Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

A felsõbbrendû gyalogosok...

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
61 hozzászólás a témában

#1
thommey

thommey

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.344 hozzászólás
Nekem semmi bajom a címmel,csak azt kellene változtatni,hogy Egyes felsõbbrendû gyalogosok:)
Ma pl jöttem bringával dolgozni,és egy kicsit aznapos is vagyok,meg éppen szemelni kezdett az esõ,és a Stopp tábla ellenére a szokásos keresztezõdésemben úgy kivágódtam,mint a huzat.Fiatal srác Corsával,satufék,meg nekem is.És még el is engedett,holott én voltam a fa*z.Intettem neki,hogy bocsi,és még csak ki sem szólt semmit,pedig ellenkezõ esetben magamat ismerve,már biztosan tettem volna megjegyzést.Szerintem aki így vezet autót,az a járdán sem a bicikliúton megy,és nem lép le eléd.Kár,hogy kevés az ilyen ember.Amúgy a babakocsisok télleg úgy mennek,mintha egy tankot tolnának,és hallhatatlanok lennének.Ezt tapasztalom kocsival,bringával,gyalog.
Egyébként nem értem miért kell leugatni egyes emberek irományait!!!!!!!Mindenki olyan stílusban írja le,amilyen az õ személyisége/hangulata/hozzáállása!Ha nem olyan szavakat használ,amit nem illik fórumokon,akkor kinek mi a köze hozzá!!!!Az enyémet is biztosan lehetne fikázni,de akinek nem tetszik az ne olvassa el!!!!Nem igazán érdekelne,hogy akárki2-nek tetszik-e a hangvételem,vagy nem.
Hát ennyi!
Ha mindenki figyelne a több közlekedésben résztvevõre is,akkor nem kellene ilyen topikot nyitni,de amíg ez nem így lesz,addig igen is helye van!
Üdv:Thy ;)

#2
lensver

lensver

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.944 hozzászólás
Szerintem mindegy most, hogy kinek az álláspontja, a lényeg, hogy Bruce igazságot irt. Én végigolvastam a topicot és teljesen egyetértek vele is, meg fityivel is. Mindenki mindenkit leszar, és ez nemcsak  manapság van igy.

Sunyrider, tök szuperek a weboldalak!

#3
zylexy

zylexy

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 523 hozzászólás
Nem kellett volna ennek az egész topiknak ekkora jelentõséget tulajdonítanom, mégpedig azért nem, mert így utólag mindenkinek igazat adok.
Én voltam az aki egy olyan dolgot hoz fel, ami tulajdonképpen mindennapos jelenség, pl ma amikor mentem a Velvártba, hasonló történt meg, de már nem is foglalkozom vele. Igazatok van, mindenkivel elõfordul ilyen. Velem akkor elõször esett meg egy ilyen történet, ami nekem (akkor) nagy szám volt. Érdekes, hogy addig mindíg sikerült elkerülnöm hasonló eseteket. Szerintem most már végérvényesen zárjuk le a veszekedéseket, véleménynyilvánitásokat, hozzászólásokat. Igazatok volt, tényleg, belátom!

#4
Vita

Vita

    vendég

  • fórumtag
  • 62 hozzászólás
Szunyder: menõ! Ez bátyókám mûve: www.rammsteinfan.hu
(De azért még egy picit...)  :-*

Bruce:

Vita: hmm... figyelj: az, hogy felületesen olvastam, nem azt jelenti, hogy amihez hozzászóltam azt nem olvastam el, hanem azt, hogy a többi oldalakat nem olvastam, hanem csak azt a pár sort ragadtam ki...
és ennek mi köze a véleményemhez?


...na de ha figyelmesen elolvasod amit írtam, rájössz hogy idézet. Nem tetted, és nekem címezted azt amit másnak kéne. Sebaj. Kérlek olvasd végig figyelmesen az egész topicot, és akkor megismered mindenki állásponját, és nem írsz sületlenségeket.
Csak hogy tisztán láss: egy oldalon állunk, és a véleményünk is azonos.


#5
burce

burce

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.694 hozzászólás
Vita: hmm... figyelj: az, hogy felületesen olvastam, nem azt jelenti, hogy amihez hozzászóltam azt nem olvastam el, hanem azt, hogy a többi oldalakat nem olvastam, hanem csak azt a pár sort ragadtam ki...
és ennek mi köze a véleményemhez?

és fityisz bõven megérdemel egy pirospontot, de sztem többen...

a jalabert sapkája topic nagyon tetszett ;D
meg a kesztyû mosós is... na de mind1

#6
zylexy

zylexy

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 523 hozzászólás
Vita: De õ leszarja az ilyen topikokat, nem tudtad?  >:( ;D
Csak azt nem értem akkor mi a fa**nak szól hozzá?
Asszondod adjunk fityisznek egy pirospontot?  ;D

#7
Vita

Vita

    vendég

  • fórumtag
  • 62 hozzászólás
Hm, ebbõl kifolyólag véleményt is felületesen alkottál...
Talán elõbb olvasd végig figyelmesen, ha már hozzászólsz...
Fityisz résen van...  ;)

#8
burce

burce

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.694 hozzászólás
ok fityisz, vettem... mondtam, hogy csak felületesen olvastam a topicot

#9
zylexy

zylexy

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 523 hozzászólás
Na ezt az idézetet kõtáblába fogom vésni!  8)
Hátha elõhozzák még huszonöten, javaslom a topik hanyagolását mindenki részérõl, túlságosan kitárgyaltuk, túl fárasztó  :P

kösz  ;D

#10
vendég__*

vendég__*
  • vendég
BRUCE, csak egy kis helyreigazítás, az általad idézett ídézet is egy ídézet amit Vita zylexy-tõl ídézett.
Nem vagyok nagyon zavaros? mert én belekavarodtam.........................................

#11
burce

burce

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.694 hozzászólás
Éppen csak beleolvastam a topicba, végig nem olvastam, mert nincs kedvem.

Viszont erre nagyon reagálhatnékom támadt:

Na mindegy, egyébként ezt a topicot csak azért hoztam fel mert idegesítõ, hogy egy környezetbe lakó civilizált emberek, mért nem képesek tekintettel lenni egymásra


Szerintem Vita most pont te nem vagy képes tekintettel lenni másokra. Miért hiszed azt, hogy a gyalogos pusztán azért lép eléd, hogy téged akkor jól megszívasson? Mert nem hiszem, hogy a babakocsis néni pusztán a szórakozhatnékja miatt lép eléd. Talán éppen elbambult, elgondolkodott, másra figyelt. Miért kell ebbõl ekkora problémát csinálni? Ja hogy téged hibáztatott miatta... Na bumm.. Bedugom a fülem és megyek tovább, lesz.rom õket. És képzeld, nem csak a bringást fogja szidni még élete során az a nõ, továbbá téged sem csak bringázáskor fognak szivatni. Ha vezetsz autót, akkor is ugyanúgy fogsz szidni autósokat. És bringásokat is. Nem attól függ, hogy most ki van gyalog és ki van trolival, hanem attól, hogy milyen ember.

...fityisznél az igazság: az autósok is lesz*rják a bringásokat, meg a taxisok is, és még a buszsofõrök is, de még a teherautósok is, mindezek felett a a troli és a villamos vezetõk is.

Igen, ilyen világban élünk, hogy mindenki leszar mindenkit, mindenki utál mindenkit, éppen most fikázzák a deore agyakat egy eggyel arébbi topicban... Utálom a fikázásokat és utálom, hogy mindenki leszar mindenkit.

De nem tudok mit tenni, így hát én is leszarom õket. És ezt javaslom neked is fityisz, szard le az ilyen topicokat és ugorj tovább, kár ezekkel foglalkozni.

#12
szunyder

szunyder

    vendég

  • fórumtag
  • 42 hozzászólás
Fityisz:dehogyneeeeem!

csak az a baj,hogy nincs olyan hosszu karom,hogy aterjen a Csatornan!  ;)

#13
lensver

lensver

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.944 hozzászólás

Mért szerinted valaki véletlenül, lép le az úttestre, csak mert olyan kedve van?


Szerintem igen, mert már velem is többezerszer megtörtént olyan, hogy nem szántszándékból, hanem tök véletlenül, elbambulás következtében beléptem egy kocsi vagy biciklista alá! Igen, ilyen is van. Ilyesmit nem feltétlenül megfontolt rossz szándékkal tesznek meg emberek!

#14
lensver

lensver

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.944 hozzászólás

Ami engem csak zavar, hogy a bringások 50% egyfolytában csak nyavajog, hogy szemét ez meg szemét az.............ezzel együtt kell sajnos élnünk


Fityisz, ez általános jellemzô, nemcsak a bringások rinyálnak, de az egész magyar társadalom, mert ilyen a magyar lélek. Panaszkodnak, nyávognak, sajnáltatják magukat. Képzeljük el, mi történne, ha minden panaszolnivaló eltûnne, mit csinálhatnának az emberek naphosszat? Mit csinálnának az emberek a munkahelyeken, boltokban, orvosi rendelôkben, az utcán, otthon, stb...?? Lehet, hogy meghalnának az unalomtól?  ;)

#15
vendég__*

vendég__*
  • vendég
szuny, salamont nem ismerem, de téged igenm és hogy te nem tennél ilyet.

#16
zylexy

zylexy

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 523 hozzászólás
Még mindenkibe nem kötöttél bele, de mindenesetre jó úton haladsz  :)

#17
szunyder

szunyder

    vendég

  • fórumtag
  • 42 hozzászólás
`bolcs Salamon aszondta,
menjen le a kenyerboltba..`

Ne kotozkodj fityisz,mert lecsavarom a Futyiszedet!  ;)

#18
Vita

Vita

    vendég

  • fórumtag
  • 62 hozzászólás
Na, jól van srácok, legyen szent a béka...
Igen, én vettem elõ a témát, mert most láttam meg, és mert nem tetszett az általánosítás, és úgy gondoltam, nekünk kerékpárosoknak is kicsit észnél kéne lenni.
Ennyi.
zylexy biztosan már rég elfelejtette volna, ha nem kellene az õt érõ kritikákra válaszolgatnia.

Úgyhogy zárjuk le, ezt õ írta és teljesen igaza van. Legyünk megértõek.

[glow=red,2,300]Na mindegy, egyébként ezt a topicot csak azért hoztam fel mert idegesítõ, hogy egy környezetbe lakó civilizált emberek, mért nem képesek tekintettel lenni egymásra

ennyi [/glow]

#19
vendég__*

vendég__*
  • vendég
Jó, hogy igy elmondod mi való nekem, köszönöm majd elgondolkozok rajta.
ami viszint nem egyértelmü, így fejezel be valamit:
"<- na erre mit lépsz?"  
aztán a válaszom után:
"Mondom, hogy én már befejeztem,"

És azért mindenkibe még nem kötöttem bele.......


#20
zylexy

zylexy

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 523 hozzászólás
Mondom, hogy én már befejeztem, Vita hozta fel a témát!
De azért elég érdekes, hogy Te csak kötöszködni tudsz másokkal! Ha nagyon bántja a csõrödet ez a topik ,akkor kerüld el, ilyen egyszerû, és látogasd mondjuk a "Miért is?" témát, az való neked