Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Idézetek a gyépébõl

- - - - -

  • Lezárt topik Lezárt topik
4082 hozzászólás a témában

#4021
kiscsango

kiscsango

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 715 hozzászólás
Nekem határozottan teccenek Ottó beirásai. Van bennük valami költõi. Azt nem hiszem, hogy régi fórumos lenne álnéven, viszont lehet hogy az irásból él.

#4022
lensver

lensver

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.944 hozzászólás
Nekem pedig az a szörnyü gyanúm támadt, hogy valaki közülünk az, csak más néven jelentkezett be, és most egy jót nevet rajtunk, meg a kis felháborodáson, amit kavar.

#4023
Warhog_Goa

Warhog_Goa

    vendég

  • fórumtag
  • 194 hozzászólás
apám ez az ottógyerek nem semmi, bár szerintem csak egy békés kisiskolás aki csak hétvégén maradhat fenn sokáig és nézheti az Erogén zónák meg a Bélférgek cimü sorozatokat... ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

#4024
Gabo

Gabo

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 255 hozzászólás
Éljenek a szellemi ámokfutók! Nem idézek, csak ajánlom a moderátorok figyelmébe "Ottó a rém" hozzászólásait.
Sosem értettem, hogy mit élveznek a ezen egyesek... Ha legalább lenne valami humoros abban, amit csinál.

#4025
Nolan

Nolan

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 537 hozzászólás
Major:

Tudod, DH Norbi barátunkat tisztelted meg ezzel, akkor majdnem leestem a székrõl, szeritem nézzétek meg, asszem zOrg már lezárta, jó hátul van(??)

Opa

#4026
Zap

Zap

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.961 hozzászólás
ezt csak azért írtam, hogy én is hozzászóljak!

#4027
Shaman

Shaman

    vendég

  • fórumtag
  • 237 hozzászólás
lehet, MAjor, én ennek nem örülnék annyira ;D ;D
bár.... ;D

#4028
Major

Major

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.320 hozzászólás
;D

Tõlem is idéztek!!!  :D

#4029
Stormbringer

Stormbringer

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.754 hozzászólás
Látod nekem legalább nõ az imídzsem. Amúgy nem tudom milyen az új C. Dual. ;D Nekem is volt pár hülye szólásom/topikom, de nem zavar, ha röhögtök, csak ne durvuljatok rajtam!

U.I: Ki tudja, hogy mi az a topic? ::)

Stormbringer ;D

#4030
Nolan

Nolan

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 537 hozzászólás
Há' ezt már én se hiszem el! ;D ;D ;D ;D ;D
ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ ;D

"Nagy az isten állatkertje"
                                  Major


üdv
opa

#4031
Ras

Ras

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.021 hozzászólás
a következõ gyöngyszemet kaptam Vadola kartárstól egy privát reagálásomra, amelyben jeleztem a megfelelõ topikban választ kapna kérdésére:

"Mi az a topik és hogyan lehet hozzászólni?"

gyerekek még jó hogy a szobatársamnál van Xeduxen injekció..............

#4032
ruff

ruff

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 784 hozzászólás
Húúú Óriási ötlet a téma, nem kell belekötni, mindannyian megboutlunk,  beszélünk hülyeségeket, és azokon együtt kel röhögni, nem pedig haragudni, azért mert a másik röhög rajta, szóval ha az én hülye beszólásaimat akarjátok vesézgetni akkor csak nuygodtan !  ;) ;D
Ajánlom figyelmetekbe DH Norbi " DH " címû topicját !!

#4033
kiscsango

kiscsango

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 715 hozzászólás
"Stormbringer mit hallottál az idei C. Dualról?
Nagyon szar,vagy nagyon jó lesz? "

Woááá!!
Úgy láccik, kis haverunknak nagyon megnõtt az imídzsje.

#4034
rob

rob

    This is the way

  • globális moderátor
  • 16.879 hozzászólás
LCS

Nem tudom, mikor legyen a köv. tali. Remélem azért nem a jövõ héten lesz, mert én Debrecenben fogok "sárgulni". Jobb lenne Létrás után, és akkor elmondhatná mindenki, mit csinált, mit nem csinált, meg milyen volt egyáltalán!

Tokod szerintem kimarad az életembõl, mert Nekem Törökszentmiklósról baromi hosszú ám oda az út! Majd legközelebb!

#4035
sezlonyrugo

sezlonyrugo

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 302 hozzászólás
Hagymás!

Rob ha jössz Tokodra akkor ott lesörözhetjük!  ;D
Egyébként nem sértõdtem meg, nem vagyok olyan! ;)

#4036
country

country

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 927 hozzászólás
fair

#4037
legszebbcsavo

legszebbcsavo

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.125 hozzászólás
rob:  szerinted mikor legyen a köv. (V.) budapesti találka a marximban? jövõ hét szerdán vagy létrás után inkább, na majd ott leisszuk.

#4038
thommey

thommey

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.344 hozzászólás
Hát asszem nekem most az Author bringák reklámja viszi a prímet.Még nem láttam a bringákat,de máris utálom,hogy így akarják õket reklámozni.Tessék szépen kifizetni a reklám díját,mert így fare.
Üdv:Thommey

#4039
Ras

Ras

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.021 hozzászólás
gyerekek L olvastam...
hát az utóbbi egy hét garantáltan leghosszabb fetrengõ röhögõgörcsével párosult a dolog...
már komolyan Ca-injekciót akartak nekem adni (bõvebben lásd tetanusz nevû merevgörcsös betegség), de azért magamhoz tértem és remélem ezt a sok kedves BMFTs fórumos kollégát/barátot... ne adj isten hüjét és kisgyereket ;) mind szivesen látom majd létráson :)

addig is üdv, és maradok lelkes olvasótok:
Ras, a nagyon hüje

#4040
rob

rob

    This is the way

  • globális moderátor
  • 16.879 hozzászólás
Nem tudtam, hogy ilyen könnyen megsértõdsz, bár azt már láttam, hogy sörért bármit :)

Mikor isszuk le azt a sört?