Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Bringás találkozó - közös tekergés

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
81 hozzászólás a témában

#61
roobi

roobi

    vendég

  • fórumtag
  • 102 hozzászólás
OFF bocsi
LeON!
Lásd: második hozzászólás Paraferee.....
Lásd: Kategóriák/Szabadonfutó leírása: "Kerékpáros közélet"...stb
Lehet, hogy határeset attól függ, ki hogy ítéli meg.
Üdv: roobi

ON

#62
Sniper

Sniper

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 278 hozzászólás
roobi:  :( Oké szólj a többieknek. A fentebb leírt találkahely nem elég pontos ? Azért írtam felismerhetõséget mert az alapján már biztos megtaláljuk egymást.

LeON: Lehet ,de ez már így alakult. Ráadásul ha áttennénk lehet ,hogy van aki nem találná meg....
Szóval most már jó ez így.

Angel: Ne aggódj addig még van egy heted. És amúgy is úgy megyünk majd ahogy mindenkinek okés.

#63
Warhog_Goa

Warhog_Goa

    vendég

  • fórumtag
  • 194 hozzászólás
mán nemazér de ez inkább megmozdulás téma nem? na mindegy...

#64
roobi

roobi

    vendég

  • fórumtag
  • 102 hozzászólás
Nekem sajnos minden szombat dologidõ így csak a vasárnapok maradnak az élvezetekre - no meg a hétköznap délutánok- de sajna a most vas. se lenne jó az elöbbi indok miatt. Ámde szólok a többieknek hátha õk kirajzanak veletek. Írjatok egy pontos találkahelyet majd és diszponálom a fiúkat.
"Kár, hogy megint lemaradok" :'( >:(

#65
Angel

Angel

    vendég

  • fórumtag
  • 31 hozzászólás
Hááát... Jó. De mondom, :-[ nagyon elpunnyadtam, elõzõ héten meg beteg is voltam, de megpróbálhatjuk.
Remélem túlélem.  ::) ;D
Akkor addig még benézek!
Pá!  :-*

#66
Sniper

Sniper

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 278 hozzászólás
Sziasztok !!!

Javaslom a következõt:

IDÕPONT: október 19. (jövõhét szombat)
TALÁLKOZÓHELY: A HÉV békásmegyeri megállója, 10 órakor  8)
ÚTVONAL: Békásmegyer - Szentendre - Pap-rét - Hegytetõ - Szentendre
Ez kb. 50 km. ,de Pap-rétnél emelkedõs. Onnan még mehetünk sokfelé ,ha kevés és maradt mindenkiben szusz. Pl.: Le Visegrád felé..stb.
TEMPO: laza, alkalmazkodunk a leglassabbhoz
(hidegben amúgy sem túl egészséges keményen taposni)

Felismerhetõségem: Országúti sárga Peugeot gép, kék Bell bukó
Remélem eljöttök !!!  ;)

Angel: Ne félj én is kihagytam egy csomót betegség miatt és a tempó amúgy is laza lesz.

madmax: jojobának szóltál ?
roobi: Remélem jöttök.

#67
Angel

Angel

    vendég

  • fórumtag
  • 31 hozzászólás
Sziasztok!
Igen, Bp. déli csücskében lakom, úgyhogy ez a HÉV-es megoldás lehet h jobb lenne! (Na jó: BIZTOS!)
Sniper: az idõpont nekem is úgy lenne jó, ahogy írtad az elõbb!
Egyébként hány km-re tervezitek a túrát, mert a suli miatt az elmúlt hónapban szinte semmit nem tekertem és eléggé elpuhultam...  :P  :-/ :-[ :'(

Ja, és legyünk sokan, sokan, sokan!  ;D

Pussz  :-*
Ang

#68
roobi

roobi

    vendég

  • fórumtag
  • 102 hozzászólás
Mellesleg Sniper mi a helyzet a túrával? Lassan hótekergõzésre tudunk csak menni, bár hozzáteszem az sem rossz. Ilyenkor csendes a keró a havon. No írj !

#69
roobi

roobi

    vendég

  • fórumtag
  • 102 hozzászólás
Szia Lens!
A banda egy kicsit erõs én inkább öregedõ, sörivó hobbystáknak nevezném magunkat annak ellenére, hogy hatalmas lelkesedéssel kerekezünk. A sport jótékony hatása mellet egy kis baráti csevej és társasági élet az amiért csináljuk az egészet. Nem elhanyagolható a kihívás és a teljesítmény, a természet és minden ami kimozdítja az ember fiát a napi malomból. Nem törünk babérokra, talán ezért nem is indulunk és vagyunk ott minden versenyen, megmozduláson. Egyszerüen AZ  [glow=red,2,300]ÉLVEZET!!![/glow]Ez éltet no meg a Római hangulata. Nyáron a Nyárfás, télen behúzodunk a túrák után a Bíbicbe. Kell ennél jobb. Igen egy jobb teló mert a régi már kezd kehes lenni.Üdv: a "bandatag" roobi

#70
lensver

lensver

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.944 hozzászólás
Szia roobi! Ja, elképzelhetô, hogy a Nyárfásban rendszeresen látsz engem megpihenni!  ;D Te nem ahhoz a három tagú bandához tartozol véletlenül, akikkel mindig üdvözöljük egymást, majd megkérdezzük a másikat, hogy "na jössz erre meg erre a versenyre"? ;D
Jó hely a Nyárfás, imádom. Csendes hely, a Duna nyugodtan folyik, a fák halkan suttognak. Fáradt biciklistának nem is kell több.

#71
roobi

roobi

    vendég

  • fórumtag
  • 102 hozzászólás
Bocccs, de kérdés lensver-nek szólt.
Természetesen a többi nem sajtóhiba.
üdv:roobi

#72
roobi

roobi

    vendég

  • fórumtag
  • 102 hozzászólás
Helló Snip!

Mi is járunk hétvégéken Dobogókõre, stb. Szívesen mennék/mennénk veletek ha van valami konk-rét.
Írj bátran egy mailt de megígérem, hogy figyelem a fórumot is bár idõm kevés.

[glow=red,2,300]TEXT[/glow]!

Elképzelehetõ, hogy a Nyárfásban rendszeresen látlak megpihenni?

Üdv: roobi

#73
Sniper

Sniper

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 278 hozzászólás
Sziasztok !

Na, talán mégis van némi remény.  :)

Angel: Nem Bp.-n lax ? Vagy a másik végében ?
Az nem segít esetleg ha HÉV közelben találkoznánk és akkor jöhetnél HÉV-vel. Vagy az is túl hosszú ?
Az tényleg nem lenne jó ha már az odaúton elfáradnál.

Az idõpontal kapcsolatban hasonló az álláspontom.
Határozottan a szombat lenne jó ,de esetleg ha semmiképpen sem megy máskor akkor a vasárnap.

madmax:Az lenne a jó ,ha hosszabb lenne csak még ki kell találni ,hogy Angel ,hogyan juthatna könnyen és gyorsan a találkahelyre

>>Jojobat még nem kérdeztétek?
Szívesen vennénk minden forumos bringás emberkét. Szólnál neki ,hogy nézzen be a fórumra ? Gondolom te ismered én viszont nem igazán.


#74
madmax

madmax

    vendég

  • fórumtag
  • 15 hozzászólás
Sniper, Angel:
ha tényleg összejönne 1 ilyen közös tekerés, mindenképp szóljatok!!!OK?
én is elég messze lakok Bp-tõl (200-220 km), ezért tényleg csak hosszabb bringázás érdekelne
Jojobat még nem kérdeztétek?
szerintem Õ is benne lenne 1 hasonló buliban

#75
Angel

Angel

    vendég

  • fórumtag
  • 31 hozzászólás
A gond csak az, hogy én nagyon messze lakom attól az ominózus találkahelytõl és már eleve órákat kéne tekernem amíg odaérek...  :-/
Szentendre innen kb. 80 km. Majd meglátjuk.
Lehet, hogy egy rövidebb túra a "közelben" jobb lenne.
Ha mennénk, akkor nekem mindenképp a szombat (esetleg a vasárnap) lenne jó.

#76
Sniper

Sniper

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 278 hozzászólás
lensver: Köszi a tippet. De a beírásomból is láthatod ,hogy én vmi komolyabbra gondoltam és nem városi bringázásra  (Lehet ,hogy félreérthetõ volt a cím.) Egy olyan min. 4-5 órás tekerésre (dobkõ, pap-rét..stb.) és olyanokkal akik fórumosok. Azért kösz.  ;)

#77
lensver

lensver

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.944 hozzászólás
Figyu! A VBB (Városi Biciklizés Barátainak Egyesülete) pont ilyen találkákat csinál minden második csütörtökön. Találka a Mûjégpályánál a Városligetben (a trolimegállóban), idôpont: azt hiszem 6, de lehet, hogy 7. Ôk 10-30 fô között vannak ilyenkor, és a városban vonulnak föl. Idôtartam: kb. 1 óra

#78
Sniper

Sniper

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 278 hozzászólás
Angel: Az idõpont megbeszélés tárgya. Amikor mindenkinek jó, de úgy tünik összesen csak két embert érdekel ez a dolog beleértve engem és téged is Angel.  :'(

#79
Angel

Angel

    vendég

  • fórumtag
  • 31 hozzászólás
Engem érdekelne a dolog.
Budapesti vagyok.  ::) Meg bringás.  ::) Montis.  ::) Az jó? (Nekem igen!  ;D)
Na pussz :-* :-* :-*; írjatok, mikorra tervezitek!  ;)
Angel

#80
Sniper

Sniper

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 278 hozzászólás
:o Igazad van.  
Kösz.