Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

6.TOKODI DH VERSENY !!!

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
179 hozzászólás a témában

#41
Jorus

Jorus

    ALFAHÍM

  • globális moderátor
  • 11.799 hozzászólás
Kimerítõ elemzés, bár számomra nem világlott ki, hogy volt-e verseny...

#42
sezlonyrugo

sezlonyrugo

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 302 hozzászólás
Na szabadság és bõ lábszag!  ;D

Kint voltunk Tokodon! LCS és én Hála az Istennek motorral hajtott gépjármûvel vonultunk ki, ennek jóformán csak az elõnyeit láttuk! "szerintem ennek nincs is hátránya"! Reggel elindultam a melóhelyrõl csillaghegy felé, hogy felvegyem a félistencsászárdhkirály LCs-t oszt kilóhússzal téptünk lefele JÓL. persze az idõ még ekkor viszonylag COOl volt, de ahogy beértünk Tokodra azonnal el kezdett szemerkélni az esõ.  Valahogy a szétszedett bringa mõgé a csomitartóba még Tokodon bepréseltük Volepockot és haverját. Eléggé furcsán néztünk ki, no de mindegy! Szegény autó még megmászta a szarráázott emelkedõt a pálya alján, és meg is érkeztünk! A látvány egyben borzasztó, de egyben üditõ is volt. A sár jóformán szügyig ért. Az esõ esett fentrõl lefelé, alulról felfelé meg mászott föl a sár a rucikon , úgyhogy 0.12145122 másodperc alatt tökugyanúgy néztünk ki, mint egy délbelorussz bányász 14 órai vájármunka után. Csak a mi arcunkon még mosoly ült. NA LCs kipakolászott, annyi ruhát vett fel magára, amiennyit egy textilipari KFT 4 év alatt sem tudna elõállítani, tökre úgy nézett ki mint egy MICHELLIN gumiabroncsbaba, vagy mint egy jóltáplált cseh napközis. ÉS elhangzott a vezényszó "mennyünkmánfel vazze, mert megfagyok!" Mivel nálam nem volt bicó, a Suzukival meg csak nehézkesen tudtam volna felmenni a stasrtig, ezért én lent megvártam Sonkazsuscsinót, meg Son Palmérrát. Nem is kelett sokat várni meg is jöttek szépen ahogy kell. Szegényekre csak a tökreszarrááztak kifejezés volt a helyes, pedig amíg vártam õket sokminden az eszembe jutott, de a látvány mindent elárult. Na velük már felmentem a rajt felé de szerintem amit nagyapán a Donkanyarban átélt 1900tökömtuggyamikor az ehez képest macskaJános! A sár már a részünké vált. Son-ról eltünt minden szín, csak egy egyöntetû barna maszlag takarta sárból, az arca meg néha azért lett fehér, mert SUPERMENT játszott felfelémenet, mert folyton kicsúszott a lába. Gyök kettõvel haladtunk felfelé, de a a pálya felénél megáltunk, mert jöttek lefelé LCS és Vole, de csak a hangjukról ismertem meg õket, mert õk is terepszínt vettek fle kb 5kiló sárból. Na ezen felbátorodva lementem velük a kocsiig, és ott LCs feladta a küzdelmet az elemekkel, és remegõ ajkakkal közölte, hogy neki ennyi elég ebbõl, mert hogy esett, meg tökát van ázva, meg hogy ehhez õ már öreg, és esik is és pisilnie kell, meg nyafogok és nyühögök.... . Kb fél óra múlva megjöttek ZSuzsiék is, és Son is akinek a telója abszolút elfelejtette, hogy hogyan is kell neki üzemelnie, mert csak akkor mozgott, ha behúzta a féket, egyébként csak egy nagybazi duplavállas merevvillaként mûködött, ami a jelen körülmények között inkább csak a hátrányára vált mint elõnyére. Persze tõle is elhangzott a szokásos monológ hogyaszondja:ez unkorrekt, meg hogy õ kerékpározni szeretne, és az istenit, meg vazze,meg még egy csomó csúnya szó, ami most nem jut az eszembe. Miközben bõszen káromkodott egész testével a kormányon ugrált, hogy eszébe juttassa a telójának, hogy tulajdonképpen neki mi is a dolga.

SZAL a légyeg a lényeg az idõ szar volt, a pálya saras,de a hangulat az frenetikus, mindeni aranyos és lelkes volt, úgyhogy minden elismerésem azoknak akik ott maradtak, és gratulálok a gyõzteseknek!

Na legyetek jók és szobatiszták!  

#43
Major

Major

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.320 hozzászólás
Ma reggel kaptam meg Palmer SMSét, hogy mégis megyünk...  :'( Csak az a baj, hogy 1 órával a vonat indulása után!!!  :( Na mindegy!!! Pedig jöttem volna szívesen...  :-/

Majd meséljetek mien volt!!!

#44
Endroo

Endroo

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.030 hozzászólás
Ja és ki is akart kint aludni a minusz 20-ban, sátorban ? És ki nem jött, mert csöpögött egy picit az esõ, sõt inkább csak egy kicsit nagyobb volt a páratartalom.  ;D

Cukor, ahahahhaha, nem cukor ... cukorborsóóóó.

A telefonotokat meg persze kapcsoljátok ki.  :P

#45
Endroo

Endroo

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.030 hozzászólás
Vole: oké, csak legközelebb elöbb ébredj föl. Éjfélkor már nem netezek.  :D

Zsuzsi: köszi, hogy szóltatok  >:(, pedig totál fel voltam szerelkezve, annyi f..sza képet csináltam volna a hülyékrõl, akik a sárban fetrengenek.  :D

Mindenesetre tényleg fasza volt a pálya, a kocsival is majdnem elsülyedtem, úgyhogy délre már otthon is voltam.  ::)

#46
BNorbert

BNorbert

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.004 hozzászólás
;D!!!


Kinn is esett az esõ, de nem ez a probléma hanem, hogy tengelyig ér a sár!! lefele buli, de felfele szinte lehetetlen felvinni a bike-okat!!! senkinek sem ajánlom a holnapi napot semmiképp!!!

(de ha mégis elmenne vki akkor ajánlom vigyen rengeteg váltó ruhát!! jaa és a másik az, hogy rohadt hideg is van!!)  


#47
Sonka_Zsuzsi

Sonka_Zsuzsi

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.342 hozzászólás
Mi sem voltunk. A reggeli esõzés arra késztetett minket, hogy eltoljuk az indulást. De még akkor is esett és így moziztunk helyette (jó volt, ugye Palmi  ;) ?) Még most is szemereg és nem úgy néz ki, mint aki abba akarná hagyni...  :-/ Szóval felejtõs lesz a verseny, úgy néz ki. De ez majd reggelre derül ki 100%-ra. Ha felszáradt a flaszter, akkor megyünk.

Norbi! Ott is esett amúgy?
Nem maradtál le semmirõl kis Viharhozó - sajna..

Most minden versenyt elmos az esõ? Elég gonosz tõle!

#48
Major

Major

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.320 hozzászólás
Hát mostmár tuti hogy nem megyek holnap... majd meséljetek volt e egyátalán verseny!!!

#49
BNorbert

BNorbert

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.004 hozzászólás
én voltam, 1-et mentem+ sárbírkoztam és haza is jöttem!!!!

KI**szott saras a pálya!!!!

#50
Major_lacika

Major_lacika

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 338 hozzászólás
holnap is fog esni,én se megyek! :-[ :-/ :'( :'( :'(

#51
Stormbringer

Stormbringer

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.754 hozzászólás
Én se mentem ki. Ez az! Meséljetek!

BOCS ZSUZSI!!! :-[ :'(

#52
Major

Major

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.320 hozzászólás
NOS ? ? ?  ???

Ha ennyire atom szar idõ van ne mennyünk ki holnap...  :-/

Vagy igen ? ? ?

Meséljetek mi volt ma!!!

#53
Vole

Vole

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.561 hozzászólás
Kocsival jossz??
Akkor  Esztergomtol elvihetnel, mert en sem tudom az utat, es akkor ket hulye van egy kocsiban.
Vak vezet...
;D ;D ;D

#54
Endroo

Endroo

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.030 hozzászólás
Ha minden igaz, akkor 10-kor lesz a vonat Esztergom Kertvárosnál, úgyhogy ott találkozhatnánk. Hátha úgy nem tévedek el.  ::)

#55
Endroo

Endroo

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.030 hozzászólás
Zsuzsi: nem is sejtem mi lenne, ha a kezedbe vennéd  ;) Csak sajna ha holnap is esik az esõ, akkor nem valószinû, hogy megyek. Persze ez mindíg így van, mikor jó elõre rákészülök (pl. Esztergom), akkor rögtön el kezd szakadni az esõ.

#56
Sonka_Zsuzsi

Sonka_Zsuzsi

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.342 hozzászólás
Hát skacok ti jól lespanoltok mindenkivel  ;D ;  ;D  a takarítónõnek kellemes volt a hangja? Megérné a befektetést?

Endroo a mered arra vonatkozik, hogy lesz bátorságod a kezembe adni a gépet  :D

Én most bicóra gyûjtök, nem alszom veled, amúgysem a nõk felé húzol már ahogy látom...  :P

Mi van ha esik holnap reggel??? Nem vagyok cukrozott, de most nem autós leszek és azért nem mind1, hogy elázom, míg odaérek a pályához  :-/ :-/

#57
Shaun_Palmer

Shaun_Palmer

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.323 hozzászólás
Hát Vole, ezt én is bebuktam, nekem folyton foglalt volt.

Az a szálló amit találtál az a Dunagáz hotel, ezt én is megtaláltam. Azt mondták, hogy kb 10fõig van kapacitás. A kétágyas 6300 reggelivel.

kaptam egy infót a sárisápi polgármester takarítónõjétõl, amit holnap fel kell hívni, hogy mi is a helyzet. Azt mondta, hogy akik a telefon, gáz, víz, csatorna hálozatát bõvítették a községnek azok ott aludtak és a polgármesterúr majd jól felvilágosít.


#58
legszebbcsavo

legszebbcsavo

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.125 hozzászólás
Vole:  mosom kezeimet, az EGOM-COM Rt. számmezõi, nem Matáv ;D ;D ;D

#59
Major

Major

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.320 hozzászólás
Megköszönném az SMS-t Zsuzsi!!!  ;)

Ez jött be az elvirán...  ???
http://www.elvira.hu...UDAPEST&e=Tokod

FURI!!!

Na mindegy!!!  ;)

Jó szombeti versenyzést!!!

#60
Vole

Vole

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.561 hozzászólás
Ja persze van tobb szobajuk is, igy mehetunk tobben is.
A ketagyas 6e valamennyi 2fore reggelivel.

Nos?
Legkesobb holnap kene telefonalni, hogy hany szoba kell, es hanyan megyunk, mert akkor ugy keszullnek a reggelivel.