Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Haláleset

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
159 hozzászólás a témában

#141
Csibe

Csibe

    vendég

  • fórumtag
  • 81 hozzászólás
Wickee!

Õszinte részvétem.  :'(  >:( >:( >:( >:( Az autósok mindíg is köcsögök voltak (lesznek). Ez ellen nagyon keveset lehet tenni. A bosszú pedíg nem hozza helyre a történteket. Tehát a bajt meg kell elõzni. Ezért kell bukót hordani, ha lehet inkább full face-t




.......................Csibe...............

#142
Warhog_Goa

Warhog_Goa

    vendég

  • fórumtag
  • 194 hozzászólás
Wickee kérlek fogadd legmélyebb és öszinte részvétemet!! bár a srácot nem ismertem de "minden kerekes a barátom" (Gary Fisher), ezért kérlek engedd meg hogy énis tisztelettel emlékezzek Rá...

#143
Joe

Joe

    vendég

  • fórumtag
  • 132 hozzászólás
Részvétem!!
Egyébként a múlt havi Bikkmakkban is volt egy tanulságos történet, amikor a nyanya kivasalt egy bringást az Árpád hídon!!
Volt rendõrnek honnan telik Mercire??

#144
Major

Major

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.320 hozzászólás
Én is szeretném kifejerni részvétamat!  :(

Szörnyû sz ilyesmi! Tegnep mikor együtt biciklizünk pára a Szilányi Erzsébet-fasor -szerintem alapvetõen élatveszélyes részén- majdnem belémfordult egy kocsi! Mikor megáltam csak azt hallottam hogy Jorus kolega átrepül az oszlopon! Azthittem elütötte! Indultam volna igen nagy hévvel önbíráskodni de hála Begbie kollégának megúszta az autós! Sajnos nálunk nincs ennek kultúrája!

Vigyázzunk egymásra!

#145
Jorus

Jorus

    ALFAHÍM

  • globális moderátor
  • 11.799 hozzászólás
Tavaly nyáron történt. Egy nagyon jófej, kedves srác, egy ismerõs - talán barát - motorozott. Egy teherautó nem adta meg az elsõbbséget neki. Õsszel temették.

(A sofõrnek bevonták a jogosítványát, és egy évet kapott, másfél évre felfüggesztve. A fiú 27 éves múlt. Volt neki barátnõje, szülei, barátai és céljai. Egészen addig a keresztezõdésig.)

#146
YOci

YOci

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 545 hozzászólás
Õszinte részvétem.

Igen srácok sajna ránk nem vigyáz senki,engem például 3.-án az Oktogonnál ütöttek el a ZEBRÁN és ráadásul még zöld is volt!!!!És utánna még nekem pofázott a csávó,hogy menjek már elölük,és közbe még tolta a bringát a kocsival.Utánna egy kicsit önbiráskodtam mert behorpasztottam a jobb elsõ elemet.Mire kiszált az emberke és sikerült bevinnie egy natur pofont.
Szép mi?? Már a zebrán se lehetünk biztonságban. >:( >:( >:(
Bukót MINDIG használjatok !!!


#147
baliba.

baliba.

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 624 hozzászólás
Õszinte részvétem!  :'( :'( :'(

A jogrendszerrõl annyit, hogy 2 éve én is elvesztettem egy barátom, és a barátnõje is meghalt, (motorral voltak, és egy Toyotás letaposta õket az útról) a soffõr pedig addig húzta a tárgyalást, amíg a felfüggesztett mellett még a jogsiát is visszakapta!!!!!!!!!!!! ?????????  >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:(
ÉS 100%-ban Õ VOLT A HIBÁS!

"Ne önbíráskodj, bízd a törvényre!"  :-X :-X :-X :-X

No Comment!

#148
FP

FP

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 249 hozzászólás
Sajnos ez az élet minden részén így van, nem csak a kerékpározás veszélyes üzem! Másokra is kell vigyázni, de magunkra sokkal jobban, mert másokból sok van, de belõlünk csak egy van! Nagyon sajnálom én is a történteket, nekem is volt már ismerõsöm kerékpáros és görkoris társaságból akit ilyen szerencsétlenség ért, át tudom érezni a helyzetet...

Fehérpárduc


#149
thommey

thommey

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.344 hozzászólás
Wickee:Õszinte részvétem,bár ilyenkor igazán nem lehet mondani semmit.
ÁTKOZOTT MAGYAR JOGRENDSZER,DE FÕLEG A FEGYELMEZETLEN AUTÓSOK!!!!!!!!!!!!!!!!!
:-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[
Thommey

#150
vendég__*

vendég__*
  • vendég
Próbál az emberfia ilyenkor, amikor egy közeli barát hal meg okosakat mondani, írni, de úgysem lehet...
Felfoghatatlan dolog ez.
Tavaly meghalt egy srác a János hegyen, amikor a nagy sebesség miatt átsodródott a szemközti sávba és összeütközött a felfelé tartó busszal. Ott a srác "tehetett" róla.
De itt... Ehh... Szörnyû az egész.
Õszinte részvétem és csak annyit tudok hozzáfûzni, hogy a városban közlekedve mások (autósok) helyett is nekünk kell figyelni, vigyázni. És bukó mindig legyen, mert valóban életet menthet.  :'(

#151
lensver

lensver

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.944 hozzászólás
Wickee, nagyon sajnálom, hogy igy történt a dolog.
Barátodon nem volt bukó, amikor ez történt vele?

#152
country

country

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 927 hozzászólás
nem értem ezt az országot ??? ??? ??? ??? ??? ??? ??? ??? ??? ??? ??? ??? ??? ??? ??? ??? ??? ??? ??? ??? ??? ??? ??? :-[ :-[

#153
vendég__*

vendég__*
  • vendég
:-[

#154
Jorus

Jorus

    ALFAHÍM

  • globális moderátor
  • 11.799 hozzászólás
:-X

#155
vendég_Charon_*

vendég_Charon_*
  • vendég
Már megint ki volt az erõsebb...  >:( >:( :( :( :'( :'( :'(
Fel tud húzni az ilyesmi.

Charon, a mázlista, hogy még él.

#156
vendég_Charon_*

vendég_Charon_*
  • vendég
És azt, hogy nem elég óvatosnak lenni, és másokról feltételezni, hogy "megadják az elsõbbséget"!

#157
Wickee

Wickee

    vendég

  • fórumtag
  • 106 hozzászólás
azért remélem sokan levonják majd a következtetést, miszerint HORDJATOK BUKÓT és nem azért mert az teszi a biciklist

#158
vendég_Charon_*

vendég_Charon_*
  • vendég
:( :(

#159
Karen

Karen

    vendég

  • fórumtag
  • 232 hozzászólás
Részvétem Wickee!!
Nem tudom, mi mást mondhatnék Neked, itt.

Karen

#160
Wickee

Wickee

    vendég

  • fórumtag
  • 106 hozzászólás
Április 20-án, este 8 órakor egy Mercedes szabálytalanul elõzött egy keresztezõdésben, a megengedettnél nagyobb sebességgel haladva. Ezzel egy biciklis halálát okozta, aki a legjobb barátaim egyike volt. Április 22-én, délután egy órakor halt bele a súlyos agysérülésébe.
A balesetet okozó Mercedes vezetõje valószínüleg megússza az ügyet, rendõrként is dolgozott. Maximum 3 év fogházban letöltendõ büntetést szabhatnak ki rá, de a legtöbbi ilyen súlyosságú balesetet okozó GYILKOS MÁSFÉL ÉV FELFÜGGESZTETTET KAP. Igazság ez?
Az igazságot nem nekem kell keresnem.

Zsolti! Emléked ÖRÖKKÉ szívünkben él.