Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Bemutatkozás topic

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
1112 hozzászólás a témában

#1081
Luki

Luki

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 515 hozzászólás
Akkor így elõre is:

BOLDOG SZÜLETÉSNAPOT Palmer! :D

#1082
Shaun_Palmer

Shaun_Palmer

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.323 hozzászólás
Na eljött az ideje, hogy én is bemutassam magamat.
"Nevem" Shaun Palmer, amit a világhírû Mountain Bike, Snowboard, .... versenyzõ után vettem fel (Õ a példaképem ;) )
Születtem 1983.11.11- én Budapsten. Jelenleg a Csík Ferenc Gimnázium 12.es tanulója vagyok (idén éretségizem  :-/) Szeretnék továbbtanulni, de még nem tudom pontosan mit is szeretnék, valószínüleg a Zrínyi Miklós Nemzetvédelmi Egyetemre fogok jelentkezni.
Sportmultam elég sokszínû:
Komolyabb sportágak az életemben - Labdarúgás az FTC-ben 3 évig
- Kajakozás az Építõkben, UTE/KSI-ban 4 és fél évig. Ezt a hátam sajnos nem bírta ezért abba kellet hagynom  :'(
Kevésbé komoly próbálkozások: - Vizilabda (UTE)
- Lovaglás (BHSE)
A hegyi kerékpározás régóta, 4-5 éve érdekel. A mostani biciklim a 2. kerékpár az életemben (BMX-et leszámítva). Eleinte a CC és a Túrázás érdekelt, de másfél éve a lejtõk szerelmese lettem.
Szabadidõmben biciklizem, jó filmeket nézek,  koncertekre járok és mindenféle Extrém sportot próbálgatok.
Zeneileg "minden evõ vagyok, föleg a ROCKosasbb, alternatívabb, Hard Core-osabb zenéket szeretem, de engem is megfogott a manapság divatos Drum 'n Bass zene.
Most sajnos nem jut több érdekesség az eszembe, de ha valamit kitalálok megírom.

Shaun Palmer

#1083
Luki

Luki

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 515 hozzászólás
Én is (s)irok valamit magamról!

Lukács Tamás a lánykori nevem, azt hiszem ez magyarázza a becenevem is. 93-ban vettem egy MBAH-ot, és akkor beleszerttem a kerózásba. Ezért vettem egy kerékpárt is, ami egy allap BCA volt. Aztán 97-ben jött egy Schwinn Woodlands Alivióval szerelve, most pedig nemsokára kész lesz az épített MAGELLAN SERPENSEM! Eddig az évig magányosan jártam Eger utcáit meg a Bükköt, de most már az egri Nagy SE tagjaként tekergek.
Most éppen II. éves joghallgató vagyok Pesten A Pajzán Kaotikus Egyetemen.
Amiket szeretek: a bsrátnõm (már 3 éve), a családom, a kerékpárom, a jó zenéket (RHCP, R.E.M., stb.) meg a Netet!

A kedvenc idézetem Fodor Ákostól származik:

"Veszíteni? Nyerni? Soha!
Csak játszani akarok mindig"

#1084
kempelen

kempelen

    kvázigazda

  • admin
  • 189 hozzászólás
Üdv Mindenkinek!

Nincs sok csillag a "vállapomon", de azért hozzá-hozzá szólok és fõleg olvasom a fórumot.

Sabbal folytatott diskurzus során már elárultam a nevemet, ezért most nem ismétlem.
Nickem eredete: Mikor elindítottuk a fórumot még az swi-n, kellett tenni valami nyitó témát (régen volt, több mint egy éve) a témához pedig egy nevet, az elsõ név ami eszembe jutott Kempelen Farkas volt.

Egyébként két nappal vagyok fiatalabb zOrgnál, aki a tekergéssel lefertõzött 93-ban. Az elsõ gépezetem egy Kelly's volt, no nem a jelenlegi fajtákból, hanem az elõdjébõl, majd Diamond Back, egy emelt láncvillás Mali Mamba, majd egy hosszú kapcsolat 95-óta, egy -valószínûleg- elsõ szériás Gary Fisher alu-val, mix lx-xtr-dx miegyéb szettel. A jelen építkezése pedig egy cruxxal folyik, az eredmény tán rövidesen várható.

Szakmám szerint jogász féle volnék, 97-ben végeztem Szegeden, majd sereg, két év ügyvédjelöltség, tavaly szeptembertõl pedig bikemag jellegû szabadúszás, zOrggal egy medencében. 3 éve nõs vagyok, (ha jó bordára akad, mindenkinek ajánlom az állapotot) a kismajmok gyártás alatt. Fehérvártól 13-kmre lakom Magyaralmáson, közel a Vérteshez és a Bakonyhoz.

Kedvenc tekergõs helyem a Bakony alja és a Bükk. (magasabbról többet lehet gurulni...)
Zenei dolgokat Z nagyrészt leírta, amit hozzáteszek azok leginkább a kicsit dörgölõs ministry, prodigy, jó énekhangú hölgyek, noise, test dept., neubauten, magyar vonal: kiadó, urh, kontroll, sziámi, miegyéb. Rádióból csak a Kossuth. Film: minden ami magyar fõleg ha rajz, kuroszava, menzel, kusturica.
Ami igen: asszony+anyám+barátok, bicikli, jó lejtõk, kert (fõleg virágok), retek (a kutyám), vonnegut,  minõségi vörösbor, jó sör, télen kisüsti (összetétel: gyümölcs+víz), jó dohányok (kiszerelés: mindegy),
Ami motivál: bikkmakk+tím úgy mindenestül, meg amit apám rám hagyott...
Ami nem: kereskedelmi tévék-rádiók, kulturúrális és hagyományos környezetszennyezés, amerikai filmek 99%-ban, (fõleg az okádék vígjátékaik), olasz stílusú vadászok, mibõl lehet több lét csinálni szemlélet (eszközökben nem válogatunk, hisz a cél szentesíti)
ami fontos: a római jog hármas szabálya: "Tisztességesen élni, mást nem bántani, mindenkinek megadni a magáét."

#1085
YOci

YOci

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 545 hozzászólás
Szevasztok!
Ok akkor énis felfedem kilétemet.Fõvárosunkban lakok azon belül pedig Newpesten.Én a változatosság kedvéért CO2 hegesztõként dolgozok.
Korom ellenére már nõs vagyok de már nem sokáig :'( ;D ;D!
Én kis korom óta nyomom a pedált de még a Krankedbeli szinttöl messze-messze vagyolok.
Versenyen ezidáig 1x voltam Szilvásváradon ahol a harmadik helyet tudhadtam a magaménak.
De jõvöre minnél több versenyen szeretnék indulni.
Nem cc-s ördög vagyok,amolyan ami jólesik azt csinálom.(az állatkodás az igazi).
Remélem miharabb találkozunk!!!!

#1086
Rave_Ace

Rave_Ace

    Dömdödöm

  • globális moderátor
  • 3.201 hozzászólás
Na ezt én is !
Révész (érted Rave Ace! ;D)Balázs vagyok!Én nem vagyok föiskolás csak egy egyszerû autóvillamossági szerelõ!Jelenleg egy olasz (Fiat&Alfa)  autószervizben próbálok alkotni valami maradandót!Bringázni imádok!Van egy igazi S-Csepel lx-em!Szeretek mászni de lefele jobban érzem magam! ;D Eddig 3 napot nyaraltam A Merényiben mert kaptam egy kisebb agyvízrázkódást!Sikerült fejjel tompitani az esést egy ugratás után! ;D Ja és 24 éves vagyok szeretem az elektronikus tánczenét!

#1087
Andix

Andix

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.380 hozzászólás
Nos csatlakozom az emberekhez, és felfedem kilétem.

Asszem én vagyok itten a fórumon az egyik legfiatalabb, mindösszesen 16 éves, és Ökrös Andrásnak hívnak. Az Andix is ebbõl jött, kb 8 éve adta nekem az unokatesóm ezt a nevet. A Fazekasba járok speciális matematika tagozatra, 3.-os vagyok.
Kb 1,5 éve bringázom komolyan. Tulajdonképpen egy véletlen ötlet folyamán ültem fel a haverokkal a fogasra, hogy mégse Szentendrére menjünk. Aztán az lett belõle, hogy bringafüggõ lettem, és ha jó idõ van a hegyen, illetve duál pályán töltöm szabadidõm.

Nos remélem mihamarabb személyesen is megismerem sokatokat.
Andix


#1088
zOrg

zOrg

    exgépész

  • fórumtag
  • 5.740 hozzászólás
:::secure.data::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

- név: Zé, mint oltán. Túl vagyok a 28. életévemen, az orcapofám pedig ezen a kis bélyegen látható itt balra...

- nick: inspired by Zorg...

- firstbájk: 1989, egy BCA, amit évfolyamtársamtól újítottam. (Õ még "dollárboltban" vásárolta! Jelent ez ma még valakinek valamit...?) Jelenlegi állandó kerékpár? Ez így, ebben a formában kezd megszûnni... Most permoment egy Merida Matts Race, BikeMag Eklektik © szettel. Egy GT Aval. volt eddigi "saját" gépem, ez most úgy néz ki, Kedvesem birtokába kerül.

- nem hagyhatom ki: álomgép egy fullmerev Morati lenne (tegnap voltunk náluk, azóta nem alszom...), Ti villával/kormánnyal/stucnival/nyeregcsõvel.

- film: Meteo, Brazil, Matrix, Nagy kékség, Trainspotting, Végállomás Las Vegas, Betty Blue, Prospero könyve, T2

- mju:zk: Fields Of The Nephilim, Massive Attack, Frontline Assembly/sideprojects, Skinny Puppy/sideprojects, Current93/sideprojects, Dead Can Dance/sideprojects, goa/trance, Prana, Astral Projections, Aphex Twin, Orbital, DJ Krush, FSOL, skandináv industrial, Anthony Pappa's NuBreed, Dave Seaman, Deviant Electronics, Terra Rossa, Minimal Isten

- ami érdekel: bike, skandináv mitológia, H.P.Lovecraft, William Gibson, Fernando Pessoa, Csuang Ce, webdev, kamikaze projects, cyber/net/sex/drugs

- kinemállhatom: TV, politika, önimádat, sokpénzemvanfikázokmindentésmindenkit, American Way Of Life, Kossuth Rádió, global world/total controll, japán autók

- szeretem: Ági, family+friends, Túró Rudolf, zöld, kék, Volvo, >180bpm

- büszkeség: bikemagweb, elizium

- ars poetica: "Tartalmas az Élet és vidám!" (Vonnegut)

:::end.of.this.phile::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

#1089
Paraferee

Paraferee

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.001 hozzászólás
Jó Lét! ;D

Hááát akkor Én is bõvítményezek...

Nick név eredet??
hmm...
NEM ÉR RÖHÖGNI! ;D

Szakközépiskolás koromban egy Paranormális- és UFOkutató Klub alapításában és késõbb mûködésében többed magammal ügyködtem, és lassan Rám ragadt a ParaFerenc, majd késõbb a Paraferi, és aztán az általam kicsit módosított Paraferee(és Joghurt... ;D ) név...

Amúgy már ebbõl is látható, hogy biza nagyon de nagyon érdekel és izgat a csillagászat, a földönkívüli élet relytélye, a mítoszok, legendák, az régi, de fõleg a maja és azték birodalom plussz az óegyiptomi épületek, az ásványok (aminke köszönhetõen több tonnányi porosodik otthon...), és a régészet, azon is belül az õslények... (ennek köszönhetõen pedig több kilónyi "lelet" hever a polcomon és ágyam alatt...)

hm... szerteágazó lennék? ;D

szivartémában meg látom, hogy ha végre összejön majd egy BMFT-s találkozó, akkor szivarfüstbe burkolódzva társalgunk... ;D

Csövi és szellõ...
Joghurt és Én, azaz Paraferee voltunk...

#1090
Major

Major

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.320 hozzászólás
A szivar neke is nagyon nagyon a szívem csücske!!!  ;D
Megveszek cseresznyésért!!!!  ;D ;D ;D

Ezúton követelem, hogy zOrg rakjon be 1 szivarozó fejecskét is!!!  ;D És hamár itt van mutatkozzon be!!!

#1091
iljicS

iljicS

    zsonglõr

  • fórumtag
  • 6.613 hozzászólás
Ok, bõvitem magam, mert az elõzõekhez képest elég titokzatos maradtam...

Ott voltam a fogason amikor még az ülések tetején kellett bicót vinni, és remélni kellett, hogy a sõfõr bácsi nem kezd el szivatni...

Voltam fenn egy 6 sebességes Csepel országútiszerûséggel, olyan korabelitrekkingféle volt.

20 éves vagyok, van egy Ecsém aki lassan már mindenféle alkatrészt eltört, mert
1.,a kezdeti bringája nem volt épp márkás /Metro/
2.,Azt hiszi hogy halhatatlan
3.,Számára még nem drága az élete /16év/

Amúgy a gépén már csal a váz és a váltó az eredeti metrodesign.

Osztom Para-ék szenvedélyét, megveszek a FINOM szivarokért !

Viva la Cuba !

Sokat olvastam Che Guevara és Castro "viselt dolgairól".

Hasta la victoria siempre !

#1092
Major

Major

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.320 hozzászólás
Ja és az érdekelne, hogy kinek honnan ered a NICK-je!!! Páran már leírták, de engem mindeki érdekelne!!! Pl.: Para ? ? ?

U.i.: Shaun Palmer, Cserkó, LegCsáv, Begbie!!! Tessék bemutatkozni!!!!!

#1093
Major

Major

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.320 hozzászólás
Hát akkor itt vagyok én is!!!  ;D

Én korom ellenére (19) már elég régi motoros vagyokk itt a gegyen(Norma fánál)!!! Még a jó öreg Dawe kollégéval is jártunk fel valamikor nagyon régen, örömtáncot jártunk, amikor kiszedték az elsõ üléseket a fogasból és nem székeke közé kellett betenni a bicajokat, és nagyon happyk voltunk, amikor elõször le tudtunk jönni az akkor még egészen másképp kinézõ libegõ alatt!!!!  :) Jaja a régi szép idõk!!!
KB 6, 7 bicajt vágatam már gajjra, de mikor kb most nyár elején eldöntöttem, hogy igenis komolyabban veszem ezt mint bármi más sportot igen sok léért végre tudtam építeni egy középkomoly DS gépet!!! Ezzel nyomulok mikor idõm és az idõjárás engedi!!!
Fórumozni, és BikkMakkot aolvasni is mostanában kezdtem, mert az MBAH megszünése után nem akartam más ujságot venni!!! Tévedtem!!! Nagyon jó a BikkMkk, no meg a fórum.......  ;D
Szóval sztán Paraferee, Kilust és a többiekkel elkezdtük servezni a BMFT-t ami még közel sincs kész, de nagyon fejlõdik!!! Tesék bépni!!!
Amúgy szeretek még Snowboardozni, kosarazni meg viorlázni is!!!
Most ennyi!! Szójatok ha érdekel még valami!!!

#1094
tamaska

tamaska

    Beast of the East

  • globális moderátor
  • 19.996 hozzászólás
inkognitófelfedõs buli van? ;D ki ne hagyjam!

A tamaskaa-ból lehet következtetni original nevemre: természetesen Brünhildának hívnak ;D ;D
19 years old, elsõs veszprémi EGYETEMISTA! Az se számít, hogy fõiskolai karon... idegenforgalom és kerékpárok tönkretétele a szakterületem ;D
Ugye én is Törökszentmiklóson lakom, és a szenttemási domb csak 15 m magas... :'(
A biciklikhez egy kicsit konyítok, de ez nem elég, úgyhogy bújom a netet 24-7.
pápápá

#1095
Ras

Ras

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.021 hozzászólás
Halihó... tudom nem vagyok a legaktívabb fórumszerzõ de õsz óta igen aktívan olvasok...
és végre az április óta tartó szünet után ismét saját lovam nyergébe pattanhatok...
biztos olvastátok már a fórumon egy régi Easton alu gépecske abszolut saját építésû, ergo minden van rajta ami jó és nem drága

nekem a Bükk igen ismerõs és szeretett terep, mivel gyaci kollégával Tiszaújvárosban lakozom, bár mostanában évente igen kevés számú napot töltök ott, mivel Veszprémben vagyok másodéves informatikus mérnök tanonc...
szóval idéntõl a Bakony is CC illetve túra célterület lesz számomra...

egy minõségibb strapabíró teló beújítása várat még a jövõ év elejére aztná teljes sebességben kezdem az újévet és szándékszom majd egy két maraton, TT meglátogatását is..

csõkulcs és backcamel:
Rás

#1096
Kislust

Kislust

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.507 hozzászólás
Üdv!

Jelenleg recepciósként dolgozom, levelezõn tanulok a ZSKF-en, kb fél éve vettem életem elsõ montiját, azóta elválaszthatatlan társak lettünk. A Normafa lejtõin szoktam gurulni, de nem vetem meg a városi állatkodást sem(VEEH).

kislust

#1097
Paraferee

Paraferee

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.001 hozzászólás
Jó Lét! (ivó...) ;D

Ha már a szivar is feljött...
no igen... mikor megkérdezik, hogy dohányzom-e, mindig gondban vagyok...
az évi 5-6, max 8szál szivar gyönyör teljes elfogyasztása annak számít?
hmm...

nincs is jobb egy igazán finom szivarnál...
meg ha a szobában szívtad el, a kiszellõzhetetlen szivarfüstnél... ;D

Csövi és szellõ...
Joghurt és Én...


#1098
rob

rob

    This is the way

  • globális moderátor
  • 16.879 hozzászólás
Ja, és tamáskaa IRL TÉNYLEG az öcsém...

#1099
rob

rob

    This is the way

  • globális moderátor
  • 16.879 hozzászólás
Na, ha már mindenki megtisztelt azzal, hogy bemutatkozott, akkor én is megteszem, nehogy lemaradjak.

Gondolom a nickbõl eléggé lejön, hogy Róbert, amúgy 21 éves, 1 éves nappalis a SZIE VTI-n mint agrármenedzser, és harmadéves levelezõs a Debreceni Egyetem Agrártudományi Centrum-on, mint általános agrármérnök. Magyarul paraszt vagyok :)) 3 éve aktívabban biciklizgetem, én is a nagy Alföld közepén, de én tényleg a közepén, Törökszentmiklóson. (a legmagasabb "hegy" a szenttamási domb a maga 25 méterével...) A bicikliken kívül foglalkoztatnak az autók (fõleg, és kifejezetten a '60-as '70-es évek muscle car-jai), a nõk, és a szivarok. (mint megbeszéltük gyaci kollégával:)) Sznob vagyok, és technokrata. Ha biciklizés, akkor a street/urban cross, a dual, és a frírájd, ilyen sorrendben. Én esküszöm a merev váz elõnyeire, de ettõl függetlenül eljátszottam már a gondolattal, hogy beruházok egy Merida Cobra Race vázba...

#1100
b

b

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 665 hozzászólás
Kiscsango, hát hogyne mondana ! Nincs is túl messze csak 40km. :)

Az összteló azért jó oda is, de leginkább arra a pár napra az évben mikor sikerül igazi terepre jutni. A pár nap persze lehetne több is, csakhát amig tolvajok élnek...