Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Idézetek a gyépébõl

- - - - -

  • Lezárt topik Lezárt topik
4082 hozzászólás a témában

#4041
sezlonyrugo

sezlonyrugo

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 302 hozzászólás
Hagymás!

OK vettem az adást!! Ezexerint eljött a vaskalapos, minden derékszög és párhuzamos, hátratett kézzel csak és kizárólag magyar nyelvtanilag kifogástalan, tartalmilag tökéletes hozzászólások ideje!! Én csak egy kicsit próbáltam beilleszkedni a nagy és sérthetetlen fórumhangulatba, ez úgylátszik nem sikerült. Na nem baj, velem lehet beszélni, leállok a hülyüléssel.  ::)  :-X

UI: Néha azért lazithattok! ;)

#4042
legszebbcsavo

legszebbcsavo

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.125 hozzászólás
Rob ,lógsz egy sörrel >:( ;) ;)

#4043
lensver

lensver

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.944 hozzászólás
Szerintöm hülék többen vannak, mint normálisak.

Jorus-bátyó, ezek szerint én hüle vagyok?  ;)

#4044
Jorus

Jorus

    ALFAHÍM

  • globális moderátor
  • 11.799 hozzászólás
Mint az közismert, a hülyék csakis addig hülyék, amíg õk vannak kevesebben...

#4045
findli

findli

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 663 hozzászólás
klassz kis topic! fingassátok meg õket! kár , hogy õk nem irnak nektek vissza ;D ;D, mert már nem mernek, inkább futják a köreiket a tech-ben.

én is inkább megyek és máshol rontom a levegõt

#4046
rob

rob

    This is the way

  • globális moderátor
  • 16.879 hozzászólás
ÚÚÚ anyám LCS!

Neked mindig érzéked volt az ilyenekhez :)

De azért egy kicsit erõs volt ez a tükör. Szegény kissrácot lehet, hogy nem igy kellett volna ráébreszteni, hogy amit csinál, az nem kóser.

Persze én élveztem ezt a módját is, ugyanis vickes nagyon, csakhát elég tapló  ;)

Most ha megsértõdsz, fizetek egy sört legközelebb :)


#4047
Gabo

Gabo

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 255 hozzászólás

...Üdvözlet a Föld nevû bolygón, tesó!


;D

#4048
kiscsango

kiscsango

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 715 hozzászólás
Egy újabb gyöngyszem Gere nevû vendégünktõl:

"Szerintem az MXR bírja azér a dúrvulást!!!
30 mm becsúszószárak, nyilt olajfürdõs rugózás, és levegõ csillapítás!
Én biztos olyat vennék!
Olyat is szeretnék!
De a régebbi Z5 se rossz, de az MXR akkor már jobb, mert kb ugyan annyi, de újabb!
Szerintem király a Marzocchi!
Hallottátok, hogy megvette a Sram a Rock shox-ot?!!"

Üdvözlet a Föld nevû bolygón, tesó!

#4049
lensver

lensver

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.944 hozzászólás
Hát annyi biztos, hogy egy csomó a szabadban kószál!
Szinte minden nap találkozom egy õrülttel. Ma például odajön hozzám egy figura, és kérdi, hogy milyen boltok vannak ott, ahol mi állunk. Elsoroltam neki, pedig ott voltak tõlünk egy köpésnyire: Zöldséges, Trafik, stb... A srác kiváncsian meghallgatott, majd mondta, hogy nem tudja, melyikbe menjen be nézelõdni. Na itt már magára hagytam.

#4050
legszebbcsavo

legszebbcsavo

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.125 hozzászólás
Hát igen, végülis akár ki is engedhetnénk a Hárshegyi szanatóriumba beutaltakat ,a kintlévõket meg bezárhatnánk, mert hát az õ szempontjukból mindenképpen értelmes, ahogy viselkednek.

#4051
lensver

lensver

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.944 hozzászólás
Gabó, tudom, hogy ugyanarról beszélünk. Szerintem kicsit félreérthetõen kezdtem elõzõ hozzászólásomat, és valahogy úgy tûnt, mintha kioktatni akarnálak. Bocs, nem ez volt a célom. Én nem azoknak drukkolok, akik csak rövid és buta tõmondatokban vagy pár szóban képesek kommunikálni. Csupán nagyon empatikusan megjegyeztem, hogy valószinûleg nekik az, amit mondanak, értelmes, és okos, meg vicces. Egyébként meg tényleg nagyjából ugyanarról beszélünk.
És mi is a te munkád, hogy ilyen kritikus vagy?

#4052
Gabo

Gabo

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 255 hozzászólás
Lensver!

Aha...
Egyéként ha megnézed, lényegében megint ugyan arról írunk, csak mondjuk úgy, hogy az "Arany középút" két ellentétes oldaláról nézzük a dolgot. Ha valaki nem képes magától észrevenni azt, hogy megnyilvánulásai nem odaillõek, akkor erre a környezetének kell figyelmeztetni. Ha a kérések ellenére sem veszi észre, hogy mi a probléma, akkor pedig igenis szükség van némi cenzúrázásra, egyéb moderátori közbeavatkozásra.
De inkább leállítom magam, mielõtt végleg mindenki megutál és az egyéni ízlésficamomat is inkább elrakom magamnak. Lehet, hogy munkám tesz ennyire kritikussá?
Ez van... :-/

#4053
lensver

lensver

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.944 hozzászólás
Gabo:
Azért, mert attól még, hogy neked az a hozzászólás értelmetlen, attól annak , aki azt irta, nem az. Lehet, hogy neki igenis értelmes és szép, lirikus, komikus, vagy isten tudja mi más.
Egyébként hogyan lehetne meghatározni, hogy ez most jó, de ez már nem, ez ne legyen benne? És hogyan lehetne minden egyes hozzászólást megszûrni, és egybõl törölni? Ráadásul harag nélkül? Különbözõ fórumok léteznek, de ezt te nálam jobban tudod. Én azt hiszem, hogy ez a fórum egy nagyon szabad, és vidám fórum. Vannak benne komoly és intelligens hozzászólások, és vannak másfélék is. Olyan ez, mint maga a biciklizés: néha kemény, földhözragadt, máskor viháncoló és szárnyaló, néha ostobán nehézkes. De mit lehet itt tenni? Hogyan lehetne jobbá tenni, ha már most is jó, sõt meg merném kockáztatni, hogy igy tökéletes ahogyan van. Hiszen egy kisgyereket sem lehet cenzúrázni folyton, hogy igy se jó meg úgy sem. Hagyni kell, hadd folyjon, fejlõdjön és tapasztaljon a saját ütemében, és ahogyan neki jól esik. Persze teljesen elkanászodni sem szabad hagyni. Tehát irány: az Arany középút!!!

#4054
Gabo

Gabo

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 255 hozzászólás
mojlepque:

Részben igazad van. Én sem azt mondom, hogy csak tisztán, szárazan a tényekre és információkra épüljön a fórum. De a poénkodásnak is megvan a maga helye. Ha pedig nem poénkodás volt a fenti megnyilvánulás, márpedig az eddigiek alapján nem az volt, akkor inkább olvasni, okosodni, tapasztalatot szerezni kellett volna és csak utána, csak akkor hozzá szólni, ha ténylegesen van értelmes mondandója, kérdése az adott témához.
Persze egy-két poén idõnként elmegy és tényleg színesíti a fórumot. De ha valaki csak értelmetlen hozzászólásokat képes írni, akkor miért fórumozik? Elsõre, másodikra "poénnak" tûnik a dolog, de harmadikra már kicsit unalmas. Sokan várnak számukra érdekes, fontos kérdésekre választ, erre kapnak egy rakat olyan hozzászólást, mint amit lcs a topik elején idézett. Hát... :-/

#4055
Warhog_Goa

Warhog_Goa

    vendég

  • fórumtag
  • 194 hozzászólás
apám! nem semmi ez a csávó! ;D ;D ;D ;D ;D ;D

#4056
sezlonyrugo

sezlonyrugo

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 302 hozzászólás
Hagymástojásos !!!!!! 8)

Na MINIMÉTER  ???     ÉRCELÕDÉS ???
    SÚLYOZÁS ???
   
A lényeg a lényeg! Minek kell felhúzni magatokat, ha valakinek valami nem tetszik! "Idegeskedni annyi mint magunkat büntetni mások hülyesége miatt" FÚÚÚÚÚ de kibe.....tt bölcs vagyok. Na de a legfontosabb: Sorn a legszebb, legszebbcsávó a legokosabb, Jorus-ról csak annyit, hogy amikor építi a testét akkor 30-40 tojás és társai, Sonkazsuzsi egy földreszált kerékpáros tündér, egyenesen meg kell zabálni a kis feketet falat bukójába, és a bogárnapszemüvegébe, Ravee ace a csávó aki a legjobb kerékpáros fiattudor, bekbie a merevvázasok ugrató félistene, Son meg a szerénység 60kilós "élõ" megtestesítõje és a többiekrõl is csak jókat tudok mondani, akiktõl elõre is elnézét kérek, hogy nem említem a nevükön, de a névmemóriám egyenlõ a béka output-jával. Nem kell rögtön megitélni valakit arról, hogy miket ír a fórumon, személyesen kell õket megismerni, és akkor higgyétek el hogy akkorát fogtok pozitívan csalódni, hogy az csak na. Mindenki nagyon aranyos, és segitõkész, persze ez nem mondható el sornról, aki egy irigy kutya, mert magának akarja kisajátítani jorust, aki naponta 30-40 tojás és ami csak ezzel jár.....????!!!   ;D

Na félre a komlysággal! ne keltsetet feleslegesen feszültséget, mert mindenkinek szétrúgom a zrityóját!! ;D

Legyetek jók és szobatiszták : SEZLONY A RUGÓ

#4057
mojlepque

mojlepque

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 295 hozzászólás
Én nem értek egyet azzal, hogy a fórum csak száraz és lényegre törõ információ átadásról szól! Ez a Fórum már kinõtte a kispályás fórumocskák feladatkörét. Szerintem egyáltalán nem árt, ha viszünk egy kis színt a topicocba, kicsit poénkodunk, esetleg mérsékeltem szivatunk valakit...
Szóval szerintem senki se olyan beszáradt, hogy ezt ne tudná elviselni. Persze egy bizonyos szintet tartani kell, hogy ne menjem át a fórum a tahófalvi földmûvelõk kocsmatársaságának röfögéssel tarkított párbeszédébe, de azért nem kell minden szabályt olyan komolyan venni!


Üdv: Moj

#4058
legszebbcsavo

legszebbcsavo

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.125 hozzászólás
Jorus: az anyád úristenit Te büdös kölök, én is most mászom ki az asztal alól. Sas szemedet most sem kerülte el ez a piciny hiba, királyul "lefikáztad" szegény Sorn-t, akinek csak annyit üzenek, hogy: "miniméter", õ érti miért.
Az összeköltözés dolgot holnap megbeszéljük, mert már nagyon kezdünk "ellenségesek" lenni egymással.
Szerintem költözzünk össze 3-an, de jöhet a Són is.

Gabo: irományod=pörfekt.

lcs

#4059
Gabo

Gabo

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 255 hozzászólás
Ohh! Ezek a szép meleg érzések...  ;D

#4060
vendég__*

vendég__*
  • vendég
Majd én megteszem: hüjje Jorus!  ;D
Nos ritkán ír jókat (és fõleg vicceseket), de ez most valóban egészen frappáns és humoros volt.  ;D
Ööö, valóban kezdetben úgy volt drága Jorusom, hogy Te és én, de idõvel úgy érzem elfordultál tõlem és inkább a Professzor úr irányába húz a szíved. Én ezt elfogadom és tiszteletben tartom, nem akarok közétek é(rc)kelõdni... Bár azért bizakodom. Hátha talán és mégis és és és...  ;)
És én is téged:  :-*