Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

A felsõbbrendû gyalogosok...

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
61 hozzászólás a témában

#21
vendég__*

vendég__*
  • vendég
Mit kéne lépnem? Ki nem szarja le rajtad kivül azt a gyalogost? Ha közlekedsz a városban naponta több ilyennel találkozhatsz és ha mindegyik találkozásodról nyitsz majd egy topic-ot akkor hamar meg fog telni a fórum, mondjuk ilyenekkel:
Felsöbbrendü szõke nõ az Árpád hídnál
Felsõbbrendü szemüveges pasas a Bartók Bélán
Felsõbbrendü cigánygyerek az Erzséber körúton
.............................sorolhatnánk

Ami engem csak zavar, hogy a bringások 50% egyfolytában csak nyavajog, hogy szemét ez meg szemét az.............ezzel együtt kell sajnos élnünk, ez van és azzal, hogy te heteken keresztül egy esetet jársz körül, amibõl egyébkénk több ezer esik meg egy hétköznap, nem fogsz elõrébb jutni, idegesíted, hergeled magadat. De ha neked így jó akkor rinyálj.

#22
zylexy

zylexy

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 523 hozzászólás
Én a magam részérõl már régen lezártam ezt a témát fityisz2, mert Vita elõtti utolsó hozzászólásom, már vastagon nem tartozott a témához, és mások is mondták, hogy köszönik elég volt. Igazuk is volt, ezért a végén már nagyon elrugaszkodtunk a témától, de Vita sikeresen feldobta ismét, és az ember reagál rá, mert azért van ez a fórum.
Tehát nekem ez már nem volt aktuális, gondoltam megosztok veletek egy történetet, és kész.
Ja és a gyalogos lehet, hogy otthon ücsörög, HA MÉG NEM ÜTÖTTE EL EGY KOCSI.... <- na erre mit lépsz?  :o

#23
Vita

Vita

    vendég

  • fórumtag
  • 62 hozzászólás
Nem rossz...

#24
vendég__*

vendég__*
  • vendég
zylexy, nem tudom hany eves lehetsz, de vigyazz magadra. ha igy folytatod par even belul agyverzest fogsz kapni, gondolj csak bele:
Reggel felkelsz, elaludtal, az oras rosszul csinalta meg a vekkered (rohadt orasok). Aztan csinalsz egz reggelit magadnak vagyis csak akarsz mert nincs gaz (rohadt gazosok). Aztan elindulsz melozni, betersz egy kozertbe, hogy potold az elmaradt reggelid, a penztaros rosszul ad vissza (rohadt penztarosok). Aztan elindulsz a buszhoz, de az pont az orrod elott becsukja az ajtot (rohadt buszvezetok). A kovetkezo buszt elered, folszalsz, de az ellenor elkap, hol a berleted?? otthon maradt a nagy idegeskedesben, megbuntet (rohadt ellenorok). Beersz a meloba, a titkarno elkeverte az elozo napi faxokat es te lemeradtal egy targyalasrol, amiert a fonokod leteremt (rohadt titkarnok es rohadt fonokok). Vege a melonak, irany haza. Hazaerve a szomszedod azzal fogad hogy: Jajj szomszed, ezt a Matavos fizetesi felszolitast hozzam dobta be a postas a mult heten!
(rohadt Matavosok, rohadt postasok, akik rossz helyre dobjak es rohadt szomszedok, hogy csak most szolnak)
Este a nejed fejfajasra hivatkozva meg a sexet is megvonja (rohadt felesegek es rohadt fejfajas)
Es maris egy fasza kis napod volt, altalanossagban mindenkirol kiderult, hogy mennyire szemet.

A te ominozus gyalogosod, akinek lehet, hogy csak volt egy rossz napja meg most is otthon ucsorog es fogalma sincs, hogy Te azon a pillanaton vergodsz amit o mar reg el is felejtett.

#25
zylexy

zylexy

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 523 hozzászólás
Mért szerinted valaki véletlenül, lép le az úttestre, csak mert olyan kedve van?
Tálalás: Sokan panaszkodnak, hogy xy tag milyen hosszú regényeket ír egy-egy történethez, aminek én csak a lényegét írtam le, de úgy látszik egyesek megkívánják, hogy beszámoljak az aznapi idõjárásról is...-különbözõek vagyunk  ::)

#26
Vita

Vita

    vendég

  • fórumtag
  • 62 hozzászólás
Szándékosan tette volna? Én nem tudom...
Bár lehet... Akkor nagyon nem volt képben, hogy mit csinál...

Na, én nem nyitok "utálom a bicikliseket" topicot, hiszen jómagam, és a baráti társaságom is igen régóta ûzi már ezt a sportot. Furcsa lenne.

Kár, hogy a lényeget nem látod...

Azon is csodálkoznék, ha bezárnának egy olyan topicot, ami mondjuk a viselkedéskultúrával foglalkozik, mert szerintem ráférne jópár emberre  kerékpáros körökben...

Oké, ez a fórum azért van hogy a bicikliseket segítse. De az ilyen "köcsög ellenõr", "köcsög kalauz", stb, stb, stb dumákkal nem tudok mit kezdeni. Szerintem az ilyen alulkultúrált hozzászólókat kéne kizárni, már bocs.

Gyûjtögethetnék neked finomságokat, ki milyen szarságot volt képes ide beírni (azt hiszem Biker Joe-ra rágtam be elõször), de inkább nézz körül magad. És azon is elgondolkodhatnál, hogy hogyan is kéne a sztoridat tálalni.

Részemrõl lezárva.

#27
zylexy

zylexy

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 523 hozzászólás
Nem tudom mire értetted hogy : "ha valaki egyszer figyelmetlen" -gondolom nem az én storymra, mert az elég érdekes, hogy valaki figyelmetlenségbõl csak úgy belesétál egy piros lámpába, szerintem ezt te se gondolod komolyan...
Ha nem az én storymra értetted akkor bocs.
És fogadd el azt, az ajánlatot, hogy ne nyiss "Utálom a bicikliseket", és ehhez hasonló topikokat, mert enyhén szólva nagy visszhangot váltana ki, az eredmény pedig minimum az lenne, hogy egy STAFF-os bezárná a topikot, rosszabbik esetben kitiltanának a fórumból. Mert szerintem ez a fórum azért létezik, hogy a bicikliseket segítse.
Az általánosítást pedig nem lehet redukálni, mert ezt a topikot nem lehetett volna máshogy megfogalmazni, ha mégis, akkor várom az ötleteket :D PÁLYÁZAT!  ;D

#28
Vita

Vita

    vendég

  • fórumtag
  • 62 hozzászólás
OK.
Még csak nem is egyszeri eset, történik ilyen éppen elég. Ha figyelünk a másikra talán megúszhatja (juk).
Ami a számomra ellenszenves, ez az általánosítás.
Hogy "gyalogosok". Meg "Fuck off BKV, police, erdész..." Egyes kerékpársok ahogyan viselkednek a fogason, nyugodtan nyithatnék egy "Bunkó, paraszt, tapló, köpködõ kerékpárosok" topicot. Na, ez hogy tetszene?  És az a tömény primitívség amit ezekben a fórumokban olvasok. Nagyon szomorú, hogy egyesek ilyen szinten alkotnak véleményt. "Tömd el a lyukasztót" és társaik.
Errõl lenne itt szó. A közlekedésben, ha valaki egyszer figyelmetlen, ne kapjon már annyi fikázást, mint egy viselkedésforma. Pl. az x rendszámú taxis, aki direkt szopatja a biciklisfutárokat, vagy ezekbe a fórumokba rendszeresen írogató agyatlan egyének, mert én úgy láttam, hogy vannak elegen...


#29
zylexy

zylexy

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 523 hozzászólás
A Topic címe azért felsõbbrendû gyalogosok*, mert az emberek függetlenül attól, hogy gyalog vagy valamilyen "jármûvel" 8) mennek sajnos nincsenek tekintettel egymásra! Mivel nekem a gyalogosokkal esett meg egy ilyen negatív szituáció, ezért lett a topic címe  "*"
Hogy mindenki tisztán lásson: Ahol akkor én mentem az egy normál kockakõ út volt, ahol még rajtam kívûl ment egy jópár autó, és mindegyik dudált, villantott stb, arra a szerencsétlen hülyére, aki képes volt a "piros lámpába beletolni a babakocsiját" ezzel bajba sodorva a gyerekét, és saját magát is.
Ezt azért írtam le, mert NEM bicikliúton mentem!
ja és meglepne, ha bárki is tudna suttogni délután 1-kor a Felvonulási Tér melletti Dózsa György úton  
-ennyi-

#30
Vita

Vita

    vendég

  • fórumtag
  • 62 hozzászólás
Na, sikerült megint egy intelligens topicot nyitni.
Gratulálok a létrehozónak (zylexy)!
Szerintem is nagyon gáz a sztorid, velem is megesett jópárszor hasonló.
De a felsõbbrendû gyalogosok címet nem értem. Mondjuk figyelmetlen volt az illetõ, és nem hallott motorzúgást, és már el is indult...
Azon meg, hogy az idõsek nem szokták meg a kerékpárutakat nincs mit csodálkozni.
A lényeg: A kerékpáros a felsõbbrendû. Õ a gyorsabb, és õ okoz sérülést is, ha mondjuk nekimegy a gyalogosnak. Ezért kell a kerékpárosnak méginkább figyelnie a gyalogosokra. Mint ahogyan elvárható, hogy az autós figyeljen ránk, kerékpárosokra.
Tehát nem kell feltétlenül száguldozni kerékpárúton, csak annyira amennyire az "útviszonyok" megengedik. Jó példa erre a Mammut melletti kerékpárút pénteken négy órakor.
Úgyhogy haver csigavér!
Bátyám a János hegyen fut, és kis DHs (bocs DHsok, nem DHs, mert az egy sport, õk meg fogasozó puhány senkik) pö**ök rendszeresen 20 centire zúgnak el mellette. És persze hogy még viccesebb legyen, ráfékeznek egy kis port is, hogy szívja az öreg, ha már fut.
Ilyen is van.
Nem akarok senkit minõsíteni, de úgy látom az ilyen topicokba az ilyen szintû gyerkõcök írnak...
Akinek nem inge, ne vegye...

#31
zylexy

zylexy

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 523 hozzászólás
Egyébként szerintem mindenki olyan cuccba tekerjen amiben neki kényelmes, attól függetlenül, hogy Dh-s vagy CC-s. Hülyeségnek tartom megszabni, hogy most a hosszúnadrág stb. a kötelezõ ruházat, amikor az xy ember k***ra nem érzi jól magát benne. ::)

#32
vendég__*

vendég__*
  • vendég
Sped:Én nem a biciklis gatyát cseszegettem hanmem az elõbbi hozzászólásomal arra akartam célozni hogy a diszkóban...(ide a hozzászólásom)
Bocsi ha félreérthetõ voltam.


 Lama

#33
sped

sped

    vendég

  • fórumtag
  • 67 hozzászólás
Najah DH/FR arcok lógósnaciban tekernek, jó azis de 60 Kilcsit nem mindig jó benne letekerni. Meg lehet bepállik picit a rudi. Mindegy. Ki mit szeret.

Egyébként épp tegnap Juroszporton DH csellendzs volt és skinsuitban [érts feszülõstapadós BRINGÁSnadrág] nyerte a srác a zúzást. Errõl ennyit.
Lehet pár év múlva DHsok feszülnek majd bele legjobban a rucikba.

Ez mondjuk már mehetett volna a bikewear topicba. Mind1-

#34
vendég__*

vendég__*
  • vendég
Hát szerintem a biciklisgatyában nem a csajok taperolnák a seggét.


 Lama

#35
zylexy

zylexy

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 523 hozzászólás
Hát érdekes dolog lehet valakit letapizni bringa közben-én azt Mondom Angel örülj hogy ennyivel megúsztad... ;D
sped: akkor menj be egy diszkóba, 8) és vedd fel a legújabb biciklis gatyádat, és meg van rá az esély, ha megfelelõ testi adottságokkal rendelkezel!  ;D ;D ;D
Angel: egyébként tényleg szemetek voltak, én nem fékeztem volna le elõttük, hanem elkezdek manualozni, és design-osan fejbevágom az elsõvel :o

#36
sped

sped

    vendég

  • fórumtag
  • 67 hozzászólás
Engem mondjuk nem zavarna ha helyes lányok a fenekemre csapnának tekerés közben :-)))))

#37
vendég__*

vendég__*
  • vendég
Ki merészeli  >:(
Szóljál nyugodtan összeszedjük az emberkéket a fórumról elõbb eltörjük az ujjait, a kezét...


 Lama

#38
Angel

Angel

    vendég

  • fórumtag
  • 31 hozzászólás
Én meg aszondom: köccsög kis pisis kamaszsrácok, ezt nektek (!@*²^/~!)  >:( >:(
Ugyanis történt eccer hogy kb. 25-30cal mentem a fõúton és a közvágóhíd elõtt meglátott néhány srác, jól megnéztek, néhány beszólt -ami hidegen hagyott-, egy másik viszont pojénosnak tartotta belökni elém az útra a haverját... Erre most nem mondok semmit.
A Soroksári út meg úgy, ahogy van egy lélekvesztõ!
Méghogy az M0 a halálút! Ha-ha. Ezek még nem próbáltak a Grassalkovich úton biciklizni!!
Na nem is folytatom inkább, ez is erõsen cenzúrázott!
(Ja, meg még a "felsõbbrendõ gyalogosok"-hoz: ja, persze, küldjetek vissza anyámba, meg máshova azért, mert néha a járdán még mindig biztonságosabb, de kérdem én: itt a topicban hány bringásnak szoktak a seggére verni tekerés közben?  ??? :o)

#39
legszebbcsavo

legszebbcsavo

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.125 hozzászólás
van már ilyen topic is  ::): köcsög gyalogosok, autósok....

#40
lensver

lensver

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.944 hozzászólás
Fityisz: tudsz te más szemével látni, teljesen klassz, amit irtál a különbözô látószögekrôl.  ;)

Gyalogosok, biciklisek, kocsisok. Ilyen ellentét mindig is fog létezni, ha nincs benned tolerancia, mindig rossz napod lesz.
Egyébként pedig ez a topic már lyukasra lett beszélve a nem is olyan távoli múltban!