Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Sport Sziget 2002

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
138 hozzászólás a témában

#121
Major

Major

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.320 hozzászólás
Király!!!  :)

Csak az a gáz hogy szvem szerint nyomnám a bicajt, kosaraaznék meg azt a snowboard pályát is kipróbálénám és nemkevésbé buliznék a D&Bre meg fõleg tanulnom kén!!!  :-X Most mi legyen ? ! ? !

#122
tr

tr

    vendég

  • fórumtag
  • 227 hozzászólás
http://www.sziget.hu...hirek/9189.html

ehun az info
major :
viszek neked e-z cdt.. hozz diskmant ;D
egyebkent tuti ra fogsz porogni majikre + adam f-re nemkicsit

#123
Major

Major

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.320 hozzászólás
;D ;D ;D

Lesz D&B ? ! ? ! ? ! ?  :D Nem lesz véletlen EZ Rollers ? ? ? KÁR! De jó lesz ez így is!!!

Ákos is király!!!

#124
Luki

Luki

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 515 hozzászólás
Lesz Ákos koncert is. BÁr õt sem szoktam sûrûn hallgatni, de azért nekem jobban tetszik mint az elektrónikus zenék. (Ezzel nem akarom leszólni azt a mûfajt, egyszerûen csak nekem nem tetszik)

#125
tr

tr

    vendég

  • fórumtag
  • 227 hozzászólás
es ami jo lesz :
Bratwa & Longman [ airbag ]
Casio Samples feat. Judy J.,
Palotai + Mc Mango
Adam F & J Majik + Mc Ell..

aki kicsit jaratosabb az elektronikus zenei korokben [ drumandbass leginkabb :) ] az most orul. aki nem jaratos de szereti a fen` emlitett mufajt az is orul. aki nem szereti az nem orul.
a SAP csarnokban lesz..
egesz napos orgia lesz


#126
Zöld

Zöld

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 579 hozzászólás
.......... és ami még jó volt Titusz és a Carbonfools!!

#127
Major

Major

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.320 hozzászólás
Mondjuk pozitív lenne ha nem 10-11-én lenne a viszgám...  :'(

Majd kiderül mennyire tudom addigra az anyagot!!!

#128
ZSIROSMACSKA

ZSIROSMACSKA

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.931 hozzászólás
Vonuljunk majd oda a bringákkal testületileg osztán feszíccsünk meg törjük magunkat az ugratókon.

#129
Stormbringer

Stormbringer

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.754 hozzászólás
www.sziget.hu/sportsziget amúgy jún 7-8-9. ::)

#130
iljicS

iljicS

    zsonglõr

  • fórumtag
  • 6.613 hozzászólás
Egyelõre örüljünk, hogy idén lesz, jövõre meg megszervezzük érte a tüntetést...

#131
Joe

Joe

    vendég

  • fórumtag
  • 132 hozzászólás
Tényleg nem kéne politizálni, de az nem találgatás hogy az ISM-et meg akarjék szûntetni!!
Luki, az viszont érdekes lenne, ha millenárison is lenne vmi, mert ugye a millenáris elég messze van a népstadiontól!! Vagy nem egy idõben lennének itt és ott a rendezvények??
Egyébként azt élvezzük ami van, jelen esetben a Sport sziget 2k2 rendezvényt!! Illetve majd ha már elkezdõdött!! hehe
BIKE 4 YOUR RIGHT!!!!!!

#132
Luki

Luki

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 515 hozzászólás
Isten ments, hogy politizáljunk, de én sajnálnám ,ha jövõre nem lenne, mert szerintem ez elég jó kezdeményezés.

#133
Major

Major

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.320 hozzászólás
Ne is!!!

Mostmá vége minden válsztásnak szóval nagyon hagyjuk!!!

Idén lesz Sport sziget ez tuti!!!



#134
thommey

thommey

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.344 hozzászólás
Szerintem a politikát nem kellene ebbe is belevonni,mert sem ti sem más nem tudhatja,hogy mi lesz,találgatni meg felesleges.
Na most már lehet engem is fikázni ;D
Üdv:Thommey
De azért kint leszek:)

#135
Luki

Luki

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 515 hozzászólás
Ja és annyit még, hogy jövõre egyáltaltalán nem biztos hogy lesz, mert ezt az egészet az ISM-ben egy megszállott Sportember találta ki és kezdte el szervezni és õ valószinüleg már nem lesz ott jövõre.

#136
Luki

Luki

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 515 hozzászólás
Lesz Sport sziget! Junius 7-9 között Sokkal nagyobb területen,mint tavaly és állítólag sokkal több minden lesz. A Ceke oda koncentrál, Felvonultatja állítólag az összes új Magellán típust! Valamiért úgy láttam a kiirást, hogy a Népstadionnál és a Millenárison is lesznek rendezvények, de ezt nem tudom, hogy igaz-e.

#137
Major

Major

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.320 hozzászólás
Remél lesz!!!

A Sport kiálltáson osztogattak róla prospektust meg minden szóval szerintem lesz!!!

#138
tr

tr

    vendég

  • fórumtag
  • 227 hozzászólás
a mofo-sok szerint [ akik asszem a tavalyiban is benne voltak ] szerveznek iden .. bar ezt meg ev elejen mondta az egyik szervezo. ki tudja mit vag el az uj kormany, de sztem lesz. bar valljuk be az a tavalyi "downhill palya" - merthogy hivatalosan ez volt a neve - eleg erdekes volt :) hatha iden kicsit megerositik.. freestyla motocross meg lesz egy- ketto az iden .. de psszt :)  

#139
Joe

Joe

    vendég

  • fórumtag
  • 132 hozzászólás
Tud valaki valamit a fent említett (Sport Sziget 2002) rendezvényrõl??
Tavaly egész jó volt! Volt duál triál + CC verseny is, na meg motocross bemutató!! + bácsi dzsámpint, katapult meg minden!!
Ha minden jól megy az új kormánynak akkor jövõre úgy sem lesz sport sziget, mert a Ifj. és Sport minisztérium rendezi, azt pedig meg akarják szûntetni!?!  :'( :'(