Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Bringás találkozó - közös tekergés

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
81 hozzászólás a témában

#41
Sniper

Sniper

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 278 hozzászólás
jojoba: Úgy legyen.  :)

Angel:  Remélem így lesz. :)

madmax:
>>Neked mit jelent az amatõr felsõ kategória??
Például akik versenyen ott vannak az elsõ 20%-ban.
Ennél a tempónál már döntõ ,hogy milyen géppel mész. Hiába vagy baromi erõs ,40 fölött tartósan nincs esélyed. Egyszerûen erre az óutit találták ki.
Úgy ahogy egy óutinak sem lenne esélye az erdõben egy telós montival szemben.

>>ha ezt ki lehetne küszöbölni, eggyel többen >>lennétek
Töröm a fejem ,de egyenlõre semmi ötletem sincsen.  :( Esetleg felhívhatlak reggel ,de nem lenne értelme ,mivel reggel 3-kor még nem derül ki ,hogy milyen idõ lesz aznap. Sokszor volt már ,hogy korán reggel esett és 8-9-re pedig verõfényes napsütés volt és viszont.   :o >:( :(


#42
Valaki

Valaki

    újonc

  • fórumtag
  • 1 hozzászólás
madmax: Gyere bringázni szombaton !!!
;D ;D ;D

#43
madmax

madmax

    vendég

  • fórumtag
  • 15 hozzászólás

Sniper:
attól függ, Neked mit jelent az amatõr felsõ kategória??

ez nem kifejezett verseny, hanem összejövünk a haverokkal, tekergünk egyet, de a végén mindig verseny lesz belõle


lehet, hogy egyel többen lesztek, attól függ, hogy Valaki meg akar-e gyõzni, és lesz-e olyankor vonat Zalaegerszegrõl Bp-re

Az alacsony hõmérséklet nem nagyon zavar, már megszoktam.
Sajnos nekem nincs téli cuccom. Meg aztán az izületeknek nem tesz jót.  :o

nekem sincs téli cuccom, nem is volt soha, épp ezért szoktam meg

felkelni 03:00 körül
Ez érthetõ.  

nem magával a felkeléssel van gond, inkább a vonattal, meg azzal, hogy lehet, hogy nálunk süt a nap, Bp-en meg zuhog az esõ
tegyük fel, hogy vonattal felmegyek, megérkezem, esik az esõ, és a köv. vonattal meg mehetek haza, ez így nagyon nem lenne ok!!!

ha ezt ki lehetne küszöbölni, eggyel többen lennétek, van vkinek vmi 5lete??

#44
Angel

Angel

    vendég

  • fórumtag
  • 31 hozzászólás
Sniper:  :-* édes vagy, még átgondolom! Ha jó idõ lesz, mindenképpen megpróbálok eljönni!  ;)  (és akkor már ketten virítunk szombaton susogós-nadrágokban...  :D)
Na pussz  :-*

#45
jojoba

jojoba

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 337 hozzászólás
Eddig én is biztos h megyek!

#46
Sniper

Sniper

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 278 hozzászólás
roobi:
>>elképzelhetõ, hogy mégis megyek
Végre egy jó hír.  :D 8)

Angel:
>>úgy néz ki, nem fog összejönni nekem
:( Kár. De remélem nem a téli cucc miatt. Nekem sincs téli cuccom. Ha hideg lesz én is szabadidőruhában..stb. megyek. Nem olyan menő és nem olyan kényelmes, de legalább nem hagyom ki.(Ha nagyon esik akkor meg én sem megyek.)
Szóval e miatt nehogy ne gyere !!!

Jojoba:
>>Ha esni fog,akkor is mentek?-mert én nem >>hiszem....
Igen, ezt fontos tisztázni:


FIGYELEM !!!!
SZÓVAL HA NAGYON ESIK (TEHÁT NEM CSAK CSÖPÖRÉSZIK) ,VAGY BRUTÁL HIDEG VAN
(pl.: 10 fok alatt) AKKOR ELMARAD !!!!!


>>Kik jönnek?
Passz. Én biztos ,de a többiek nagyon bizonytalanok. Szóval ez majd még elválik  ::)


#47
Sniper

Sniper

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 278 hozzászólás
madmax:
>>Én be merném vállalni
Elhiszem. Ha nem az amatõr felsõ kategóriához tartoznak akkor még esélyed is lesz ,feltéve ,hogy jobb vagy náluk.  :)  Amúgy milyen verseny lesz 23.-án  ??? ??? ???

>>Tényleg, hányan lesztek??
Sajnos úgy néz ki ,hogy csak páran leszünk.   :(

>>Az alacsony hõmérséklet nem nagyon zavar, már >>megszoktam.
Sajnos nekem nincs téli cuccom. Meg aztán az izületeknek nem tesz jót.  :o

>>felkelni 03:00 körül
Ez érthetõ.  

#48
jojoba

jojoba

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 337 hozzászólás
Ha esni fog,akkor is mentek?-mert én nem hiszem....
Kik jönnek?

:-* :-* :-*

#49
Angel

Angel

    vendég

  • fórumtag
  • 31 hozzászólás
roobi:  :-* köszi szépen, felírom aztán majd ha lesz pénzem, lenézek!

Bocsi srácok, de úgy néz ki, nem fog összejönni nekem ez a jövõheti tekerés.  :'( :'( :'(
Pedig már nagyon vártam!
Sajnálom, majd talán legközelebb!
Nektek pedig jó szórakozást és barátságos idõt!
Pusz  :-*

Angel

#50
roobi

roobi

    vendég

  • fórumtag
  • 102 hozzászólás
V. kerület Szalay utca-Honvéd utca sarok - majdnem-                 "Flotta" sportbolt és bizományi egyben.
A pincében találhatod a bizót de érdemes körülnézni a boltban is vagy kérdezgetni az eladóktól. Általában lehet kapni windstopperes és vizálló felsõrétegeket alá pulcsi, jobb esetben polár. Nem feltétlenül biciklis cuccok de vannak olyanok is, tehát ujjban és derékban hosszított fazon. Mondanám neked a Hunyadi Sportruházatot a Várban a Kerékvár mellet, de sajna ott elég borsos árak vannak. Bár van egy-két használt ill. akciós darab én pl. vettem egy LOOK poláros felsõt 13.000 helyett 6000-ért. Ez sem túl olcsó, csak a viszonyítás miatt írtam. Nézz körül, "jó" vásárlást ;)

#51
Angel

Angel

    vendég

  • fórumtag
  • 31 hozzászólás
Bocsi, egy kicsit off leszek, de ha nem tudok szombatig találni cuccot, amiben nem fagyok meg (ugyanis ilyenem még nincs) akkor nem tudok Veletek tartani.  :-/ :'(
Esetleg nem tudtok valahol egy olyan helyet ahol gyorsan és óccsóért juthatnék hozzá téli cuccokhoz?
Köszi és még egyszer bocsi!

#52
madmax

madmax

    vendég

  • fórumtag
  • 15 hozzászólás

Sniper :Én be merném vállalni, ugyis azt mondtátok, hogy csak túra lenne.Szeintem egy versenyt is be fogok vállalni 23-án (oútisokkkk ellen). :-/
Ez a 18-i azért is jó lenne, mert erre tényleg nem lehet csak úgy odamenni, vagyis lehet, csak nem sok értelme van.
Az alacsony hõmérséklet nem nagyon zavar, már megszoktam. :)

Tényleg, hányan lesztek??
Ha összejönnétek "sokan", akkor talán nekem is megérné felkelni 03:00 körül, és több mint 3 órát vonatozni.


Üdv, jó hátszelet mindenkinek!!!

#53
roobi

roobi

    vendég

  • fórumtag
  • 102 hozzászólás
Megpróbálom elintézni a szombati melóügyeimet és elképzelhetõ, hogy mégis megyek. Akkor talán a bukóddal is sikerül összebarátkozni. ;D ;D ;D

Jojoba: Mellesleg ha jön velünk a kedvesem akkor mi is szoktunk igazodni hozzá és ezt senki sem bánja sõt, nem is ciki és Õ is jól érzi magát. Csak a durva köves , gyökeres kitett szakaszokat utálja és ilyenkor szentségel is rendesen, de most ilyenrõl szó sincs. Most sajna kéztörés akadályoztatása miatt nem tud bringára ülni pedig jönne szívesen.

Nos Snip, végsõ álláspontomról a Legfelsõ Bíróságon keresztül, három példányban tájékoztatlak. ;)
Addig is a váltóállítók istene legyen a fogsorotokkal!
katttttt!!!!

#54
Sniper

Sniper

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 278 hozzászólás
roobi:  ;D ;D ;D Aha!!! Tudtam én ,hogy a mögött a "szombaton dolgozom" mögött valami más van.   :D :D ;D

jojoba: Bocsi, ne haragudj  :-[ csak ezt nem tudtam kihagyni. Tényleg emelkedõs ,de ha lassan megyünk nem lesz vészes, fõleg montival amin ehhez általában amúgy is jobb áttételek vannak.
Ráadásul gyönyörû környék.  :)

madmax: Kár ,hogy nem jössz.  :(  Sajnos egy 100 km-est ennyi kihagyás után nem mernék bevállalni csak jópár hét múlva, viszont addig meg egyre csak csökken a hõmérséklet, csökken a hõmérséklet, csökken...  :o >:( Ezért sajna idén már nem sokat megyek.  :'(

#55
madmax

madmax

    vendég

  • fórumtag
  • 15 hozzászólás
hi mindenki!!!

ahogy látom, azért sikerült összehozni pár emberkét a túrához

én viszont lehet (sõt biztos), hogy nem tudok menni-sajnos-mert 18-án megyek csak haza (Zalaegerszeg) a koleszból (Szeged), és az elég húzós lenne, hogy utána megint visszamenjek Bp-re.

persze ha esetleg egy kicsit hosszabb túráról lenne szó (mittom én 100-120 km), az már mindjárt más lenne (igaz már majdnem 2 egész hónapja nem tekertem)

ki lenne benne ilyesmiben???

ciao all!!!

#56
jojoba

jojoba

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 337 hozzászólás
Sniper:eleve az h Te o.útival jössz,én meg mtb-vel....meg ma mesélték h Pap-rét emelkedik ám,legyõzhetõ,de emelkedik.... ::)

#57
roobi

roobi

    vendég

  • fórumtag
  • 102 hozzászólás
Engem a "kék Bell bukód" rémisztett el ;D de ha majd egyszer megyek, akkor biztosan megbarátkozom vele ;D ;D ;D ;DZiiiZZZZZ!!!!!

#58
Sniper

Sniper

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 278 hozzászólás
Csak azt nem értem miért fél mindenki hogy kemény lesz a túra  ???
Lehet ,hogy van valami hírhedt névrokonom  ??? ??? ???  ;D  ;D  ;D

#59
Sniper

Sniper

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 278 hozzászólás
Ejnye-bejnye.
Na jó mégegyszer.  ;)

IDÕPONT: október 19. (jövõhét szombat)
TALÁLKOZÓHELY: A HÉV békásmegyeri megállója, 10 órakor  
ÚTVONAL: Békásmegyer - Szentendre - Pap-rét - Hegytetõ - Szentendre
Ez kb. 50 km. ,de Pap-rétnél emelkedõs. Onnan még mehetünk sokfelé ,ha kevés és maradt mindenkiben szusz. Pl.: Le Visegrád felé..stb.
TEMPO: LAZA, ALKALMAZKODUNK A LEGLASSABBHOZ
(hidegben amúgy sem túl egészséges keményen taposni)

Felismerhetõségem: Országúti sárga Peugeot gép, kék Bell bukó

Jojoba: Gyere nyugodtan, laza lesz bírni fogod.  :)

#60
jojoba

jojoba

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 337 hozzászólás
Ha nem nagyon nyomnátok szívesen elnéznék....remélem nem jön közbe semmi,bár ez sajnos még nem 100%....
Lényeg a lényeg akkor mikor,hol,stb?
:-*