Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Bemutatkozás topic

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
1112 hozzászólás a témában

#1021
burce

burce

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.694 hozzászólás
Charon:

Te ugyebár férfi vagy.
És te írod, hogy független   f é r f i   partnert keresel??

Áááááááá... Félek létrásra menni... Ugye nem kell majd mosakodni?!  ;D ;D ;D

#1022
koga

koga

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 583 hozzászólás
BIKKMAKK
Bocs,de nem vagy az esetem!! :-/


#1023
vendég_Charon_*

vendég_Charon_*
  • vendég
175/68/21, barna haj/szem, független férfi partnert keres. Bikmakk jeligére várom a válaszokat!  ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;D ;D ;D ;D ;D ;D

#1024
joda

joda

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 525 hozzászólás
JODA= Csaba, 21, grafikus-dekortõr, 5 évet gördeszkáztam, 3 éve bringázom, Drum n' Bass, bármilyen film...Tisztára mint egy társkeresõ rovat :)

#1025
legszebbcsavo

legszebbcsavo

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.125 hozzászólás
;D

#1026
emberke

emberke

    vendég

  • fórumtag
  • 26 hozzászólás
Kihagytam aztat az önéletrajzombó, hogy röhögõgörcs miatt fogok meghalni (fó)rumozás közben. ::)
Egypként emlékeztetem lcs-t az elõzõ oldali tamaskaa képre...
CSAK VICC VOLT EMBEREK!!

#1027
rob

rob

    This is the way

  • globális moderátor
  • 16.879 hozzászólás
;D ;D ;D ;D

#1028
legszebbcsavo

legszebbcsavo

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.125 hozzászólás
Rob:  öröm veled hasonlónak lenni (nyal, nyal-vedd meg az alfalfát ;D).

lcs

#1029
rob

rob

    This is the way

  • globális moderátor
  • 16.879 hozzászólás
Rájöttem, hogy LCS kolléga nagyban hasonlít rám.

Csak én nem vagyok szemüveges :)

#1030
Morty_Mike

Morty_Mike

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 529 hozzászólás
Ezennel én is bemutatkoznék:

Kemecsei Miklós lenne a nevem. Zemplén megyében élek, a sátoraljaújhelyi Kossuth Lajos Gimnázium 11.-es tanulója vagyok. 16 éves öregember lennek  :) (hajrá Andix!), és úgy egy éve kaptam rá komolyabban a bájkolásra. BMX-szel indítottam, majd átnyergeltem a montira. Elõször egy full gyökér Magnetic Universal (noname) "bicajom" volt, maradványai a garázs egyik rejtett zugában figyelnek. Ezután egy merevvillás Caprine Cherokee 9.0 került 2 lábam közé. Tavaly viszont megváltozott a viszonyom a montikkal, májusban vettem kézbe ugyanis az elsõ BikeMagot. Azonnal félelmetes sebességgel keztem bicóra gyûjteni, és nyár közepére meg is lett egy épített frírájd masina: Merida Fireball. A telóra nagyon ügyeltem: a komplett bicó árának 35%-a lett (Z3). Õszre azonban sikerült kifektetnem a paripát. A boltos csávó - mikor meglátta - dobott egy hátast. Annyira brutálisan elhajlított Hollowtech kart, ferde lánc- & támvillát az életbe nem látott: innen ered a NICK-em is: aMORTYzálás.
Habár azt hihetnétek durvulok, szerintem egész lightosan megyek. Tömegre 60 kilógramm vagyok, magasságra 185 cm. Lehet hogy a cuccokkal volt a gond?
Mindegy, idén, ha lehet, még inkább beleerõsítek. A roncs helyett egy XC-Mission Pro vázat veszek, Z3 marad, SRAM+LX vegyesen, agyak XT. Szeretnék idén a Duna Marathonon, illetve kisebb TT-ken indulni, de a FR-orientáció megmarad.
Mjuzik: Scooter mindenek felett, kevés Rammstein bácsi, no meg Brooklyn Bounce (tudjátok, utálom a németeket  ;)), ezentúl minden, ami zúzós. Egy kicsit mellékvágány két ausztrál énekesnõ (testvérek). Na elárulom: Dannii és Kylie Minogue, és nemcsak a hangjuk miatt...  ;D ;D ;D
Filmu: Nicolas Cage bátsit és Angelina Jolie nénit nagyon szeretem, emellett a Ravasz, az Agy ... illetve a Blöff is rajta van a toplistámon. Az ügyeletes kedvenc viszont a Halálos iram, a QRVAjó  ;Dkocsik miatt > a 2. kedvenc közlekedési eszközom
Hobbyaim a mûvészi hajlamom kiélését szolgálják: kubista festészet, idióta webdesign, stb.
Bicajozás mellett más testmozgást is végzek (kosár,sí), de nem azért csinálom, hogy egészségesebben haljak meg, hanem csak mert teccik és kész.

Morty Mike voltam  8) 8) 8)

#1031
vendég__*

vendég__*
  • vendég
Hali mindenkinek!

hát igen én leszek a kakukk tojás mivel  nem vagyok regisztrált tag... MÉR?? mer ha megnézitek én is beleszoktam nyögni... HÁT azzé mer lusta vagyok rá...

Nevem Tamás és 16 éves vagyok .. fiatalság bolondság... 6éve futok versenyszerûen... és jelen pillanatban a BUCIba ( Budai Ciszterci Szent Imre Gimi )  járok mint "szorgalmas és példamutató" diák.. kb . két éve kattantam rá a tekerésre.. az elején az edzõm egy "kicsit" :-) ki volt bukva mikor lementem... és elmeséltem a hétvégi élményeket : " ... és akkkor a kanyar után kb. 50vel .... " szóval erõsen szólt hogy nem kéne......
fõképp hogy kövi hétvégén OB van.....

sajnos nyár elején beszívtam egy komoly térdsérülést és a futás nem megy már versenyszerûen ezért lehet hogy nyitok komolyabban a bringa felé..  
jelen pillantban egy Hauser acél vázast hajtok, bár már sok minden lelett cserélve ( pl. villát törtem :-) )
nem vagyok "szakosodva" ami szembe jön arról leugrok, arra felmászok stb..

hobbi: a mozi, no nem nézni hanem vetíteni.. a suliban van két gép és azon szoktunk hetente vetíteni... vicces.. és élmény.. ( két hét múlva a moszkva teret vetítjük.. nem kéne szakítani )

no most ennyi..


#1032
legszebbcsavo

legszebbcsavo

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.125 hozzászólás
Imhol én is e:

Hárnási Gábor (26) és a giga Matávnál dolgozom.
Az lcs nem tudom honnan jött, de asszem nem terveztem hosszabb látogatást tenni eme oldalon, aztán ez maradt.
A karrierem '96 körül indult, amikor megvettem az elsõ fizetésembõl az elsõ ultragagyi kora-össztelósomat.
A Jánoshegyen elõször Sornnal voltam és szanaszét törtem magam a röhögõsön.
Aztán '98-ban az össztelóst kidobtam és a Sornnal együtt vettünk 1-1 KTM CC bringát. Ez volt az elsõ komoly bringám.
Ezzel le is nyomtunk 2db 7-800km -es teljesítménytúrát, de közben déháztunk is.
Ezután sorban Deneb-Stormbringer és most Hitec SLK DH. Õsszel megtetszett a dual is Veresen.
Zene: hát ezzel már régebb óta '88-óta foglalkozom, ez a másik hobbim, DJ is voltam, és szeretem a '80-as évek elejei ol'school hip-hop-ot, az õs funkykat, õs soul-t, acid/klasszik jazz-t, komolyzenét.
Film: jellemzõen a tarantino filmeket meg a blöff, shaft jellegûeket. Kedvencem a Jackie Brown, melynek a zenéje tükrözi talán legjobban az ízlésemet.

üdv, lcs

#1033
mik

mik

    újonc

  • fórumtag
  • 8 hozzászólás
No hat akkor...

Mesterhazy Miklos vagyok, grafikus egy animacios studioban ( Udv Szilaj!! :) ), es meg ket hetig csinalom a hidembert.
25 eves vagyok es egy gyonyoru mongoose buszke tulajdonosa, es Csepeli.
Amit szeretek: haverok buli bringa,
Amit utalok: ekezetes karakterek, na meg a szembeszel!

Udv!

#1034
emberke

emberke

    vendég

  • fórumtag
  • 26 hozzászólás
Nya, írok má' valamit, nem vagyok én CD-McHajtó.
Sóval:szerintem ÉN vagyok a legifjabb itt.
Andixéknak: én is matek tagozatos vagyok, de a 6 évbõl még csak 2,5-öt töltöttem le.
4 éve biciklizek, szóval, még múlt századi mester vagyok ;D
kedvenc ágaim: DH (délelõtti hajtás), és CC-zni is szoktam (corán celés). Rekorjaim:
triál:10 pedálfordulat hátsó keréken
DH:aszfalton 65.5
amire büszke vagyok: -
sok közös tulajdonságom van a bringámmal:
sötét (nem bõrszín! :-* ), keménykedik, hosszú neve van, fiatal, rugalmatlan, nehéz,nincs szavazati jóga és acélnak megfelel, viszont én nem vagyok csöves
8)


#1035
koga

koga

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 583 hozzászólás
A Budapesti Mûszaki Fõiskola Kandó villanyosmérnöki szakára járok Óbudára,a PC2-es teremben nyomom.

#1036
Szilaj

Szilaj

    vendég

  • fórumtag
  • 29 hozzászólás
Hey!
Szilaj vagyok. Becenevem Szarka Szilárd. Az igazi nevemet a kollégiumi szobatársamtól kaptam fõsulin, mert sokat jártam csajozni :).
Egy nyomdában dolgozom grafikusként. Olyan szép nagy plakátokat csinálunk, amik az országút mentén meg buszmegállókban vannak kirakva. A csúnyákat NEM én csinálom. :)
Szabadidõmben bringázni, meg csajozni szeretek, de szoktam mást is csinálni :) A legeslegjobb az, amikor a kettõt eccerre lehet ûzni.
A gépemet már régebben bemutattam egy másik topikban. Szép Merida MATTS Comp. Van rajta SRAM, meg XT meg eresté mozópró.
Zene rulez, persze nem mindegy, hogy mi, de majdnem. Olvasni is szoktam. Nemtom ki irta Douglas Adamset, mint kedvenc iróját, de hozzá csatlakoznom kell. Meg tévézni is szoktam, de csak amikor a StarTrek megy.
Uff! Beszóltam. :) Bye!

#1037
IMRE

IMRE

    vendég

  • fórumtag
  • 201 hozzászólás
"százhatvannal rohanonk egy autóban,éjszaka,és rajtunk sötét napszemüveg van...mi baj érhetne?"
Blues Brothers ;D

#1038
burce

burce

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.694 hozzászólás
télen napszemüveget hordasz ??  :o
minek??  ??? ??? ::) ;D ;D 8)

#1039
vendég__*

vendég__*
  • vendég
ON

Most leltem meg ezt a topicot...kefejtem magam...

LiquidBugger, alias Lengyel Zoltán 24 éve. Nõtlen és nõnélküli...

Foglalkozás: Lengyelzoltán és tanár.

Voltam már: eladó, raktáros, katona, felesleges és kibírhatatlan.

Leszek: egyre öregebb...

Gép: JD alu, és minden hurkabõr ráaggatva. STX fék, alivio hajt. , Alivio SilentC., ...

Álomgép: hmmm...

zene: minden...kivéve a KOZSÓÓÓÓÓÓÓT!!!!!!!!!

Mozi: Holt Költõk társasága, Napfivér Holdnõvér, Blade Runner, minden Al Pachino és Robert de Niro film...

Érdekel: versek, zenék, emberek

Amitõl ideges leszek: ha valaki megkérdezi, hogy télen miért hordok napszemüveget...

még valami?: semmi...

Amit szeretek: napfény, megbízható társ, egy jó keró és igaz barátok!

Ami hiányzik: napfény, megbízható társ, egy jó keró és igaz barátok!


UFF
LiquidBugger
8)


#1040
Begbie

Begbie

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.228 hozzászólás
Ja még talán annyit, hogy milyen zenéket szeretek, a teljesség igénye nélkül:
Bad Religion, Rancid, Swingin' Utters, Mad Caddies, Tehrapy stb.
Remélem mondanak vkinek vmit ezek a nevek. Még elmegy az Offspring, Blik182 stb. is, bár ezek nagyon "divat" zenék lettek mostanában!

Begbie