Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Tour de France 2002

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
77 hozzászólás a témában

#1
Vita

Vita

    vendég

  • fórumtag
  • 62 hozzászólás
http://www.letour.fr...MEDIA_KEY=13125

Feltöltött kép

Feltöltött kép

SZÉP VOLT LACI!

(Az alsó kép a Párizs-Nizzán készült)

#2
thommey

thommey

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.344 hozzászólás
Vita:Köszi:)

#3
Vita

Vita

    vendég

  • fórumtag
  • 62 hozzászólás
62.

#4
thommey

thommey

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.344 hozzászólás
Hát nem semmi ez a Bodrogi.Még szerencse,hogy a szombat este 10es összefoglalóra hazaértem.Volt ám kiabálás a házban:)))))
Csak két olyan ember elõzte meg,aki amúgy is az elsõ két helyen állt!!!!
Csak azt sajnálom,hogy nem tudom összetetten hanyadik helyen végzett:(
Csak így tovább Laci!!!!!!!!

#5
Vita

Vita

    vendég

  • fórumtag
  • 62 hozzászólás
[glow=red,2,300]NAGGYONDURVA![/glow]

Hát az a helyzet, hogy Laci tegnap a harmadik legjobb kerékpáros volt a világon...
Alig hittem a szememnek.
Ráadásul, miután Amstrong elindult, nálunk elment minden kábel adás, és a www.letour.fr -en tudtuk csak követni az eseményeket. Minden elismerésem a weblap üzemeltetõjének, pár percenként jöttek a frissítések, jól lehetett követni az eseményeket, és szerintem látatlanban még izgalmasabb volt...
(Apám percenként robogott be hozzám, hogy mi van, mi van?!)
Szóval izgalmas volt...
Az a szörnyû, ahogy ezt a médiában elintézték:
RTL Klub-bemondták ( !!!, soha nem mutattak képet, na jó egyszer talán) valami noname bokszoló után.
M1-elsõ hír volt (szerencsére), de Bodrogit nem is mutatták!!! Viszont mutatták helyette Amstrongot és Rumsast... Ennyi fa*zt egy rakáson! Ha nem lenne eurosport nem látnánk semmit, hiába nézzük azt a rohadt tévét...
Na, 13.58 - kezdõdik az utolsó etap, és szerintem a Telekom bárhogy dolgozik, nem lesz Zabelé a zöld trikó, mentem...

#6
baliba.

baliba.

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 624 hozzászólás
BODROGI LÁSZLÓ 3. LETT AZ IDÕFUTAMON
Csak Rumsas és Armstrong elõzte meg!!!!!!!!!!!!!

MACON - km 50.0 153 riders

Last rider : 001 ARMSTRONG (USA, USP) - 1st in 01:03:50.290  

1- 001 ARMSTRONG (USA, USP) 01:03:50.290  
2- 158 RUMSAS (LTU, LAM) 01:04:43.120 at 52"
3- 122 BODROGI (HUN, MAP) 01:04:56.340 at 01' 06"
4- 047 MILLAR (GBR, COF) 01:05:04.930 at 01' 14"
5- 024 GONZALEZ GALDEANO (ESP, ONE) 01:05:32.910 at 01' 42"

8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8)



#7
baliba.

baliba.

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 624 hozzászólás
A mai részben, a tehenek szökése nagyon ott volt!!  ;D ;D ;D ;D ;D ;D

#8
rob

rob

    This is the way

  • globális moderátor
  • 16.879 hozzászólás
A mai etap:

1) Thor Hushovd (Nor) Credit Agricole  4.28.28 (39.44 km/h)
2) Christophe Mengin (Fra) FDJeux.com
3) Jakob Storm Piil (Den) CSC-Tiscali     + 0.05
..
97) Laszlo Bodrogi (Hun) Mapei-Quick Step


A mai etapot is számolva az állás a következõ az összetettben:

1) Lance Armstrong (USA) US Postal Service  77.30.35 (39.78 km/h)
..
65) Laszlo Bodrogi (Hun) Mapei-Quick Step + 1.48"59"

#9
Pter

Pter

    vendég

  • fórumtag
  • 137 hozzászólás
Szerintem is ez volt eddig a legdurvább nap (már ami a közvetítést illeti). Hang elmegy, Knézy matat a másik stúdióban, zörgés, majd Sipos:"Egyik ölemben monitor, a másikban számítógép" ::)
Még jó, hogy ilyen sok öle van, különben nem tudtak volna közvetíteni. ;) ;D
Pter

Ui:HAJRÁ LACI!!!

#10
thommey

thommey

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.344 hozzászólás
Ma Laci elég elõkelõ helyen végzett,és az összetettben is jóval elõrébb végzett.A mai verseny ott volt a szeren,mivel kb a felétõl nem volt hang a stúdióban,és így csak a két kommentár beszélt:))))))

#11
baliba.

baliba.

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 624 hozzászólás
A közvetítéseken nem nagyon látszik Laci, de mindig ott van a szeren, és nagyon szép eredményekkel érkezget, rácáfolva az elõzetes latolgatásokra, miszerint örül, ha túléli!

Csak így tovább, GO-GO-GO!!!!!!

#12
thommey

thommey

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.344 hozzászólás
Hát ez a mai szakasz nem volt semmi az biztos.Én is Boogerdnek szurkoltam,mert nagyon nagyot ment!!Viszont az már felháborító,hogy Lance robbant mint állat,és még nem is liheg.Legalább mutathatná,hogy fáradt egy kicsit:)Egy szó,mint 100.Állat egy erõnléte van!!A holnapi napra is kiváncsi vagyok.A kommentárokról annyit,hogy nekem mondjuk tetszenek a gügye poénjaik,csak ne kevernék össze Bodrogit a csapattársával folyamatosan.
Tegnapi poén:nagy hegyoldal közeli képben,rajta két ratrak gép.Erre megszólal az egyik vajon milyen tereprendezés folyik ott?Erre a másik:Talán építenek valamit:)Kamera távolodik,és akkor már látszik(bár nekem már elõtte is látszott),hogy ez egy minimum50-60 fokos lejtõ full hóval......
Másik:Merkx megelõzött valakit,erre a kommentár.Most megkérdezhetné,hogy,hogy merkx megelõzni.
Mai poén:Még több mint egy óra van hátra a versenybõl.Pontosan 58perc....
Ezek,és a hasonló poénok miatt is szeretem õket.
Akkor hát HAJRÁ LACI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Üdv:Thy:)

#13
Rave_Ace

Rave_Ace

    Dömdödöm

  • globális moderátor
  • 3.201 hozzászólás
50. lett és összetettben a 72-ik!
Gratula!

#14
Sonka_Zsuzsi

Sonka_Zsuzsi

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.342 hozzászólás
Nem tudom ki nézte a mai hegy királya menetet, de én a végére lerágtam a körmöm. Annyira szorítottam a holland srácnak (Boogerd-asszem), nehogy lenyomják. Nagyon szimpi emberke, szépen ment egész nap. Megérdemelten nyert. Szerencsére ma kicsit késve indult el Lance apánk. És ma kivételesen elõzékeny kedvében volt, "csak" a 3. helyre jött be. Jófejség volt.  
Lackó is jól jött, bár még nincs infóm hanyadik lett. Kiváncsi vagyok holnapra is kitart-e. Az a 4 hegy csúnya lesz...
És ma 3-an is feladták. Pedig már nincs sok. Mennyire szar lehet. Vki a 11. összetett helyét hagyta ott !!!!!


#15
GerMan

GerMan

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 445 hozzászólás
www.letour.com
amúgy Bodrogi összesitettben a 78. a tegnapi szakasz után, ahol is 47. lett!
a mai a legkeményebb szakasz: 226 km, 2600m-re mennek fel, aztán le 455, majd újra 2000m  :P


#16
kissfish

kissfish

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 454 hozzászólás
Sziasztok

Sajnos nem nagyon tudok mostanában leülni az Eurosport elé, a magyar TV-ken pedig nem sokat mondanak Laciról.
Nem tenné meg valaki, hogy ide ír némi részeredményt az utóbbi pár nap (20-a utáni ) eseményeirõl ???

Elõre is köszi

kissfish

#17
Sonka_Zsuzsi

Sonka_Zsuzsi

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.342 hozzászólás
Hát skacok!
Azonos idõvel befutni Lance apánkkal..... Komoly dolog igencsak... így a 13.napon.... Lacckó respect ezerrel


#18
Sonka_Zsuzsi

Sonka_Zsuzsi

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.342 hozzászólás
Rob, amit itt a végén írtál az komoly. Sajna tényleg így van.
Na MaNKi jól megkaptam. De azt is nézzük meg, hogy az elsõ 10-ben hány US Postalos van? Az elsõ hegyi szakaszon a srác végignyomta az egészet Lance elõtt és még másodiknak se jött be... az már nem számít. Csak 1. Segíteni azt AZ 1 embert. És persze jó lenne, ha vele lehetne 1 csapatba, de kicsi lenne az esélye, hogy benne lenne az elsõ 10-ben. És nem maga miatt. De bízzunk a legjobbakban. Aabban, hogy jól bírja majd a hegyi szakaszokon és nem gyilkolja le magát nagyon.

Tegnap nem láttam napközben a közvetítést és az esti összefoglaló elõtt meg akartam nézni mit ment a drága. Naivan a magyar teletextel kezdtem és csak a Dunán találtam róla írást. Gyomorforgató valamelyest nekem. Na mind1... ilyenek maradunk központilag.

#19
rob

rob

    This is the way

  • globális moderátor
  • 16.879 hozzászólás
Nos figyelem! Ma fog mindenki rájönni, miért NEM Lacit segíti az egész Mapei. Ugyanis tökéletes idõfutammenõ, a legjobbak egyike (nem véletlenül volt harmadik az idõfutam világbajnokságon!), ÉPP EZÉRT van a csapatban. Az összetettben az elsõ 50-be kerülni sincs (a realitások talaján maradva) egy bolhafingnyi esélye sem! Ez nem lesajnálás, sok olyan sprinter van, akinek meg csak a sprint megy a végén (pl: Zabel az idõfutamon a 122-dik lett!), de a hegyen kipurcannak, és eleve a zöld trikóra hajtanak.
Szóval ma jönnek a hegyek. Ahol elkél a láb meg a tüdõ. Meg a sok tapasztalat!

Más csapatba kerülés: a Mapei a világ egyik legjobban szervezett csapata, óriási költségvetéssel. A vilégranglistán idén (ebben nem vagyok biztos) õk szerezték a legtöbb pontot. Nem véletlen, hogy a Postal után õk voltak abban a pár csapatbe benne, akiket (pl: Telekom) egybõl meghívtak a Tour-ra, nem kellett a sok kvalifikációra várni. Nem hiszem, hogy a fejlõdése szempontjából a Mapeinél SOKKAL jobb csapatok is lennének a világon. Attól, hogy náluk nincsenek igazán nagy nevek, mégnem béna csapat. Csak megteszik azt, amit Lance kolléga nem nagyon: minden versenyen indulnak, ahol csak tehetik (lásdd: Bodrogi szakaszgyõzelme az idei Tour of Sweden-en), nem felkészül egyemismeg Lance bácsi az egyetlen versenyre az évadban, majd megnyeri. A régi nagyok a Vueltán és a Giron is nagyok voltak!
Mindegy.

A médiatámogatásról meg annyit: a sok hozzá nem értõben csak az marad meg, hogyegy sprintszakasz végén Bodrogi a százakárhanyadik helyen érkezett be. (az nem lényeg, hogy egy másodpercen belül az elsõvel) És innen miról beszéljünk, hogy egy magyar gyerek megint utolsó lett? Hiszen jó magyar szokás szerint aki második lesz, az már nem is meber, akkor inkább harmadik, mert a kisdöntõben NYERNI kell a bronzért, az ezüstért meg kikaptál....

#20
tamaska

tamaska

    Beast of the East

  • globális moderátor
  • 19.996 hozzászólás
noigen ez a másik csapatba kerülés elgondolkodtat. A Mapei tényleg elég sz*r, de hiába kerülne át egy másikba, attól még nem õ lenne az, akit tolna, ott is biztos lenne egy sprinter, csak ott nem Hunternek hívnák, hanem valahogy máshogy. Tökmind1. Mert oké, hogy jó a srác, de annyira nem, hogy õ legyen a csapatban a lényeg. Mostmég. Meg az idõfutammenõknek ez a sorsuk. Csak azt nem tudom, hogy az ONCE hogy csinálja....