Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

A felsõbbrendû gyalogosok...

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
61 hozzászólás a témában

#61
vendég__*

vendég__*
  • vendég
Sõõõt mi több, az autósok is lesz*rják a bringásokat, meg a taxisok is, és még a buszsofõrök is, de még a teherautósok is, mindezek felett a a troli és a villamos vezetõk is. És akkor még szót sem ejtettem arról, hogy az autósokat is lesz*rják a taxisok, a buszsoförök, a teherautósoförök, a trolibusz és villamos vezetõk is és még a masiniszták is! Ha tovább fonnám akkor kiderülne, hogy pl a masiniszta mennyire sza*ik a buszsöförre vagy akár a villamos vezetõre.
És most csak a közlekedésbe résztvevõ néhány esetet boncolgattam. Ha ezt még inkább kiterjeszteném akkor kiderülne, hogy a zöldséges utálja a hentest aki meg a fodrászra sza*ik nagy ívben.............................folytassam?
Az emberek döntõ százaléka már csak ilyen, és én ezt a topic-ot is csak rinyálásnak érzem, tartom.

#62
zylexy

zylexy

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 523 hozzászólás
Nem tudom ti hogy vagytok vele, de szerintem a gyalogosok baromira nincsenek tekintettel a bringásokra.
Nekem egy elég durva sztorim van, nem is olyan régen történt meg:

Megyek kb 35-40km/h-val és ugye elém jön egy gyalogos (babakocsival!), pedig neki piros volt nekem meg zöld a lámpa, lelép (mert hát õ babakocsival van!)én fékezek mint az állat....és kb 2cm-el a babakocsi elõtt áltam meg. Aztán ezerrel húznak el mellettünk az autók az meg még engem hibáztat, hogy mért nem álltam meg jobban, amikor nekem volt elsõbbségem, és persze az autósoknak, hogy valaki ennyire ne vigyázzon saját magára, és az alig megszületett gyerekére... ???

Hát elég durva, és ez még csak 1 a sok közül, 100 ilyen sztorit tudnék mondani, leszarják a bringásokat, és kész!
 :-/
És ez engem eléggé bánt!

Ha valakinek van hasonló sztorija, elolvasnám, elvégre egymás történeteibõl lehet legjobban tanulni... ;)