Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Tour de France 2002

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
77 hozzászólás a témában

#41
MucKe1

MucKe1

    vendég

  • fórumtag
  • 68 hozzászólás
Persze az idõfutamon meg a hegyi szakaszokon úgyis ledolgozza.

#42
MucKe1

MucKe1

    vendég

  • fórumtag
  • 68 hozzászólás
Hivatalos oldal www.letour.com

Ja és Armstrong 8. (34 mp hátrány) összetettben, tegnap kapott 27 másodpercet, mert az utolsó kilómétereken valami technikai gondja volt.

#43
baliba.

baliba.

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 624 hozzászólás
Rob már +elõzött válaszilag, ezt tudtam volna én is leírni!

Láttam már tekerni a fiút olaszországban egy körversenyen tekerni, és nem igazán komálta a hegyeket!

DE!

A foci WB a meglepetések bajnoksága volt, és a Tour is Urlich doppingjával indult, így talán erre az évre való tekintettel minden papírforma borul!

Bár Armstrong nagyon elöl van!  ;D ;D ;D

Üdv,

Baliba

#44
burce

burce

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.694 hozzászólás
Ok, mindenesetre továbbra is kíváncsi vagyok, és bízom benne......... (lehet, hogy feleslegesen :P )

#45
tamaska

tamaska

    Beast of the East

  • globális moderátor
  • 19.996 hozzászólás
jó akkor nem hagyom abba.  ;D Hülye bunkók! Senki se kíváncsi a hülyeségeitekre!!! Na ennyi mára elég is lesz.

A másik, hogy én már láttam õt hegyen menni, és akkor szegénykém akkora combizomgörcsöt kapott a félúton felfele, hogy szinte nekem is fájt. Ülni nem tudott. De 1ébként a "jóhumorú" kommentátorbácsik is folyton azt hangoztatták, hogy egyik szemünk sír, a másik meg (neeem, nem üveg, hanem) nevet, amiért kint van a Laci a Touron, mivelhogy mégiscsak szép eredmény, csak nehogy csúfos nagy leégés legyen belõle. És itt õk is csak azt tudták felhozni, hogy idõfutamban tényleg benne van a TOP2-ben, de azok a fránya hegyek.... De persze az lenne a lexebb, ha ránkcáfolna, és hozna valami csodálatos eredményt. Nem mellékesen akkor talán a MOB se felejtené itthon, és (megjegyzem megérdemelten) ott lehetne õ is Athénban.

#46
burce

burce

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.694 hozzászólás
Mondjuk nem a Mapei Quick Step csapatában van?
Ha ez egy olasz csapat gondolom nem jönnek Magyarországra edzeni.

Egyébként azt én sem állítom, hogy hegyimenõ, de ne mondjuk már, hogy nem fogja bírni a hegyeket, ha még nem is láttuk hogyan megy hegyen (legalábbis én még nem láttam). Mezõnnyel együtt szerintem beérhet, de nem akarok jósolni, mert... mert nem vagyok jós.

#47
rob

rob

    This is the way

  • globális moderátor
  • 16.879 hozzászólás
Bodrogi idõfutammenõ ezért is került a csapatba) <- no meg persze jól bírja az egynapos versenyeket is (csak ne nézzük az idei Paris Roubaix-t:)), de a hegyekkel nincs ám kibékülve. Mit gondolsz, itthon a Mátrában van olyan emelkedõ, ami a Tour-on még csak 2dik kategóriába elmenne? Mert elsõ kategóriás meg biztos nincs, vagy ha mégis, az 20 méter, nem 20 kilóméter! Hol eddzen szegénykém?

#48
rob

rob

    This is the way

  • globális moderátor
  • 16.879 hozzászólás
Bodrogi a 6.odik szakaszt az 51-edik helyen fejezte be, a 7.edik szakasz elõtt összetettben 79-edik helyen áll, 3.51 perc hátránnyal a vezetõ Igor Gonzalez de Galdeano (ONCE Eroski) mögött.

#49
burce

burce

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.694 hozzászólás

Bodrogi nem egy hegyimenõ, az élmezõnyhöz képest sajna kevés lesz


Nem akarok bunkózni, csak kíváncsi vagyok, hogy ezt mibõl gondolod... Olvastad valahol vagymi?

#50
burce

burce

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.694 hozzászólás

bocsi akit esetleg megsértettem a kommentátorok lebunkózásával, ez csak az én véleményem. Ha nektek teccik, akkor abbahagyom.  :-X


Ha neked ez a véleményed, akkor miért kéne abbahagynod?? Mert nekünk nem az a véleményünk?? Ez hülyeség...

#51
tamaska

tamaska

    Beast of the East

  • globális moderátor
  • 19.996 hozzászólás
bocsi akit esetleg megsértettem a kommentátorok lebunkózásával, ez csak az én véleményem. Ha nektek teccik, akkor abbahagyom.  :-X

Van valaki akinek lejön a hivatalos homepage? mármint a www.letour.fr? Mert nekem nem.  :-/ vagy rossz helyen keresem?

#52
NoFear

NoFear

    vendég

  • fórumtag
  • 206 hozzászólás
Jobb reggelt!  :D

Sipi:bringás
Jenõ:diettrich

#53
baliba.

baliba.

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 624 hozzászólás
Üdvözletem uraim!

Tavaly én voltam az az õrült, aki megnyitott egy ilyen topicot!

No Fear: A Drukkerkocsmában milyen néven van fenn ez a két "nemnormális"??

Én személy szerint szeretem a szöveget!

Bodrogi nem egy hegyimenõ, az élmezõnyhöz képest sajna kevés lesz, mint árvaházban a szülõi értekezlet (bár ne így legyen) de az indulásával már történelmet írt kicsiny országunknak!


HAJRÁ LACI

#54
Paraferee

Paraferee

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.001 hozzászólás
BRUCE: király! 8)

Bodrogi tegnap javított a helyezésén, most a 80. helyen áll összetettben... Csapattársa, Tom Steels viszont kiállt...

PéeF

#55
burce

burce

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.694 hozzászólás
tamaskaa: lehet nihilnek is mondani azokat a poénokat, de én inkább király!-nak mondanám ;)

pf: asszem sikerül megszerezni :P
hogy milyen formátumban, azt még nemtom.
a srác összekötötte a gépét tv-vel + videóval, van egy 60gigás vincsije, és cd írója is...

#56
vendég__*

vendég__*
  • vendég
Bodrogi a hegyen ki fog purcanni. De, ha végigtekeri az egész Tour-t, már az is szép eredmény.

#57
tamaska

tamaska

    Beast of the East

  • globális moderátor
  • 19.996 hozzászólás
Nuigen, én is örvendezem, hogy az otthoni Eurosportom angol nyelvû, szerintem a két magyar csákó akkora f*szfej, hogy az valami fájdalom. Képesek tök nihil poénokkal hülyíteni magukat, és az embernek inkább sírni volna kedve rajtuk. Rendesen utálom õket, bár nem tudom, hogy név szerint kik is õk.

Bodrogi jól nyomja, de a hegyeken sztem utól fogja érni a kalapácsos ember. Ennek ellenére minden elismerésem az övé.

#58
rob

rob

    This is the way

  • globális moderátor
  • 16.879 hozzászólás
Nekem tetszett a TTT (Team Time Trial), igaz, a CSC nem alakított akkorát, mint az elsõ két idõmérõ-szakasz (21 és 40 km) alapján vártak a kommentátorok, de az ONCE 3 éven belül a második TTT gyõzelmét szerezte. gratula!

#59
vadkanur

vadkanur

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 525 hozzászólás
Hajra Laci!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Sracok kozvetitest kerek, amerikaban nem adjak :'(

vad

#60
burce

burce

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.694 hozzászólás
én a hegyekre leszek kíváncsi, hogy ott mit produkál...

vki nem vennél fel nekem a hegyi szakaszokat??