Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

A felsõbbrendû gyalogosok...

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
61 hozzászólás a témában

#41
zylexy

zylexy

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 523 hozzászólás
pl olvasd el az én sztorimat abban van egy kis tanulság

#42
Dante

Dante

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.199 hozzászólás
nem is az, hogy be legyen tartva, hanem az, hogy az emberek kötelezõ törvény nélkül is tudjanak viselkedni

magyarul figyelnünk kell egymásra - nem túlságosan, csak egy picit, s ez sok idegeskedéstõl (stb...) kímél meg minket   :-X

#43
zylexy

zylexy

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 523 hozzászólás
Hát ez egyértelmû, mire itt elérünk arra a szintre, hogy nagyritkán be legyen tartva a közlekedési szabályzat... >:(

#44
Dante

Dante

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.199 hozzászólás
Bécsben pl engem a gyalogosok rángattak le a bringaútról (nem vettem észre), pedig nem is volt biciklis a közelben. Csak mert az, kerékpárút, mondták. Azért más szinten vannak, nem?

#45
zylexy

zylexy

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 523 hozzászólás
Látod nyunya vannak még örömök is az életben  8)

#46
nyunya

nyunya

    vendég

  • fórumtag
  • 157 hozzászólás
:o

Vazzeg, most veszem észre hogy az elõzõ hozzászólásommal megszereztem a 2. csillagomat! Jippííí!Másfél év alatt szép teljesítmény...
;D

ny.


#47
nyunya

nyunya

    vendég

  • fórumtag
  • 157 hozzászólás
fityisz:
a kenyér témánál kihagytad :hogyha nincs otthon akkor még az asszonyt is jól megvered...
gyalogkakukk: ezentúl hívj nyugodtan prérifarkaschnak...

;D

Sorn: vagy valaki: hátsóváltótok nincs??? ;D ;D ;D

ny.

#48
vendég__*

vendég__*
  • vendég
Ez most átcsapott egy ilyen kérdezz felelek tipusú játékba?
Egyébként, az attól függ, hogy mit csinálok, hogy éppen melyik bringámra csüccsenek rá.
A taxisokat én is borzalmasan útállom és mékységesen megértem azokat akik hasonlóan vélekednek.
S mivel nem sok masiniszta, és kb ugyanannyi erdész ismerõsöm van, ezért a feltett kérdésre nem tudnék helytálló választ adni.
egyébként elgondolkodtam, ez a topic cím túlságosan is általánosít. Én járok gyalog, járok bringával és vezetek autót is, tehát ha elképzelem egy napomat akkor ez kb így nézne ki.
Elindulok otthonról gyalog, borzalmasan útálom a bringásokat, találkozom egy haverral aki bringával van, pofán verem, hisz gyûlölöm. Ezután beülök az autómba, még mindig útálom a bringásokat, megyek. látok egyet csalinkázni, letekerem az ablakot és jól leanyázom meg elküldöm melegebb éghajlatra. Kisvártatva befejezem a melót, felülök a bringámra, most útállok mindenkit aki nem bringás, elütök négy-öt gyalogost, leverek két-három tükröt. Hazamegyek, de jujjj, nincs kenyér, le a boltba, húúú ott jön egy bringás, de utállom, szándékosan kilépek elé majd jól megruházom, hogy mért jött nekem, közbe még egy autós mocsoknak is beviszek párat mert hát mit dudál nekem mikor épp bringást verek az út közepén. Ezután álomra hajtom a fejemet és belegondolok, hogy milyen szar, hogy engem mindenki útál.


#49
vendég__*

vendég__*
  • vendég
Fityisz, Te szoktál déházgatni, vagy inkább túrázgatni? És milyen bringával nyomulsz? És képed lenne róla? És mit szólsz ahhoz, hogy a taxisokat nagyon sokan nem kedvelik? És mi a véleményed a masiniszták vs. erdészek dologról?

#50
vendég__*

vendég__*
  • vendég
Ez engem a "Miért utálják a rendõrök a bringásokat???" címû topikra kezd kisértetiesen emlékeztetni, az is egy ilyen -Én azért sem nyugszom bele- felindulásu téma!
Számoljatok el 10-ig.

#51
zylexy

zylexy

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 523 hozzászólás
Ez tetszett! /gyalogkakukk  ;D ;D ;D

#52
Gyalogkakukk

Gyalogkakukk

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.739 hozzászólás
nyunya: ki akar velem összetûzésbe keveredni?  ;D ;D

#53
zylexy

zylexy

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 523 hozzászólás
nyunya: egyébként te milyen bringával nyomulsz?
És hol?

#54
nyunya

nyunya

    vendég

  • fórumtag
  • 157 hozzászólás
Okken én sem akarok totális anarchiát...
meg télleg van értelme a bringautaknak, de ahol  a járdától való elválasztást sárga tschíkkal oldják meg ott vajszínû hogy mindíg lesz összetûzés bringások és gyalogkakukkok között...
Tschak igazából felesleges errõl annyit szájtépni v. annyi szájat tépni, v. nemtom...

ny.




#55
zylexy

zylexy

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 523 hozzászólás
nyunya: csak akkor mi a ****** -nak van bicikliút, akkor ennyi erõvel bárki bárhol mehetne, valami szabályzatnak kell lennie, különben mindenki össze-vissza mászkálhatna.
Akkor így ennek semmi értelme >:(

#56
nyunya

nyunya

    vendég

  • fórumtag
  • 157 hozzászólás
:)

Hát nem tom...Szerintem sem kéne annyira feszegetni a témát....Ráadásul én is elég soxor nézem bicikliútnak a járdát és szerintem ezzel nem vagyok egyedül...És néha meglepõdök hogy nem tschesznek le a gyalogosok...De mindegy...
Ha valaki valakit tscheszegetni akar hadd tschinálja...Ha nincs igaza majj jól visszatscheszegetem...

ny.


#57
zylexy

zylexy

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 523 hozzászólás
Na igen BoGar ez szintén egy probléma, de errõl már azért nem írok, mert teljesen felesleges, hiába van járda, bicikliút, a 85 éves xy nénit nem érdekli, hogy melyik milyen út, arra megy ahol akar

Ez már nálam megszokott dolog

#58
BoGar

BoGar

    vendég

  • fórumtag
  • 175 hozzászólás
A bicikliúttal kapcsolatban engem az zavar, hogy sok gyalogos azt hiszi, hogy az járda, és azon õ is közlekedhet, és lesz*rják a bicikliseket.

#59
zylexy

zylexy

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 523 hozzászólás
Csak ebbe az a gáz, hogy amíg külföldön egy csomó bicikliut van itthon alig van pár, legalábbis Pesten, ott ahol legjobban kéne...

Na mindegy, egyébként ezt a topicot csak azért hoztam fel mert idegesítõ, hogy egy környezetbe lakó civilizált emberek, mért nem képesek tekintettel lenni egymásra

ennyi

#60
vadkanur

vadkanur

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 525 hozzászólás
Ja... melleseleg mar 1-2 topicban folyik a gyalogosgyalazas....

vad