Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Garda-tó

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
93 hozzászólás a témában

#1
Hosi

Hosi

    törzsvendég

  • jóváhagyásra váró
  • 431 hozzászólás
Hát igen kiállhatatlan figura, rettenetes humorral ;).
Komolyra fordítva, ha jól láttam õk pont akkor érkeznek, mint mi indulunk haza.
Szóval egy számcsere esetleg mekönnyíti a kinti találkozás esélyeit, nem beszélve arról ha még elõtte itthon kitaláljuk a részleteket. Valószínûleg csak kint fogom tudni melyik nap megyek hosszút, de majd megoldjuk

#2
kulitoko

kulitoko

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 320 hozzászólás
Persze, meg ha a masik tud mar jo utvonalakat, akkor az sem utolso szempont :)
Mi 4-en fogunk menni, vegulis tarsasag az megvan, csak sokszor jobb ha tobben vagyunk :)
Hogy erted azt, hogy Zedekkel kerulitek egymast? En ezt ugy ertelmezem, mintha "osi ellensegek" lennetek :D

#3
Hosi

Hosi

    törzsvendég

  • jóváhagyásra váró
  • 431 hozzászólás

Kérdésem ismét: :D lesz valaki innen a BMF-rõl június 28 és július 11 között a Garda-tónál? :)

Magam is ott leszek (Zed tudja, igaz!? :chin:), jún.29-júl.6 között. Családdal megyek, aktív pihenés lesz, de velük csak járkálás.
Viszem a bringámat és tervezek egy-két egész napos túrát, ami nem baj ha kemény vagy/és hosszú. Tremosine-ben lesz az apartman, kicsit délebbre van, de nem sokkal. Zedékkel kerüljük egymást, de ha gondolod tekerhetünk együtt kint.

Zed ígért némi itinert, de a net-en is találtam pl:
http://www.lagodigar...Menu=10&Sub=247

ez pl elég jól hangzik:
http://www.lagodigar...ub=247&art=1763

Együtt mégiscsak jobb eltévedni

#4
kulitoko

kulitoko

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 320 hozzászólás
Mi itt leszunk, http://www.casaalpino.it/ , elfogadhato aron sikerult vegul szallast foglalnunk.
Gyalogturazni mi is fogunk majd menni, kajak v kenu is jo lenne egy napra, Monte Baldo-n pedig egy ejszakai gerincturat is szeretnenk.
Van ott eszakabbra (legvonalban max 50 km) egy 3500m koruli sziklas-koves hegycsucs, ha nem kell hozza kulon engedely, es amatorok is biztonsaggal meghodithatjak, akkor szeretnenk bevallalni. Persze meg igyis meleg, esoallo cuccok, kabat stb...en legalabbis ezek nelkul nem indulnek el, a Magas-Tatraban mar 2000m korul eleg cudar idojaras volt. Szoval szerintem kb kiszamithatatlan.
Vannak tehat terveink boven, remeljuk nem fogunk akadalyokba utkozni.

A 3500m koruli hegy amit emlitettem, esetleg valami tapasztalatod van rola?

#5
Zed

Zed

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.693 hozzászólás

Ha ti is benne vagytok, akkor szerveztetnénk majd egy közös túrát, vagy kocsma túrát :)


Abszolút benne vagyok. Úgyis úgy szoktuk, hogy egy nap kemény bringa, egy nap laza gurulás síkon, vagy legalábbis kevés heggyel, esetleg gyalogtúra, kletter, stb. Úgyhogy mehetünk lazát , vagy erõset is.
Ausztria, Kenguruk földje!

#6
kulitoko

kulitoko

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 320 hozzászólás
Ha ti is benne vagytok, akkor szerveztetnénk majd egy közös túrát, vagy kocsma túrát :)

#7
Zed

Zed

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.693 hozzászólás
Lesz. Öten megyünk, ebbõl hárman Júli 6-án este érünk le, és még két ember jön 7-én. A Dolomiti Superbike-ról jövünk majd.
Ausztria, Kenguruk földje!

#8
kulitoko

kulitoko

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 320 hozzászólás
Kérdésem ismét: :D lesz valaki innen a BMF-rõl június 28 és július 11 között a Garda-tónál? :)

#9
kulitoko

kulitoko

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 320 hozzászólás
Lenne egy olyan kérdésem, hogy 2008. június 28 és július 11 között tervez valaki, vagy foglalt már szállást Riva del Garda-ban?

Mi ma foglaltunk, hétfõn elõleg, utána visszajelzés, reménykedünk :)

Ha tudtok jó útvonalakat ajánlani, hajrá, ne kíméljetek :D

#10
Beef

Beef

    vendég

  • fórumtag
  • 173 hozzászólás
Végre valahára sikerült összehoznom a Gardás cikkemet, megtekinthetõ a http://www.nse.hu címen a klubélet almenüben. (ja a mozgóképek még nem mûködnek, azokkal egyenlõre ne próbálkozzatok)

#11
Luki

Luki

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 515 hozzászólás
Ezt is túl éltük! ;D Hazaértün éppségben a Gardától. Nagyon király buli volt, és most az idõ is a kedvünkbe járt.

#12
Rave_Ace

Rave_Ace

    Dömdödöm

  • globális moderátor
  • 3.201 hozzászólás
Egyenlõre ennyi!
A többit holnap, ha kialudtam magam!
De röviden tömören:
Überistenmegasüteménycsászár!
Ezt nem lehet elmondani! ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D
;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

#13
Rave_Ace

Rave_Ace

    Dömdödöm

  • globális moderátor
  • 3.201 hozzászólás
Na eljött a nagy nap!
Eddig nem mertem leírni de most már 99% hogy ott leszünk! ;D ;D
Thommey-val és két neten túli barátommal ma reggel 8 kor nekivágunk! ;D(Persze addig még dolgozom egy kicsit! ;))
Viszek digit gépet meg 256 mega memóriát, fényképezek mindent mintha kötelezõ lenne! ;D
Teljesen vakra megyünk ki szállás ügyileg, lesz ami lesz. :D
Hétfõn jön egy kis élménybeszámoló! :D

#14
Rave_Ace

Rave_Ace

    Dömdödöm

  • globális moderátor
  • 3.201 hozzászólás
Info itt!

It begins with the showing of the movie "Kranked V" for the first time worldwide.

Nach der Weltfilmpremiere von "Kranked V"

Csak hogy mindenki értse!
JA és Olaf kössz már thommey megkérdezte , sajna nem vagyunk Nagy Se -ek. :(

#15
olaf

olaf

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 718 hozzászólás
Hétvégén meg tudom mit tehetek értetek. Nekem amúgy kilõve :'( Kib'ott vizsgaigõszak >:(

#16
Rave_Ace

Rave_Ace

    Dömdödöm

  • globális moderátor
  • 3.201 hozzászólás
Hát ha lenne, akkor biztos. ;D

#17
iljicS

iljicS

    zsonglõr

  • fórumtag
  • 6.613 hozzászólás
Lehetne esetleg publikusan ? ;)

#18
olaf

olaf

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 718 hozzászólás
Ha haza megyek u6tánnanézek és küldöm az infót. ;)

#19
Rave_Ace

Rave_Ace

    Dömdödöm

  • globális moderátor
  • 3.201 hozzászólás
Olaf!
Tudsz esetleg szállás ügyben infókat?
Tavaly a haverok a kocsiban aludtak, de idén annyian megyünk, hogy ez a verzió nem valószinû, hogy menni fog!
Árak, hol mi , ilyesmi érdekelne!
Köszi!

#20
olaf

olaf

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 718 hozzászólás
ÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉssssssssssssssssssssss hamarosan kezdõdik a bukiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8)