Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Sport Sziget 2002

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
138 hozzászólás a témában

#41
dodusham

dodusham

    újonc

  • fórumtag
  • 8 hozzászólás
hi!
nekem nagyon bejött a sziget már csak azért is mert waterjump-oltam életemben 1x or 4egymentem de nagyon álltat és nõvérem is ment mint egyetlen lány az én bicomal, szegény bicom megázott:)

ja és olyan kellemsett csalodtam mert ott fönt az indulon nem néztek ki minket sõt nagyon barácságosak voltak, Gizmo és többiek köszi srácok!!!

#42
Balage_3al

Balage_3al

    vendég

  • fórumtag
  • 90 hozzászólás
Szerintem királly volt a lehetõségekhez képest jövõre tutti kint leszek !!! :)
Most mi van azzal a water jump-os csávóval aki szombaton epilepsziás lett mert akkorát esett vagy mi volt a híradóban !!! :(


Balage

#43
b

b

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 665 hozzászólás
volt kinn egy ritchey vázas light cc gép, ami fel sem tünt elsõre rajta az a Sram X0 hátsóváltó...szép darab, mikor leszt teszt a bikkmakkban ?  ;D

#44
Major

Major

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.320 hozzászólás
Gondolom hogy élvezted Zsuzsanna!!!  ;D

Én csak 7tõl voltam kinn 10ig!!! Megnéztem a ramak motorshow-ot és uána eljöttem, azaz eljöttünk a Baarátnõnnem, mert kettem voltunk kinn!!! Isemrõsök közül láttam Palmer bicaját, de nem tudtam áltakvaraedni a túloldalra!!! Ma meg korán keltem és utolsó erõbedobással tanultam a keddi vzsgára...  :P tán meglesz a 2es... JÓ LENNE!!!

Hogy ment az ugra-bugra  ? ? ?

#45
Sonka_Zsuzsi

Sonka_Zsuzsi

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.342 hozzászólás
Ja! Majorkám! Merre jártál?
És sajnálhatjátok, hogy lemaradtatok a szombat éjjfél után kezdõdõ pankrációról legénybúcsú keretében. Rendesen lekenték magukat olajjal és nyommatták rendesen. Szétkacagtuk magunkat. Ja és alsógatyába!!! Én mindenesetre élveztem...

#46
trancer

trancer

    vendég

  • fórumtag
  • 50 hozzászólás
Hi!
Kint voltam a mai elit trial versenyen, és elég jo volt.
Született pár kép ( 250  ;D )
Csak az a baj hogy nincs hova feltennem, mert 80 Mb ... ötlet?

#47
Sonka_Zsuzsi

Sonka_Zsuzsi

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.342 hozzászólás
A szombati nap elég remek volt, csak iszonyatosan elfáradtam, hajnalba hazatekerni, mikor már álomra hajtanád fejed... A másnapi kelés volt még komoly, extra halottan ma bevállaltam azt a tyúklétrás lejövõt (amin Palmerkának tegnap hiába imátkoztunk-nem jött le), csak vhogyan leestem. Még szerencse, hogy tanultam vmit a macskáktól és talpra érkeztem. A bicó meg rám. Utána fejre álltam még 1X és Yociék aszonták, hogy ne erõltessem a dolgot. Igazuk volt. Nem sokkal utána hazajöttem és belehullottam az ágyamba. Iszonyat jó volt az egész, 1 kérdezõbiztos srácnak nagyon dicsértem a bicós részleget, hogy jövõre is legyen.
És Shonika! Mikor fejezzük be a dual versenyünket?  

#48
Rave_Ace

Rave_Ace

    Dömdödöm

  • globális moderátor
  • 3.201 hozzászólás
Nagyon komoly a buli ott kint!
pénteken a ok ropi nem jött ki az esõ miatt a MX showra de persze tegnap bepótolták!
A Nort Shore nekem nagyon kemény, de én még gyalog sem tudok egyenesen menni nemhogy bringával! ;D
A dirt meg a triál nagyon látványos versenyeket hozott azért ott tudnak valamit a srácok!
Tegnap éjjel páran a forumosok közül elmentünk a buli után egy kicsit urbán tekeregni és nagy móka volt. 9-en mentünk ki a városligetbe mmiután meglátogattunk egy éjjel-nappalit és bevásároltunk!
Aztán a müjég elötti lépcsön jókat röhögtünk!
Aztán Karenék leléptek és mi is elfáradtunk egy kicsit,de Begék talán még visszamentek bokszmecset nézni!
Még ma is megyek ki délután végre beszélek Gizmóval is meg talán a dokival is!
Azért és is legurultam a leejtõn de ugrani még nem meretem nehogy nagy gáz legyen ha borulok!



#49
trancer

trancer

    vendég

  • fórumtag
  • 50 hozzászólás
Igen, nyugodtan felteheted õket az oldaladra.
Amugy a szombati trial nem volt annyira látványos mint amit vártam, igy csak ez a pár kép készült, azt hiszem csak a haladók voltak, ha holnap lesz az elit kategória és jó idõ lesz akkor kinézek megint.

bye

#50
Sekee

Sekee

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 309 hozzászólás
TranceR: Beleegyezel, hogy a triálos képeid felkerüljenek a www.extra.hu/biketrialsra??????

u.i.: Van pár király kép!!!! CSak nem BMX-ezel? VAgy csak inkább az érdekel? Holnap nem mész ki, mert csinálhatnál az trial elitekrõl is pár fotót!  ;D

#51
trancer

trancer

    vendég

  • fórumtag
  • 50 hozzászólás
Szevasztok !

Kint voltam ma a Sport szigeten a népstadionban, és csináltam pár képet, és megosztanám veletek ha nem gond  . A képek a Dirt Jump versenyen és az elõtte lévõ edzésen készültek, jórészt BMX, és Monti ugrások, de van 1-2 trial, meg görkori kép is.
Aki esetleg felismerné magát a képeken , az szoljon és leveszem azt a képet ha zavarja ha fent van a neten.
Kb 200 kép van, van amelyik szuper van amelyik gyenge. A képek egy kicsit le vannak rontva, hogy felférjenek a netre, de ha kell valakinek az eredeti akkor irjon mailt.
Ha igény van rá, akkor videot is feltehetek a versenyrõl. bye TranceR

Itt a link:

http://www.extra.hu/...rance/kepek.rar



Ui: amugy nem vagyok profi fotos
Ui2: A szervezettség és a verseny és az egész rendezvény nagyon jo, aki teheti holnap menjen ki.

na akkor ide is beirtam :)))

#52
b

b

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 665 hozzászólás
Naon profinak tûnik a szervezés, megyek holnap is, mer ma sikerült lemaradni a triál részrõl...
a scottos gép pöpecül nézett ki, de adtam vóna neki egy nagy maflást amikor rágyújtott... egyébként is fura volt hogy mennyien dohányoztak, vagy ez csak nálam nem fér össze a sporttal.

#53
vendég__*

vendég__*
  • vendég
Hali mindenkinek!

én is voltam!
Végülis ma 10óra22perckor döntöttem, hogy megyek ( mer vesztett szlovénia :-( )
én a triál haladókat néztem meg elõször... hááát voltak érdekese figurák, volt egy srác aki az elején kijelentette, hogy õ gyõzni akar... hát asszem egy szekción se tudott végig menni... PEDIG yasec váz, elõl-hátul magura felni fék, race-face hajtókar... hááát no commment.. amúgy jó nézni a trialosokat... mer utána azt hiszed hogy te is meg tudod tsinálni... voltak érdekes emberek... és gépek... pl. a wheeleer slalom vázas srác...
a dh pályán én is láttam azt a scott-os srácot... hááát az is no commment, szeretném ha az én apukám is olyan helyen dolgozna mint az övé  ;)
a dirt jump jóóó volt...
összeségében a bringás rész cool... jó zene.. a közönség is ( sokat tapsoltam és bátorítottam a többiket is ! )
atom bátsijé volt a tárcsás magellan trial???
JAH!! és ingyé adták a flash-t cdn!!  fülig ért a szám.. megéri kimenni..fõleg bringával!!
sajnos én a könyököm miatt nem vittem bringát.. de azért kipróbáltam a polaris-t, meg a crux-ot.. figyeltétek, hogy a crux-on nincs felül hegesztés??? és szerencsére az idõ is megjavult!

szuper volt!!

tom

jövõre lesz??? mer ezt ugyebár az ism pénzeli.. botsánat..


#54
Vole

Vole

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.561 hozzászólás
:P :P :P :P :P :P ;D ;D ;D ;D

#55
Stormbringer

Stormbringer

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.754 hozzászólás
VOLTAM!! :D

Pályák:

Trial/North Shore: SZVSZ ;) nagyon jóra sikeredett. Technikás, néhol szerintem elég profi szintû akadályokkal.Összegzés:SZÉP! :)

DH(?): Sztem nem nagy durr.Egy dombocska, de elõtte két 2 méter magas rámpával. A rózsaszín WEGA-s gyerek(valami Zsolt) 5 méter magasat, és valami 7-8 méter hosszút(!) repült rajta. Volt egy max. 15 éves srác, bakker Scott FX-DH, Junior T, Full XTR, pár brutál DH- cucc. A gyerkõc nem volt több 15-nél(!!!).Az említett WEGA-s srác le gurult elsõ keréken a dombocskán. Páran lelépcsõztek ott, és az élmény egyszerûen felejthetetlen volt.Ott volt még Janika, Gizmo, Misi.Talán Pósa úr is. ::)

U.I: Összerohadhatnak, mert a kis ficsúrok nem engedtek föl a csúzlira, mert nincs egy rohadt darab kártyám arról, hogy elmúltam 14. Hát bakker! >:( >:( >:(

#56
Paraferee

Paraferee

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.001 hozzászólás
szvsz := szerény vélemény szerint  8)

#57
ZSIROSMACSKA

ZSIROSMACSKA

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.931 hozzászólás
Ha valaki aki már betért a rendezvényre betérne ide, legyen szíves a pályákat bemutatni, hogy tudjam, mire kell készülnöm. Köszi. Egyébkén mit jelent az, hogy SZVSZ (szevasz? szóvalszopsz? szivatsz?)

#58
templar

templar

    vendég

  • fórumtag
  • 129 hozzászólás
Na tegnap este felderítésen voltam ;D. Alakul a dolog szépen. Szerintem nagyon király triál pálya épül (volt egy kék yasec, az elég jól mozgott), extrém motorosokat már láttam reppenni (Németh Kornél...etc. ;)) Félcsõ korisoknak, mászófal, csúzli, ... amire nem tudtam rájönni, hogy hol lesz dh, mert azt is rebesgették. Na mind1. Szval szetem lesz látnivaló.

üdv

#59
YOci

YOci

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 545 hozzászólás
Én pénteken kb 18:00-tól kint leszek,szombaton délelõtt 1100-tõl,vasárnap pedig 10:00-tõl.
Ha kell a számom:0620-3547-107

#60
nyunya

nyunya

    vendég

  • fórumtag
  • 157 hozzászólás
Na én viszek!!!

Tschak, ma vagyok sziget elõtt utóljára net közelben uhhogy, valami hely-idõpont cuccott mongyatok nekem jól!!!

ny.