán