Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Idézetek a gyépébõl

- - - - -

  • Lezárt topik Lezárt topik
4082 hozzászólás a témában

#4061
Zöld

Zöld

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 579 hozzászólás
Jorus vazze! Az ércelõdés-es dumádtól dobtam egy hátast!  ;D ;D Ha nem lennél akkora, már biztos lehülyéztelek volna!  ;D

Zöld

#4062
lensver

lensver

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.944 hozzászólás
Gabo: fejet hajtok forumos tapasztalataid elõtt, valóban sok helyen vagy jelen! Tény és való, hogy nem jó, ha valami sokszor ismétlõdik, de már az elõzõ mondatot is min. százszor irtuk le. Az ismétlést elkerülni nehéz, megszûrése pedig sok munkát igényel.

#4063
Gabo

Gabo

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 255 hozzászólás
lensver:
Biztos lehetsz benne, hogy nem értelek félre. :) A Te nézeteid ugyan úgy helyesek, mint az enyémek. Egy pár éve már fórumozgatok a neten, jelenleg is 5-6 fórum aktív tagja vagyok. Ezen idõ alatt sajnos volt szerencsém látni, hogy ha a moderátorok/fórumlakók nem lépnek közbe az ilyen jelegû megnyilvánulások hova vezetnek. Alig egy hónap alatt a dolog odáig fajult, hogy mindenki akinek éppen valami fogfájása volt nyitott egy topkiot, még akkor is, ha alig egy héttel elõtte már legalább kettõ másik ilyen topik is volt. Én csak nem akarom, hogy ez itt megismétlõdjön. Gondlom ezzel nem vagyok egyedül...

Szóval PEACE!

#4064
Jorus

Jorus

    ALFAHÍM

  • globális moderátor
  • 11.799 hozzászólás
Tanult kollégám jól mondta, habár az "ércelõdés" alatt nyilván nem azt kell értenünk, hogy lassan, de biztosan ásványokká, vagy egyéb kincsekké válunk Föld anyánk méhének ölelõ bugyraiban. Sokkal inkább az 'élcelõdni' szó lett volna a helyénvaló, ami ugye, mint kifejezés, az évõdés, kötõdés, incselkedés, ugratás, húzás szavak jelentéstartalmával bír.

Egyébként Sorn: nem úgy volt,l hogy veled költözöm össze?!  :D :-*

#4065
vendég__*

vendég__*
  • vendég
Abszolút nincsen itt ellenségeskedés! Ez hülyeség. Szerintem éppen az ellenkezõje, pár hónap alatt egy elég jó társaság jött össze, akik nagyrésze élõben is tartja a kapcsolatot, együtt bringáznak, buliznak. Szép szerelmek szövõdtek, lásd Jorus és Lcs, akik már a házasságot és összeköltözést tervezgetik...  ;D Na jó leállok, mert Jorus megver...  ;D
De komolyan, nincsen itt ellenségeskedés. Különbözõ vélemények és meglátások vannak, de az meg úgy természetes. Enyhe ércelõdések, iróniák megbújnak néha a szavak mögött, de annyi meg kell.  ;D
Bazdki, állati jót írtam megint, pedig most keltem pár perce.  ;D

#4066
lensver

lensver

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.944 hozzászólás
Kedves Gabó, egyetértek veled, szinvonalasabb fórumokon az ilyen megjegyzéseket valóban törlik.
Tényleg zavaró lehet a sok hülyeség, de nehéz megszûrni ezt a nagy mennyiséget.
Én voltam már tagja egyszer egy fórumnak, és ott nem volt ennyire nagy ellentéteskedés, mint itt. Csak azért irtam, amit irtam. De ne érts félre, nem törekszem az ellenfelek kibékitésére, szerintem ez a fórum úgy jó ahogy van, és úgy tökéletes, amilyen.


#4067
vendég__*

vendég__*
  • vendég
Engem nem zavar, inkább szórakoztat. Üde színfolt.
De ezzel be is fejezem ezt a magvas témát. OFF.

#4068
Joe

Joe

    vendég

  • fórumtag
  • 132 hozzászólás
Legyen inkább a sör!!
És nem vagyok már olyan fiatal (relatív), ugyanis novemberben leszek 20 éves!! Hitted volna??
Titok-nem titok?
Öcsi még csak 15 éves és fingja nincs a bringákról!! Ezt még tetõzi azt is, hogy az elmúlt 5 évben külföldön volt a familival, amcsi suliba járt, ami pedig egyenlõ az agyleszívással!!
Ez van!! Azért még beszélek igen tisztelt Hard Rider öcsivel, mert ha engem éget nagyon morcos leszek!!

#4069
vendég__*

vendég__*
  • vendég
Bakker Joe...  ;D Én a helyedben ezt mélységesen eltitkoltam volna.  ;D De izé, nem tudnád hathatósan eltiltani a géptõl? Fizetünk egy sört. Nem, inkább egy üdítõt, mert még fiatal vagy.  ;)

#4070
Joe

Joe

    vendég

  • fórumtag
  • 132 hozzászólás
Öszintén szólva én nem szeretek fikázni senkit, de ez tényleg kicsit durva, mármint a vegyél ilyet mert fogalmam sincs róla milyen beszólások.
Egyébként a "tisztelt" bas*ogatott egyén a "nagyon értelmes" unokaöcsém. Már nekem is feltünt hogy valami nem stimmel nála, és ezt próbaltam is vázolni neki, remélem lesz eredménye. :-/
Ki lehet tiltani a forumból??

Remélem érthetõ voltam.

#4071
vendég__*

vendég__*
  • vendég
Jaja, nagyon jól írtad Gabo, le a kalappal. Ja és vegyetek Manitou Black telót! Nekem ugyan nincsen és fogalmam sincsen milyen, de azt mondják nagyon jó!  ;D

#4072
kiscsango

kiscsango

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 715 hozzászólás
Csatlakozom Gabo véleményéhez.

#4073
Gabo

Gabo

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 255 hozzászólás
lensver:
Nem a "kifikázáson" van a hangsúly.
Vonalasabb fórumokon a fentebb idézett hozzászólásokat amiknek információ tartalma nulla és a témához is alig vagy egyáltalán nem tartoznak a moderátorok kérdés és figyelmeztetés nélkül törlik.
A fórumozás lényege az kellene legyen, hogy információval lássuk el, hogy segítsük egymást. Ha valakinek nincs értelmes a témához kapcsolódó mondandója, kérdése akkor inkább hallgasson. Nincs annál irritálóbb, mint amikor az egyik általad érdekesnek tartott témánál semmitmondó szövegeken kell átrágnod magadat, vagy azt látod, hogy valaki hozzászólt a témához és mikor megnézed csak ezt találod. Ha valaki offtopic hozzászólásra készül ezt illik a hozzászólása elején jelezni.
Elnézve a fenti hozzászólásokat, felmerül az emberben az is, hogy a újonc hozzászóló nem-e csak a hozzászólásai számát kívánja feltornázni, hogy a neve alatt minél hamarabb csillagok virítsanak.
A való életben is vannak illemszabályok, pl. nem pofázunk bele mások beszélgetésébe. A web-nek is megvan a saját netiketje, amit illik betartani.

Mielõtt itt (de más fórumokon is) megejtettem az elsõ hozzászólásom, elõtte hónapokig olvasgattam a régi és az új topikokat egyaránt. Egy új fórumozótól ez szintén elvárható lenne. Így megismerheti a hozzászólókat, esetleg kérdés nélkül választ kap a problémáira, megismerheti azt, hogy milyen stílusban (bár ez nem a leghelyesebb szó erre) illik szövegelni, illetve nem nyit feleslegesen olyan topkiot amibõl már legalább három másik is volt az elmúlt hónapban.
Ha ezt a moderátorok nem teszik szóvá, akkor a fórum lakóinak kell lépniük.
Ennyi...

#4074
legszebbcsavo

legszebbcsavo

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.125 hozzászólás
rátapintottál, részemrõl vita lezárva.

#4075
lensver

lensver

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.944 hozzászólás
Örökké nem állok ellent, de mint neked, úgy nekem is van kritikai érzékem, és ha már itt vagyok, és elolvasom, akkor a véleményemet is leirom, ha egyszer kikivánkozik.
Megtörni nem kell, mert eléggé hajlékony vagyok.

Nem védek senkit, mert ha figyelmesen olvastad, amiket korábban irtam, nektek is igazat adtam már. Nem is egyszer!
Csak az tûnt furcsának,hogy gúnyt fedeztem fel több helyen is a fórumon, de most már kezdek beleszokni.

#4076
legszebbcsavo

legszebbcsavo

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.125 hozzászólás
lensver, az örök ellenálló  ;)

Akik ismernek, tudják, hogy türelem szempontjából egy birka vagyok, de a helyzet már télleg durva egy kicsit és úgy gondolom van akit nevelni kell egy kicsit, az értelmesebbjénél használ.
De mindegy nem állok le veled megint vitatkozni, mert semmi értelme.
Vedd úgy, hogy ez a topic egy tükör, és ez nem fikázás, ezeket õ írta, én csak bemásoltam, lehet ám tõlem is idézni...

És azért ajánlottam a Te figyelmedbe elsõsorban hogy lásd kiket is védessz elvakultan.

:-*, lcs


#4077
Andix

Andix

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.380 hozzászólás
Lcs: Tutti ötlet......  ;D ;D ;D

#4078
lensver

lensver

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.944 hozzászólás
Látom, ezen a házon belül is jól megy egymás kifikázása!
Csak igy tovább fiúk, élvezet olvasni titeket!

#4079
vendég__*

vendég__*
  • vendég
Óriásííííííííííííí.  ;D ;D ;D Nem hiszem el.  ;D Itt fetrengek. Lcs imádlak, best of.
Halkan megsúgom, hogy ha jól láttam, ma megszületett HardRider 4. kesztyûs topicja.  ;D

#4080
Gabo

Gabo

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 255 hozzászólás
lcs:
A dolog az Én szememet is bántja, így megemlítettem priviben Parafereenek. Választ még nem kaptam tõle, de ami késik (talán) nem múlik.
Soha sem szerettem azt, ha valaki tartalom nélküli hozzászólásokkal tölti a topikokat. Az ilyen megnyilvánulásokat amennyire lehet magam is kerülöm.
Szóval a véleményem:  :-/ . Remélem ez nem lesz tendencia.