Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Bringás találkozó - közös tekergés

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
81 hozzászólás a témában

#1
Sniper

Sniper

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 278 hozzászólás
Kösz lens, de nekem a vasárnap sajnos nem jó.
Nektek viszont jó bringázást akkorra.

#2
lensver

lensver

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.944 hozzászólás
Sniper, mi ugyanezt vasárnap szeretnénk csinálni, igy ha addig senki se jelentkezik és vasárnap jó neked, akkor menjünk akkor.

#3
Sniper

Sniper

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 278 hozzászólás
Úgy vélem minden adott egy pár órás szombati montis hóbringázáshoz. Találkozhatnánk a UVH-nál, olyan 9-10 óra tájban. Érdekel valakit a dolog ?

#4
Sniper

Sniper

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 278 hozzászólás
;D

Majd jövõre ha még mindig ilyen nagy kedvem lesz hozzá veszek egyet olyan március-április felé. (Most már nincs rá pénz)

#5
roobi

roobi

    vendég

  • fórumtag
  • 102 hozzászólás
Gondolkodom rajta, csakhát sûrû a program és vasárnap is kb. ide megyek.
Tényleg be kellene ruháznod egy montira és akkor nem maradnál le ezekrõl ;) bár tudom, hogy nem kedv kérdése.
"- Már Puskin is megmondta: -Minden az Ányegin múlik!" ;D
roobi

#6
Sniper

Sniper

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 278 hozzászólás
Tipp: Aki montis és pénteken menni akar vhova  az a megmozdulásban nézzen szét ,van egy új topic
"Meglepetés túr a pénteken GYERTEK SOKAN" néven
,amiben szervezõdik valami hasonló.

AsztA: Kösz a képeket.

#7
Sniper

Sniper

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 278 hozzászólás
Mivel mindjárt itt a péntek úgy vélem már késõ lenne megszervezni ,ezért jobb ha elhalasztjuk késöbbre. Vagy az is lehet ,hogy már jövõre...

#8
aszta

aszta

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 298 hozzászólás
Heló népség!

Itt vannak az én fotóim is. Bocs a késésért!

http://kep.tar.hu/ze...ml?aid=27538375

AsztA

#9
jojoba

jojoba

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 337 hozzászólás
sajnos nekem ez a túra most nem fog összejönni :'(

#10
Sniper

Sniper

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 278 hozzászólás
Útvonal ötlet: Nemrégen jártam megint dömörkapu felé és onnan ha megyünk Pilisszentkereszt irányában az a rész nagyon szép ,onnan pedig lehet még tovább is menni. Szerintem jó lenne.

Egy a gond: tegnap voltam Aszódon. (esti túra)
És a hátsó kerékben akkora  a nyolcas ,hogy nem tudom már úgy beállítani ,hogy a fék is fogjon és ne is érjen hozzá. Szóval centírozni kéne csak most arra nincsen pénz...  >:(  :(
Lehet ,hogy megpróbálom házilag megcsinálni, de ,hogy abból mi lesz  ??? Centírozásban nincs túl sok gyakorlatom  ::)


#11
jojoba

jojoba

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 337 hozzászólás
de ha az adott bringád egy oúti,akkor ez sajnos nem megoldás...

#12
cheesy

cheesy

    vendég

  • fórumtag
  • 186 hozzászólás
Hi,

Ugyanez a kettõ bringa kéne dillemában voltam én is. De kettõ helyett inkább outi gumit tettem a montira, ha betonon megyek. Nem olyan, mint az igazi outi gép, de olcsóbb!

#13
lensver

lensver

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.944 hozzászólás
Nem olcsó, biza, fôleg a monti nem. ;D
Én is hasonló cipôben járok, mert én meg egy outi vázat szereztem be, csak egyelôre nincs pénz az összerakására. Egyszer azonban lesz, és akkor élvezhetem a vékony kerekek suhogását az aszfalton, és olyan leszek, mint a madááááár.

#14
Sniper

Sniper

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 278 hozzászólás
lensver:  Úgy biza. :) Nem is olyan régen nyitottam egy topicot "CC gépnek mit javasoltok" címmel ,ahol ellátattam magam mindenféle hasznos tanáccsal.
Gondolkodom ,hogy jövõre veszek egy montit még az oúti mellé. Mert már régóta vágyom arra ,hogy keresztül-kasul bejárjam az erdõt a túristajelzéseken haladva. Az oútit viszont semmiképpen nem akarom abbahagyni. Van annak is egy feelingje amit meg a monti nem adna meg.
Úgyhogy a megoldás csak a két gép lehet. Ami viszont nem olcsó megoldás.  :( De annál nagyobb öröm ha már megvan.  :D

#15
lensver

lensver

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.944 hozzászólás
Sniper, ha ennyire imádod az erdôt, cangastilust kéne váltanod, vagy az outi mellé beszerezni egy montit. Terepezni annyira klassz!!!

#16
Sniper

Sniper

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 278 hozzászólás
Még nincs de majd valamelyik nap belemélyedek a Pilis térképbe. De várom az ötleteket.
Két fontos szempont számomra: megfelelõ út (a bringámnak), erdõ minden mennyiségben (nekem).
:)


#17
jojoba

jojoba

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 337 hozzászólás
Sniper:A jövõ hét péntek engem is érdekelne....
Útvonal elképzelésed van?

#18
Sniper

Sniper

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 278 hozzászólás
roobi: Nehéz ügy mivel van akinek meg a vasárnap nem jó.   ::) De majd összehozzuk.  ;) Mit szolnátok például a jövõhét péntekhez.  Akkor ugyanis ha jól tudom ünnepnap lessz !!!  :o

jojoba:
>>Egy dolgot bánok h nem hagytuk h Pap-rétnél >>Sniper feljebb jusson az emelkedõn......késõbb >>kellett volna utána szólni..
:D  :D :D Ez most nagyon félrement. Ugyanis kifejezetten kedvelem az emelkedõket.  ;D  ;D  ;D

>>csak a torkom fáj egy picit
Csak nem infulenza ? Kb. 2 hete nálunk is otthon az tombolt és az is ilyen torokfájos volt. Gyógyulj meg!

janimaci: A képek nagyon jóóók.   8)




#19
jojoba

jojoba

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 337 hozzászólás
,v. ....öööö.......ááá,mind1. :P
J:Nem. >:(

#20
janimaci

janimaci

    újonc

  • fórumtag
  • 4 hozzászólás
Re!

A túra cool volt. :)
Képek + videó anyag a http://janimaci.fw.hu-n megtalálhatóak.

janimaci

jojoba: azt nem a nõiességed alakulására mondták?  8)