Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Bringás találkozó - közös tekergés

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
81 hozzászólás a témában

#21
jojoba

jojoba

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 337 hozzászólás
Üdv Mindenki!
Szerintem is nagyon állat volt eme kis túra...
Egy dolgot bánok h nem hagytuk h Pap-rétnél Sniper feljebb jusson az emelkedõn......késõbb kellett volna utána szólni.. ;) ;D
Bár ha Roobi-n múlt volna,soha nem tudjuk meg ki volt az a titokzatos országútis,kék bukóban,kinek kinézete nagyon hasonlított a Sniper által leírtakra...de szerencsére akadt egy nagy hangú fiatalember -kinek nevét kérésére nem közlöm(amúgy Janimaci)-aki visszaszólította a túra felbújtóját....
Roobi:köszönöm érdeklõdésed,talán már jobban vagyok,csak a torkom fáj egy picit...
A 'férfi elit lenyomásától' még azért messze vagyok,de már többen mondták:" fejlõdõ képes". ;)

:-* :-* :-*
j

#22
roobi

roobi

    vendég

  • fórumtag
  • 102 hozzászólás
Ahogy mondja kedves Sniper kollega, Asta és Pixel valóban ott volt és õk mentek tovább D.kõ felé. Nagy megrökönyödésemre akik írtak -kivéve Jojobát- nem jöttek el, ellenben nagyon jó társaság érkezett meg a találkozóra és örültem, hogy megismerhetelek benneteket. Bocsi a "lemaradásokért" de Zoli fél éves kihagyása rá tette a bélyegét és hát én sem tudok minden nap/héten tekerni (sajna), így legalább volt abszolút önkéntes sereghajtó. ;D
Lensver: jöhettetek volna kár, hogy végülis kihagytátok. Majd  legközelebb. Azért du. 3 körül a Zolival a Bíbicben egy dögös forró kapuccsinót meg EGY UNGARISSEGULÁST sok kenyérrel bedobtunk. Adtunk a szénhidrátoknak meg a zsírnak. Q-a jól esett!
Jojoba: remélem meggyógyultál ;) Egyébiránt, hogy tekersz akkor mikor egészséges vagy,  lenyomod a férfi elitet ??? ;) ;D
Sniper: szervezheted a köv. közös tekerést, ha lehet kérni esetleg egy vasárnapi napot, ugyanis nekem minden szombat sztahanov mûszak.

#23
Sniper

Sniper

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 278 hozzászólás
Angel: Bizony kár ,hogy nem voltál.  :( Azóta rendben vagy már ?

>>Na pusza, legyetek jók és szóljatok, mikorra >>tervezitek a legközelebbit!  
:) Hát ha van rá igény ,akkor részemrõl minél hamarabb...  ::)

lensver: Azért kedves ötlet volt tõletek.  :)
(AsztA és Pixel egyébként ott is volt. Ha jól tudom õk mentek el még tovább dobogókõ felé)


#24
lensver

lensver

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.944 hozzászólás
Hát, skacok... Ember tervez, Isten ....
Meg akartunk titeket lepni, rátok rontani tömegben (findli, Rave, Zed, jómagam, Aszta, Pixel, és még mások is) Erre mindenkinek közbejöttek mindenféle dolgok: részegség, tönkrevágott bringaalkatrészek, kórház, stb...

Na mindegy, majd legközelebb meglepünk benneteket. ;D


#25
Angel

Angel

    vendég

  • fórumtag
  • 31 hozzászólás
Hát srácok, amint láthattátok, nem voltam/lehettem jelen a szombati "kiruccanáson" :'( :'(, mert sajnos az uccsó pillanatban úgy elkezdett fájni a hasam, hogy egész délelõtt otthon feküdtem.  :-/
Olvasva Sniper beszámolóját, fáj is a <3M emiatt!!  :'( :'(
Legközelebb viszont ígérem, HOGY MEGYEEEK!!!!! Csak ne felejtsetek itthon!  ;)
Na pusza, legyetek jók és szóljatok, mikorra tervezitek a legközelebbit!   :-*  :)
Angel

#26
Sniper

Sniper

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 278 hozzászólás
Sziasztok !

Na megvolt a bringázás.
Reggel kelés marhakorán ,kaja ,pia, idõcheckolás. Minden oké. Kicsit hûvös van ,de süt a nap, lesz még  melegebb is. Cuccok össze és hajrá. Hangulat a maximumon ,amikor ráfordulok a Bucka utcára és
szembetalálkozok egy hátsó defekttel. Király. Pont ez kellett most. Kb. 1 éve volt utoljára defektem,
pótbelsõ nothing, vagyis van ,csak az is lukas ,szóval elõ a ragasztókészletet. Kb. harmadszorra sikerült is jól megragasztani ,mivel hála a kevláros külsõnek kimentem a gyakorlatból.  Ami viszont még nagyobb baj ,hogy így az idõbõl is.
Már majdnem 10 óra volt amikor továbbindultam. Féluton már látom ,hogy késni fogok és nem is keveset.
Kb. 10:20-ra érkezem meg a találkozóhelyre ,de addigra már hült helye mindenkinek. (Ami érthetõ)
Bosszús vagyok nagyon ,így elcseszni valamit :(((  Bemegyek az ABC-be kajáért aztán úgy döntök ,hogy nekiindulok utolérni a többieket.

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ezúton kérek elnézést azoktól akik esetleg eljöttek ,de mivel engem kerestek nem találtak meg minket.
Remélem nem volt ilyen ember !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Belehúztam amennyire tudtam többheti nem bringázás után,de roobiék sem pocsékolták az idõt így aztán már a Skanzennél jártam és még semmi. Beérek az erdõgazdasági útra. Az erdõ valami csodálatos színekben pompázik. Gyönyörû ez az õsz. De nekem nincs idõm ezen töprengeni, hanem nyomom az  emelkedõn ezerrel ,és még mindig reménykedem. Gyanítom ,hogy még a békás kupán (ami itt volt) sem  értem fel ilyen hamar. Útközben lehagyok egy montist. Felérek. Kiérek pap-rétre. Egy csapat bikeos figyel az elágazásban. Felmérem õket. Roppant gyanúsak. De mivel nem ismerem senkinek sem  az ismertetõjelét ezért csak rájuk köszönök és indulok fel Hegytetõfelé. Egyszercsak hatalmas ordítás hátulról: Snipeeer !!! Volt nagy öröm és jókedv. ,hogy mégiscsak beértem a többieket.

Innen Piliszszentlászló felé vettük ,ahol megpihiztünk és ettünk valamit. Aztán kettéváltunk.
AsztA-ék még mentek tovább Mexikó felé Dobogókõre mi pedig Dömörkapu irányába haza.
Én személy szerint nagyon jól éreztem magam, ami a gyönyörû tájnak és a nagyon jó társaságnak volt
köszönhetõ. Bár egy kicsit rányomta a bélyegét a hangulatomra  ,hogy elkéstem és emiatt esetleg vki
sokat utazott..stb. eddig és nem talált meg minket. Hazáig nekem kb. 74 kilóméter jött össze ami ennyi
kihagyás után túl sok volt. Kicsit túlhajtottam magam ,ezért aztán az otthoni program aznapra már csak evés-ivás-alvásban merült ki. Az út során még történt egy-két mokás dolog ,de nem akarok lelõni minden poént ,azt majd a többiek elmesélik.

Köszönöm ,hogy eljöttetek és ott voltatok. A képeket pedig már kiváncsian várom.


#27
Sniper

Sniper

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 278 hozzászólás
Sziasztok !

roobi: Örülök ,hogy sikerült elintézni. A kocsmát  ,vagy cukit majd eldöntjük a helyszínen az egész társasággal.

Sezlony: Kösz. Engem érdekel. Majd átnézek.

Na fiúk lányok ,akkor holnap reggel 10:00-kor !!!
A MET esõt jósol ,remélem nem lesz igazuk.  :)


#28
roobi

roobi

    vendég

  • fórumtag
  • 102 hozzászólás
Helló fiúk,lányok!
Na a hétvégi meló lelõve, brinyó beolajoz és melegítem a gumikat startra várva.
Sniper: érdemes elgondolkodni Pap rét után egy Szentlászlói kocsma ill. cuki látogatásra hazafelé, de ezt majd személyesen szombaton.
Ezüst GT és a gomblyukamban vörös rózsa.
Üdv:roobi

#29
sezlonyrugo

sezlonyrugo

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 302 hozzászólás
Ha érdekel titeket egy közös jó kis program, akkor látogassatok el a BikeMag forum team rovat IX.Stuffz találka topic-ba, egy hatalmas koncertlátogatást terveztünk be, ha jól akarjátok magatokat érezni, akkor ott nézelõdhettek! ;)

Maradok tisztelette: Sezlony a rugó :)

#30
Sniper

Sniper

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 278 hozzászólás
madmud, Byke: Helyes  :)  Alakul a csapat.  :) 8)

>>Most nézegetem az idõjárást, és sajna nem látok >>sok jót, de remélem tévednek!!!
Én a MET-en utoljára napos id&#337;t és kb. 13-14 fokot láttam szombatra. (és vasárnapra is)  8)




#31
Byke

Byke

    vendég

  • fórumtag
  • 86 hozzászólás
Hello evribodri!

Én is mennék, és valószínû megyek is, feltéve ha nem esik, meg nincs hideg meg ilyenek, de úgylátom akkor senki se megy!
Most nézegetem az idõjárást, és sajna nem látok sok jót, de remélem tévednek!!!

Bye

#32
madmud

madmud

    újonc

  • fórumtag
  • 2 hozzászólás
Én is ott leszek, hacsak nem szakad erôsen.

Ismertetôjelem: sárga Scwinn bicaj, kék bukó. (csak össze ne tévesszetek Sniper-rel, mert ahogy látom, neki is hasonlók az ismertetôjelei! ;D) Csak én montival leszek.

#33
Sniper

Sniper

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 278 hozzászólás
Na ez jó hír.  :) Köszi lensver !

#34
Sniper

Sniper

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 278 hozzászólás
Tehát akkor összefoglalva:

IDÕPONT: október 19. (szombat)
TALÁLKOZÓHELY: A HÉV békásmegyeri megállója, 10 órakor  
ÚTVONAL: Békásmegyer - Szentendre - Pap-rét - Hegytetõ - Szentendre
Ez kb. 50 km. ,de Pap-rétnél emelkedõs. Onnan még mehetünk sokfelé ,ha kevés és maradt mindenkiben szusz. Pl.: Le Visegrád felé..stb.
TEMPO: LAZA, ALKALMAZKODUNK A LEGLASSABBHOZ

Felismerhetõségem: Országúti sárga Peugeot gép, kék Bell bukó

FIGYELEM !!!!
SZÓVAL HA NAGYON ESIK (TEHÁT NEM CSAK CSÖPÖRÉSZIK) ,VAGY BRUTÁL HIDEG VAN
(pl.: 10 fok alatt) AKKOR ELMARAD !!!!!

#35
lensver

lensver

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.944 hozzászólás
:)
A hétvégére én nem hallottam túl rossz idôt.

#36
Sniper

Sniper

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 278 hozzászólás
ugyanaz: Kár. Ha jól sikerül (és miért ne sikerülne jól) ,akkor lesz még ilyesmi és akkor majd te is jössz.

Angel:
>> én nem vagyok az MC (Mocsár-Cycling) híve
Arról nincs szó ,mivel lezárt erdõgazdasági betonúton megyünk. Tehát sár az nem lesz ,max. pocsolya.  :)  Viszont a pénteki idõjárásjelentés szerintem nem túl nyerõ ,mert sokszor tévednek. Szerintem csak aznap reggel lehet látni. Na mind1. majd lesz valahogy. Csak már lenne szombat.  :)

madmax: A 25-43 elég tág. Ég és föld. A verseny  egy elég jó lehetõség felmérni ,hogy ki mit tud.

madmud: Persze ,hogy megyünk. Gyere !!!



#37
madmud

madmud

    újonc

  • fórumtag
  • 2 hozzászólás
Most akkor mentek vagy nem mentek, mert én szivesen csatlakozom, bármilyen idô esetén (kivéve ha nagyon esik)!

#38
madmax

madmax

    vendég

  • fórumtag
  • 15 hozzászólás
Valaki:kösssz az invitálást, de nem hiszem, hogy sokkk értelme lenne 7-8 óra vonatozásnak, ha Bp-en esik az esõ, és senki sem jön tekeregni
már csak azért sem, mert ezzel az egész napom elmenne, és még otthon sem tudnék tekerni



Sniper:én nem a versenyeredmények alaoján mondanám, hogy ki hova tartozik, inkább az alapján, hogy milyen átlagokat tud menni
pl:akikkel én szoktam tekerni kb 25-43 km/h-t tudnak 40 km-en (egyedül)

az a baj, hogy nekem sincs jobb 5letem, akinek van szívesen várom csütörtökig itt, késõbb pedig küldjétek el Jojobának (remélem nem bánja), õ tudja a számom

köci



#39
Angel

Angel

    vendég

  • fórumtag
  • 31 hozzászólás
Én aszondom, nézzük a derûs fejû bácsit meg neten a met.hu-t aztán legkésõbb péntek este megláttyuk, mi legyen! Mert ha csütörtüktõl szombat reggelig szakad az esõ, akkor már édesmind1 hogy abban a jónéhány órában fog-e vagy sem, mert addigra minden úszni fog  :o és én nem vagyok az MC (Mocsár-Cycling) híve!  8)  (Na jó, kivéve ha nagyon jó kedvem van!  ;D)
Másrészt pedig ha délelõtt 11kor derülne az ég, én biztos nem indulnék el, mert akkor már mindegy, nem? Na pápá!  :-*   Angel voltam.

#40
ugyanaz

ugyanaz

    újonc

  • fórumtag
  • 1 hozzászólás
Én személy szerint baromi szivesen tartanék veletek, de sajnos egyéb elfoglaltságaim akadályoztatnak ennek kivitelezésében. Meg aztán a bringám is romokban hever, ráférne egy teljes agy-racsni-fejcsapágy-pedál-fék rekonstrukció, ja én ki ne hagyjam a sorból a váltókat amik most reverz mûködnek fel s alá magam sem értem hogy s mint.