Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Mecsek Maraton 2002 okt. 12.

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
290 hozzászólás a témában

#41
mcelek

mcelek

    vendég

  • fórumtag
  • 38 hozzászólás
Fontos!!!!!

Van saját pálinkánk is. Akit esetleg érdekel. Habár tekerés közben én sem szoktam piázni, maximum egy jó hosszúlépés nagy melegben. ;) Meg egy jó sztrapacska a Szlovák Csárdában Mátraszentimrén. Huhh de éhes lettem ... ::)

#42
mcelek

mcelek

    vendég

  • fórumtag
  • 38 hozzászólás
Katapajti: örülök, hogy van igazságérzeted, de azt gondolom, az a minimum, hogy az eredménylistán rajta legyen mindenki, aki vette magának a fáradtságot és jelen esetben elsõsorban a bátorságot, hogy elinduljon. A neved mellett és azok neve mellet, akik nem értek be célbontás (18 óra) elõtt vagy egyáltalán nem értek célba, nem szerepel idõeredmény, tehát az nem értékelhetõ. Viszont elindultál, ezért vagy a listán. :-* Továbbra is várunk a mm03-on!!! ;) Gondoskodom róla, hogy ne tévedj el.

Tisztelt PREMECSEK Ernõk és Ernõnék! (Köszönjük Neked Aszta!! Egy jó szövegíró elkélne nálunk!!) ;D ;D

Már vagy kb. 20 spontán jelentkezõ van, ez tök jó!  :D Kitaláltam, hogy megírjuk az 1. PREMECSEK-en Premecsek Ernõ naplóját! Ha esik az esõ, csupa kis fekete betûvel írjuk le a fontos dolgokat, veszélyes pontokat, javaslatokat, jópofa dolgokat. Amennyiben sütni fog a nap, piros nagybetûkkel. Ebbe mindenki írhat, aztán elõszedjük legközelebb is, talán a mm03-on!! :) Bekerülhet csoportfotó (a macsó fiúk egy kézzel emelik fejük fölé bringájukat)Várom az ötleteket, bármi érdekel!

Már várom a tavaaaszt! Addig azér' síelünk egyet, az sem kutya. Ti csak tekertek, vagy csúsztok is néha. Inkább deszkáztok?

#43
lensver

lensver

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.944 hozzászólás

Az viszont nem korrekt, hogy az eredménylistán fent vagyok. Nem értem célba.  :-/


De elindultál! Vetted a bátorságot és elszántságot. Az, hogy kiálltál nemcsak rajtad múlott. Minden tiszteletem azoké a lányoké, akik egyáltalán mertek indulni és azt mondták:"egye fene, megpróbálom".  :-* :-*

#44
piotrick

piotrick

    vendég

  • fórumtag
  • 33 hozzászólás
Üdv mindenkinek!
MCelek! Én is szivesen jönnék a "Premecsek Maratonra", ha lehet és a bátyám is jönne! ;) ;D

#45
Karen

Karen

    vendég

  • fórumtag
  • 232 hozzászólás
Hali!


Most már lenyugodtam.  :)
Mcelek:  :-*, ha tényleg az általam ismert arcok (AsztA, Zöld, Baliba, stb.) járják be a pályát jövõre, elindulok. Amúgy is, mert ez így nincs még kipipálva részemrõl. Ha ki lenne, akkor meg azért indulnék jövõre újra.  :)
Az viszont nem korrekt, hogy az eredménylistán fent vagyok. Nem értem célba.  :-/

Rave Ace: azért a dupla bringacipelésért Fair Play-t érdemelnél!! Nem vicc!

:-* Kata

#46
Setike

Setike

    vendég

  • fórumtag
  • 133 hozzászólás
Mikor lesz a köv. ilyen túra szivesen jelentkezek az extrém kihivás és a társaság miatt , ténleg Ádám ki nyerte a legrészegebb csapat cimet a 24 óráson?? És te hanyadik lettél szolóba ? vagy velünnk együtt??


#47
vintage52

vintage52

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 350 hozzászólás
;D
hahaha.......
Akkor te nem voltál ott kb 6 éve a Harangékkal voltunk a kékesen túrházni, na az igen....
A kulacsokban csak valamilyen alkoholos dolog lehetett! Mivel kb -10 fok volt. Mire a banda felért a kékesre... mit felért felvonszolta magát, mert a végére már potyogott a könnyünk a röhögéstõl ami aztán odafagyott.
A történelem azóta TOUR DE ALKOHOL néven emlegeti a mókát. 8)

#48
Setike

Setike

    vendég

  • fórumtag
  • 133 hozzászólás
Pedig ezt kár volt kihagyni még mondtam is hogy a kocsiba ván ugy 1.5 l a verseny elöt de az Ádám a vágén jól járt vele ugye Ádám??

#49
lensver

lensver

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.944 hozzászólás
Setike, pálinka? Én még Red Bullt sem iszom, nehogy dehidrálódjak!
Bár, bevallom ôszintén, hogy egyik túrán egy pajti megkinált a kulacsával, no persze pálinka volt benne, mert emberünk mást nem is visz magával egy 100km-es túrára. Nos, húztam belôle egy mikrokortynyit, és láss csodát: felmelegedtem. Csak sajna ez nem tartott sokáig.


#50
Setike

Setike

    vendég

  • fórumtag
  • 133 hozzászólás
Hja!!! Setike mézspálinkája olyat tett velem a dunamaratonon.... , is.  

Ádám ne izguj van még anyag ha kell még tudok fözetni mikor mész föl a reketyésbe a fotokért nekem???????? Setike

#51
aszta

aszta

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 298 hozzászólás
Nem én voltam. De a jogdíjamat kérem!  >:(

AsztA

#52
Ras

Ras

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.021 hozzászólás
a két hozzászólás között eltelt 26 percet mire véljem??? ;D ;D ;D

#53
lensver

lensver

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.944 hozzászólás
Hát ez jó! Ki vagy, azonnal fedd fel a kilétedet!  ;D

#54
vendég_PreMecsek_Erno_*

vendég_PreMecsek_Erno_*
  • vendég
Kikérem magamnak!  ;) ;D ;D ;D

#55
aszta

aszta

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 298 hozzászólás
Nem is hittem, hogy ilyen lavinát indítok el a pályabejárós 5letemmel. Örülök, hogy mindenki ilyen lelkes. :) PreMecsek Ernõ  ;D ;D ;D ;D

Ma röpképes állapotba hoztam a kerót, hogy elvihessem a szervizbe. Hát, a Marzocchi Z1-es teljesen beállt. Nyet mozog :)

A kerekek pedig a Mecsek óta... hmmm. hogy is mondjam... büdösek.  :P Valami berohadt valahova.

Én MythosXC-vel mentem, és ha tárcsafékem lenne, sztem jól forgott volna a kerék végig. A V-fék szedte össze a retket. És az elsõ gummi is jól viselkedett. Pl. amikor a hátsó fékem megszûnt létezni, és kénytelen voltam elsõvel fékezni az agyagos lejtõn, eccer sem blokkolt le a kerék, szépen lehetett lassulni.

AsztA

#56
vintage52

vintage52

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 350 hozzászólás
Hja!!! Setike mézspálinkája olyat tett velem a dunamaratonon.... :P, is. ;D

#57
Setike

Setike

    vendég

  • fórumtag
  • 133 hozzászólás
Egyre jobban tetszik ez az ötlet ha lehet még jelentkezni én is be szálnék a pálya bejárásra. ;D
Nagyon tetszik a rendezõk hozzá állása ahoz képest hogy szidtunk titeket még is ilyen ötletekkel jöttök elõ. Jövöre veletek ugyan ott a maratonon...
Setike "tigger"

Ut.: Én viszek mézes pálinkát a megfázás ellen.
Ezt meg igérhetem...

#58
lensver

lensver

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.944 hozzászólás
Na, ez  nekem és fórumos barátaimnak való móka. Már most nagyon várom a PreMecsek Mt-t!

Ha ennyire készülünk erre a maratonra, és ha a szervezôk, kedves Mcelekkel az élen ennyire igyekeznek és még a verseny után is tovább tartják a résztvevôkkel a kapcsolatot, szerintem a jövô évi maraton csak istencsászár lehet majd! (by Rave Ace)

#59
polgarad

polgarad

    újonc

  • fórumtag
  • 5 hozzászólás
McElek!

Dícséretes az ötlet!!! :D Ezért az hiszem leutaznék mégegyszer Pécsre Gyõr mellõl!
Kiváncsian várom a fejleményeket!!!

Üdv.:

Ádám

#60
mcelek

mcelek

    vendég

  • fórumtag
  • 38 hozzászólás
Sziasztok!

Klasszul gyûlik már a mezõny, de azt is meg tehetjük, hogy valamikor tavaszra (kinézünk valami esõs napot, akkor biztos nem fog esni ;)) megszervezünk egy tekerést ezen az útvonalon. Az lesz csak az igazi, mikor könnyesre kacagott szemmel emlékeztek meg egy-egy leamortizáló helyszínrõl, miközben hõguta kerülget Benneteket.  ;D
Na, de a lényeg: tavasszal megejthetnénk egy PreMecsek Maratont szûkebb keretek között. Megnézem, mikor van hely szállásra, aztán minimális ktsg. mellett (az ágynemû mosása és a reggeli legyen meg) a Pepe Panzióban megszállunk. Tekerés, fürdõcske, szauna, borkóstoló (Sommertag Pince), villányi borbringatúra + a Szoborpark megtekintése,  letekerni a Drávára. Tartalmas hétvégi túra. Készüljetek!