Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Garda-tó

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
93 hozzászólás a témában

#21
DANEE

DANEE

    vendég

  • fórumtag
  • 199 hozzászólás
kösz rave, bár nem érdekel. csao!

#22
Ranger

Ranger

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 748 hozzászólás
Húúúúú,de beégtem,azt a mindenit.Végül is a Balaton-topicban vagyunk... ;D
Bocsika... ::)

#23
Rave_Ace

Rave_Ace

    Dömdödöm

  • globális moderátor
  • 3.201 hozzászólás
tessék innen meg tudsz mindent! :D

#24
DANEE

DANEE

    vendég

  • fórumtag
  • 199 hozzászólás
mirõl szól ez a rendezvény, mit fogtok ott csinálni?

#25
vendég__*

vendég__*
  • vendég
Begbie a számból vette ki a szót! Tényleg a Garda tóra gondoltam, és az ösaszes kérdésem arra vonatkozott! De most már én is belátom, h a "szeretett állóvizünk" félreérthetõ volt, ezért boccs! 8) Az infót azért köszönöm! ;D

De akkor mégegyszer: szal a Garda tóra vonatkoznak a kérdéseim, oda szeretnék menni.

#26
burce

burce

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.694 hozzászólás
:D kinek mi a "szeretett állóvízünk"... :)

#27
Begbie

Begbie

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.228 hozzászólás
Bagi: Kicsit félreérthetted! Mivel a Garda is egy tó, ezért feltehetõleg oda szeretne vonattal lejutni! Nem hinném, hogy a Balaton gondot okozna bárkinek is! ;)

#28
Ranger

Ranger

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 748 hozzászólás
Kicsicsabi:
Ez ugyan eléggé offolásgyanús,de a Balatonra simán el lehet jutni vonattal Bp felõl,csak elõtte kell érdeklõdni a kerékpárszállító kocsi léte felõl...
Meg van néhány szerelvény és idõpont,amivel és amikor egyszerûen nem érdemes vonatozni.Pl a Nyíregyháza-Keszthely vonat és egész nyáron ;D ;D
Túrázás,bringázás szempontjából természetesen a Balaton-felvidék a legjobb a környéken és ott van a Déli.Bakony is. Csupa gyönyörû hely.

Üdv.

#29
rob

rob

    This is the way

  • globális moderátor
  • 16.879 hozzászólás
A fesztivál a tó északi részénél levõ Lago di Garda helységben van.
Nekem van egy pár túraútvonalam, akit érdekel, jelezze privátban, és akkor bescannelem.

#30
Beef

Beef

    vendég

  • fórumtag
  • 173 hozzászólás
Ha valakit érdekel, Olaf cikkét felraktam immár képekkel.
Lehet olvasni, nézelõdni, több kép is lesz majd a képtárban, de egyenlõre ennyi idõm volt.

http://www.nagykerekpar.hu/nse

#31
vendég__*

vendég__*
  • vendég
Helló Tisztelt Garda-imádók!

Az volna a kérdésem felétek, h próbálkozott-e már valaki autó nélkül eljutni szeretett állóvizünkhöz? Merthogy én nyáron szeretnék elmenni oda egy haverommal, és egyikünknek sincs kocsink, így a vonatra gondoltunk... Lehetséges ez?

Másik kérdésem az volna, h a tó melyik részére érdemes menni? Melyik részén vannak a hegyek, illetve a szebb ösvények?

Esetleg ha valami konkrét kempinget, illetve ahhoz kapcsolódó netcímet is tudnátok ajánlani, még hálásabb lennék! Már láttam ilyeneket a hozzászólások között, de emlékeim szerint azok a kiállításra voltak kihegyezve...

Ja és GardaLand-et próbálta már valaki?

Most ennyi, elõre is köszönöm a segítséget!

#32
DHR

DHR

    vendég

  • fórumtag
  • 253 hozzászólás
  • LocationBudapest
Nyugi, ha megyünk viszünk digit gépet +256 memóriát oszt majd megkapod CDn

#33
rob

rob

    This is the way

  • globális moderátor
  • 16.879 hozzászólás
Ha megígéritek, hogy vigyáztok rá, akkor egy Olympus IS 300-as kamerát is tudok kölcsönözni.

#34
olaf

olaf

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 718 hozzászólás
Jóvanna! Lusta voltam privit nyitni. Üzenetet vetted nem? Többieknek kicsit kódolva van. ;D

#35
Beef

Beef

    vendég

  • fórumtag
  • 173 hozzászólás
Olaf üzenete ugyan csak nekem szól, tehát mindenki másnak rengeteg hasznos infót tartalmaz :)

ROB!

Fotókat készítettem egy párat a tavalyi kiállításról, jövõ héten a www.nagykerekpar.hu/nse oldalon megtalálod õket remélhetõleg.
A lányokról csak annyit, hogy tavaly a 3 nap alatt nem kellett egy kockát sem elkattintanom rájuk sajnos.
Azt hiszem Egerben ha bármikor behunyott szemmel fényképeznék, akkor is több és szebb lányokat láthatnánk!

Egyébként jobban örülnék, ha CompactFlash vagy Microdrive-od lenne szabadon, mert a digi fotoapparátba nem igen tudom hova tuszkolni.
Esetleg próbálkozz Olafnál, neki analóg gépe van :)

#36
olaf

olaf

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 718 hozzászólás
Ja az éppen folyamatban ;). Ógytûnik tudom a progit is használni, de majd meglátod! Remélem hétvégére kész lesz. Bár a hétvégén nem igen jutok be Egerbe. :(

#37
rob

rob

    This is the way

  • globális moderátor
  • 16.879 hozzászólás
Aki megy a Garda tóhoz idén, annak sok szeretettel felajánlok egy "sixpack" tekercs filmet, hogy mind fényképezze el nekem, de csak lányokat, és a kiállítási területen levõ 1000 eurónál drágább gépeket fényképezheti. :)
De komolyan!
Ugyanis minden évben szeretnék én is kimenni, de valahogy nem jön össze a társaság. Engem nem érdekel a maraton, csak a kiállítás és este a party.

#38
Beef

Beef

    vendég

  • fórumtag
  • 173 hozzászólás
Cserébe belefirkálhatsz a fotóimba ;)

#39
olaf

olaf

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 718 hozzászólás
Az éééééééééén cikkemhez!

GYILKOS!

;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

Ja mellé még zsarol is! Megyek én még Egerbe na várj csak! ;)

#40
Beef

Beef

    vendég

  • fórumtag
  • 173 hozzászólás
Rövidesen a fotókkal megtûzdelt változat is felkerül a www.nagykerekpar.hu/nse lapra, csak éppen sok dolgom volt illetve szeretnék még én is hozzáfûzni egy-két mondatot.