Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Mecsek Maraton 2002 okt. 12.

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
290 hozzászólás a témában

#81
Ras

Ras

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.021 hozzászólás
pana fire mud pro... elég jó kis cucc... 1.8 keskeny és tisztul veszettül...
és még könnyû is :)

#82
mrc

mrc

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 295 hozzászólás
Harkanyban beszeltem egy arccal, akinek valami trukkos sargumija volt (talan Panaracer), o azt mondta _vegig_ tekert, nem kellett tolnia. Ez azert megdobbentett, mert en kb. a tav harmadan toltam/huztam/cipeltem a gepet. Egyszoval: jo gumit a bingara :))

Nem talalkozott valaki egy elso sarhanyoval, amit sikeresen elvesztettem ?  Szombaton hasznaltam eloszor, nem volt tul hoszzu a palyafutasa :-((

#83
Tyito

Tyito

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.067 hozzászólás
Na Hali!

Igen! Jövõre,ugyan itt! (Mármint,Mecsekmaraton)
Elõre,idõben szeretném bejelenteni igényemet a RAJTBETÛÛRE!  ;D

Nati:sok bringás enduróst gyõz! Nemánhogy beszójjon Neked egy gázkarhúzogató barom!  >:(

Sajjna a bor nem a kenyerem  ;D de a békesség kedvéért egy kis búzával elmegy!

Üdv.:Tyito

#84
mrc

mrc

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 295 hozzászólás
Gratula minden Tulelonek !

Szamomra ma ert veget happy enddel a hetvegi rem(?)alom, ugyanis epsegben megerkezett az ejjeli poggyaszvonattal a bringam. Ezuton is sok thx a MAVnak, hogy nem tortek sz@rra a bringam!

Igy harom nap tavolsagabol mar ugy erzem, erdemes volt elmenni, sot jovore is ott leszek, ha esik, ha fuj ! (Es ha leveszik rolam a kenyszerzubbonyt ;)

Ami tetszett: Pecs (gyonyoru varos, hajnalban boklasztam egy kicsit a belvarosban); az utvonal, gyonyoru erdok, hegyek, tavak; Harkanyban a forro gyogyvizes zuhany, a teszta; a ki- es osszeterto tarsasag.
Ami nem tetszett: a SAR (de csak a sulya es ragacsossagga miatt .-), a palya kijelolese (en is eltevewdtem kisse), keves kaja (szerencsere hoztam sajat ellatmanyt is).

Koszonet mceleknek es a tobbi rendezonek, es persze mindenkinek, aki ott volt!

mrc

#85
Ras

Ras

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.021 hozzászólás
végülis ;)
kedvencem a villányi bor  8)

#86
aszta

aszta

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 298 hozzászólás
Már látom a Blikk szalagcímét:

"Kerékpáros vandálok megdézsmálták egy pécsi polgár borpincéjét. Az anyagi kár jelentõs."

#87
cheesy

cheesy

    vendég

  • fórumtag
  • 186 hozzászólás
Hi,

Szóval az egyik BMFT meeting Mcelek pincéjében fog befejezõdni pályabejárás után. Hmmm. Nem rossz!! ;D

#88
Ras

Ras

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.021 hozzászólás
szerintem nem olyat kéne kifejleszteni, hanem egyszerûbbet...
egyet charon köré belezárni aztán kirakni valahol kenyában... ott úgyis örülnének egy kis esõnek ;D ;D ;D

#89
aszta

aszta

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 298 hozzászólás
Ki kellene fejleszteni valami erõteret, ami az esõfelhõt kizárólag Charon feje fölé korlátozza. :) Oszt mehet ahová akar!  ;D ;D ;D

Akár Mocsokmaraton bejárásra is! :)

#90
Ras

Ras

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.021 hozzászólás
hogy az idõeredmény is megfelelõ legyen majd azt hiszem ebben nekem is részt kell vennem :)

#91
vendég_Charon_*

vendég_Charon_*
  • vendég
A biztos esõ érdekében akkor nekem is mennem kell...  ;D ;D ;D
Én benne leszek!  ;)

#92
mcelek

mcelek

    vendég

  • fórumtag
  • 38 hozzászólás
Köszi Zold és Aszta!

Szavatokon foglak benneteket, és jövõre meghívlak Titeket pályabejárásra. A szállásról én gondoskodom és vendégeim vagytok a harkányi Tenkes hegyen található pincénkbe egy kis borkóstolóra. Az is saját. Állítólag jó a bor. ;)

Sziasztok


#93
Zöld

Zöld

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 579 hozzászólás
Akkor szólok Balibának és megyünk mi is pályát bejárni, hogy versenykörülmények között tudjátok tesztelni az ösvényeket!  ;D ;D ;D ;D
Ha mi ketten pályát járunk be ott nagy valószínüséggel esik lsd. Bükk Maraton többször!  >:(  ;D

#94
aszta

aszta

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 298 hozzászólás
Hali McElek!

Jövõre szólj idõben, és esküszöm tök ingyé, társadalmi munkában bejárom neked a pályát.  :D Aztán persze véleményezem.  ::)

Fel a fejjel!

AsztA

#95
mcelek

mcelek

    vendég

  • fórumtag
  • 38 hozzászólás
Sziasztok!

Újból McElek, nem szabadultok tõlem. Képzeljétek, ma is sütött a nap!! ;D Ezen már csak kínomban vigyorgok.

Nahát újból mindenkinek: szuperek voltatok, hogy végigcsináltátok és köszi, hogy azért bíztattok egy kicsit. :)

Kex: abszolute de értehetõ, amivel aposztrofálsz, úgyhogy személyes jelszavammá is választottam. Köszi!! ;) Én egyébként folyóval ismertem, de látva a szombati közeget, mely a versenyzõk testét és bringáját beborította, valóban jobban illik ezen szilárdabb halmazállapotú és kétes megjelenésû anyagba lépés esete.

Findli: viszont hadd beszéljelek rá, hogy indulj a többi maratonon majd jövõre, mert ha ezt végigcsináltad, azok már a gyerekjáték kategória alsó határa felé tendálnak. Na persze még eshet máshol is az esõ.

Rave Ace: tényleg szuper volt Tõled, hogy segítettél annak a kis kölyöknek, de szerintem Õt mi hoztuk be kocsival, be sem tekert a Célba. Ez persze semmit nem változtat érdemeiden, köszönet érte!!! ;) Engedd meg, hogy díjazzam egy pólóval (nem MM02-es, hanem saját céges). Postán megkapod.

Lensver: köszi, hogy tartod bennem a lelket, már értem, miért küldözgetnek a fiúk Neked puszikat! Én is küldöm, de teljesen barátilag  :-*, komoly családos apuci vagyok, már a bringás utánpótlás nevelésén fáradozom. Egyébként az eredménylista valóban aggályos, javítjuk.

Polgarad: köszi az észrevételt, tök korrekt, ferplé Neked!

Zold: totál igazad van. Mint, ahogy azt vallod: "Az ezer mérföldes lépés is egy lépéssel kezdõdik". Tegnap éjjel én is léptem 1-et, aztán ma már elgondolkodtam, hogy inkább a másik lábbal kellett volna kilépnem. Valóban nem az én tisztem, hogy megmondjam Nektek, miért jó, hogy ez a verseny így történt, ezt Nektek kell a belsõ kis polcotokon odahelyezni, ahová való. Úgy lett volna korrekt, ha azt mondom: ez bennem sokszor így játszódott le ilyen és hasonló szituációkban. Talán így negyven felé többet okoskodik az ember, mint kellene. Bocsi! :-X Legközelebb nem kapatom el magam. Biztos a korral jár.

Katapajti: hidd el nagyon sajnálom, fõleg azért, mert nagyon készültél rá! Remélem, kárpótolhatlak még majd valamikor egy szuper versennyel!!! :) Azért is sajnálom, mert sokszor dolgozunk Veletek és Õszintén csodálom, mikor télen bekocogtok hozzánk csapzott, fagyott, vizes hajjal és csak nyomjátok, nyomjátok! :-* Biztosíthatlak, nem arról volt szó, hogy nem tudtunk volna kifizetni még 10 irányító embert. Én kiadtam a pályajelölést egy arra alkalmas embernek, akitõl kértem, biztosítsa a biztonságos, felismerhetõ útvonalat. Úgy tûnik ez nem sikerült.  >:(Persze ez Téged nem vígasztal, de ez nem pénzkérdés, hidd el! Még egyszer sajnálom!

Vintage: köszi, a zenéket én válogattam (a Sade a hangosító fiúé, mindamellet szeretem én is esõs napokon, meleg kis szobában, de valahogy nem ott voltunk szombaton...), a srác valóban hagyott maga után némi kívánni valót. S mivel gyakran csinálok rádióreklámot is, javasoltam neki, mi legyen a következõ lépés, ha ezt komolyan szeretné csinálni. Ha nem haragszol, inkább a versennyel foglalkoztam, nem menekültem elõled, majd legközelebb. Azér' nem hazudtoltad meg önnönmagadat hozzászólásoddal... ;)

TALÁLTAM a mosónál a sárkupacok lapátolása közben egy fekete dzsekit. Jogos tulajdonosa ...

Sziasztok, szeretlek Benneteket, akármit is mondtok rám vagy erre a szerencsétlen MocsokMaratonra! ;) Jövõre tök jó lesz!!!!!! Nem vagyok feladós típus.

#96
b

b

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 665 hozzászólás
A vízben ül piotrick mester békés mosollyal arcán  ;) a másik csávó b maga.

Aki esetleg találkozott egy gazdátlan Rudy Project szemüvel, az szóljon plíz... ennek elvesztése kicsit költségessé tette a versenyt.

Szvsz. az idõpontnak jó az október, csak legyen a mecsekben és akkor sárban is tekerhetõ az egész. (igazából a felszedett levél-fû kombó miatt lett kékhalál a gépen leggyakrabban a "tiszta" sár még átfért a vázon.
De lehetne két mecseki cucc, és a második legyen az örök megmérettetés  ;D

grat minden indulónak!

HARCI KUTYÁK VAGYTOK!  ;D   hoppá g..i

#97
Byke

Byke

    vendég

  • fórumtag
  • 86 hozzászólás
Gondolom nemigen hiányoztam, mivel nem voltam itt 7végén  :o, és se ott  :(, viszont mostmár nemfagyok szét, fentvan az XP !  ;D ;D  ;D

ON:
Háááát, nemtudom, innen a monitor mögül könnyû azt mondani, hogy énis bevállaltam volna, hogyha már ott vagyok, de ezt most nem tudom mondani, amiket láttam a képeken, és olvastam a beszámolokban, és a reggeli idõjárásról már neis beszéljünk!!
Tehát szeretnék mindenkinek gratulálni aki elindult, méginkább azoknak akik végigycsinálták!!!!
Szép volt Lányok, és fiúk!!!!!!

;D Jövõre ott leszek MINDEN maratonon!!!
AGLV


#98
findli

findli

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 663 hozzászólás
Hali

Én most nem akarok beállni a sorba, amelyik szidja a szervezést, de azért én is elgondolkodtam, hogy vajon végig mentek e (és nem csak Enduroval) a pályán esõzések után is a szevezõk! Mert az a gigászi dagonya ami a mezõn várt minket, az nem egy éjszaka esett esõtõl ázott szanaszét. Na mindegy. Én, többek által jól tudottan igazán eltévedõs vagyok, és itt ez 1 pozitivum, én nem tévedtem el, de ez csak véletlen is lehetett.
Az, hogy egy maraton kihivás, az rendben, de ennek semmi, de semmi értelme nem volt, hogy 1 km-t 1 óra alatt tudtunk megtenni LÁBON, vonszolva a bringákat. Szóval ez nem kerékpározás volt, hanem csak szenvedés. Nekem pl. nem a lábizmaim álltak mostanra be az izomláztól, hanem azt érzem, hogy leszakad a vállam, a karom, a hátam....mert csak emelgettem a betonsúlyú bringát a sárból. A táv elsõ része nekem még kifejezetten tetszett, meg is jegyeztem, hogy nem is utálom annyira ezt a maratont, mint amennyire kellene. Most sem utálom...de, ha jövõre indulni szeretnék, kérek mindenkit BESZÉLJEN LE RÓLA!!!

Mellette szóljon, hogy ennyit utólag nem röhögtem magunkon, mint most!

#99
Rave_Ace

Rave_Ace

    Dömdödöm

  • globális moderátor
  • 3.201 hozzászólás
Ezen a képen épp az orrszörömre ragadt sárgombócott próbálom kiszedegetni! ;)
Mcelek: Az a vézna srác az elsõ kilóméteren feladta volna a saras rész ha nem állok mellé és nem segítek rajta utánna végig!
Ha nem mondja nekem egy rendezõ a két viszonylag sík agyagos saras rész után, hogy nem lesz több szívatós rész, hanem megmondják , hogy az utolsó 10 kilcsibõl 5 nem tekerhetõ biztos Túronynál betonon elküldöm Harkány fele!
De mivel egy kicsit félre lettem tájékoztatva így a saját bringámon kivûl az õ bringáját cipelve-tisztítva tettem érdekesebbé a saját utam!
Aztán a betonon már ott mertük hagyni gondolván már nem lesz probléma!
A Túronyi- hegy leejtõs részére jellemzõ volt, hogy büntetõben (elöl kistányér- hátul nagy) teljes erõbõl tekerve lefele úton megállt a bringa és nem ment tovább!
Na mindegy túléltük, tényleg kell az embernek is ilyen befordulós élmény amit aztán majd mesélhet az unokáknak!
A tóig egy istencsászár maraton volt az esõ elenére is arra nyugottan mehet majd a menet csak az agyagot hagyjuk ki!

#100
lensver

lensver

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.944 hozzászólás
Hm,khmm...És ime, egy igazi fotó, egy igazi révületrôl, igazi zombi fejeket figyelhetünk meg: bocs Rév, bocs findlány!  ;D ;D ;D

Feltöltött kép