Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Caprine vázak

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
194 hozzászólás a témában

#61
golya

golya

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.347 hozzászólás
hát mert mondjuk a hagyományos csövön egyenletesebben oszlik el a felmerülõ erõ, míg ezen a rombusz csöves(szerintem bûn ronda az ilyen váz) ilyen csomópontok keletkeznek ahol eltörhet a váz ha gagyi az anyag vagy anyaghiba vagy mittomén. meg sokkal nehezebb.

#62
al01

al01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.364 hozzászólás
Azert ezt nyugodtan fejtsd ki. Kivancsi vagyok miert kin, ha nem hagyomanyos csovekbol van.

-ez egy tök átlagos cc váz, gyakorlatilag nem alkalmas komoly célokra, mert rombuszcsöves (nem kezdenék fejtegetésekbe, elég legyen annyi, hogy a design felülírta a logika-faktort)


Enyim Paripa

Excuses are like assholes... Everybody's got one, and they all stink

Let the people speak

#63
Dante

Dante

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.199 hozzászólás

Sziasztok! Köszönöm a Caprine klubtagoknak az eddigi hozzászólásokat!!!!


Azért mielõtt elküldesz mindenkit a p&@#°ba, gondolkodj el azon, hogy:
- A - azért nem kapsz választ 4 kemény órán át, mert mindenki nyaral
- B - senkinek nincs ilyen váza
- C - ez nem egy helpdesk, ahol ingyenbetelefonálásra azonnal pattan mindenki

:mad:

Hehh, egyébként nincs Caprine-em, melléklikkeltem, azért olvastam már bele az utolsó hozzászólásokba...de...látatlanban:

-ez egy tök átlagos cc váz, gyakorlatilag nem alkalmas komoly célokra, mert rombuszcsöves (nem kezdenék fejtegetésekbe, elég legyen annyi, hogy a design felülírta a logika-faktort)
-hogyan tudna neked bárki is tanácsod adni, ha azt se tudjuk, mi a másik 2 váz? Mert ha mondjuk van egy Trek Fuel 9.8-asod, egy Giant XTC Zero-d és egy Boomered, akkor azt mondom dobd ki a Boomert a francba ;) ... Ellenben ha van egy acél gagyibike-od, egy alapmodell Gepida-d, akkor a Bommer istentápos, azt használd fel, ennyi.
With this bike you can traverse even the most technically difficult terrain and still maintain some semblance of control (obviously depending on your skill level).
GIANT ANTHEM-X hivatalos leírás :)

#64
csika

csika

    vendég

  • fórumtag
  • 19 hozzászólás
HI
Valaki esetleg Bõvebben szólna a dologhoz? Mert van 3 vázam és nem tok dönteni melyikbõl építsek magamnak bicót.

#65
golya

golya

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.347 hozzászólás
most mit kell felkapni a vizet?
olyan mint egy átlagos váz .egyébként meg a 2002-es kerek csöves boomeren is volt tárcsa szem. nekem az jobban bejött anno. ez a kocka dizájn nem teccik meg szvsz nem olyan erõs de ha tévedek majd kijavítnak

#66
csika

csika

    vendég

  • fórumtag
  • 19 hozzászólás
Sziasztok! Köszönöm a Caprine klubtagoknak az eddigi hozzászólásokat!!!!

#67
csika

csika

    vendég

  • fórumtag
  • 19 hozzászólás
Hi!
Most szereztem egy Boomer vázat (a rombusz csöveset). Errõl kérnék véleményeket tapasztalatokat. Hja és ez a 2003 vagy 2004-es váz? Már tárcsafékrögzítõ szem van rajt.
Köszi!




És ha lehet komoly hozzászólásokat várok!

#68
pali kj

pali kj

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.505 hozzászólás
vegyetek caprinét mer nagyon össze van rakva a suly meg kit érdekel!!!!!!!!!!!!!
merev vázba ne tegyél duplavállas telót mer leszakitja a fejcsövet te f.sz kár lenne a szép vázért.

CAPRINE DUAL FOREVER (nagyon ott van a cucc)

#69
tww

tww

    újonc

  • fórumtag
  • 8 hozzászólás
valaki használ esetleg caprine revenge disc-t? most vennék új bicót, és a 3 befutó közt van...
kérdés: mennyire strapabíró? mennyire megbízható? a váz mennyire jó? elsõsorban nyúzni szeretném, nem szerelni és dédelgetni (csak mert korábban többen írtátok hogy törik ittis-ottis a caprine...)

#70
tbence

tbence

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 257 hozzászólás
Revenge váz(20 colos) súlyát tudja valaki?

#71
Pull

Pull

    vendég

  • fórumtag
  • 198 hozzászólás
Bringabolt tulajdonoso....
"...kis rutin, nagy bátorság..."

#72
ThufirHawat

ThufirHawat

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 516 hozzászólás
Oké. Szóval ki volt ott?
"nem vagyok senki csak ûzöm a vadat
másnak hajtok, mások hajtanak"

#73
Pull

Pull

    vendég

  • fórumtag
  • 198 hozzászólás
Ma volt a viszinteladóknak Fehérváron egy bemutató.
Szóval aki ott volt az holnap már tud neked válaszolni
"...kis rutin, nagy bátorság..."

#74
ThufirHawat

ThufirHawat

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 516 hozzászólás
Mikor és hol érdemes érdeklõdni majd az új Tuareg vázak felõl? Érdemes egyáltalán ilyet venni?
"nem vagyok senki csak ûzöm a vadat
másnak hajtok, mások hajtanak"

#75
retizotyo

retizotyo

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.760 hozzászólás
Szia Gk2!

Egy tavalyi adat szerint egy komplett Cherokee ára ~40e körül mozog (a friss árakat nem ismerem). De mivel itt nem egy magas kategóriáról van szó... hát nem túl sokért. Szvsz saccperkábé olyan 10-15e Ft max, még villával is. Szerintem többért nem megy el, bár lehet, hogy szerencséd lesz...



#76
Gk2

Gk2

    vendég

  • fórumtag
  • 98 hozzászólás
Sziasztok!!!

Szerintetek mennyiért tudnék eladni egy Caprine Cheeroke 10.0-ás vázat?
Kb 3 éves, tök jó állapotban fejcsappal és villával (gyári).

Köszi!!

Gk2

#77
exxpert

exxpert

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.288 hozzászólás
Segítségre lenne szükségem: Caprine Treat vázam van, és az a problémám, hogy ha felülnézetbõl vagy hátulnézetbõl nézem a vázat, akkor azt látom, hogy a nyeregvázcsõhõz viszonyítva a két támvilla nincs egyforma távolságra! Ez gyártási hiba, vagy ez alapból ilyen asszimetrikus! Ha hibás, akkor kihez tudom vinni, hogy áthegessze?

#78
thez

thez

    maximus

  • fórumtag
  • 26.354 hozzászólás
éjjena vázak topic!
figy: próbáld ki. ha beválik(te tudod imre jó, nekem ötletem sincs) akkor használd egészséggel. ha nem jön be, simán eladhatod(persze gumi nélkül, mert az így senkinek sem fog kelleni)
vagy próbálj használtan szerezni, akár kölcsön egy ilyen kereket, és akkor.(ennél meg az a bibi, hogy ilyen kereke meg nem sok embernek van....(kb 0))
mi nem tudjuk bele fér e, senki nem csinált még ilyet, és nem is tervezi.

#79
lehoczki

lehoczki

    vendég

  • fórumtag
  • 69 hozzászólás
Most 26-os kerék van és volt benne, csak tervezem/tem hogy 24-re váltok. Streetre, vadulásra használom. Dirt-re, trükkökhöz egy könnyebb gép van kilátásban. Most egy 151 BoXXerem van.

#80
rob

rob

    This is the way

  • globális moderátor
  • 16.879 hozzászólás
omg, noobs everywhere.

vd*ni LOL.

ha kell neked tesa, csináljad meg nyugodtan. biztos jó lesz. ne törõdj azzal, mit mondanak itt azok, akik értenek hozzá, halgass arra, amit a haverjaid mondanak. általában õk (a haverok - bárkié) mindig jobban értenek mindenhez.
24-es kerék 3.0 gumival traktorba való. biztosan nme lehet normálisan vele haladni, mégis vannak akik nem hiszik el elsõre. kérdezd diget pölö, hogy milyen a 3" wildlife, és hogy miért is cserélte sokkal kisebbekre......

"A man always has two reasons for doing anything: a good reason and the real reason." J.P. Morgan

"Science is not a democracy that can be voted on with the popular opinion." Earl R. Geddes P.h.D.