Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Idézetek a gyépébõl

- - - - -

  • Lezárt topik Lezárt topik
4082 hozzászólás a témában

#4001
Shaun_Palmer

Shaun_Palmer

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.323 hozzászólás
A "down hill" topic is nagyon Rulez.
Elsõ hozzászolás: "ki szokott DH-zgatni?"

Fityisz most nagyon ott volt, ami a beszólását illeti:))

Ha valaki ilyen topicot nyit az miért jó??? De legalább ne a Tech-be tette volna.

Para: Azthiszem lépnünk kell. Várom már azt az új rendszert, a moderátorosat v. milyet.


#4002
Shaun_Palmer

Shaun_Palmer

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.323 hozzászólás
Egy újabb taggal bõvül a kis barátaink köre: Tbertalan (gratulálunk, kitettél magadért.)

De, hogy nem tudod ki az a Shaun Palmer ...

#4003
ZSIROSMACSKA

ZSIROSMACSKA

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.931 hozzászólás
Zap: Szerintem egyesek sokkal bonyolultabb szerkezetnek hiszik a biciklit mint ami.

#4004
Warhog_Goa

Warhog_Goa

    vendég

  • fórumtag
  • 194 hozzászólás
még jó hogy csak ritkán járok a tech-be... ;D ;D ;D

#4005
vendég__*

vendég__*
  • vendég
arra döbbentem rá miközben olvasgattam itt a topikokat és azoknak is a Tech részeit, hogy sok önjelölt újjitó rohangál kerékpáros berkekken belül ami nem baj viszont ne rontsunk ajtóstul a házba. én anno 10-11 évvel ezelött mikor kezdtem a kerékpárokkal foglalkozni elöbb elmentem szervizekbe, kérdeztem a szerelõktõl, és kitanultam hogy mi hogyan müködik és hogy azokhoz milyen szerszám vagy épp szakszerszám szükséges.
Na de kis pajtások, ha az alap tudásotok sincs meg akkor mi a fenét akartok??? hogy kell szétszedni teljesen egy deore agyat?? ha már a szétszedése se megy akkor hogy gondolja valaki hogy meg tudja csinálni??



#4006
Paraferee

Paraferee

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.001 hozzászólás
;D ;D ;D ;D ;D ;D

KIRÁLY!

#4007
Rave_Ace

Rave_Ace

    Dömdödöm

  • globális moderátor
  • 3.201 hozzászólás
;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D
tippelhetek?
Pedig már van adsl-je! ;D

#4008
Jorus

Jorus

    ALFAHÍM

  • globális moderátor
  • 11.799 hozzászólás
"Szönte tuti hogysana szét kée vágni az egész váz papucsit " Ettõl behaltam, de nem mondom meg ki írta... ;D

#4009
Zap

Zap

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.961 hozzászólás
GYEREK!!!!!!!!!

ugye ezt a topicot használhatom, ha felhúzom magam??????
Lcs, Te biztos megértesz.....


Szerintetek át lehet alakítani négyszögtengelyes hajtókart Octalinkesre???-volt az ok

#4010
legszebbcsavo

legszebbcsavo

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.125 hozzászólás
ez sem volt vicces >:(

#4011
vendég__*

vendég__*
  • vendég
Rám céloztál bazze', rám céloztál?  ;)  ;D

#4012
legszebbcsavo

legszebbcsavo

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.125 hozzászólás
Otto- nak igaza van egy OFF-ja sincs és neki legalább van humora, nemúgy mint egyeseknek, akik azt hiszik. ;)

#4013
vendég__*

vendég__*
  • vendég
nem kötekedésbõl, de ha visszaolvassátok egy OFF hozzászólásom sem volt, csak épp nem teljesen konkretizált témákra irtam :)

#4014
Paraferee

Paraferee

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.001 hozzászólás
Ottó a rém satöbbike:

nem arról van szó, hogy nem lehet OFF hozzászólásokat nyomni(mint már errõl oly sokszor már volt szó...) hanem arról, hogy hova és hogy tesszük azt!(meg mennyiszer...)

Természetes az, hogy nem fogunk tök komolyan szólni állandóan, hisz akkor elvesztené a fórum a sajátságos hangulatát...

Inkább arról van szó, hogy NE mozduljon el a mérleg nyelve, NE legyen hangsúlyosabb az OFF hozzászólás...

Szóval, Kedves Ottó a rém, Én nem azt mondtam, hogy ki vagy tiltva, hanem csak azt, hogy légyszíves fogd vissza magad olyan szinten, mmint amilyenen már elkezdtél mindenhova írni céltalan...

Ha ez nem teccik, akkor bocsi...

További jó fórumozást kívánok Neked...

Paraferee voltam...

lensver: (és többiek) mivel nem láthatok/unk bele minden topicba, így ha láttok ilyet INKÁBB szóljatok, mert nem biztos hogy azért maradt meg, mert hanyagoljuk azt... rendicsek?
köff

#4015
lensver

lensver

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.944 hozzászólás
Ebben egyébként van igazság, de hogy is ne lenne, amikor ez a fórum arról is szól, hogy ökörködjünk, jól érezzük magunkat.
Lehet, hogy Peteeke meg Ottó hülyeséget ir, de most egyböl tudnék emliteni vagy tiz olyan skacot, akik még náluknál is nagyobbakat szoktak, és senki se mondja neki, hogy "hallga, vagy ki leszel rúgva". Ezzel  most nem adminok fejét akarom leharapni, csak azt a véleményemet vetettem cyberpapirra, miszerint kurtitsunk, de óvatosan.

#4016
vendég__*

vendég__*
  • vendég
Hát igen, ez kis felmérés volt részemrõl, hogy mennyivel a beirásaim után kapom meg a kitiltást. nem telt el túl sok idõ. bár én ugy érzem hogy annál sokkal nagyobb marhaságok is vannak itt beirkálva mint az enyémek, ennyi erõvel a fórum 60% azonnal törölhetnétek.
Na további sok sikert.

#4017
Hegylako

Hegylako

    vendég

  • fórumtag
  • 62 hozzászólás

Valami meztelen nõk, meg Bringavonal a címe, vagy ilyesmi..
Elég súlyos a gyerek....

#4018
Paraferee

Paraferee

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.001 hozzászólás
merre is van?

#4019
kiscsango

kiscsango

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 715 hozzászólás
Akkor szerintem törölni kéne a Peteeke hozzászólásit is, nagyon elszállt a hirdetéseknél.

#4020
Paraferee

Paraferee

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.001 hozzászólás
mint admin üzenem otto a rém-nek:

hozzászólásaid a jövõben kommentár nélkül töröltetnek, ha nem fogod magad vissza...

no comment... téma lezárva...