Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Haláleset

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
159 hozzászólás a témában

#1
yola

yola

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.555 hozzászólás
jó ember volt!!!
részvétem...
...a legrosszabb, ha a hülyeség szorgalommal párosul!!!

#2
szammer

szammer

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 878 hozzászólás
részletek róla:

http://index.hu/poli...dapest/vbb0428/

Részvétem!

#3
Gui

Gui

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 707 hozzászólás
legutobb nekem is volt egy ilyen esetem korforgalomban. :olaboga:aztan anyaztam hangosan majd addigtekertem mig utol nem ertem a kovetkezo pirosnal aztan odamentem az oldalahoz es :argue:ugy elkezdtem anyazni ,hogy csalad apuka rogton nem volt olyan nagypofaju es meg elnezest is kert:matrix:

részvétem a gyászoló családnak
"A processzorok füsttel mûködnek, ha a füst kiszáll belõlük nem mûködnek tovább."
"Ami nem öl meg az csak erõsít."
"A kerékpár számomra a szabadság szinonímája"
Tom Ritchey


Nem értem ,miért gyártanak olyan 10.000.000Ft-os autót amin nem megy az index? :chin:

#4
STZ

STZ

    újonc

  • fórumtag
  • 5 hozzászólás
Az autósokról annyit, hogy mentünk haza criticalmassról, volt egy busz a buszsávban, állt. Mi mentünk, ki akartuk kerülni, erre a kocsi, ami addig mögöttünk jött, kielõzött minket és úgy lassított, hogy ne tudjuk kikerülni a buszt (meg kellett állnunk). Szerintem direkt, ugyanis senki nem volt elõtte messze még. Mikor utolértük (pirosnál), elgondolkoztam rajta, hogy odamenjek-e megbeszélni vele a történteket.

#5
STZ

STZ

    újonc

  • fórumtag
  • 5 hozzászólás
Részvétem

#6
Tailor

Tailor

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 665 hozzászólás
Tavaly voltam 1párszor a VBB-vel. István halála teljesen megdöbbentett, kedves embernek ismertem meg...

Õszinte részvétem családtagjainak, minden kedves barátainak, kollegáinak.

Nyugodjon békében

#7
Mad002

Mad002

    vendég

  • fórumtag
  • 57 hozzászólás
Szomorú hírt hozott számunkra a tegnap este. 62 éves korában elhunyt Kõhalmi István, a Városi Biciklizés Barátai Egyesület elnöke. Nem történt baleset, az elsõ hírek szerint szívroham érte.

Nála többet senki nem tett a kerékpáros közlekedés fejlesztése és elfogadtatása érdekében. Emlékét minden kerékpáros örökké õrizni fogja.

Nyugodjék békében.
"Csak az Itt, csak a Most
A máskor, a máshol nincsen"

#8
vendég_fac€_*

vendég_fac€_*
  • vendég

hiába beszélünk neki. Bár amíg egy fullface 16-nál kezdõdik (ramp) , addig ne várja senki, hogy mindenkinek lesz bukója....


MÁrnemazért de nekem se volt valami sok lóvém bikera mindig, de bukóra mindig futotta
és egy 8ezres bukóra szerintem futja mindenkinek aki mondjuk 40ezer fölött vesz bikeot. meg még szerintem alatta is. ÉS már ai is bukó És már azzal se a padkába vered a fejed.
uff

#9
thez

thez

    maximus

  • fórumtag
  • 26.354 hozzászólás
akkor erre mondják vala azt hogy aki hülye....?
igen, erre.
részvétem elõre is a gyászoló családnak, de jobb hogy ilyen fiatalon, mint hogy 30 évet megér, és akkor, mikor már a gyerekei is siratnák.

#10
DooM1A1

DooM1A1

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 333 hozzászólás
megérni megér, de ez neki nem jut el az agyáig. :( sajnos...
pedig a nõvére is dobott egy duplaszaltót 3 hónapja. eddig 4szer mûtötték, ha jól tudom. Még egész olcsón kijöttek a dologból, mert van fogtechnikus, meg plasztikaisebész barátjuk... ( ez nem vicc, komoly)
Már kétszer levágtunk a fejcsövembõl, de még mindig rövid... :D
http://www.kepfeltol...ltoltes.hu_.jpg
http://www.kepfeltol...ltoltes.hu_.jpg

#11
wannaride

wannaride

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 820 hozzászólás

van egy barátom. 13 éves. 2szer ütötték el..... még él.... most elkezdett gondolkodni, hogy vegyen-e bukót:mybad:

hiába beszélünk neki. Bár amíg egy fullface 16-nál kezdõdik (ramp) , addig ne várja senki, hogy mindenkinek lesz bukója....


És az élete nem ér meg 16 ezret? Õ tudja.
WaNNaRiDE

#12
thez

thez

    maximus

  • fórumtag
  • 26.354 hozzászólás
tanuljon kreszt, de ütemesen
életet ment!

#13
DooM1A1

DooM1A1

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 333 hozzászólás
van egy barátom. 13 éves. 2szer ütötték el..... még él.... most elkezdett gondolkodni, hogy vegyen-e bukót:mybad:

hiába beszélünk neki. Bár amíg egy fullface 16-nál kezdõdik (ramp) , addig ne várja senki, hogy mindenkinek lesz bukója....
Már kétszer levágtunk a fejcsövembõl, de még mindig rövid... :D
http://www.kepfeltol...ltoltes.hu_.jpg
http://www.kepfeltol...ltoltes.hu_.jpg

#14
yola

yola

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.555 hozzászólás
én sokszor ugy erezem a gyalogos elobbre van a sorban mint a kerekparos ;)
...a legrosszabb, ha a hülyeség szorgalommal párosul!!!

#15
Gui

Gui

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 707 hozzászólás
Hát én azokat a bringasokat nem is szeretem ,,,, en is autozok sokat de akinel egy meg egy fenyvisszavero csik sincs vagy ami felhivna ra afigyelmet ezen felul az ut kozepen megy es nagy ivben kikerulod es meg le is anyaz nah azt en se szeretem ... legutob en is majdnem elcsaptam egy ilyet pedig en kinosan ugyelek a biciklisekre......

Csak valahogy van egy rang letra ebben a modon szarnak egymasra.

Kamion-Auto-Motor/Bicikli-Gyalogos....

A leirasom fentrol kompatibilis.
"A processzorok füsttel mûködnek, ha a füst kiszáll belõlük nem mûködnek tovább."
"Ami nem öl meg az csak erõsít."
"A kerékpár számomra a szabadság szinonímája"
Tom Ritchey


Nem értem ,miért gyártanak olyan 10.000.000Ft-os autót amin nem megy az index? :chin:

#16
Endroo

Endroo

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.030 hozzászólás

Most hogyis van? Lesz az idén is felvonulás? És mikor?

öööö izééé hogy is mondjam no és hátszóval meg ilyesmi
mindíg zavarban vagyok a lányokkal

#17
era

era

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.531 hozzászólás
Most hogyis van? Lesz az idén is felvonulás? És mikor?

#18
MagicJam

MagicJam

    újonc

  • fórumtag
  • 1 hozzászólás
Sziasztok!
Múlt héten láttam koromsötétben az M3 elején a leállósávban szembe jönni egy kivilágítatlan bringást!
Még anyázott, mutogatott, mert refivel mentünk, hogy lássuk.
Nem tudom, mi lett vele, remélem, egyben hazaért.
Egyébként én is bringás vok, melóügyben voltam kocsival.

#19
tamaska

tamaska

    Beast of the East

  • globális moderátor
  • 19.996 hozzászólás
Szerintem egy idióta vagy, hogy ilyennel poénkodsz. Ha nem poénkodsz, akkor bocsi. Akkor szimplán csak egy közveszélyes barom vagy.

#20
LustaTömzsi

LustaTömzsi

    vendég

  • fórumtag
  • 153 hozzászólás
Üdv!
Én csak az 1enes autópálya szakaszokon alszom néha (90az nagyon monoton :() de ott ritka a biker most akkor
én nem vagyok nagyon ellenség ugye!? :-\