Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Bemutatkozás topic

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
1112 hozzászólás a témában

#1041
Begbie

Begbie

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.228 hozzászólás
Hali!
Én sem nagyon koptatom a fórumon a számat, ill. az ujjaimat, de jópár emberkét ismerek személyesen
(Major, Cserkó, LCs, Shaun, Ssst, és nem tom' kiket hagytam ki) ezért gondolom nem bánjátok ha kicsit pofázom.
Péter a becs. nevem, a Begbie nemes egyszerüséggel onnan jön, mikor a netet még anno bekötötték kb 98ban akkor mindenhova mindenféle loginneveket kellett írni és pont akkor láttam ezt a jó kis filmet (azért sem mondom meg melyiket). De ne értsetek félre nem akarok azonosulni a figurával v. ilyesmi, nem vagyok agresszív.
Szval Péternek hívnak BME Közlekkaron vagyok másodéves (mi ha nem ez a tuti egy kerósnak)
Szentendrén lakom, itt sok a hegy csak kevés a fogas ;D
Ebböl már ki is derült hogy a DH-DS áll közelebb hozzám, bár régen túráztam is. Ezt a hegyi kerékpározást még csak kb 1 éve nyomom. Aktuális bicajom egy zöld NAPALM (van vagy 15kg ;))
Szeretnék járni sok versenyre is eddig csak Tokodon voltam, még Veresen szoktunk elõfordulni Cserkóékkal!
Most épp Bp.-en lakom albiban, az Etele úton (Fehérvári út eleje), úgyhogy aki a közelben van ne kíméljen!



#1042
Martens

Martens

    vendég

  • fórumtag
  • 168 hozzászólás
irjal te is levelet a Mikulasnak, az enyem mar el is kuldte anyuci ;D ;D

#1043
Ralph_Fiennes

Ralph_Fiennes

    vendég

  • fórumtag
  • 152 hozzászólás
MARTENS: Most szerzek szponzorokat a Mágusra ;D

#1044
Martens

Martens

    vendég

  • fórumtag
  • 168 hozzászólás
Ralph: én is pontosan igy vagyok vele, hogy olvasni még még még tovább, ne legyen már vége:P A magus is iszonyu jo. Amugy a folyo istene meg ezek elég brutálisak szal amiket én olvastam azok kozul, nem ezek voltak a legjobbak, de a legbrutálisabbak.A lángolo part és folytatásai, hát jo hogy 5 kötet és mindegyik átlagban 700-800 oldal. most tartok az uccsonál, az arany rokánál, és hát egyszeruen ezeket olvasni kell.amugy a "ha jon a farkas"-t kiadták ujra ugyhogy szinte mindenhol kapni, ellenben az "igazi férfi" nélkül nem tudom elolvasni a folytatásait amik megvannak:P :-/

#1045
Ralph_Fiennes

Ralph_Fiennes

    vendég

  • fórumtag
  • 152 hozzászólás
MARTENS:Wilbur Smith MEGA rulez! ;)
Valami csúcs az a fickó,csk elég vékonynak találom a könyveit. De komolyan, ez a manus nem bír olyan hosszú könyvet írni,amit ne olvasnék még-még-még. A hetedik tekercs és a folyó istene nagyon tetszett,bár én most az újat: a mágust szeretném megvenni,illetve egyik régi könyvét a "ha jön a farkas"-t keresem.
Na, minden jót!

#1046
Kislust

Kislust

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.507 hozzászólás
Iljics!

Így van a Huxley is király, tudom ajánlani!!

kislust


#1047
iljicS

iljicS

    zsonglõr

  • fórumtag
  • 6.613 hozzászólás
Ha nem is az Isten, de közel van hozzá...  ;D

Viszont Huxley-t még nem olvastam, pedig azt mondják az is király. ???

#1048
Luki

Luki

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 515 hozzászólás
ORWELL az Isten! ;D
(Na meg Fodor Ákos)

#1049
Martens

Martens

    vendég

  • fórumtag
  • 168 hozzászólás
Elöször is: 20 leszek és programozoi suliba jároknaa de nem az a lényeg hanem a könyvekrõl jutott eszembe
Wilbur Smith rulez ;D ;D
jka és akinek meg van "Wilbur S.-Igazi férfi" cimu konyve pls szoljon nekem, mert megvenném.

#1050
Ralph_Fiennes

Ralph_Fiennes

    vendég

  • fórumtag
  • 152 hozzászólás
Ejnye TAMASKAA!
Nem jó irányba viszed a topicot.
Szerintem olvasd el a topic tárgyát mégegyszer.

#1051
iljicS

iljicS

    zsonglõr

  • fórumtag
  • 6.613 hozzászólás
Beírom ide a könyveket amik bejönnek nekem e:

Dean R. Koontz, Robin Cook, Rejtõ Jani, J R R Tolkien, meg a 22-es csapdája,meg Orwell mûvei. meg Robert Marle.

#1052
tamaska

tamaska

    Beast of the East

  • globális moderátor
  • 19.996 hozzászólás
ja, van egy képem  rob-ról, ha látjátok köszönjetek neki hangosan! ("mer' süket mint az ágyú")

                            Feltöltött kép

;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

#1053
TOM

TOM

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 836 hozzászólás
Sziasztok!

Kezdetektol figyelemmel kiserem a forumot, meg regebben tekerek /3 majd 2kerekun:-) csak a felreertesek vegett.../
Most egy pasztellbordo Yasec gepen nyomulok Z2 Atom 80  + [RooX] cuccok.
Ezenkivul most lett kesz SüSü 2.0 am :-) Egy '98-as Crux Egysebesseges! /Syncros,SUN,Odissey,Maxxis.../brutalgep.

Eredendoen alfoldi vagyokDe 3eve koptatom PTE-PMMFK padjait. Azota ismet komolyabban tekerek.
Csapat: Heavy Tools

#1054
vendég_Charon_*

vendég_Charon_*
  • vendég

Charon!

Naja, nem a csúcskategória áll ott az biztos...
Nem Neked van HiTec bringát fekete SID-del, hamár CC fan vagy ?
Nekem piros-fekete Meridám van, néhányszor parkoltam ottan. Azé néhányszor, mert a 2.35-ös gumik elég szarok aszfalton.


Nos maj' figyelek! Egyébiránt még 1x sem hoztam be a bikeot a tárolóba.
Nem ollllyan rég költöztünk ugye be az új épületbe, és itt a tél. (BOCS õsz) Mire betekerek Pestre ráfagy az arcomra a mosoly...  :(
A lborban pedig nagyobb biztiben érzem a bringát, mint a tárolóban. Mellesleg közelebb van. És élmény liftezni, és lépcsõn lefele menni.  ;D ;D ;D
A bikeom pedig (archívban bent van valahol) Magellan Crux/Jett race (narancs)

Üdv!

#1055
Jorus

Jorus

    ALFAHÍM

  • globális moderátor
  • 11.799 hozzászólás
Mi volt a hézag?!

Nem állt jól a kutyád a nyakában?  ;D ;D ;D

#1056
Shaun_Palmer

Shaun_Palmer

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.323 hozzászólás
Most voltam kutyát sétáltatni és össze balhéztam valami nyanyával. Csak azért nem vertem meg mert olyan hideg volt, hogy nem bírtam kivenni a kezemet a zsebembõl ;D ;D

#1057
burce

burce

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.694 hozzászólás
HHHÁÁÁÁRRROOOOMMM ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ??
:o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o
;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

sirály....   ;D
nekem azért picit több volt, igaz, én c-t nyomtam (nyomok, bár most már félig c, félig B)

szal KÖMALRA FEL!!  ;) ;D ;) ;D ;) ;D

#1058
Andix

Andix

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.380 hozzászólás
Tavaly 3 pontot értem el  ;D ... Hát szó-mi-szó nem jut idõ bringázás mellett erre is  ;D .

#1059
burce

burce

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.694 hozzászólás
Andix:
Hát igen... a kömal biza kötelezõ, de gondolom nálatok is. Pontosabban nem kötelezõ, de a mat. tanár kinyír, ha nem csinálom. Majd a pontverseny legalján talán meg is találsz  ;D ;D

#1060
iljicS

iljicS

    zsonglõr

  • fórumtag
  • 6.613 hozzászólás
Chacon!

Naja, nem a csúcskategória áll ott az biztos...
Nem Neked van HiTec bringát fekete SID-del, hamár CC fan vagy ?
Nekem piros-fekete Meridám van, néhányszor parkoltam ottan. Azé néhányszor, mert a 2.35-ös gumik elég szarok aszfalton.