Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Garda-tó

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
93 hozzászólás a témában

#81
legszebbcsavo

legszebbcsavo

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.125 hozzászólás
;D

#82
Vole

Vole

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.561 hozzászólás
Te valoszinuleg a `Balaton` nevo falura gondolsz, ami Bp -tol keletre van. Mi a a Balatonrol mint allovozrol beszeltunk szerintem, es persze annak kornyekerol. Az arak mar csatlakoztak az uniohoz!!!


#83
kiscsango

kiscsango

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 715 hozzászólás
Hát nemtom ti a Balaton melyik részén voltatok, de szerintem Pestnél olcsóbb. A kaja kinn legalább duplája az itteninek.

#84
Morty_Mike

Morty_Mike

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 529 hozzászólás
Zed: köszke, én is jól tudom, hogy a Balcsi mennyire el van szállva. Az utazással kapcsolatban: Ti Klagenfurt-Villach vagy Salzburg fele mentetek?

Az éttermekkel egyébként nekem is voltak kellemes tapasztalataim, inkább hazulról hozok konzervet, meg hamuban sült májashurkát...  8)

Morty Mike

#85
Zed

Zed

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.693 hozzászólás
Május 2-5 az idõpont. Morty Mike, a relatív olcsóság nem csak relatív, a Balaton sem olcsóbb, sõt...
Az egyetlen részlet ami megdrágítja az a benya, ami nem kevés. És nem elég hogy kajáltatni kell a verdát, de még az autópályadíj is hozzáadódik, ami az osztrákoknál szinte semmi, de olaszban ká sok. Mi hárman voltunk lent, így az utazási költség kicsit volt 20 lepadõ alatt koponyánként. Ja és a kajálást a közértbõl oldjátok meg, mert ha éttermeztek, akkor téleg sokba kerülhet. Ezek a drága digók majdnem ugyanannyit számoltak a kólára, mint a pizzára, majdnem leesett az állunk amikor kihozták a számlát! Ezt az egy alkalmat leszámítva minden este fõzõcskéztünk.

#86
Vole

Vole

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.561 hozzászólás
Az. nekem is attol fugg, hogy mennyibe kerul.


#87
Morty_Mike

Morty_Mike

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 529 hozzászólás
Totál dátumfüggõ az egész, de hogy nagy BULI lesz, az beztos. ;D
Sacc/kb. hányan jösztök?  ??? Mert nincs közel, és relatív olcsóság ide vagy oda, magyaroknak drága. :(

Morty Mike

#88
Major

Major

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.320 hozzászólás
Akkor szervezzünk!!!

Pl.: mikor lesz pontosan dátumra ? ? ? Hogy jutnánk le ? ? ? Hányan mennénk ? ? ?

#89
Zed

Zed

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.693 hozzászólás
www.lakegarda.com, de van még egy rakás más oldal is, ahol fel vannak sorolva a tó körüli szálláslehetõségek, pl a www.gardalake.com, amirõl sajnos hiányzik a legtöbb Riva/Torbole körüli szállás. Mindenképp Riva/Torbole-i kempingek, vagy apartmanok közül érdemes válogatni. Pozor! A kempingek árai majnem egész évben változatlanok, az apartmanok viszont szezonban megfizethetetlenek, a fesztivál idején viszont elég korrektek. Rengeteg lehetõség van, és személy szerint a Camping Al Lago-t tudom ajánlani, ez egy kis családi vállalkozás korrekt árakkal és jó szervízzel (mi naponta kivertük a biztosítékot, de nem haragudtak érte). Bõvebb info a www.campingallago.com oldalon. Ja, mindenképpen foglaljátok le a szállást emilben, és ne az uccsó pillanatban, mert könnyen hoppon maradhattok.

#90
Vole

Vole

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.561 hozzászólás
Ja, csak meg kene oldani az utazast meg a szallast.
Idom az van rengeteg.


#91
Major

Major

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.320 hozzászólás
OK!!!  ;D ;D ;D

Ha ráérek jövök!

#92
legszebbcsavo

legszebbcsavo

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.125 hozzászólás
Mi lenne, ha mennénk sokan jófejemberek és együtt betyárkodnánk a brigantik.

lcs

#93
Morty_Mike

Morty_Mike

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 529 hozzászólás
 
Idén mikor lesz a Garda-tavi rendezvénysorozat?
 

#94
Bikemag

Bikemag

    házigazda

  • globális moderátor
  • 420 hozzászólás
Régi fórum hozzászólásai