Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Bemutatkozás topic

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
1112 hozzászólás a témában

#1061
Andix

Andix

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.380 hozzászólás
Nézd már...... Mik kinem derülnek... Bruce??? Kömal?  ;D ;D Na viccet félretéve azért a matek nem lekesít annyira... Viszont akkor jöjjön a zene, csak úgy nagyjából: Guns N' Roses, néhány Metallica, Nirvana, Doors, Manowar, Pearl Jam, Tankcsapda.
Meg van itt 4 db Macska Polskit Fialt szám!!! Azt nem hiszem, hogy ismeritek  ;D .

Heh, most is alig térek magamhoz, hogy Bruce is spec matos, fazekasos!..  :o  ;D ;D

#1062
b

b

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 665 hozzászólás
igaz, lebuktam :) titokban Ombre vagyok ám :)

#1063
rob

rob

    This is the way

  • globális moderátor
  • 16.879 hozzászólás
Ja, ki mit szeret-bõl kimaradtam.

Film: The Adventures of Ford Fairlane, Pulp Fiction, Snatch (Blöff), Kutyaszorítóban, Blade, és nem láttam a Mátrix-ot, most meg már elvbõl nem nézem meg.

Könyv: A 22-es csapdája (legalább 5ször olvastam), Pillangó, A Pendragon legenda

Zene: trance, global underground, néha funky, nu'rock, meg ami jön. Scooter és Stryctly Trance Symphony mindenekfelett! És már abban megegyeztem zOrg-gal, hogy az ízlésünk hasonlít! (most hallgattam a héten goa trance vibest, rule!)


#1064
rob

rob

    This is the way

  • globális moderátor
  • 16.879 hozzászólás
Wow! Pörgünk, mint a körhinta!

Nem mondtam, de a nickem az Index fórumozás miatt létesült, és azóta rövidült. Akkor ugyanis a hozzászóláéshoz kellett egy nick, és nagy hirtelen semmi nem jutott eszembe (soha nem volt becenevem, kivéve a kisVargát, de azt nem szeretem), így lettem rob19 (akkor még 18.5 éves voltam). Amikor idejöttem a fórumra (én az elsõk között települtem ide, és rontom a levegõt), már a 19 nem volt aktuális, szóval lemaradt. Mint b kollégának a többi, igaz? Én még emléxem vagy 2 nickedre hombre!

#1065
burce

burce

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.694 hozzászólás
Kislust:
Persze, hogy tárgyalhatunk. Az alvin albumok 100%-a, a 'csapda albumoknak pedig x%-a (értsd: elég sok, de nemtom mennyi) van meg. Ha érdekel vmelyik, írd meg! (instans messzídzsiz rul')

#1066
Kislust

Kislust

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.507 hozzászólás
BRUCE!

A zenei izlésed felkeltette az érdeklõdésemet!! Fõleg a tankcsapda+az Alvin(pár éve csupa ilyen zenét hallgattam, de azóta levágattam a hajam, s elfordultm az ütemesebb zenék irányába),
SZal mostmár bánom, hogy megszabadultam a régi kaziktól, mert néha azért jó volna meghallgatni õket!!  ;DTárgyalhatunk ez ügyben? ;D

A nick-em magyarázatát elfelejtettem leírni. A kis tag azért van, mert van egy nõvérem, aki minden lehetséges módot felhasznál, hogy érzékeltesse velem, hogy én az õ KIS öcsikéje vagyok, a lust -tag pedig a vezetéknevem. Összefoglalva a nõvérem ragasztotta rám ezt a nevet, amit már annyira megszoktam, hogy nem is zavar az igazi jelentése.

kislust


#1067
burce

burce

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.694 hozzászólás
Sziasztok!

Most vettem észre, ezt a topicot, és azon nyomban nagy élvezettel végig is olvastam. Sztem érdekes, hogy azok a bizonyos nikkek kiket takarnak. Tehát ha ti megtiszteltetek ezzel, én is írok magaról pár dolgot.

A nevem Illés Balázs, tehát a bruce fogalmam sincs, hogyan jön ide. Egyszerûen ez jutott eszembe, és kész. Andix-hoz hasonlóan én is a Fazekasba járok, és szintén spec.mat.-ra, igaz, én a debreceni fazekasba, és "csak" 2.os vagyok... ;)  (asszem egyik legfiatalab?!)  Nem régóta bringázom (leszámítva amit még olyan 5 évesként a háztömb körül ekeregtem...), kb. olyan 1,5 éve. Komolyabban idéntõl csinálom. Ez azt jelenti, hogy ez évben még nem voltam semmilyen megmozduláson ( :'( ), de jövõre nagy terveim vannak ám!! ;D ;D

Uhh, mi is jön ezután?....na pl.:
Én az cc felé "vagyok motíválódva" (de szép a magyar nyelv!!  ;D ;D ), és mint Zöldfülü és még nemtomki elõttem mondta, azokat a kurva meredek gyökeres lejtõket meghagyom másnak. Én ezalatt azt értem, hogy ami már csöppet sem biztonságos, vagy belegondolva hogy mi minden történhet vele, szal azokat nem vállalom be. Egyébként imádom a sebességet, és ha belátható normális út van, akkor adom neki rendesen...  ;D ;D Tehát mint mondtam, nekem a cc ok, és azokat felfeléket sem utálom...
Jelenleg egy merida dakar 670es van, amin azért végeztem pár tuningot (pl. külsõ + felni csere)...

Zenei ízlésem: nekem leginkább az alternatívabb, rockos, punkos dolgok jönnek be. Szeretem a pörgõs zenét. Egy pár együttes: Nofx, Nirvana, Tancsapda, Kispál..., Junkies, Alvin... meg még akiket kihagytam. Utálom a diszkó zenét, a házt, meg az ilyeneket. Ja meg amiket a rádiókban adnak.

A bringázáson kívül még "szeretek számítógépezni" (ez egy kicsit már közhely, de én télleg), meg egy csomó sport: pl. sí (nagyon), röplabda (iskolai szinten versenyszerûen), foci, meg amit még elfelejtettem felsorolni.

Nemtom, ennyi elég??
Ha nem, kérdezzetek... vagy mittoménmi.

Üdv:
BRUCE

#1068
vendég_Charon_*

vendég_Charon_*
  • vendég
iljicS:
Az a 2*10n bringa 99.99%-a Metro és tsai.
Ez alapján még nem lehet dönteni. Te sem Killer-V-vel jársz be...
;)

#1069
b

b

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 665 hozzászólás
b, mert ez van a space felett középen, könnyen elérhetõ rövid, stb stb  8)

felrajzolom majd a bmft polóra hogy tudjátok kit kell hátbavágni   :P;D

#1070
iljicS

iljicS

    zsonglõr

  • fórumtag
  • 6.613 hozzászólás
Üdv Charon !

Már azt hittem senki sincs itt az ELTE-rõl, amikor 200000000000000 bicó szokott állni a tárolóban...

Mostanság elég busy vagyok, heti 2 ZH-t küldünk, de ha van lukas órám mail megy !

Nekem a punk jön be, a kaliforniai vátozat is, de az má fenntartásokkal... :D

#1071
vendég_Charon_*

vendég_Charon_*
  • vendég
Ja, és életcéljaim között szerepel valami nagy többnapos (tõlünk) nyugati hegyi maraton túlélése! 8)

#1072
vendég_Charon_*

vendég_Charon_*
  • vendég
IljicS:
Ember! (Bocs, ha ez sértés... ::))
Gyere csak fel a Déli tömb 5. emelet Genetika tsz (gyengébbek kedvéért: Termelõszövekezet ;D) 5.519-be (Fodor labor) egy emilben lefixált idõben!

Eme nick tulaja ugyanis szintén zenész!  :-/ Akarom mondani: bigyológus, genetikus IV éves szagdógozó!  ;D
Vagyunk egy páran bikerek az ELTÉ-n...

Világ bikerei egybesüljetek! ;)

Magamról még annyit,
hogy 21 évemmel még nem tudom, mikor nõ be a fejem lágya.
hogy fanatikus cc-s vagyok, de nem gramm mániás.
hogy a heavy metal és a garbage az én stílusom.
hogy gyûjtöm a filmeket (CD).
hogy hogy nem Viktor a keresztnevem, de ezt valahogy nem szeretem, és gimnáziumi latin nyelvû okulásomkor ragadt rám e név. (gy.k. Charon, az alvilág révésze)

Tömören ennyit. Illetve Tmrn nnyt! (Mert a másik nickem MicMac)


#1073
cserko

cserko

    vendég

  • fórumtag
  • 76 hozzászólás
Üdv

Akkor én is feltárom Cserkó mögé bújt énemet !
22 éves vagyok a PTE TTK FEEFI Személyügyi szervezõ levelezõ szakára járok. Mobiltelcsi szervizeléssel foglalkozok.
Én már nagyon régen kezdtem a bringázást 12 évesen Favirit tipusú versenybájk aztán Atala országúti és túrázás faterral. Ezek után 1 kedves barátom 97-ben megmutatta a MBAH-lapot, elolvastam és megvettem elsõ montimat aztán fel János hegyre. CC-t sajna nem kedvelem inkább DH, Freeride, DS-rajongó vagyok. A meredek lejtõket és az ugri-bugrizást szeretm ;D.

A Cserkó NICK név a bukóm miatt van egy cseresznye piros full face, amikor megvettem mindenki lecseresznyézett :) és azóta Cserkó a hívónevem ;D. Ha jól emlékszem LCS kezdett el Cserkózni  ;D !

A "full telós csillagjárók" a kednenceim :), ha valaki ajándékot szeretne venni nekem karácsonyra v. ha van köztetek mikulás akkor ezt szeretnék 30 cm-es telóúttal...;D

Üdv mindenkinek Cserkó


#1074
Luki

Luki

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 515 hozzászólás
Szerintem a Kispál már kutya!

93-tól nekem a Kispál volt a Minden, de a Bálnák... album után már nagyon leültek. És ez nem elsõsorban a zenéjükön látszik meg, hanem a hozzáálásukon.

#1075
Ras

Ras

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.021 hozzászólás
tamaskaaa:
összefuthatnánk, ha már te is Veszprémben leledzed idõd nagy részét....

Ralph: azér a Kispál se kutya... legalábbis én azon a vonalon ragadtam meg...

amúgy meg andRás ez mindent elárul...

csákány...

#1076
Luki

Luki

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 515 hozzászólás
URH, Kontroll Csoport Sziámi!

Régi szép idõk!   :D

#1077
Shaun_Palmer

Shaun_Palmer

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.323 hozzászólás
Mindenkinek köszi a jókívánságokat ;D

#1078
Ralph_Fiennes

Ralph_Fiennes

    vendég

  • fórumtag
  • 152 hozzászólás
Akkor hulljon a lepel rólam is, bár néhány taggal már volt személyes kontaktus (Major,Kislust,futólag Paraferee,Zöldfülû,Baliba),igaz csak egy maraton erejéig.
És mindenekelõtt Shaun Palmer kollégának a mai napra,de a többire is jó bulizást!
Szóval: a nickem megfejthetetlen, illetve senki sem gondolná, hogy Domoszlai Gábor leledzik mögötte. Hogy miért? Hát csak azért, mert marhára bírom a fickót és a filmjeit.
1968-ban születtem és kis országunk elhanyagolt keleti (BAZ-megye) régiójában lakom azóta is.
Mezõgazdasági szakközepet végeztem,(helló ROB!: még egy „paraszt”) majd a katonaságig egy kórház sebészeti mûtõjében mûtõsfiúskodtam.
A katonáskodás után fagylalttölcsért sütöttem, ami csak átmeneti dolog volt.
Csak az egészségügynél (alkohol elvonó és pszichiátria) lyukadtam ki ismét, igaz, hogy elõbb csak kazánfûtõként, de aztán eljutottam a segéd-ápolói munkakörig (minimálbér RULEZ! ).
Van egy 8 éves lányom, akit már most kezdek beavatni a kerékpározás örömeibe.
Nálam leginkább a túrázgatás(teljesítmény) jön be illetve egy kis gyengébb CC .Jobban kedvelem a hosszan elnyújtott mászásokat, mint a durva lefeléket(Zöldfülû szavaival élve:” gyökeres qrva meredek lejtõket meghagyom másnak”). Meglepõdve tapasztaltam, hogy mennyire nem fõváros orientált a tagság nagy része(pedig én azt hittem). Már csak azért is, mert mindenki imádja a BÜKK-öt. Ráadásul Paraferee még az Aggteleki karsztot is említi, ami ugye tõlem mindössze 25 Km-re van. Elõ is szoktam arrafelé fordulni, sõt a szeptemberi Bikmakkban olvashattátok Németh Balázs túraleírását a szenvedéskoncentrátumról, ami a martonyi TV torony elég húzós emelkedõjét vesézi ki. Szóval gyakran látogatott helyeim között szerepel. Jöhetnétek néha ti is.
Bocs ,egy kissé elkalandoztam. Nem iszom és nem dohányzom, ezt kérem nézzétek el nekem.
Kempelent üdvözlöm innen, mert én is nagyon kedvelem az alternatív magyarzenét :URH,Kontroll Csoport,Sziámi…
A bringázásra sajnos nem tudok annyi idõt szentelni, mint amennyit szeretnék,de mentségemre szolgáljon, hogy egy kertes családi ház felújítását is bele kell préselni a szabadidõmbe.
Hát ennyi lenne röviden. Jó lenne a többiekkel is egy személyes találka. Még annyit kérnék a „Sznob Szivarosok Társaságától”(Paraferee,Major), hogy azért majd NE a szemembe eregesse a füstöt a „szeánszon”.
Megértésüket elõre is köszönöm!
ÜDV MINDENKINEK.


#1079
Luki

Luki

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 515 hozzászólás
A nevet elírtam, bocsi  :-[

#1080
Luki

Luki

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 515 hozzászólás
Palber kolléga!

Üdv a felnöttek világában! Mától legálisan alkoholizálhatsz meg van büntetõjogi felelõséged! ;)