Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

6.TOKODI DH VERSENY !!!

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
179 hozzászólás a témában

#1
David007

David007

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 970 hozzászólás
öööö.... nem kell az az áramfejlesztö!!! minek??? LAptop/Note bookon MC csinálják és kész... ahhoz meg nem kell áramfejlesztö.. ( szoljon valaki,hogy mi nem stimmel ezzel, mert nekem tul könnyünek tünik)
ezt az évi 2-t is kevésnek tartom!!! amugy szerintem nem csak azzal van gond! hanem egyszerüen nem akarják megcsnálni, mert az elözön is mondták, hogy valszeg nem lesz tavaszi... fizetek én akár 1000-t is (évi 2.000 hufot rá tudok szánni ;D) és akkor még keresnek is rajta és akkor biztos megtartják... meg amugy is.. évente 4,0000000 XC verseny van, meg tura meg ilyenek, DH... talán 4-5? országos szintü meg 2-3

#2
Shaun_Palmer

Shaun_Palmer

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.323 hozzászólás
Nehogymá egy Agregátor miatt ne legyen verseny. Az agregátor gondolom a számítógéphez kell, ami kezeli az ídõeredményeket.

Ha elromlott, biztos meglehet javíttatni, ha meg nincs akkor biztos lehet bérelni.

Utána járunk a dolognak és ha is Isten is úgy akarja, a bringások biztos, akkor lesz áramfejlesztõ masinéria. Mert ez a kedvenc versenye szinte mindenkinek. A hangulat mindíg kiváló, legyen kánikula vagy szakadó esõ, 5-6 fokkal. Ez az a verseny ami az év elején összehozza a bringásokat és egy remek pályán (pályákon), verseny körülmények között hozhatják mozgásba a télen sörhassá, petyhüdté vált izmaikat.

Ha kell lopunk egyett, de mindent megteszünk, hogy ne maradjon el a tokodi évadnyitó.

A sörhasat, puha izmokat akinek nem inge ne vegye magára.

Palmer (aki sok társával Tokodon kezdte meg DH-s pályafutását)

#3
legszebbcsavo

legszebbcsavo

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.125 hozzászólás
Megpróbálok érdeklõdni én is hátha lehet bérelni.

Egyébként mi a gond, az hogy nem tudnak szerezni vagy tönkrement?

#4
jdp

jdp

    vendég

  • fórumtag
  • 28 hozzászólás
Sziasztok!

Beszéltem a Lajossal, továbbítottam a kérést hogy legyen tavaszi verseny Tokodon.
Azt mondta hogy krónikus agregátor hiányban szenvednek,az õszi versenyen is gondjaik voltak vele . Anélkül pedig nem lehet. Ha esetleg tud valaki megoldást lehet szó róla.
Üdv: JDP.

#5
legszebbcsavo

legszebbcsavo

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.125 hozzászólás
ok köszi ;)

#6
jdp

jdp

    vendég

  • fórumtag
  • 28 hozzászólás
Megpróbálom rábeszélni õket.
De ti is próbálkozhattok SMS-en a köv számon:
Lábas Lajos 06 30 2469491.

#7
legszebbcsavo

legszebbcsavo

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.125 hozzászólás
jdp:

Ne!!!!!!!!!!!!! Ez nem történhet meg, találjatok ki valamit lécci! :'( :'( :'( :'( :'(

#8
Endroo

Endroo

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.030 hozzászólás
Akkor kell rendezni tavasszal egy jó kis házi versenyt. Sajna tavaly õsszel nem vittem bringát az idõjárás miatt, de egy szárazabb pályán szívesen kipróbálnám magam.

#9
jdp

jdp

    vendég

  • fórumtag
  • 28 hozzászólás
Sziasztok!

Én úgy tudom hogy tavasszal nem lessz verseny. :'(
De ha valami változás lessz idõben szolok.

#10
legszebbcsavo

legszebbcsavo

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.125 hozzászólás
jdp jelentkezz!!!!

Tudom, hogy még nagyon korai, de mint sokunk kedvenc versenye, izgat, hogy mikorra várjuk a tavaszit kb, márcsak a bringástalalkozók miatt is?



#11
David007

David007

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 970 hozzászólás
a helyezéseket ki tudja??? összetetben , idök  meg minden...

#12
Sonka_Zsuzsi

Sonka_Zsuzsi

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.342 hozzászólás
még sehol, Dávidkától én is mostan kapom meg õket lemezen

#13
uszpete

uszpete

    vendég

  • fórumtag
  • 29 hozzászólás
meg tudjátok mmondani hol találok képeket tokodról(mármint A VERSENYRÕL????????
sÜRGÕS ::) ::) ::) ;)

#14
Sonka_Zsuzsi

Sonka_Zsuzsi

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.342 hozzászólás
rendben, várom

#15
David007

David007

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 970 hozzászólás
uhhh..... öööö....   ok, Mc probálom :) ;D... vasárnap talizok vele...este fele ,azt'  felrakom ide vagy emilbe elküldöm,  8)

#16
Sonka_Zsuzsi

Sonka_Zsuzsi

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.342 hozzászólás
Fel tudod tenni vhová õket? Jó lenne, vagy hogyan kuksizhatnánk meg õket. Ki tudja, lehet, hogy elegendõ a cikkhez!

#17
David007

David007

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 970 hozzászólás
deee..... de sajnos  nem olyan sok van.. inkább a pályárol van, de azok nagyon nagy felbontásban.... ja meg a bikmakkhoz van az  Antiink a törött teloja  ;D nagyon flash  ;D mondjuk szerinte nem...

#18
Sonka_Zsuzsi

Sonka_Zsuzsi

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.342 hozzászólás
Dávid! Apukád nem fotózott??

#19
David007

David007

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 970 hozzászólás
Huha! az nem rossz! Én 2:26 mentem

#20
Sonka_Zsuzsi

Sonka_Zsuzsi

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.342 hozzászólás
Idõmérõn 2:20 vmit gond nélkül, versenyen 2:19 vmit eséssel és 2 piruettel keigészítve...