Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Bringás lányok márpedig vannak v4

- - - - -

  • Lezárt topik Lezárt topik
504 hozzászólás a témában

#41
Paraferee

Paraferee

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.001 hozzászólás
OFF... :'(

Gyászolni gyültünk ma össze. Gyászolni, mert tegnap meghalt egy hû barát, bajtárs, élettárs. 5 és fél évet küzdöttünk együtt, napsütésben, esõben, a legnagyobb hóban vagy sárban, fagyos hidegben, és melegben.
5 és fél éven keresztül vele tanultam meg a hegyikerékpározás csínját-bínját, fortéjait, egyre jobban éreztem minden rezdülését, egyre többet, nagyobbat vállaltam be vele.
És tegnap elérte a végzet szele, gurulás közben, boldogan távozott el. Hangtalanul, hirtelen tört el, nem szenvedett.

Emléke velem él tovább.

:'( :'( :'( :'( :'(

In memorian Lovam



#42
cheesy

cheesy

    vendég

  • fórumtag
  • 186 hozzászólás
Hi,

Tyito mester. Megyünk! Indulunk hajnalban. Fussunk össze néhányan. Szívesen mennék csapatban, mint egyedül.

#43
Karen

Karen

    vendég

  • fórumtag
  • 232 hozzászólás
Halihó!


Jaja, in medias res, a fixivel az a gáz, hogy a lejtõn lefelé úgy kell pörgetni a lábadat, mint az állat, különben eltöri a hajtókar a sípcsontot.  ::)
Ma voltam elõször Budaörsön , úgy értem melóval, már vártam és tök jó! Lehet menni 40-eket és jó zsíros munka.  :P
Ki megy Mecsek Maratonra? Egyik pajtásomat is érdekelné a dolog.
Jaj, most jut eszembe, az a legújabb dilije Spenótnak - õ az egyik tulaj - hogy "ellenõrzést" tart...  Elkéri a bringát, hogy fog a fék, megnézi a zsákot kívül-belül, megszagol, nem vagy e büdös, megnézi, nem koszos e a kezed - Á, mitõl lenne az - én mikor ezt meghallottam, röhögõgörcsöt kaptam. Spenót egy jelenség, az biztos.  :D

left:
A defektemet ugyebár negyed2-kor kaptam, megragasztottam meg minden, és vagy negyed órát pumpáltam a kereket, mire rájöttem, hogy nem a pumpa szar, meg nem én vagyok gyenge, hanem vhol még ereszt. Fél 3-kor kezdtem tolni a bicust át a Ligeten a Peterdybe, akkor szóltam be Makinak, hogy léptem, mert amúgy is csak 3-ig lettem volna aznap, könyvelõhöz kellett mennem, így is elkéstem.

Olyan szép idõ van mostanában, hogy most nem hiányzik a tárcsafék.  :D

Lorkának és is gratulálok!

Na megyek, mert ledõlök a székrõl, ma jó napom volt, mentem 115 kilcsit.

:-* Kata

#44
cAb

cAb

    vendég

  • fórumtag
  • 208 hozzászólás
Király vagy Para!
Akkor maradjunk az off-nál :: én meg megtaláltam az igazit.. na nem leánykát, - mert olyat már találtam egyet - hanem telót. Elkezdtem alkudozni.. remélhetõleg lecsereberélõdik az RST 281..
Vigadok mint kegyetlen.

jóklegyetek :: cAb

#45
Paraferee

Paraferee

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.001 hozzászólás
:D :D :D

VÉÉÉÉÉÉGRE VAAAAAN MEGIIIIINT NETEEEEEEM!!!

:D :D :D

bocs az offért... ;)

#46
Tyito

Tyito

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.067 hozzászólás
CSÁ Mindenki!
Ha cheesy is úgy akarja,MEGYÜNK!
A hétvégi komlói zakózások után ideje már tekerni is. Estem többek között egy akkorát,...
Lens:kössz a késõbbi indulaintézést,sajjna Nekünk is jobb,ha nem 3orakor köll indúni,hanem elég 4kor is.  ;D
Ott találka! (remélem) Valakinek valami  ???
Szerszám,alkatrész  ???

Üdv..Tyito

#47
kissfish

kissfish

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 454 hozzászólás
Ez jól hangzik ;D ;D

Ott leszünk idõben, bár még Mellon nem reagált 8)

fish

#48
lensver

lensver

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.944 hozzászólás
Mindenki, aki a TT-re megy!

Jó hireim vannak. Tegnap beszéltem a szervezôvel, és megkérdeztem, hogy hány óra a max. ameddig ott kell lenni bicajjal.
- 6:45! - mondja
Erre elkezdtem neki panaszkodni, hogy akkor nekünk hánykor kell fölkelnünk ehhez, stb... és mondta, hogy igazándiból ez a gyalogosok miatt van, mert az út elsô szakaszában nagyon vékony ösvény vezet, és sok lesz most a gyalogos túrázó, ezért inditják késôbb a bicajosokat.
Végül sikerült egyezségre jutnunk:

A hozzám tartozó bicajos banditák befutnak max. 8-ig, lehetôleg együtt, és addig el is indulunk. Elmagyarázta, hogy meddig maradjunk az ösvényen, hol vigyázzunk emberekre, és hol térjünk le jobbra, hogy aztán a legvészesebb szakaszt kikerülve lemenjünk a fôútra, és Gántig azon menjünk.

Tehát a terv a köv.:
Találkozzunk Csákváron 7:45-kor! Ha jól sejtem 4 kocsival fogunk érkezni! Mert 1.=szegedi barátaink, 2.=findliék, 3.=kissfish+Mellon, 4.=én és Meridás csapattársaim
Együtt kéne elindulnunk és megtennünk az elsô 5 km-t, aztán már lehet osztódni.
Ja, és mintha Baliba is érdeklôdött volna a lap elején, csak ô még nem szólt semmit sem.

#49
kissfish

kissfish

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 454 hozzászólás
Ó, igen, kaptam a fõnöktõl (oldalborda) engedélyt, hogy ott lehessek a kozma 60-on ;D ;D ;D

Lens: ti kb. mikor indultok, mert szivesen csatlakoznék

Mellon: hozzám beférnél - privizzük le 8)

üdv

fish

#50
Mellon

Mellon

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 697 hozzászólás

[b]Október 5. - KOZMA 60
Tegnap U17-es lányok közt 2. helyet ért el Lorka,  fórumus hölgytagunk, úgyhogy lehet neki gratulálni!


Ha ugyan arról a Lorkáról beszélünk, akkor tegnap elõtt, és U15, de a 2. Hely az biztos.  ;D
A merev váz ezen a pályán nem lett volna olyan nagy gond, de a mûanyag pedál, semi slick gumi, és valami alsókategóriás váltórendszer abban a dzsubában nem volt nyerõ. Nati végigment 1x a pályán és csak annyit mondott: „szenvedjen itt a halál!”
Majd rakok fel képet, amin látszik mennyi sár gyûlt fel a gépeken.
Szóval remélem Lorkát meglepi a nyuszi tavasszal (legkésõbb) egy olyan géppel, ami arányban áll a lelkesedésével és az elszántságával.


Kozma60: „Gánton fánk”, hmm, remélem jó kis házifánk, amit olyan régimódi néni süt, aki csak akkor elégedett, ha degeszre tömte a vendégeit… nyam-nyam  ::) 8)

Nem tud valaki szombaton elvinni (beszállok benzinpénz meg minden)
Nagyon hálás lennék, nincs kedvem fagyos hajnalokon vonatozni  :-[


#51
kalaius

kalaius

    maximus

  • fórumtag
  • 11.904 hozzászólás
Hi all!
Már csak azért is érdemes gratulálni Lorkának,mert elsõ lett volna,ugyanis eleinte még azon a helyen tekert,csak a nagy dagonya miatt váltóproblémája akadt. +amúgy is szép dolog egy full merev nõi Mag Hydrával versenyekre járni... ;D

#52
lensver

lensver

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.944 hozzászólás
Gyerekek, akik voltatok a tavaszi vértesi (várgesztesi) túrán:

Csak most jöttem rá, hogy Csákváron van az a szuper cukrászda, amitôl teljesen odáig voltunk meg vissza. Emlékeztek rá, milyen fincsik voltak ott a sütik?


#53
adamm

adamm

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 438 hozzászólás
A hétvégi muriból sajnos ki kell maradnom, mert Hollandia változatos domborzati viszonyait fogom tanulmámyozni  ;D
A Mecseken viszont találkozunk!

#54
lensver

lensver

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.944 hozzászólás
Igen, igazad van, az indulás 6:45-ig van kitéve, de biztosan lehet késôbb is indulni. Majd felhivom a szervezôket, és beszélek velük. Nem hiszem, hogy 60km-t 10 óra alatt csinálnánk meg! 1185m-es szintkülönbséget 60km-en kb. 4, de max.5 óra alatt meg lehet csinálni. Tehát én a 7órás indulást is korainak találom, mert igy már dél körül visszaérünk.
Van még hátra 4 nap, igy van idô az utánanézésre.

#55
kissfish

kissfish

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 454 hozzászólás
Bruce: lehet, hogy igazad van, de jó lett volna tovább aludni ;D ;D Illetve csak szólni akartam, hogy Lens se 7:30-ra jöjjön, mert akkor már lehet, hogy nem engedik indulni 8)

üdv

fish

#56
koga

koga

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 583 hozzászólás

kissfish: én nem tudom a pontos okát, azt sem, hogy ugyanarra kell e menni gyalog mint bringával, de szted milyen érzés lehet az egynyomtávos lejtõn 60km/h-nál gyalogosokat kerülgetni??


jó ;D

#57
burce

burce

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.694 hozzászólás
hú de zavarba érzem magam...
azt hiszem ez az elsõ "lányos" hozzászólásom  8)

Lorka!! Gratulálok! Csak így tovább! (persze elsõ is lehetsz ;))
Mivel második lettél, úgy érzem, hogy szükséged van most egy kis segítségre a taktikával kapcsolatban. Én azt javaslom, hogy szerezz egy fél kerék elõnyt a rajtnál, és azt tartsd meg a célig! Tuti nyersz! ;D ;D 8) (jól van naa... ne fújoljatok már ennyit.. mindenki próbált már humorosnak tûnni, nem?? ::))

kissfish: én nem tudom a pontos okát, azt sem, hogy ugyanarra kell e menni gyalog mint bringával, de szted milyen érzés lehet az egynyomtávos lejtõn 60km/h-nál gyalogosokat kerülgetni??

#58
kissfish

kissfish

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 454 hozzászólás
Lens: Most néztem én is a TT oldalt és a gyalogosnál írja, hogy 7(7:30)-ig lehet rajtolni. A Kozma 60MTB-nél az van, hogy rajt: 6:15-6:45 ???

Most akkó nem értem ??? Miért indulhatnak a gyalogosok késõbb is, amikor lassabbak ???

fish

#59
lensver

lensver

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.944 hozzászólás
Hát, ez jó kérdés, mert sajna nem biztos, hogy megy arra vonat. Majd még utánanézek!

#60
koga

koga

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 583 hozzászólás
lensver:Hogy mentek ki Csákvárra?vonattal is lehetséges?

És gratula Lorkának. :)