Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

6.TOKODI DH VERSENY !!!

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
179 hozzászólás a témában

#21
David007

David007

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 970 hozzászólás
Vole: mennyi idöt mentél???

#22
sezlonyrugo

sezlonyrugo

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 302 hozzászólás
Hi

Kicsi Zsuzsika! :-* Az idõjárásról csak annyit, hogy másnap a kocsim tetjén is egy akkora sárgübürcöt találtam, hogy egy szénanáthás teve sem tudna különbet kioperálni az orrából virágbimbózás idején egy nyárfaligetben! ;) 2 órámba telett a verdát letakarítani, és mondanom se kell, hogy amint készen lettem a polirozással "egy tapadókorongos légy simán piruezhetett volna a kasznin" el is kezdett esni az a kibe.....szott esõ, úgyhogy csak egészen enyhén voltam idegbeteg! 8) ::) De a bandáról csak SZUPERLATÍVUSZOKBA tudok beszélni! Mindenki istencsászár volt, és mindenkit szeretek meg ilyenek! ;D Egyébként nem bántam meg hogy nem vittem le a szörnyemet, mert akkor még most is takaríthatnám szegénykét :'(

UI: Na majd a belga koncerten jól megmutatom mi a belgák istene! Szanamegaszéjjelordibáljuk magunkat, és a kareoke bárban folytatjuk a vernyákolást kifulladásig!

#23
Sonka_Zsuzsi

Sonka_Zsuzsi

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.342 hozzászólás
Látom Lcs kicsit morci a cseszegetés miatt (csak pirinyót!!)  de ez szeretetbõl van és csak olyan, amilyet te is adsz másoknak! Bár nem tudom, hogy miért írsz rólam ilyeneket. Szerintem csak lelkesedés kérdése az egész. Vagy hülyeség, ahogy a családom gondolja a tevékenységeimrõl. Szerintük nem vagyok normális..  :-/ :-/ :-/

Az viszon tuti, hogy nem gáz, hogy nem jöttek le és nem indultak 1esek. Az idõjárás eléggé mostoha volt,  mikor pedig már nem esett, akkora sár volt, hogy csoda volt, ha feljutott az ember esés nélkül. Legalább volt ok kacagni  ;D ;D  Palmi szupermenje ott volt, nem is bírtam tovább menni sokáig, annyira nevettem (az volt a mókás, hogy el sem eresztette a kormányt - annyira meglepõdött és hisztizett is 1 kicsit... ::)  )
Aztán nem említettétek Lcs nõi ruhás fellépését!!! Vole sakálnevetését a hegy aljában hallottam! Kár, hogy nem lett lefotózva  :'(
Szerintem Sezlony kicsit túlminõsítette az elázásunkat. Nem volt annyira vész. Pláne, hogy a fél ruhásszekrényemet elhoztam, amibõl párat szét is osztottam olyanok között, mint Haros Jani barátunk (õ azért hozott csak 1 pulóvert magával, mert Szilárd aszonta, sütni fog a nap  8) )
Ja és Beg! Szerintem jó verseny volt (mint kívülálló), a pálya színvonalas volt, az elit egész jól sikerült és lehet, hogy részrehajlóan ítélkezem, de az idei legjobbak 1ike volt szervezésben. Épp ezért szeretnénk kérni, hogy A TAVASZI VERSENY NE MARADJON EL!!! Már ma is arról beszéltek jópáran, hogy már várják! Jdp, ha van 1 kis beleszólásod, akkor lécci  :)  
Vkinek vannak fotói??? kéne a mag.-be! vagy tud róla, hogy vki gyártott?? Ma láttuk Pestáék videófelvételét, jó lett. Max abból lehet digizni vmit...

És ez a pálya mindenféle bicóval teljesíthetõ (a hobbi), azt hiszem ebben mindenki 1etért velem... aki látta a kiscsávót elsõ fék nélkül slick hátsóval... átjárt a félelem, pedig nem vagyok parás!!! , nem volt 1Xû járgány!

asszem mást nem akartam írni...


#24
Vole

Vole

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.561 hozzászólás
>:(

#25
Phyree

Phyree

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 251 hozzászólás
Úgy néz ki én csak jövõre próbálok majd meg berobbbanni a versenymezõnybe.
Azon a bizonyos hétvégén nem volt kedvem egyáltalán fölkelni, mert olyan iszonyatszar idõ volt!

Ehhez még hozzájárult az a tény, hogy kiújult a szokásos problémám: Rugostagom megint elrepedt és kifolyt belõle az olaj.
Egyenlõre minden magyar importõrnek csak nagyon csúnyákat kívánok mert már nyár vége óta azzal oltogatnak, hogy 2-3 hét és jön a shockworks szállítmány. Jee.. Most németföldön kísérletezgetek, talán...
Bár a bringám mûködik, csak ez a szárazcsillapítás annyira nem az igazi.

Lényeg hogy mindenkinek gratula, aki versenyzett vagy legalább kinézett. Én majd talán next time, de már nem mondok semmit.

#26
legszebbcsavo

legszebbcsavo

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.125 hozzászólás
Najóvan, azér ne akadjanak mán ki annyira kérnémszépen, hiszen emlékszünk még ugye a mátrai "eeelesteeeem bazzeeee, eeeltört a csuklóóóóóm meg a könyökvédõ kiszúrta a szemeeeem" kezdetû srófákra. :D Vagy az esztergomi 50cm hosszú lukra?  ;)
Meg emlékszünk még egyáltalán, hogy kicsi pockunk mikor indult utoljára kategóriájában? :D
Ugye nem.....  

Egyetlen embertõl fogadok el kritikát és az Zsuzsimama, na az egy fasza csaj, átmegy és lemegy mindenen szanaszéttörve is.

A többiek hozzá mérjék magukat elõször.

Amúgy még szeretlek titeket.... egy kicsit. :-[

#27
Andix

Andix

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.380 hozzászólás
"Vole 1etlen mentsége, a féke télleg szar volt, avagyis mintha ott se lett volna."

Azért ment olyan gyorsan!:..  ;D ;D ;D

#28
Sonka_Zsuzsi

Sonka_Zsuzsi

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.342 hozzászólás
Valahogy a legények nem hangoztatják hogyan teljesítettek...  :P  én ezért leírkálom!
Palmika a 14. lett, sajna az idejét nem tudom, de jdp-t megkérhetjük, hogy küldje át nekem levelkébe(ha megvan neki) a gépre felvitt eredménylista.
Voluska meg 3. HOBBI! felnõtt ffi. Az abszolúlt azt jelölheti, hogy a juniorok lenyomták  :-* :-* :-* :-*
nem is csodálom, aki 1 patent giga X-up után úgy dönt, hogy a pici huplikon borul. Itt még sikerált kordában tartania a lovacskát (elõször nagyon túlemelte a fenekét - majd pofás, utána rögtön láblecsúsztatás pedálról) szóval rögtön levert minket a víz, hogy mi a lekvárnak parádézik itten. Az idõmérõt simán nyerte flikk-flakkok nélkül. És azt kértem tõle 1ben jusson le, asztán tessék... Még az ugratót láttuk a fákon átsejleni fakidöntõs Endrúúval és elsõre azt hittük ott már sikerált összehozni az esést ami nagyon érett neki. De nem itt, hanem a pálya alsó szakaszán a csikicsukinál azért beadta. És még így is javított az idõmérõs idejéhez képest! Mi lett volna, ha nem hozod a "formád"?? Szóval a nagy akarást néha vedd csak idõmérõsre, jó? :-*

Holnap folytatom, most mennem kell, pedig az Lcs-s hisztit, meg még az akármiket még le kell írkálnom.

Vole 1etlen mentsége, a féke télleg szar volt, avagyis mintha ott se lett volna.

#29
Shaun_Palmer

Shaun_Palmer

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.323 hozzászólás
Az eredményhírdetés végét nem tudtuk megvárni, mert jött a vonat, nem a dobogókk közé, hanem a pályaudvarra. Amikor Zsuzsi rádöbbent, hogy alig fél óránk van a szerelvény indulásáig, döbbenten néztünk össze és az a határozatlan, hamiskás mosoly húzta fülig a szánkat. A következõ pillanatban eszeveszett káosz lett úrrá rajtam, hirtelen azt sem tudtam mit melyik zsebembe rakjak, pedig minden belefért volna bármelyik zsebembe. Gyors búcsuzkodás, "sziasztok" után paripára pattantunk és tekertünk mint állat, legalábbis próbáltam. De a dögnehéz bringa és az amúgyis fáradt lovasa megpróbálta lekûzdeni a lehetetlen (kb 20perc alatt megtenni azt az utat ami oda felé közel 3/4óra volt, nem a szintkülömbség miatt). És láss csodát az útat sikerült is 20perc 10másodperc alatt magtanni, csak az a hatod perc, 10másodperc, 360ad óra ne lett volna, gondolom már mindenki kitalálta mi is történt valójában, inkább nem mondom el, hogy lekéstük azt a #&}@{°¢§'" vonatot, pedig azthiszem mindent megtettünk, persze, ha én nem lettem volna Zsuzsi simán elérte volna az öt ötvenhetes járatot.
A napokban olvastam, hogy külföldön is tevékenykedett egy bombát kiáltó személy (repülõre), csak azért, hogy a járat halasztása miatt elérje a gépét, pár napra rá párév fegyházbüntetéssel díjjazták leleményességét.
Telát a tízperces levegõ utánkapkodásom után bementünk a váróba ahol diáklányok beszéltékk ki, hogy ki kivel hol a gólytáborban. Ott a melegnek nem mondható helységben nyomtunk egy ruha cserét, nem úgy hogy a Zsuzsin volt az enyém és rajtam az õvé, hanem lecseréltük szárazra a finoman szólva szarrá ázott ruhadarabjainkat. bõ 60perces várakozás után, majdnem lekéstük a második vonatot is, mert csak az utolsó utáni pillanatban pakoltunk össze a csövezés után.
De szerencsére erröl már nem maradtunk le. A vonaton olyan meleg volt, hogy azt inkább nem mondom el, mert sokan irigyelnének minket.
A gépszörnyre felszálva és lepakolva sokak értetlenségére nekivetkõztünk és vízszintes pozítciót vettünk fel, (A következõ müsorunkban a nyugalom megzavarására...) külön üléséseken.
A vonaton is jól elszórakoztuk az idõt, így Zsuzska majdnem lekéste a leszállást, de sikerült.
Mikor a Nyugatiban leszálláshoz készülõdtem, már egyedül, benéztem az ülés alá is, hátha elhagytunk valamit és ebben a szent minutumban (ahogy nagyanyám mondaná) a táskám tartalmi a fejemre hulllott onan pedig oda ahol keresgéltem, ugyebár aki keres az talál. :( Elfelejtettem bezérni a hátizsákomat, az volt a probléma.

Szóval a hazautazás kalandos, élményekkel teli és egyben bosszantó és senkimásnak sem kivánok ilyet-es volt.

Ahogy Tanult kollégánk mondaná "Sosefelejtem"

Palmer

#30
Shaun_Palmer

Shaun_Palmer

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.323 hozzászólás
Na, már én is hazaértem és kipihentem a fáradalmakat. (így másfél nap után azé ideje volt)

Major: én küldtem SMS-t amikor kiderült, hogy megyünk, kb 22 óra tájt, valószínüleg a telefonod már kivolt kapcsolva és amikor reggel bekapcsoltad, akkor kaptad meg az üzit.

Ez a verseny nagy élmény volt és egyben csalódás is a számomra.
Csalódások: nem is tudom melyikkel kezdjem:)
- Egyik és egyben legnagyobb csalódásom az volt, hogy voltak olyan Cukorborsók, azt jelenti, hogy nyalóka (csak az érdekesség kedvéért) akik a nevezésük ellenére vissza mondták az indulást, pedig biztosan jól érezték volna magukat.
-Volt olyan is aki folyton a kifogásokat keresi, hogy miért ne az Elit kategóriában induljon ;)
-A harmadik egyben utolsó csalódásom a villám (nem az a cikcakkos) elfelejtett mûködni, a ...-m se tudja miért, de megoldjuk a prodlémát, mint királyvíz az aranyhalat.

Most jönnek az élmények:
- Az idõjárás ellenére (tök jó volt), sokan neveztek és legtöbbjük indult is. ::)
- A hangulat mint Tokodon mindíg remek, családias volt, fõleg váztisztítás és kerék verés közben.
- Az idõmérõ után a mobil büfénél rákérdeztem, hogy van-e forraltbor, mert az pont jólesne ebben a "melegben", az volt a válasz, hogy "Te is ezt kérdezed? Akkor szólok, hogy gyorsabban hozzák." És láss csodát, elöbb az illatot éreztem 10percen belül megérkezett a szegfûszeges nedü. Mitne mondjak jól esett.

A pálya felsõ szakasza nem volt vészes, de az ugrató uténi füves lejtõ már eléggé gázos, vagyis vizes volt. Az erdõs szakasz vége pedig egyszerüen a veterán éveimre emlékeztetett, amikor Vietnámban 3héten át esett az esõ és... (hogy a Don kanyarhoz vissza térjek :D), volt egy király méterxméteres "tó" ami kikerülhetetlen volt és utána jött a dagonyás rész ahol az idõk folyamán szemiszlikké vált hátsó külsõm ûgy pörgött ki, mintha valami atomerõmû hajtaná a gépet. De legalább nem gyüjtötte be a sarat a mintázat :-/

Vole: Eleinte úgy volt, hogy második lettél, aztán úgy, hogy harmadik, akkor most ez hogyis van??

Hát aki nem jött ki saratdagasztani az nem tudja miröl maradt le és sajnálhatja, és elgondolkodhat azon, hogy jól/rosszul döntött-e.
Persze megértem azokat akik nem voltak kint, nem indultak, verseny, de fõleg tolás közben én is szidkozódtam rendesen, de utólag azt mondom, hogy megérte.

Palmer

#31
jdp

jdp

    vendég

  • fórumtag
  • 28 hozzászólás
Sziasztok!

Egy-két gondolat és eredmény Tokodról.
A versenyre 50 -en neveztek.
-10 elit.
-40 hobby ebbõl 2 hölgy.
Az idõjáráshoz képest ez nem is olyan rossz.
Eredmények: Elit   1 Rácz Feri  1p48,10
                         2 Kolozsvári V  1p59,23
                         3 Késmárki G 2p01,27

(abszolút) Hobby: 1 Jakó András 2p08,46
                         2 Bódi Tamás 2p11,92
                         3 Rózsa Zsolt 2p13,59
A rendezõk nevében is további sok sikert, és jó versenyzést kivánok. jdp ;)

#32
Vole

Vole

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.561 hozzászólás
Erdekes elme...
:-/ :-/ :-/ ;D ;D ;D

#33
Zöld

Zöld

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 579 hozzászólás

(de ha mégis elmenne vki akkor ajánlom vigyen rengeteg váltó ruhát!! jaa és a másik az, hogy rohadt hideg is van!!)  


ezt is Õ írta pár hozzászólással késõbb
"tudod ki marad ott a nagy sárban  és hidegben elegendõ váltó ruha nélkül (ha ez puhányság...    )"

;D ;D ;D  ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

#34
Vole

Vole

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.561 hozzászólás
Gondolkodni is kell neha. Lattad milyen ido van, miert nem vittel tobb ruhat??
:P

#35
BNorbert

BNorbert

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.004 hozzászólás
tudod ki marad ott a nagy sárban  és hidegben elegendõ váltó ruha nélkül??? (ha ez puhányság... ::) :-/ ;D :-X)

#36
Vole

Vole

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.561 hozzászólás
SLK.

De amugy egesz sokan voltunk.


#37
Major

Major

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.320 hozzászólás
Egyátalán hányan indultak el ? ? ? Vole: Te hányaik lettél ? ? ? Mien az Áncselotti ? ? ?

#38
Vole

Vole

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.561 hozzászólás
Nos verseny volt, es jo is volt. A dontore felszaradt a palya felso szakasza, de az also sajnos nem, ahol jo nagy sar uralkodott...

LCS: nem talalok szavakat... egy nagy csalodas vagy nekem... puhany vagy... de a 360-as probalkozas jo volt...

BNorbi: mostantol asszem te sem verheted a melled, hogy milyen nagyfiu vagy... ott feszitettel a kocsi hatso ulesen hazafele menet.. szoval te is puhanyka vagy...

En:  :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[

#39
Jorus

Jorus

    ALFAHÍM

  • globális moderátor
  • 11.799 hozzászólás
Valaki írja mán meg, hogy volt-e verseny or not!

#40
Begbie

Begbie

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.228 hozzászólás
Újfent halálra kacagtam magam, a beszámolón!  ;D

Ezekszerint, ha egy jó versenyrõl nem is, de egy jó mókáról mindenképp lemaradtam!  :P