Jump to content

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Photo

HármasHatárHegy

- - - - -

  • Please log in to reply
970 replies to this topic

#221
peppe

peppe

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 312 posts

Jovo heten valaki delutan egy laza [tenyleg!!] HHH-ra jonne? egyenlore kevesbe sziklas emelkedoket probalnek ujra, mert teljes erobol meg nem merme markolni a kormanyt, s a technika alattam is kb 6-8 evvel ezelotti....de edzeni kell

Hétfõ kivételével bármelyik nap jó(nak tûnik).

Meló után nekem is elõnyös a laza tekerés, hazafelé amúgy is a félálomban tekerés mûvészetét gyakorlom.
a második p néma!

#222
73Kacsa

73Kacsa

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 639 posts
Jovo heten valaki delutan egy laza [tenyleg!!] HHH-ra jonne? egyenlore kevesbe sziklas emelkedoket probalnek ujra, mert teljes erobol meg nem merme markolni a kormanyt, s a technika alattam is kb 6-8 evvel ezelotti....de edzeni kell

#223
73Kacsa

73Kacsa

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 639 posts

sziasztok

Kacsa akkor jössz Gyõrújbarátra???

És hogy vagy??? Sikerült kiheverni az ütközést???


Gyorujbarat a kov verseny, amin biztonsaggal felkeszulve indulhatok. Matra maraton tul kozel van... kb akkora gyogyul meg eppen a tudom is, de bringam meg nem elsz kesz, csak a korabban emlitett munkabajaros. Azzal meg nem mennek neki a Matranak. bar ketsegkivul poen lenne.

Jovo heten probalok meg eloszor terepre menni.. vagy utana heten. addig is aszfalt. ezen a heten kezdem a Margitsziget koroket.

#224
kela

kela

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7,622 posts
sziasztok

Kacsa akkor jössz Gyõrújbarátra???

És hogy vagy??? Sikerült kiheverni az ütközést???

#225
73Kacsa

73Kacsa

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 639 posts
Na nekem meg kesz lett a tavalyi bringam vazara epitett tartalek bringa.

Olyan mint a magyar narancs:

Picit draga lett, picit nehez, de az enyem es gurul.

18 sebesseges, kb 15.5 kilo:)

Most mar csak ra kell ulni. [Ha ezzel kell felkeszulni Gyorujbaratra..es sikerul verseny elott visszaulnom az elso szamu bringara...nagyon eros leszek:)]

Ja..elado 35-40e ftert..

[Gepida vaz, uj fogaskerek sor, uj lanc, uj Bike+ duplafalu felnik, uj belso+kulso -Schwalbee Landcruiser, uj Bike+ Vfek, Uj markolat, 48-38-28as hajtomu, Sr Suntour XC telo]

#226
PTamás

PTamás

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,695 posts
Akkor holnap. :)
White Horse

Nothing is impossible. _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ Cipõ!!! :)_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ Minden jóban van valami grammánia.

#227
forter

forter

    vendég

  • fórumtag
  • 47 posts
jaja, mondjuk ott.
6-5an vagyunk eddig.

Abból kettõ ritkán teker, ráadásul az egyik trekkinggel jön.. :-D
Szóval nem lesz nagy elfáradás.

#228
PTamás

PTamás

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,695 posts
Én szerintem jönnék, bár nem ismerek itt senkit személyesen, ha ez nem gond... Útvonal elképzelés van már? Xc sztájl?
Árpád hídnál annál a -engem- sok cigiszálra emlékeztetõ absztrakt alkotásnál?
White Horse

Nothing is impossible. _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ Cipõ!!! :)_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ Minden jóban van valami grammánia.

#229
forter

forter

    vendég

  • fórumtag
  • 47 posts
Holnap (júli 27.) indul egy verylight kis túra a HHHra és környékére.

Bárki jöhet, tényleg laza lesz (kb 20-25km).

Indulás délután 6kor az Árpád híd metrótól. Sötétedésre visszaérünk.

#230
peppe

peppe

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 312 posts

megfigyeltétek,hogy a HHH-n vannak szúnyogok a "janin" meg szinte nincsenek.ahogy a szépjuhásznétól teker az ember a sárgán rögtön kezdõdik az elfogó hadmûvelet...iszonyat.menet közben landolnak.abszolút biker-kompatibilis futómûvel!

Bizonyos sebbesség fölött feladják:)
a második p néma!

#231
vandorkecske

vandorkecske

    vendég

  • fórumtag
  • 79 posts
Fenyõgyöngyétõl nem messze találtam egy plüssfigurát pénteken, Bumi a vezetékneve. Személyleírás ellenében átvehetõ!

#232
Richie

Richie

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 914 posts
megfigyeltétek,hogy a HHH-n vannak szúnyogok a "janin" meg szinte nincsenek.ahogy a szépjuhásznétól teker az ember a sárgán rögtön kezdõdik az elfogó hadmûvelet...iszonyat.menet közben landolnak.abszolút biker-kompatibilis futómûvel!

#233
Balu1

Balu1

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,726 posts

Micsoda? Elõbb hajítom a Dunába a paripát, minthogy OTT toljam! :)

Jobbulást, Kacsa!

..... Na persze, egészségesen !

#234
73Kacsa

73Kacsa

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 639 posts

Micsoda? Elõbb hajítom a Dunába a paripát, minthogy OTT toljam! :)

Jobbulást, Kacsa!


Koszi. igyexek. amennyi bringast latok az ablakbol.. mar attol is gyogyulni akarok,hogy minel elobb kint lehessek.

#235
73Kacsa

73Kacsa

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 639 posts

Nahát, azért csak számít valamit, hogy mostanában sokat tekerek.
Harsány-lejtõ (Home tábla) - Erdõalja út - Virágosnyereg térkép:
7:22 + 5:57 = 13:19

Bónuszként végre kétszer lementem a Viharhegyi sziklás meredélyen.


Gratu Pinyo, bar a masodik szakaszon voltal mar 10 masodperccel gyorsabb:) Mar csak 1 percre van Henger ideje!:)

Ma eloszor ultem biciklire, igaz csak a lakasban. Hat 20 perc tekeresnel leizzadtam es kapkodtam a levegot. Hihetetlen, hogy 1 ilyen utes a tudore hogy ossze tudja nyomni...Ketszer annyi ido kell a tudonek visszanyerni a kapacitast, mint a csontoknak beforrni...

Jovo heten kesz lesz a varosi furkoso bringam is, s amig nem rendezodik a rendorsegi ugy, azzal szivesen maszok majd a HHHra is [igaz kicsit erosodni fogok tole, mivel ujra 15 kilos bringam lesz...]

#236
-Henger-

-Henger-

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,181 posts

Sõt a feljárónál most még ne szégyelld feltolni.


Micsoda? Elõbb hajítom a Dunába a paripát, minthogy OTT toljam! :)

Jobbulást, Kacsa!
Légy optimista! Ha citrommal kínál meg az élet, kérj hozzá Martinit!
Race, no Rest!

#237
Pinyo

Pinyo

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 585 posts
Nahát, azért csak számít valamit, hogy mostanában sokat tekerek.
Harsány-lejtõ (Home tábla) - Erdõalja út - Virágosnyereg térkép:
7:22 + 5:57 = 13:19

Bónuszként végre kétszer lementem a Viharhegyi sziklás meredélyen.

#238
Balu1

Balu1

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,726 posts
Szia, jobbulást na meg egyre jobb szülinapokat!
"Nemrég" voltam én is 32, lassan 20 éve, mintha tavaly lett volna. :)
Szerintem ne terheld meg nagyon magad, még csak módjával.
Azt úgyis megérzed mennyi esik jól és hol az elég.
Aztán nemsokára megy majd úgyis a mászás meg minden ami belefér.
Egyelõre jól csinálod, aztán ha a bringa is meggyógyul elõször sík úton és M.sziget meg hasonlóak..
Sõt a feljárónál most még ne szégyelld feltolni.
Addig is erõsödj, gyógyulj ki teljesen a sérülésbõl.
Üdv.

#239
73Kacsa

73Kacsa

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 639 posts

Ezek szerint már bringaképes állapotban vagy? Hétvégén, esetleg regenerációs tempójú, de hosszabb túra Pilisben?


Ahh.. az meg egeszsegeesen menne csak. meg nem ultem bringan. Csak ulnek mar;)
Elsore szem kb 30 perc tekeres is megfelelne. Tudom baromira megutodott.. azt kell eloszor regeneralni: futassal, uszassal.

Bringat a regit meg most akarom osszerakni, de ahhoz is eloszor le kell jutnomn 1 bringaboltba. lakasbol eddig kb 400 meterre jutottam el biztonsagosan, kenyelmesen, komfort erzessel.

Jul vegen lehet az erdei bringazasbol valami. Akkor mar letellik a 4-5 het gyoyulasi idobol 4 het. Addig is Nektek tovabbi jo bringazast.

[sajna lemaradtam DMrol, lemaradok Gazlorol, Kislodi Maratonrol, Bukk Maratonrol. Kov verseny sztem Matrahaza vagy Gyorujbarat. Vagy iden mar csak turazas, de nagyobbak]

#240
peppe

peppe

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 312 posts

Off:

Ma este tizkor szep csendesen betoltom a Krisztusi kort;) Remelem hamar felgyogyulok [mar mennek bringazni, de meg nincs mukodokepes 2 kerekum], s akkor lehet tolni neki a HHHn-Budai hegyekben.

Gatulálunk Neked. :mmraise:

Az elõzmények ismeretében kissé necces is ez a szülinap:chin:

Ezek szerint már bringaképes állapotban vagy? Hétvégén, esetleg regenerációs tempójú, de hosszabb túra Pilisben?
a második p néma!