Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

HármasHatárHegy

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
970 hozzászólás a témában

#921
vendég__*

vendég__*
  • vendég
Üdv. Feleim!

Ma reggel megint tekertem.

Sajnos Pixel - annak ellenére, hogy tegnap nagyon akart - nem jött. Reggel olvastam az SMS-t, melyben jelezte, hogy változott a programja. Így elvileg egyedül voltam. Aztán - sajnos - kiderült, hogy valóban egyedül maradok. Küldtem pár SMS-t, de válasz nem jött (sõt még a vétel visszaigazolása sem jött meg).

Tehát irány egyedül. Útvonalam a szokásoshoz közelített:
- Flórcsi
- Kiscelli körút
- barlang
- Szépvölgyi út
- zöld ösvény
- bukkanó
- lefelé a zöldön (ez egy nagyon meredek út, ami egészen a szintútig vezet) most mentem elõször
- zöld szintút
- Virágos-nyereg
- kék út
- Csúcs-hegy
- Rozália lejtõ
- Bécsi út
- temetõ mögötti út
- Kunigunda útja
- Filatori gát
- Aral kút
- BBHW
- Flórcsi

Amikor a Kiscelli kastély fölötti részen tekertem, akkor találkoztam két lefelé menõ keróssal, majd az egyirányú rész után utolértem egy kerós csajt... Na ennyi volt mára a kerósokból. Többet az egész úton nem láttam.

Éppen a zöld kapu utáni vízszintes részén voltam, amikor egyik kerós ismerõs hívott. Csábított volna egy Vác felé tartó tekerésre, de sajnos ebédre itthon kellett lennem. Így egy egész napos tekerés szóba sem jöhetett. Ezért - bármennyire is sajnáltam - egyedül mentem tovább.

Nagyon könnyen tudtam felmenni a zöldön. Ugyanis a hidegben teljesen keményre fagyott a talaj. Még a falevelek sem csúsztak. Azok is össze voltak állva egy tömegbe. Na de nem ez volt az érdekes. Gondoltam egy merészet, és módosítottam az útvonalamon. Sem a Rekibe nem mentem fel, sem lefelé a betonon, vagy a kéken nem indultam el. Ellenben kitaláltam, hogy átmegyek a bukkanón, majd a zöldön folytattam az utamat. Kicsit fostam ettõl az úttól, de hát próba-szerencse. Az eleje nem volt veszélyes. Kellemes, lefelé vezetõ utam volt. Aztán azért kicsit meredekebbé vált az ösvény. Nagyon jó volt az idõzítésem. Miért? Mert:
a., Fagyott volt a talaj, ezért nem csúszott.
b., A téli felkészülés miatt majdnem végig lehetett látni az ösvényt.
c., A világosság miatt jól volt látható az ösvény minden alattomos része.

Tehát majdnem végig mentem az ösvényen. Illetve volt ahol variáltam, mivel arra mehetett valamikor egy sárga kocka jelzés is. Az valamivel lankásabb vezetésû út volt. Na én soxor azon mentem. A végén - a becsatlakozó résznél - kicsit toltam a gépemet.

Ezen új útvonal felfedezése után a már megszokott, bejáratott ösvényen mentem tovább. Sajnos a motoros idióta nagyon felszaggatta a Virágos-nyeregnél a talajt. A régi sima ösvény teljesen sárbordás, keréknyomokkal tarkított, a melegben csúszós, kellemetlen dagonyává átalakuló úttá változott. Azt kell mondanom, hogy az Erdészeknek igazuk van, amikor a gyalogosok kivételével mindenkit ki akarnak tiltani az erdõbõl. Itt kb. egy õsz alatt a motoros akkora kárt csinált, amekkorát egész eddigi életem alatt nem láttam! Tönkre tett egy régen megépített kiváló ösvényt!

Na de félre a sopánkodással. Elvégre örülnöm kellene, hogy a nagy hidegben keményre fagyott földön nyugodtan, minimális csúszkálással tudtam haladni. Ez a motoros a kék ösvény továbbvezetõ részét is tönkre vágta! Szerencsére az emelkedõt már nem sikerült leamortizálni.

A Csúcs-hegynél a kutyákat hallottam ugatni, de most eggyel sem találkoztam. Itt kezdõdött a Rozália lejtõ. Megint híre-hamva se volt a csúszós talajnak. A keményre fagyott föld, a tûlevelek tömege, az összetöpörödött tobozok ropogtak a gumim alatt. Alig volt csúszásom. Majdnem végig mentem a Rozálián. Mindössze ahol kidõlt fa volt (egy ideig), valamint utána szemét telep, azt a részt vágtam át.

Ami viszont kellemetlen és emiatt a Rozália jövõ nyáron már nem lesz kellemesen járható, hogy:

1., Az elsõ nagy visszafordulásnál, ahol átmegyünk a réten jön egy hosszú egyenes kicsit jobbra és lefelé tartó út. Ennek a végében van egy jobbos kanyar. Itt a földet lovasok totál széttaposták. Teljesen bizonytalan, laza, göröngyös talaj van itt. Most ugyan a hideg miatt összeállt a föld, de nyáron a lazasága miatt, õsszel és tavasszal a felázottsága miatt tuti, hogy aki erre jön, az vagy tanyázik, vagy anyázik (azaz technikásan átmegy, de azért elég kellemetlenül fogja érezni magát).

2., Ezen elõzõ kanyar után van még egy rövid egyenes szakasz, majd egy jobbos kanyarral megint bemegy az erdõbe az út. Itt aztán keresztezi - a rét elõtt - egy meredekebb - terepjárók által használható - ösvény, na ezen keresztezõdés elõtt - még az erdõben - van egy fejre állt, kiégett kocsi roncs! Teljesen új dolog. Kb. 1 hete még nem volt ott.

3., Ahol levágtam az ösvény egy részét, az valamikor egy kellemes egynyomos út volt. Mára egy kocsik által használatos két nyomsávos széles ösvénnyé változott. Az még Hagyján, hogy ezt valaki kijárta, de a környéke tele van letépett kocsitetõvel, karosszéria maradványokkal... Mintha az egész erdõ egy hulladék tároló telep része lenne. Iszonyatosan koszos, lerakóhely lett az erdõ ezen részébõl.

4., Ezen út végén van egy másik rét. Itt egy balos kanyarral mentem el a rét végéig, ahol is a meredek út folytatása képpen vezetett le egy dózer ösvény be a fák közé. Itt van az a fatönk maradvány is, ahol Lajos és KoLa is zökkent egy tökösset! :)

Na most ezen rész nemcsak ki van járva autók által, hanem csokorba fûzött - félig felfújt - kotonfüzér "díszítette" az utat. Sajnos az erdõben éppen parkolt - a turista ösvényen - egy kocsi. Erõsen párás ablakokkal...

Ezért kénytelen voltam oldalt kimenni az útra. Igen ám, de minden út behajtó részén sorompó van, na és persze mindegyik zárva. Ezek szerint az autós vagy máshol jött be, vagy van kulcsa a sorompóhoz. Egyik sem jó eset, de ez van.

5., A Bécsi úton úgy parkolt egy járgány, hogy ne lehessen elmenni mellette. Azaz az út szélén vezetõ járdaként funkcionáló gyalogösvényre is ráparkolt fél kerékkel. Ezáltal elzárva mindenki elõl a "járdát" és persze akadályozva a forgalmat is. Na én is kikerülni kényszerültem. Igen ám, de nagyon komoly forgalom volt. Az autósok meg segítõkészen dudálgattak, villogtak. Persze egyik sem tudott megállni, mert annyira sietett... Na a legérdekesebb az volt, hogy még a 18-as busz sem volt hajlandó lelassítani. inkább nyomott a sofõr egy padlógázt és bõgõ motorral hajtott el mellettem, majdnem elsodorva. Elvégre hogy is nézne ki, ha BKV-s létére átengedne maga elõtt.

Na ennyi volt a mai tekerés és a sok "élmény", mely ma ért. Azért azt meg kell állapítani, hogy - finoman szólva is - KURVA HIDEG volt! Annak ellenére, hogy a téli dzsekim volt rajtam (a kék), a hátam eléggé fázott!

Mikor hazaértem és már majdnem beültem a kádba egy kis forró fürdõre, akkor hívott fel egy másik kerós társ. El akart csábítani egy Pilisi tekerésre. Errõl lecsúsztam. Nem csak azért, mert nem mehettem már el, hanem azért is, mert én éppen befejeztem egy kellemes vasárnapi kört!

Na, remélem nektek is sikerült ma egy jót tekerni! ;)

Itt a lakásban nagyon jó idõ van, kint süt a nap... Ideális idõ egy tekeréshez! Ugye nem maradtatok otthon?!

:D

#922
vendég__*

vendég__*
  • vendég
Nagyon komoly volt a köd már 12:30-kor is (amikor is egészen a bukkanóig volt köd). Délután 17:30-kor meg már a Fenyõgyöngye környékén volt a köd eleje!

>:(

#923
vendég__*

vendég__*
  • vendég
Itt szeretném felhívni mindenki figyelmét, hogy a Szépvölgyi úton a Rekitõl lefelé - a cukrászdáig tuti - elég nagy és csúszós olajfoltok vannak.

Érdemes kikerülni azokat, vagy pediglen más útvonalat választani!

#924
vendég__*

vendég__*
  • vendég
Ma tekertünk egy kellemeset.

- Flórcsi
- Kiscelli körút
- Nyereg út
- Erdõhát utca
- K+
- K
- Z+ (szintút elsõ szakasza)
- Z (szintút második szakasza)
- Virágos-nyereg
- Jánosbogár utca
- Erdõalja utca (kifelé a beton végétõl)
- Virágosnyereg út
- Solymárvölgyi utca
- Solymár köz
és tovább kifelé Ürömre. Természetesen mindezt Flame-mel.

Amiért viszont leírtam ezt az útvonalat, az igazából "csak" annyi, hogy vigyázzatok a szintúton. Mivel egy motoros fószer nagyon odaszokott. Miatta a talaj teljesen fel van szaggatva. Ezen a szakaszon (elsõsorban a Virágos-nyeregnél) elég komoly, csúszós sár van az úton!

Mindenkinek boldog tekerést, jó idõt, és természetesen szép természetet (mint látványt) kívánok!

:)

#925
vendég__*

vendég__*
  • vendég
Ma is tekertem egyet a Reki-ig, meg vissza. Igaz, hogy a mai "túra" kissé furcsára sikerült.

Ugyanis elindultam a Flórcsiról. Mentem fölfelé és közben hívogattam az embereket. Már a barlang bejáratánál jártam, amikor KoLa jelentkezett. Igen ám, de egyedül nem akart felmászni a hegyre, ezért le kellett mennem a BBHW-ig és onnan mentünk fel együtt.

Míg vasárnap és kedden is totál ködben és esõben tekertünk fel, addig ma teljesen tiszta volt az idõ! Sõt úgy éreztem, hogy meleg is volt, vagy legalább is melegebb, mint tegnap.

Tehát könnyedén sikerült feltekerni, majd a Rekiben kicsit megpihenve visszagurulni a HHH-n.

Ma tehát egy kellemes mászás-lejtõzés volt a tekerés. Olyan jó lenne, ha máskor is ilyen idõ fogadna minket. Nekem már most elegem van a télbõl. Jöhetne már a tavasz!

;D

#926
vendég__*

vendég__*
  • vendég
Bár vasárnap egyszer már megjártam a heggyel, de úgy gondoltam, hogy ma talán már más lesz a helyzet. nem jött be. Vasárnap Hori javaslatára tekertünk fel, ezért Õ volt a "hibás". Ma viszont senkit sem okolhattam. Ugyanis én voltam a kitalálója a tekerésnek.

Na de mi is volt?

Gurultunk egyet a városban, ügyintézés címen. Majd amikor elindultunk fölfelé, nem volt semmi probléma a Fenyõgyöngyéig. Igen ám, de onnan elszabadult a köd! Egyszerûen megint eltünt a látástávolságunk.

Megdöbbentõ volt! Valahogy - annak ellenére, hogy vasárnap már voltam ilyen helyzeztben - most is meglepett és (be kell öszíntén vallanom, hogy) megijesztett. A tejföl sûrûségû köd alig hagyott látótávolságot részünkre. Megnit csak a felelõz pontok adtak némi segítséget.

Kis buli után elindultunk lefelé! Nem semmi volt. Ekkorra már teljesen besötétedett és a köd is sokkal sûrûbb volt.

Most sem lehetett volna zabszemet dugni a seggembe!

:-)))

#927
vendég__*

vendég__*
  • vendég
Reki-re törve, avagy valami ködlik

Alcíme: Vasárnapi röffenet (a Happy Bike listáról)

Az Aquincumi elválás után Hori-val elindultunk a Kaszásdûlõi lakótelep szélén a házunk felé, majd lábujjhegyen elosonva elõttünk (nehogy már hazarendeljen az asszony), elindultunk egy jobbossal felfelé a Kiscelli lejtõn.

Azért kissé fáradtak voltunk, mert elég nehezen ment a dolog. Na mindegy. Fent voltunk. Kocsik alig jöttek erre.

Na de miért? Mint kiderült nem véletlenül. Ugyanis ahogy elindultunk a mászóson felfelé a Fenyõgyöngyétõl, egyszerûen elfogyott a látótávolságunk. Nem semmi volt! Szinte 2-3 métert láttunk csak be. Volt olyan szakasz is, ahol a középre festett fehér pontok közül az elsõt elhagyva a következõt még nem láttuk...

A tejföl vastagságú köd miatt zabszem nem fért volna a seggembe. Hori mondta, hogy akkor forduljunk vissza... Na de ilyet nem szoktam csinálni, ezért inkább megígértem neki, hogy meghúzom a farkát és a nyaka köré tekerem, ha épségben felérünk, ha nem, akkor meg ott helyben teszem meg vele.

A Lajos is keményen teker, de most Hori még a Lajost is ûberolta, pedig eddig azt hittem, hogy azért azt elég nehéz megtenni! Az élet bemutatta, hogy nem. Sõt még felül is lehet szívatni!

Nem tudom, hogy ti mit tennétek, ha egy ilyen majd' nulla látásviszonyú helyen tekernétek, de azt tudtam, hogy nekem igen csak szûk volt a lukam... :-)

Istenem, felértünk. A végén már annyi energiám sem volt, hogy megkergessem az õrült embert! Inkább csak levetkõztem és lerogytam a padra, hogy kipihenjem a ködvágás fáradalmait! Nem semmi volt. Még arra sem emléxem, hogy mikor tette be Laci a Roobi-tól kapott CD-t. A számok sem nagyon maradtak meg bennem.

Kénytelen voltam itt is egy el-SÖR-segélyt alkalmazni magamnak! Még megettünk közösen egy hagymás kenyeret, meg felzabáltuk a hámozott mogyoró-dió készletét Lacinak, majd jött a neheze.

Elõször is, hogy ne legyen olyan félelmetes a lefelé, vagy hogy inkább legyen bátorságom, befogtam Hori-t is egy Old Smugger-re! Majd neki vágtunk a lejtõzésnek. Azt nem tudom, hogy más mit látott belõlünk, mi csak ködöt néztünk. Na és néha sejlett fel az út egy-egy szakasza! Megdöbbentõ volt ilyen erõs, masszív ködben lefelé "vágtatni".

Persze ez is csak a Fenyõgyöngyéig tartott, mint a kezdete felfelé... :-)

Onnantól kezdve normális volt az utunk. A barlangnál elváltam Hori-tól, mivel én a Kiscelli körúton jöttem le, míg Õ a BBHW-re tartott. Azért még így utólag is megígérhetem, hogy Õt is meg fogom kezelni csalánnal ezért a szívatásért! Az egész napos túra eltörpült ezen utolsó szakasz mellett.

Emberek a Hori is egy Lajos kategória, tehát vigyázzatok vele!!!!

:-)))

Na ezért nem tudtam tegnap megírni a beszámolómat! Mikor hazaértem, kihámoztam magam a cuccaimból, lezuhanyoztam, akkor még mindig remegett a lábam, szûk volt a seggem az átélt katarzis miatt! Most már tudom, miért nem hord Hori, Lajos, KoLa korbácsot magával (télen)! Egyszerûen csak felmegy a hegyre - ködben persze - és akkorát élvez, hogy azt senki sem tudja produkálni!

:-))))))))))))))))))

Túléltem!

#928
vendég__*

vendég__*
  • vendég
Tegnap is másztunk egyet a hegyre! Nagyon jó volt!!!
:D :D :D

Flame-mel mentünk a volt MMG telep fölött a volt KISZ lakótelep felé, majd fel a hegymászó utcában a Remete-hegyre. Innen persze jött a standard útvonal.

Majd az elmaradhatatlan Reki!
;D ;D ;D

#929
Orion

Orion

    vendég

  • fórumtag
  • 66 hozzászólás
Vannak olyan autósok is pl. Andrássy út, akik úgy gondolják, nem fárasztják magukat azzal, hogy hátranézzenek ha kerékpárút mellet parkolnak, egy határozott mozdulattal inkább kivágják eléd a kocsiajtót. Aztán ha még járóképes vagy, jól teszed ha menekülsz, elvégre szerinte egyértelmû, hogy te vagy a hibás (Hééé, nincs fék a biciklin kispajtás).

#930
vendég__*

vendég__*
  • vendég
Én vagyok olyan hülye, hogy kikerülöm, sõt már olyan is volt, hogy megálltam és elengedtem.

Tudod mi jön ezután?
;)

A késõi magömlés! ;D ;D ;D

Köszönöm a verset! ;)
Engen Manka nem bántottál meg,és kicsit lehet,hogy túl is reagáltam a dolgot.
Szóval Te ne haragudj.

de komolyan:Most akkor áthajtasz azon a szerencsétlen nyugdíjason,vagy nem ??? ;D ;D



#931
vendég__*

vendég__*
  • vendég
Az autósok esetében már kicsit szélsõségesebb a véleményem.

Nekem van kocsim, bérletem és keróval járok be dolgozni... Na meg utána a hegyre fel, hogy kihajtsam a meló alatt felgyülemlett fáradtságot...
:D

Az autósok körében egyre több agressziót, "leszarom a másikat" szemléletet veszek észre. Csak akkor hajlandók az autós társaim a másikat figyelembe venni, ha saját magának ebbõl valami kára származik (rendõri intézkedés, biztosítóhoz járás, törés, stb.). Nézd meg a tilosban parkolók tömegét. tegnap éppen a HHH-ról jöttem le a Kiscelli úton. A Bécsi út itt nagyon forgalmas. Mégis egy tahó megállt a forgalmi sávban, és a csúcsforgalomra szarva bement vásárolni a boltba. Közben persze mögötte feltorlódott a kocsisor. Ez a tény viszont nem zavarta. Az ilyen emberrel nem hiszem, hogy egy "Elnézést, rossz helyen parkol." mondattal lehet kommunikálni. Lehet, hogy rossz, amit írtam, de akkor mi a helyes? Elnézést kérsz és felszívódsz?
;)
na jó, ezt csak kötekedésbõl írtam...
:D :D :D

béke poraimra. A választ a 6. urna parcellába kérem...
;D ;D ;D

...
Ez az autós meg azért rossz,mert az ilyen csak szítaná az egyébként is elég kellementen Bringás-autós ellentétet és az a burzsoá állat nemhogy nem világosodna meg ezáltal,hanem mondjuk merõ véletlenségbõl legközelebb rá is nyitná az ajtót az éppen arra járó bicajosra.
Jólvan,remélem ez is poén volt... ;D :-[

Bocs,hogy szóltam :-X :-X :-X



#932
Ranger

Ranger

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 748 hozzászólás
Köszönöm a verset! ;)
Engen Manka nem bántottál meg,és kicsit lehet,hogy túl is reagáltam a dolgot.
Szóval Te ne haragudj.

de komolyan:Most akkor áthajtasz azon a szerencsétlen nyugdíjason,vagy nem ??? ;D ;D

#933
vendég__*

vendég__*
  • vendég
Az élet fura. Olyan mint egy nagy-nagy duda. Hol szívsz egy nagyot, hol csak úgy otthagyod. Máskor meg nézen bután, mikor lépteid vánszorognak a hegyre (bután). Csak azt nem érted, miért is toltad ide a képed. Na és hová is legyünk? Megmásszuk a hegyünk? Nem biztos, hogy érdemes, a lusta Bike-os más utat keres. megkerüli sután, áthajtva árkon és Budán...
;D ;D ;D

Tudod, engem - nemsokára - a "Bike-os Múmiák" kategóriába lehet besorolni. Ezért ezt egy kicsit magamra is értem. Aztán meg - tapasztalat - amint leszállsz a keróról, valahogy a szemléleted is megváltozik...
;)

lehet, hogy kicsit durván - ez a net-en igazából nem "konszolidálható" dolog - szóltam. Ha megbántottalak, akkor elnézést. Nem az volt a szándékom. Inkább egy határtalan nevetés és jókedv az, ami nekem fexik és amit neked is kívánok.

Azért még ideírom, hogy - bár ezt már régebben si írtam - nekem az erdõben a túrista az elsõ. Éppen ezért én nem is szoktam a csengõmet használni. Nem szoktam felzavarni az erdõ csendjét csilingeléssel...
:D :D :D

Hú Manka ne haragudj,hogy belepofázok,de ez és az elõbbi,amit a nyugdíjasokról írtál,azért elég erõs volt.
A nyugdíjasos az jobban bánt. :-[
Jól van tudom,hogy csak poén volt,de akkor is!
Ez az autós meg azért rossz,mert az ilyen csak szítaná az egyébként is elég kellementen Bringás-autós ellentétet és az a burzsoá állat nemhogy nem világosodna meg ezáltal,hanem mondjuk merõ véletlenségbõl legközelebb rá is nyitná az ajtót az éppen arra járó bicajosra.
Jólvan,remélem ez is poén volt... ;D :-[

Bocs,hogy szóltam :-X :-X :-X



#934
Ranger

Ranger

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 748 hozzászólás
Hú Manka ne haragudj,hogy belepofázok,de ez és az elõbbi,amit a nyugdíjasokról írtál,azért elég erõs volt.
A nyugdíjasos az jobban bánt. :-[
Jól van tudom,hogy csak poén volt,de akkor is!
Ez az autós meg azért rossz,mert az ilyen csak szítaná az egyébként is elég kellementen Bringás-autós ellentétet és az a burzsoá állat nemhogy nem világosodna meg ezáltal,hanem mondjuk merõ véletlenségbõl legközelebb rá is nyitná az ajtót az éppen arra járó bicajosra.
Jólvan,remélem ez is poén volt... ;D :-[

Bocs,hogy szóltam :-X :-X :-X

#935
vendég__*

vendég__*
  • vendég
Na én az ilyen Degecen születet autós palánták miatt fontolgatom, hogy veszek a Wilker turiban egy 100 Ft-os (kívül recés) villáskulcsszerû képzõdményt, melyet szerszámnak álcázva hordok magammal. Majd ilyenkor egyszerûen felszántom a festést/fényezést és tovább állok!

Vagy éppenséggel belevágom majd valamelyik ablakába/szélvédõbe.

:)

Barbaro Urbano jeligére a sarki Kõtõrõbe!

;)

#936
Mongoose_16

Mongoose_16

    vendég

  • fórumtag
  • 108 hozzászólás
Hahahihi ;D na jó végül is meg lehet valahogy oldani, általában levágom az utat arra amerre még a madár se járt és ekkor 90% a durdefekt esélye ;D ;D a másik problema pedig amikor a járda és a bringa út egyben van... na és a gyalogosok hol mennek? na még jó hogy a bringa úton >:( a járdán pedig a kutyák kovályognak vagy amikor van 2 ember és a járdát pont úgy foglalják el hogy ne hogy már elférhess :( na mindegy.. vaaaagy?! amikor hülye állat mercédeszes multi milkós direkte rááll a bringa útra. lásd: Andárssy út.

#937
vendég__*

vendég__*
  • vendég
Ekkor kell elõvenned a sakk tudásodat és:
"Futó üti Parasztot" felkiáltással áthajtasz rajta! Az álam meg majd megköszöni neked, mert egy csomó további kiadástól kíméled meg Õt. Úgymint:
1., Nyögdíj folyósítás.
2., Orvosi kezelés.

Na ennyi!
;) ;) ;)

Nekem a nyugdíjasokkal csak egy nagy bajom van nem tudom miért de ha van egy marha széles út te mész a jobb oldalán a nyugdíjas bácsika, nénike a bal oldalán elõtted 50 m-re törvény szerûen át jön õ is a jobb oldalra de olyan óramû pontosággal hogy már nem tudod kikerülni :D :D



#938
Mongoose_16

Mongoose_16

    vendég

  • fórumtag
  • 108 hozzászólás

Nekem a nyugdíjasokkal csak egy nagy bajom van nem tudom miért de ha van egy marha széles út te mész a jobb oldalán a nyugdíjas bácsika, nénike a bal oldalán elõtted 50 m-re törvény szerûen át jön õ is a jobb oldalra de olyan óramû pontosággal hogy már nem tudod kikerülni :D :D

#939
vendég__*

vendég__*
  • vendég
Most, hogy szép az idõ, rengeteg NyögDíjas ember jár fent a hegyen. Természetesen nagyon vigyázok rájuk, de még így is elõfordul, hogy majdnem nekem jönnek, mert "Miért nem szól- elõre - fiatalember?" mondják. Na én ilyenkor mindig azt szoktam mondani, hogy "Az erdõben nem kiabálok és nem csengetek." Erre õk mindig meglepõdnek. Persze egy mosoly sokat segít a dolgon.

Na meg ilyenkor könnyen is megy nekem! Elvégre én FIATAL EMBER vagyok! ;)

Szia Manka!

Ma délelôtt én is jártam a HHH-n, és nagyon szép idô volt. Kicsit fátyolos, de igen kellemes.
Szép volt a kilátás, és sehol egy lélek. Gondoltam én, de aztán 3 helyen találkoztam egész osztálynyi nyugdijascsapatokkal, ezért ezt a véleményemet gyorsan el is vetettem. ;D



#940
lensver

lensver

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.944 hozzászólás
Szia Manka!

Ma délelôtt én is jártam a HHH-n, és nagyon szép idô volt. Kicsit fátyolos, de igen kellemes.
Szép volt a kilátás, és sehol egy lélek. Gondoltam én, de aztán 3 helyen találkoztam egész osztálynyi nyugdijascsapatokkal, ezért ezt a véleményemet gyorsan el is vetettem. ;D