Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Mecsek Maraton 2002 okt. 12.

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
290 hozzászólás a témában

#21
lensver

lensver

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.944 hozzászólás
Hát de. ;D ;D

És ha tavasszal elkezdjük a bejárást, ôszig van még egy csomó idô a korrigálásig. És végül a Mecsek marci lesz a legtökéletesebb marci az évben.

#22
Setike

Setike

    vendég

  • fórumtag
  • 133 hozzászólás
Csak egy 5let lensver gondolatához ha tavasszal rossz idõbe megyünk több fajta útvonalon akkor az õszi maratonra kiválaszthatlyuk a tökéletes pályátt és akkor magunkat okoljuk ha "rossz" lesz a pálya a rendes mecsek maratonnon .  ;D

Setike "tigger"

Ut.: Száraz idõbe nincs is benne kihivás hát nem ???

#23
lensver

lensver

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.944 hozzászólás
Ez igen! Többször is végigjárhatnánk a Mecsek Mt pályáján?! Páratlan lenne, hiszen egy Mo-on rendezett maratonnál sincsen ilyen Premaraton bejárás! :D Ez már olyan igazán családias légkört varázsolna.
Egyébként szerintem is tavasszal lenne a legjobb, mégpedig koratavasszal, mert akkor még jó nagy sár szokott lenni. Tehát ott igazán éreznénk s látnánk a Mecsek igazi arcát. A száraz utak csalókák tudnak lenni. Pl. az az agyagos szántóföld  rész is biztos marha klassz szárazon, de ha saras! Az teljesen más!
Ezért szerintem mindenképpen sárban kéne a pályát kiválasztani.

#24
piotrick

piotrick

    vendég

  • fórumtag
  • 33 hozzászólás
Miért is kellene lezarni a topic-ot ???
Nem, akkor nem szurtatok el semmit mert igy 9. lettem csak az elején nem értettem ;D
Mcelek! legyen tavasszal, de az jutott eszembe, hogyha jol sikerul akkor tobbszor is megejthetnenk a palyabejarast ;) Akar tobb palyat is vegegigtekerhetnenk! 8) Ehhez mit szoltok???

#25
mcelek

mcelek

    vendég

  • fórumtag
  • 38 hozzászólás
Sziasztok Mindenki!

Úgy tûnik, kezd kifújni a Mecsek Maraton topic, azért még pár gondolat.
AsztA-nak köszönöm a grafikát, le is mentettem. A jogdíjakkal hogy állunk? ;) Mindenestre én úgy látom, hogy a nagy sebesség következtében a turbulens erõk egyszerûen leszippantották Premecsek Ernõrõl ill. bringájáról a sarat. :o

Zold: a pincénk kicsi, de sok jó bringás kis helyen is elfér... :)

Piotrick: az még junior kategóriába tartozik, aki ebben az év tölti be a 18. életévét. Csak nem szúrtunk el valamit????? ???

A Premecsek idõpontját még nem tudom. Vagy a verseny elõtt 3-4 héttel gondoltam, vagy valamikor tavasszal, a verseny idõpontjától függetlenül. Lehet, hogy az utóbbi lesz, mert akkor még válszthatunk másik útvonalat a Mecsek Maraton-ra. Azt gondolom, hogy fogok majd nyitni év elején egy Premecsek topicot és abban minden benne lesz, eszméket cserélhetünk. Meg bélyeget is ;D

Tényleg nem akarom lezárni a témát, szívesen válaszolok bármire, de ha szép lassan kifújna, hadd köszönjem meg Nektek a megértést és a pozitív hozzáállást! :-* :-* :-*

Süt a nap ezerrel, menjetek tekerni, amíg lehet! ;)

És hajrá PREMECSEK!!!!!!!!!!!!


#26
Sonka_Zsuzsi

Sonka_Zsuzsi

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.342 hozzászólás
Hát skacok titeket olvasva újra élem a tavalyi maratont... hát asszem rosszat fogok ma álmodni.. oké, hogy büszkék lehetnek az emberek magukra, mert teljesítettek 1ilyet, de elég sok rosszal is jár. Én szerintem "jobban" jártam, hogy Tokodon áztam. Legalább ott is képviselve voltunk.
Jövõre csak akkor mennék én is, ha sokkal jobb idõ lesz! Korábbi idõpont? Szept vége?

#27
Ras

Ras

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.021 hozzászólás
cheesy hát pontosan mert ez PREmecsek (per=elõ)
scak a mecsekben van sár elõtte nem...

#28
cheesy

cheesy

    vendég

  • fórumtag
  • 186 hozzászólás
Hi,

Nézvén Premecsek Ernõt úgy látom, hogy nem a Mecsekben van, mert porzik az út!! Hol van itt a sár???? Esõ????

#29
piotrick

piotrick

    vendég

  • fórumtag
  • 33 hozzászólás
Üdv Mcelek!
Nekem is lenne még egy kérdésem a helyezésekkel és a kategóriákkal kapcsolatban! Arra lennék kiváncsi, hogy hány éves korig van a JUNIOR kategoria?!
Melyik hónapra tervezed a Premecsek Maratont?! ;)
Ha segitség kell és tudok akkor én is szivesen segitek! ;D

#30
kalaius

kalaius

    maximus

  • fórumtag
  • 11.904 hozzászólás
Hali!
Mcelek,mikor lenne ez a PreMecsek Mecsek Maraton?Bár errõl lemaradtunk, (szülõi tiltás a rossz idõ miatt + leugrált küllõk)jövõ évben én is megnézném végre,hogy miféle furcsa esõistenetek van nektek ott Pécs környékén.És bár a nevükben nem akarok nyilatkozni,de sztem a Foxi és a Lorka se hagyna ki egy jó kis tekerést...
Még egy gondolat;gratula,h egy szerencsétlenebb verseny + pár leszólás sem vette el a kedved,és megláttad és megláttattad másokkal is a jót ebben....No meg az egész hozzáállásért.

#31
Zöld

Zöld

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 579 hozzászólás
Kedves mcelek

Megtisztelõ a felkérés, ott leszek a tavaszi pályabjáráson. Ahogy olvasom szép kis csapat gyûlik majd össze. Mekkora a pincéd?  ;D ;D ;D

Üdv
Zöld


#32
Setike

Setike

    vendég

  • fórumtag
  • 133 hozzászólás
Megprobbálak nem be vinni az alkeszok népes táborába én se oda tartozom . De a hó nélküli deszkázás nem is rosz gondolat  :o . Ha kell a páleszböl akkor szoljatok majd , álltalábba minden maratonra viszek belöle . ;D ;D ;D

#33
burce

burce

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.694 hozzászólás
És miért nincs rajta bukósisak?? ;)

Tényleg "ari". Congrat a barátodnak.

#34
lensver

lensver

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.944 hozzászólás
Hát ez nagyon ari. Lehetne akár a PreMecsek jelképe is!

#35
aszta

aszta

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 298 hozzászólás
Ezt egy cimborámmal csináltattam, mer én nem tudok rajzolni :( (Thx BZ):

Feltöltött kép

PreMecsek Ernõ! :):):):)

AsztA

#36
mcelek

mcelek

    vendég

  • fórumtag
  • 38 hozzászólás
Setike!

Azt nem gondoltam, hogy akkora császár vagy, hogy hó nélkül is megy a csúszás, de a mézes pálesz receptje ígéretesnek tûnik! ;) Köszönjük a bringás társadalom nevében, reméljük nem kergetsz bennünket az alkások táborába remekbe szabott gasztronómiai útmutatásoddal.  ;D



#37
Setike

Setike

    vendég

  • fórumtag
  • 133 hozzászólás
Kedves mcelek a pálinkát én se tekerés közbe vagy helyet ,inkább után iszom és csak mértékell vivá premecsek és sztrapacska ;D. Télen pedig deszka és csuszás 1000-rel  de csak akkor ha lesz hó. ???

Ut.: a mézes pálinkábban alig van alkohol inkább a cukor tartalma miatt iszuk ..

Setike "tigger"
Ut.:Ut.: a mézes pálinkát egyszerü elkészíteni a szilva pálinkát fel forralod és bele kevered a mézet a forralás miatt ki megy belöle az alkohol egy része és a cukor tartalma miatt a hatás közzel azonos fél deci + aszalt szilvát bele .. Jo étvágyat  A mézet izlés szerint ..

#38
mrc

mrc

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 295 hozzászólás
Setike!
Megoszthatnad velunk a mezes palinka receptjet, tekintettel a kozeledo hideg teli napokra.

#39
Tyito

Tyito

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.067 hozzászólás
Sztarapacska máris rendel!
Gyerünk és tekerjünk   is!

 VIVÁT PREMECSEK!

 Tyito

#40
Ras

Ras

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.021 hozzászólás
a sztrapacska Msztimrén isteni ezt én is tanusíthatom ;)