Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Mecsek Maraton 2002 okt. 12.

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
290 hozzászólás a témában

#61
Rave_Ace

Rave_Ace

    Dömdödöm

  • globális moderátor
  • 3.201 hozzászólás
Na itt vagyok újra!
Így a hét közepén már azt mondom jõvõre újra ott leszek!
Igaz a bringát teljesen leírtam de mindegy itt a tél, majd összerakom újra!
Viszem magammal Findlit ,mert legalább van kivel röhögni kínunkban amikor nagyon szenvedünk!
Az ilyen kínkeserves szenvedés elviselhetõbb ha megosztjuk valakivel! ;)
Így külön gratula azoknak a harcosoknak akik egyedül magányosan harcoltak a kilométerekkel a sártengerben!
Vintage:Ne haragudj nem láttalak a rajtnál, de ne aggódj ha meglátlak valahol, biztos lehetsz benne odamegyek hozzád!
Mcelek:
Akit behoztatok a mi versenyzõnk uncsitesója volt aki feladta valahol és amikor mi még a leomlott homokfalnál jártunk még nem volt meg.
Õ a  mi kis versenyzönket azt hiszem Andrásnak hívták, egy adrenalin a1-el nyomult és még lötyögöt a lábán a termó-naci!
A polót köszi azért elfogadom bár jobb lesz majd ha a gyerköc mondjuk világbajnok lesz és egy nyilatkozatában megfogja köszöni Ildinek és Balázsnak, hogy élete legnehezebb versenyén segitettek neki még fiatalkorában! :)
A pályabejárásra én is jelentkezem!
Aztán amit még változtatásra szorul az a rendezõtársak hozzáállása: vagyis ne szidják a versenyzõket és ne állítsanak valótlanságot az elötte lévõ pályaszakaszról.
tudom tanácsot adni könnyü, de remélem minden versenyszervezõ olvassa a forumot és a jõvõben mindig csak istencsászár maratonokra járhatunk!

#62
Ras

Ras

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.021 hozzászólás
bocsika nem tudtam hogy ennyi féle XC van ::)... Mythosra gondoltam :)

és V-fékkel aztán teljesen mindegy milyen a gumi ez tuti igaz...

#63
Zed

Zed

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.693 hozzászólás
Én Fire Mud Proval mentem és a legnagyobb sárban is istenül mászik, lassul és kanyarodik. Sajna az anyaga és a túl puha, hajlékony bütykök miatt köveken hajlamos megcsúszni. Kis tempónál azért ez is felszedi a sarat és ha V fékes vagy ugyanúgy beragad. Trágyafékkel okés lehet...
Egyébként a Spike-ot már vagy 5-6 éve nem gyártják, és évek óta nem láttam bótba sem szal az már nem alternatíva.
Ras, IRC XC Pro nem van. Ellenben létezik 1 Mud Mad nevû gumija, XC névvel pedig Mythos XC, Serac XC, Notos XC. Ebbôl a Notos a legjobb a sárban, de a Mythos is elég jól mûkszik.

#64
KeX

KeX

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.292 hozzászólás
helyesbítésre szorul az egyik hozzászólásom, amiben azt írtam, hogy Lens éppen elkerülte a dobogót, ugyanis figyelmetlenül olvastam el az eredménylistát. Szóval az IGAZSÁG az, hogy Lensver fórumtársnõnk a nõi mezõny BAJNOKA! (mégjobban)Le a kalappal elõtte!  :o

#65
GerMan

GerMan

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 445 hozzászólás
nekem is van 1-2 képem, nem túl érdekesek, de azért az öszi divat lejön róluk  ;)
http://kep.tar.hu/gk...ml?aid=27536727



#66
Paraferee

Paraferee

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.001 hozzászólás
egyébként a gumira visszatérve: nyáron Lillafüreden kkipróbáltam Fehér-kõrõl lefele 3napos áztatás után... már mint esõzés után...

A köves részeken nem volt vmi nyugtató amit mûvelt, de ahol kicsit is eltudott kaparni, ott maga volt az isten! ;)



#67
Paraferee

Paraferee

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.001 hozzászólás
OFF
mi az hogy miért?? mi miért??

48 a boszi szigetre?
;D kircsi!

#68
Tyito

Tyito

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.067 hozzászólás
Hali!
Havernak Pana SPIKEja van!    ÁSZ!
Egyetlen baj vele,hogy a köves talajon letörnek a két centis bütyköcskék!

péeF:miért  ???  :-[OFF:a rajtszáma a 48as!  ;)

Tyito

#69
lensver

lensver

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.944 hozzászólás
Látod, ezt nem tudtam, még sosem volt igazi sárgumim. :-[ De majd azt is kipróbálom!  :D

Tyitó: felôlem beszólhatott, úgyse szóltam vissza! Nem is lett volna mivel .  ;D Ugyanis az erôlködéstôl már rég a talpamban volt a beszédszervem.

mrc: neked is gratula. Milyen távon is indultál és mi a becs.neved, mert meg akarlak keresni a listán!

#70
Ras

Ras

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.021 hozzászólás
lens az XCpro is tuti, de azért a mud pro kicsivel jobban tisztul...
amúgy még az IRC XCpro is hasonló, csak annak is az a baja hogy fene nehezen tisztul ki...

#71
lensver

lensver

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.944 hozzászólás
Én Pana Fire XC Pro-t tettem föl (1.6), és ennyire jól és biztonságosan még sosem mentem sárban. Pl. fantasztikusan jól ment a DH, és a Tenkesre és -rôl is minden gond nélkül tudtam tekerni, ott ahol mások viszont tolták. Azonban a nagyon agyagos részeken ez sem segitett, mert a kerék felszedte a sarat, és az átmászott a fékekre, váltóra. Ha tehát tárcsám lett volna, valószinû, hogy én is tudtam volna menni. Igy azonban semmit sem segitett a Pana Fire XC Pro az agyagban.

#72
mrc

mrc

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 295 hozzászólás

Milyen sárvédõd volt? Ha SKS villanyakba szerelhetõ, és neadj'isten nem lesz meg, de megvan a felsõ része (a dugó, ami a villanyakba megy), akkor keress meg, mert nekem a dugón lévõ sin tört el...  :(

Olyan volt. Az egesz kiesett dugoval, sinnel, mindennel egyutt. Valoszinuleg nem huztam meg elegge, pedig mar ropogott a muanyag... Az egeszben az a durva, hogy eszre se vettem, hogy leesik.

#73
Mellon

Mellon

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 697 hozzászólás
MRC:
A gyõztes 3 órán belül ment végig a távon (ezt én száraz idõben hoznám), ez 18-19 es átlagot jelent, vagyis nem csak hogy tekert, de szinte repülnie kellett a sáron.  :o
SZVSZ, Sárgumi, tárcsafék kombinációval 1,5- 2 órát lehetett itt minimum nyerni. (mondjuk még így is 5 óra lett volna nekem)
Az én halálomat a karbon fékmerevítõ okozta, szûk 1cm van a bütykök és a merevítõ között....

Milyen sárvédõd volt? Ha SKS villanyakba szerelhetõ, és neadj'isten nem lesz meg, de megvan a felsõ része (a dugó, ami a villanyakba megy), akkor keress meg, mert nekem a dugón lévõ sin tört el...  :(



#74
Ras

Ras

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.021 hozzászólás
ez a fire mud pro a szalonképeseb változata ;) ez inkább ilyen ragadós sárba való mert istenien tisztul...

#75
Paraferee

Paraferee

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.001 hozzászólás
a spike nem szöges, csak akkora fogai vannak, hogy egy fakír szögeságya elbújhat szégyenében...

a dobozán, mert hajtogatott a kicsike, a következõ feliratok állnak angolul:
NAGYON SZAFTOS, LÁGY SÁRBA, TALAJRA!
CSAK SZERVEZETT VERSENY KÖRÜLMÉNYEK KÖZT HASZNÁLHATÓ!

hja... már ezt mondtam valahol: ezt a gumit nyugaton betiltották... valyh miért?? ::)

De ezek szerint nem Õ volt az...
Mind1...

Üdv...

#76
Ras

Ras

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.021 hozzászólás
eztet mondtam én is ;D

asszem jövõre beszerzek én is egy garnitúrát :)

#77
mrc

mrc

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 295 hozzászólás
Utananeztem. Ezvoltaz:
http://www.panaracer...exc.html#mudpro

#78
Ras

Ras

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.021 hozzászólás
a spiker az szögesgumi nem???

#79
Paraferee

Paraferee

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.001 hozzászólás
nem inkább PANA SPIKE volt az a gumi?

#80
mrc

mrc

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 295 hozzászólás

pana fire mud pro... elég jó kis cucc... 1.8 keskeny és tisztul veszettül...
és még könnyû is :)

Helyes! Jovore bevetjuk !