Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Bringás lányok márpedig vannak v4

- - - - -

  • Lezárt topik Lezárt topik
504 hozzászólás a témában

#1
Ras

Ras

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.021 hozzászólás
new topik....

#2
Karen

Karen

    vendég

  • fórumtag
  • 232 hozzászólás
Hali!


Nem kéne megint új topicot nyitnunk így a 26. oldal környékén!?

Para:
Részvét, de mi van a GT-vel, amit akartál venni?Legalábbis Létráson azt mondtad.

Tegnapelõtt megbüntettek a rendõrök a nyugatinál, mert átmentem a piroson. Kb. 5 méterrel a következõ kis járdaszigetig, mert úgyis meg kell állni a körúton, amikor jönnek keresztbe a Váciról. Kaptam egy csekket 5000 Ft-ról, azon gondolkodom, hogy kidobjam, vagy kirakjam a Pajtiban a faliújságra. A bukómon már van egy FUCK BKV matrica, a következõ Fuck Cops lesz, a táblám mindkét oldalára jó nagyban, meg a bukómra, meg ahová csak fér.  Mindegyiknek egyenként a k.... anyja.

Ma meg Lackó András barátunknak kézbesítettem személyesen, sk., 12.45-kor leadva.  :)

Na puszkó, ja és megyek Mecsekre Crazy Pajtásommal!!!  :D

Kata

#3
cheesy

cheesy

    vendég

  • fórumtag
  • 186 hozzászólás
Szia Lens,

A Boszi szigeti verseny után mutatunk neked egy-kér szegedi sütizõt.....



#4
Paraferee

Paraferee

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.001 hozzászólás
;D

lens: jövõév elején, a téli álomból ébredés elsõ nyújtózkodásai alkalmával majd alkalmat nyújtok, hogy a mátra legjobb cukrászdáját is le MEOzd, mint nagytekintéjûigentiszteltcukrázdaismerõ ;)

Az ellenõrzésbõl eredõ súlyfelesleg ledolgozásáról meg biztosít majd a táv ;D ;D ;D

PéeF

#5
lensver

lensver

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.944 hozzászólás
Asztának igaza van! Mennyit szenvedtem, le se tudnám irni.  :'( S mindezt azért, hogy kielégitsem túratársaim igényét, s ha majd étlen -szomjan bolyongunk az erdôségekben, és kis szivük üditôért, sütikéért kiállt, én egybôl tudjam mondani, melyik a legközelebbi cuki.

És képzeljétek el, hogy mennyit kell tekernem ahhoz, hogy mindezt a sütimennyiséget le is FOGYJAM!!! ;D

#6
aszta

aszta

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 298 hozzászólás
Lensver cukitechnikai ismerete hosszas, kimerítõ és fárasztó kutatómunka eredménye. A Pilis számtalan cukrászdáját kellett óriási bringázások keretében bejárni, és végigdézsmálni. Szörnyû, embert próbáló feladat volt. Nem kívánom senkinek.

Ott voltam.

Tudom.

:) :D ;D :D :) :D ;D

#7
kissfish

kissfish

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 454 hozzászólás
Igen, ezt már én is akartam kérdezni ;D De nem gond mert így megismerjük kis hazánk kellemes cukrászdáit, ami ügye nem oly nagy probléma ;D ;D

SÜTI SÜTI SÜTI SÜTI ;D

fish

#8
cheesy

cheesy

    vendég

  • fórumtag
  • 186 hozzászólás
Gyanus vagy Lensver! Te mindenhol minden cukizót ismersz! Nem kapsz esetleg forgalom utáni részesedést????

#9
lensver

lensver

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.944 hozzászólás
Barátaim! Készüljetek a holnapi szuper túrára és rimánkodjatok, hogy a mainál már ne legyen se nagyobb, se  magasabb páratartalmú a felhôzet!
Vizcsepegésre azt mondják, lehet számitani, tehát hozzatok magatokkal erre védôszerkót.
Ja, és az út végén egy nagyot élvezhettek Csákvár fantasztikus cukijában, ahol mindig irtó finomak az étkek, mert mi mindig cangázás után vagy közben térünk be oda.

#10
Byke

Byke

    vendég

  • fórumtag
  • 86 hozzászólás
Koga: Minden a megbeszéltek szerint maradt!
http://www.bikemagaz...&num=1030405472  ;) ;D

#11
Byke

Byke

    vendég

  • fórumtag
  • 86 hozzászólás
Lensver október 3rd, 2002, 12:55pm

   

Igenis Trifó-mester, e parancsot én szorgalmasan végrehajtom!


És hol szoktad végrehajtani Lens?  ???
:-*

#12
koga

koga

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 583 hozzászólás
Akkor lesz okt 6-án Technikás túra?Ha igen,mikor,hol?
És a Hungaroringre nem jön senki?

#13
adamm

adamm

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 438 hozzászólás
Töredelmesen be kell vallanom, hogy Aszta sérüléséért megint engem terhel a felelõsség. Az új SID100 olyan sebességgel húzott lefelé a lejtõn, hogy vákumot képeztem magam mögött, amely szegény Asztát beszippantotta... esélye sem volt!

Ma valami van a levegõben - 4-5 alkalommal hajtottak ki elém kocsik a bringaúton. Azt pedig elhatároztam, hogy a Kõbányai úti "kerékpárút" szépségeirõl kisfilmet fogok készíteni.

#14
aszta

aszta

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 298 hozzászólás
Holy crap! Most látom, hogy törzsvendég lettem! Azannya!

#15
aszta

aszta

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 298 hozzászólás
Trifo: Gott im Himmel! Letört a fogad? Mennyi? Mennyire? Lehet, hogy az drágább lesz, mint a bringád :)

AsztA

#16
lensver

lensver

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.944 hozzászólás
Igenis Trifó-mester, e parancsot én szorgalmasan végrehajtom!

#17
trifo

trifo

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.175 hozzászólás
Lensver: Igen, az a bringa volt, amit oly örömmel mutogattam. De talán nem végleges a múlt idõ, és újjá születhet még. (persze újjá születhet, csak pénz kérdése :) ) De elõbb a fogamnak kellene ujjászületni.

AsztA: neked is sikerült? Megint lehet rokkant különítményt alkotni :)

Amíg tart a jó idõ, tekeregjetek szorgalmasan helyettem is! Ez parancs!

--Trifo


#18
kissfish

kissfish

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 454 hozzászólás
Aszta: jobbulást ;D

Egyébkéntmeg úgytünik megint egy jót tekerünk együtt a 7végén. Ha jól számolom kb. 10-en leszünk Csákváron. Az már nem rossz bár elmarad a múltkori 17-tõl , de még lehet, hogy most is összejön annyi jó arc ;D ;D A múltkori tekerés nagyon jól telt, remélem most sem lesz másként ;D ;D


üdv

fish

#19
aszta

aszta

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 298 hozzászólás
Na, sikerült megint pofára esnem. A jobb hüvelykujjam duplájára dagadt  >:(, miközben letámaszkodtam esés közben. Úgyhogy se Kozma, se Mecsek bejárás, se Technikás túra. Örülök, hogy ha a Mecseken fájdalom nélkül végig tudok menni. Konkrétan nincs nagy sérülés, csak pont annyi, hogy nem tudok váltani, fékezni, illetve lejtõn lefelé ezerrel menni. Nem baj, majd az emelkedõn fogok kiemelkedõ teljesítményt nyújtani :)

A döglött bringával rendelkezõknek részvétem.

Jó tekerést mindenkinek,
AsztA

#20
Ras

Ras

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.021 hozzászólás
bruce:
Kozma60 TT és Csákvár Bp-Székesfehérvár között van...