Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Bringás lányok márpedig vannak v4

- - - - -

  • Lezárt topik Lezárt topik
504 hozzászólás a témában

#21
Paraferee

Paraferee

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.001 hozzászólás
AHoy!

Trifo: részvét viszont :( ÚGy látszik vmi kisugárzása volt a hét elejének....

bruce: tudatában vagyok :'( és épp ezért vagyok a lehetõ legbüszkébb a lovamra, hogy mit, és mennyit bírt ki alattam... biztos vagyok benne, hogy ha lesz új vázam, közelítõleg sem fiog bírni ennyi idõt...

a pedaloman-nal beszéltem, és igéretett kaptam, hogy megtudják csinálni.... (bár gépészeti tanulmányaim maradék foszlányaiból rémlik, hogy az újbóli hegesztés miatt, a vázam már nem lesz ugyanakkora teherbírású...)

na majd meglátjuk...

Vigyázzatok magatokra!

PéeF

#22
burce

burce

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.694 hozzászólás
Para: most olvasom csak mi történt a lovaddal. Hiába mondja az etikett tanárunk, hogy részvétet csak személyesen illik nyilvánítani, amíg személyesen nem lehet, neten át is fogadd részvétemet. 5 és fél év... sok emlék fûzõdhet hozzá... És mint egyedüli tulaj, minden emlékét tõled kapta, te meg mint egy ló tulajdonos, minden bringás élményedet tõle kaptad... Csöppcsöpp.. na nem akarok én ilyen nyálas dolgot írni...
Annyit fûznék hozzá, hogy bármennyire is szereted azt a vázat, te is biztosan tisztában vagy vele, hogy nem éppen arra tervezték, amire használtad manapság. Persze t'om, hogy "nem a te hibád", vagyis ha... izé... érted te remélem...
És egyébként is biztos sikerülni fog az újraélesztés, és akkor újra együtt száguldozhattok az lehulott falevelek lágy neszén.. de értelmetlen ez :)

Más: ez a Kozma60 vagy mi fán terem hol lesz megrendezve? Csákvár és környéke? Az merre van?

#23
lensver

lensver

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.944 hozzászólás
Trifó, na ne! Ez most történt? Azzal az országútival, amit nemrég még büszkén mutogattál nekünk a Rómain? Nagyon szomorú vagyok értetek!
Neked mi bajod történt?

#24
trifo

trifo

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.175 hozzászólás
Para: Na gratulálok! Te IS összetörted a lovad? Hogyan? Mi módon?

Mellesleg tudok helyet ahol javitanak acélvázat. Én a Kerékvárhoz fogom vinni, nekik van egy szakijuk, aki javitott már nekem bringát. Szép lett.

Mellesleg én a szépséges országutimat törtem porrá. Hülye voltam nagyon: nem adtam elsõbbséget egy autónak. Kirugta alólam a bringát én meg repültem nagyot. Most szépen nézek ki eléggé... A bringa bal támvillája behajlott a küllõk közé (!) Szép mi?

Plííííz, legyen több eszetek, mint nekem és figyeljetek nagyon. Katapajti, ez rád fokozottan vonatkozik!

Értelemszerûen a TT-re nem tudok menni :( :(

--Trifo


#25
Ras

Ras

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.021 hozzászólás
Para: õszinte részvétem hüpp-hüpp  :'( :'( :'( :-X

#26
lensver

lensver

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.944 hozzászólás
Hát cheesy, azt hiszem, hozzád már csak Csákváron fogunk csatlakozni. Vagy érinted Pestet is? Ha igen, akkor találkozhatunk valami sztráda menti McDonald's-ban, vagy ilyesmiben.

#27
vendég_Charon_*

vendég_Charon_*
  • vendég

Evribádi: TUD VALAKI CRO-MO VÁZ HEGESZTÕT PESTEN VAGY GÖDÖLLÕN?


Csak nem újjáélesztenéd?  ;) ;D
Doktor Fránkenstájn?  ;D 8)

#28
cheesy

cheesy

    vendég

  • fórumtag
  • 186 hozzászólás
Hi,

Szegedrõl az M5-ön megyek, majd az M0-án és utána melyik pályán menjek, hogy csatlakozzon hozzám a konvoj? ;)

#29
kissfish

kissfish

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 454 hozzászólás
Jó 5let  ;D ;D Legyen így  8) 8)

#30
lensver

lensver

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.944 hozzászólás
kissfish, mi lenne ha konvojban mennénk?!
Mi a Moszkváról indulunk 7-körül. Oda jöhetne a Pter haverom is, akit ti vennétek föl.
És akkor Csákváron se kéne kavarnunk külön-külön.

#31
kissfish

kissfish

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 454 hozzászólás
Hát ahhoz van közelebb, de az meg pénzes  :(

#32
Ras

Ras

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.021 hozzászólás
szvsz inkább M1

#33
kissfish

kissfish

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 454 hozzászólás
OFF

Ha kocsival megy az ember Csákvárra, akkor M1 v. M7 ??? Elég hülye helyen van  :-/

fish

ON

#34
Paraferee

Paraferee

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.001 hozzászólás
:( remény van...de már nem lesz ugyan az... :(

Kissfish: kösszi az ötlete, már kaptam is egy telszámot, fel is hívtam. Halásztelken van, megoldható a heggesztése is...

Most már csak ki kell jutnom vmikor oda...



#35
kissfish

kissfish

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 454 hozzászólás
Para: asszem a BikkMakk-ban láttam már ilyen hirdetést ... kérdés, hogy hogy dolgoznak  :-/
Ezek szerint még van remény ;D ;D

üdv

fish

#36
lensver

lensver

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.944 hozzászólás
Para: részvétem! Szegény canga! De azért nem halt meg teljesen, hisz lehet, hogy újra lehet éleszteni! Én sajna nem tudok hegesztôt.

#37
cheesy

cheesy

    vendég

  • fórumtag
  • 186 hozzászólás
Hi,

Nagyon jó. Akkor találkozzunk LEGKÉSÕBB 3/4 8-kor és 8-kor indulás. Lensverék is akkor jönnek, ha jól tudom.
Szerintem Tyitó-val odaérünk idõben.

#38
Paraferee

Paraferee

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.001 hozzászólás
Zed: az, hogy rugózó patákat nem raktam bele, nem attól volt, hogy nem szerettem............ :-X

Evribádi: TUD VALAKI CRO-MO VÁZ HEGESZTÕT PESTEN VAGY GÖDÖLLÕN?


#39
kissfish

kissfish

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 454 hozzászólás
Cheesy: ha ti is 3/4 8-ra jöttök, akkor szerintem is mehetnénk együtt többen  8) Én is örülnék neki végül is nem verseny ;D És legalább nem tévedek el ;D

Para:  :'( :'( :'(

Kata: gratula mindenhez  :-*

üdv

fish

#40
Zed

Zed

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.693 hozzászólás
LÓGYILKOS!

Para, nem vesszük be a szövegedet, soha nem is szeretted Lovadat, még rugózós patákkal sem ajándékoztad meg.