Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Sport Sziget 2002

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
138 hozzászólás a témában

#81
Shaun_Palmer

Shaun_Palmer

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.323 hozzászólás
Nyunya: Arra ugye emlékszel még, hogy valamikor még az elõzõ évezredben köldtem neked 1 kazit amit meg is kaptál (fefér tokk, 60 perces) erre jó lenne, ha a NWD I.-t rányomnád és elhoznád a Sportszigetre.
De ha esetleg a 2 is megven akkor azt vedd fel, mert az itteni skaccok sose hozzák.
Ja, mivel felvilágosítottam õket, hogy nem Short-nak, hanem Shore-nak (ki is javították az új plakátokon, neten) kell írni a dolgott én úgy veszem, hogy ez feljogosít arra, hogy az egész pályát kipróbálhassam 8). De azt mindíg nem értem, hogy miért Triál pálya (ezt is írtam nekik, de...) .

A vásszer Dzsámpon lesz pénzdíjas MTB!!! verseny is.

Para: szerintem nyugottan hozzál bringát, de rád bízom, én biztos viszek.

#82
nyunya

nyunya

    vendég

  • fórumtag
  • 157 hozzászólás
Az oké hogy most kök jó de mikor lesz tök jó????

botschika...

egyébként mély együttérzés...

#83
Major

Major

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.320 hozzászólás
11én 3ba törtem a baloldali kulccsontomat!!! Már szerintem kök jó, de a doki szerint nem!!!  :-/ Ma megyek kontollra és minden kiderül!!!

#84
nyunya

nyunya

    vendég

  • fórumtag
  • 157 hozzászólás
YO:úgynézki én majj viszek gépállatot, pedig Sopronból az nem kis telj. vonaton ám!Na jó nem vonaton még nagyobb lenne dehát mint valahol olvastam"ez nem az a sport"...
Majo: botschika asszem nem olvastam mindent és különben is iszonyatoschan feledékeny vagyok de mi a baja a valamidnek????Mer ha tekerni nem enged a doki akkor az ugrálás nem hiszem hogy segít...

már én is aggódok lassan.... :'(

ny

egész nagy aggódó tábort bírnál már összeszervezni! ;D ;D ;D

#85
Major

Major

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.320 hozzászólás
áááááááááááááááááááááááááá

Ez nem esett le komolyan!!!!!!!!

De hülye vagyok!!!!!!

#86
Jorus

Jorus

    ALFAHÍM

  • globális moderátor
  • 11.799 hozzászólás
Mert az már 11 után van.

#87
Major

Major

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.320 hozzászólás
JÓ!!! De miért is ? ? ?

#88
vendég__*

vendég__*
  • vendég
Major: Akkor gyere délutánra. ;)


#89
Major

Major

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.320 hozzászólás
Én tuti nem!!!

A Doki szerinte ne nagyon bicajozzak 11-e elõtt!!!  :-/ Ez van!!! Akkor mindenki más vigyen!!!

#90
vendég__*

vendég__*
  • vendég
Skacok!!

Nem hoztok lovat miféle dolog ez ??? ???
Ha ugyis leszünk egy páran,akkor ha valamit kiprobálsz addig a többiek ugyis tudnak vigyázni a gépedre nem?Én viszek bringát az bizti.

#91
Major

Major

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.320 hozzászólás
Nagyon köszi!!!  :)

Jövõhétig még kiderül hogy hogyan érzm magam. mit mond a doki a kontorlon.....

De menék szívesen!!!

Gyere te is!!!  ;)

#92
nyunya

nyunya

    vendég

  • fórumtag
  • 157 hozzászólás
Vazz... Ma nagyon nem bírok figyelni...Nem is para: a második bekezdésem hanem az is majo:....
Ezek a péntekek vhogy mindíg ilyenek... :P

#93
nyunya

nyunya

    vendég

  • fórumtag
  • 157 hozzászólás
Major: könyökvédõ nem gáz, egyébként nem is használják sokan, de ha elõször próbálod, fõ az ovatósság... ;)(bár ha nekem lenne én is fölvenném...)
szörfös ruci helyett valami olyan cucc  jó ami nem lesz három tonna ha vizes és jól tucc benne mozogni.
Ja igen a bukó...Nemhogy ciki hanem nélküle föl sem engednek a pályára....És ugyanez a helyzet a mentõmellénnyel de azt általában biztosítják(kis darabszámban ugyanígy a bukót is) a szervezõk...

para: oké hogy tschak lézengek vele , de ha a north shore-t télleg ki lehet próbálni akkor azt tschak a saját gépemmel tom elképzelni... ;D ;D

ny

#94
Major

Major

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.320 hozzászólás
Para:
Csak akkor hozz kerót ha tényleg indulsz valamiben, mert ha nem akkor csak nem tudod hava tenni, meg félted meg minden!!! Én se viszek valószínûleg...

Nyuny:
Köszi a felvilágosítás!!!  ;) Nomost amim nincs az a szörfös ruci, meg könyökvédõ!!! Kesztyûm meg térd,sípcsont védõm az van!!! Bukó égés ? ? ?  :-/ Mit ajánlasz szörfösruci helyett ? ? ?

#95
nyunya

nyunya

    vendég

  • fórumtag
  • 157 hozzászólás
:)
Ja, a népstadionnál kell leszállíngózni aztán meg tschak a népet kell követni...
2.:? de jó ötlet...
3.: tschak ha nem tschúszok...


#96
Paraferee

Paraferee

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.001 hozzászólás
Hali!

Úgy néz ki,hogy személyem is képviselteti majd magát a szigeten..

néhány butuska kérdés:
-ez a rendezvény akkor a METROn "népstradion"ként feltüntetett megállónál van?
-lesz vmi hely és idõpont a tisztelt fórum és csapattagok részérõl ahol találkozunk?
-visztek paripát, vagy nem érdemes?

csõváz ... és joghurtos retyerutya... ;D
Paraferee voltam

#97
nyunya

nyunya

    vendég

  • fórumtag
  • 157 hozzászólás
szorri...térd, könyök, stb..(pld.gerinc) tényleg ajánlott mer anélkül elég hülyén nézne ki minden ember és olyan merev lenne a mozgása is....Szal térd- könyök- VÉDÕ.....

ny

#98
nyunya

nyunya

    vendég

  • fórumtag
  • 157 hozzászólás
Na kakukk! :)

A bakancsod nem hiszem hogy szarrá fog menni, csak majj öntögetheted a vizet belõle...A cucc szerintem mindenképpen jó ha hosszúújju és a legideálisabb valami neoprene(szörfös) ruci.Egyrészt két ugrás között nem fog apró darabokra fagyni ;), másrészt amikor landolsz a vizen úgy öt méterrõl vízszintes testhelyzetben, jó szolgálatot tesz... :P :P(mondjuk levegõt még íccse nagyon fogsz kapni).
térd, könyök, stb is hasznosak mer ha a rámpán esel az csúnyán is végzõdhet.+ valami vékony kesztyû sem árt hogyha grab-et nyomsz ne vágd el a mancsod

veszont most meg meginn kéccséges az indulásom...lökött melóm miatt nem biztos hogy pénteken kiérek...és edzés meg akkor van...

#99
Major

Major

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.320 hozzászólás
Én akkor is akarok menni!!!  :P (De lehet hogy csak szrkolok a Zsuzsi lánynak!!!  ;) :-* )

Mien cuccot ajánlasz ? ? ?
Ja és hogy lehet elkerülni hogy szarrámenjen az ember Board bakancsa ? ? ?

#100
nyunya

nyunya

    vendég

  • fórumtag
  • 157 hozzászólás
:)
Major, Sonka_Zsuzsi: ha esetleg mégis mennétek a sok egymás miatti aggódás között a water jump-ra majj szójjatok, mer valószinû mi is indulunk...Egyébként ha eccerre vagytok ott és mindketten ugráltok akkor sokkal jobban is tudtok ám aggódni ;D ;D
de ha jöttök akkor öltözettek be rendesen mer elég fájdalmas dolog tud lenni...