Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

6.TOKODI DH VERSENY !!!

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
179 hozzászólás a témában

#81
Major

Major

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.320 hozzászólás
Hol kell leszállni ? ? ? Mit írjak be az elvirn ? ? ?  ???

Ki jön velem vasárnap hajnalban ? ? ? JELENTKEZZEN!!!

Vole: pakold fel ezerrel az XT!!!  >:(

#82
Vole

Vole

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.561 hozzászólás
Az enyem ugy nez ki, hogy kesszen van. Csak a fek kerdeses, de az is eleg valoszinu, hogy meglesz.
Mar csak az a baj, hogy nem tudom nagyon kiprobalni a verseny elott, csak szombaton. Erdekes lesz.
major: csak akkor probalhatod ki a bringat, ha jossz a versenyre, es nem mondod le..


#83
hugi

hugi

    vendég

  • fórumtag
  • 41 hozzászólás
Tudod ki a Bíborka..?!  >:(

#84
Jorus

Jorus

    ALFAHÍM

  • globális moderátor
  • 11.799 hozzászólás
Ha minden igaz, alakul a kerékpárom, de fék csak egy lesz rajta egyelõre, az is gyengus, ráadásul azt sem tudom, hogy elsõ vagy hátsó... De megyek! Vagyis megyünk Bíborkával.

#85
Endroo

Endroo

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.030 hozzászólás
Ugyan van aparát de én most bringázni megyek, úgyhogy csak akkor viszem, ha valaki kezeli helyettem. Ja és csak szombaton leszek, úgyhogy a versenyrõl nem is tudnék képeket készíteni.

Más: ha valakinek van kedve akkor jöhet velem is, mert van három hely a kocsiban + két bringának is.
Persze csak akkor megyek, ha nem szakad az esõ szombat reggel.

#86
Shaun_Palmer

Shaun_Palmer

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.323 hozzászólás
Örülök, hogy legalább a mi Zsuzskánk tagja a Beválalom Brada/sziszta-nak, képeslenne sátrazni.
Háromszoroshipp-hipphurrá!!! Már 2en vagyunk, kisebbb tömeg, de legalább nem lessz balhé, hogy ki, hova állítja a sátrat, biztos elférünk egymástól.

Néztem szállás lehetõségeket, van egy Esztergom-kertvárosban, de a 34E / 8160HUF /fõ per éj kicsit soknak tünik, vagycsak nekem?? Ez a hely a legközelebbi TOKOD-hoz ahol van hehetõség hálni (melegben, tetõ alatt, pénzért)
még gyorsan keresek Eszterbe meg Gombába valami olcsót.

Endroo-nak van digit fotoaparát és, ha jön, mert jön (ugye?) valószínüsítem, hogy hozza is. Kölönben melyik is a Mi kedvenc újságunk?? Öszterájs Kinder Mágázin (Gy.k.:ÖKM)??

Major: menetrend www.elvira.hu  , kiváncsi vagyok miért nem fogsz jönni  ;)

Ha csak egy valaki beválalja (rajtam kívül) az ottalvást (sátrazást)  akkor én semmi akadáját nem látom annak, hogy megtegyük, bár anyám bevevezett a Mónikába (akinek a seggét a mi Volénk anno nézegette, abban a tájban amikor még a nemzeti sportban is benne volt, mármint a Vole), az "Utálom, hogy Extrém a hobbid" mûsorra, de én ennek ellenére szivesen ott alukálnék, persze némi "üdítõ" társaságában.

Én

#87
Sonka_Zsuzsi

Sonka_Zsuzsi

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.342 hozzászólás
Ez van, addig is órákat fogok tartani a kis Viharhozónknak, hogy induljon a versenyen. Feltuningolom 1 picit õt :))

#88
Major

Major

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.320 hozzászólás
Nem lesz meg a géped...  :-[ BAYEK!!!!  >:(  :(

Vasárnep ki jön le nagyon korán volnattal ? ? ? (Meg kéne ezt is nézni mikor megy...)

#89
Sonka_Zsuzsi

Sonka_Zsuzsi

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.342 hozzászólás
Jorus  ;D ;D ;D ;D
Major  :-* :P :-* :P

Sajna ma kiderült, hogy nem jön össze a hétvégére a kisbuszunk, így vonatozom én is. Legalább nem kényelmesedem el teljesen  :)  Szóval, télleg jobb, ha ott nézünk vmit, bár annak az esélye minimális, hogy találunk is vmit  :( :(  legrosszabb esetben ott a sátrazás is. Én is benne lennék asszem... bár ott elég kutya idõ szokott lenni  :(

FONTOS! Kinek van digit fotógépe? Kéne a versenyre! A kedvenc újságunknak kéne a versenyrõl fotókat csinálni!   ??? ???  Vole! Esetleg a te haverodé? Én is megpróbálom, de kicsi az esélye! Sszóval???

Ja, Kertvárosi leszállás.
És nekem nem, de Volénak lesz gépe. Ma volt szerencsém látni a masinériát. Gõzerõvel szerelgeti össze a Pocok  ;D

#90
Jorus

Jorus

    ALFAHÍM

  • globális moderátor
  • 11.799 hozzászólás
Nem is mondja vissza. Csak várunk, valaki jön, hogy felhívta, és mondja, hogy rosszul lett, ezért nem jön.  ;)

#91
Major

Major

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.320 hozzászólás
Én tuti vasárnap egyek csak mert meccsem van szombaton...  :-/

De vasárnap bizos!!! (Annak ellenére, hogy Zsuzzsana majd jól ideírja, hogy "tuduk Major majd utosó percben visszamondod...")

#92
Endroo

Endroo

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.030 hozzászólás
Ha még megy valaki rajtam kívül Bp-rõl kocsival, akkor megdumálhatnánk egy találkozót szombatra. Ha nem, akkor a Esztergom Kertváros megállónál száll le a banda ?

#93
Vole

Vole

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.561 hozzászólás
A szallas erdekelne, mert nincs sok kedvem tekerni, de ha muszaj megteszem.


#94
Jorus

Jorus

    ALFAHÍM

  • globális moderátor
  • 11.799 hozzászólás
Ha nem van ott alszunk, akkor vasárnap megyek, de csak, ha kész lesz a kerékpárom. Nincs kedvem stopizni Eszti és Toki közt.

#95
Wickee

Wickee

    vendég

  • fórumtag
  • 106 hozzászólás

de ne reménykedjetek, max, ha HOPE féketek van és a Remény utcában laktok.

Palmer

vááávááá  ;D ;D ;D

#96
Shaun_Palmer

Shaun_Palmer

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.323 hozzászólás
Hát szomorúan olvasom, hogy mindenki elvetette a satrazást, pedig nincs is jobb annál amikor a paplan alatt fût az alkohol, vagy más, de ezt most hagyuk.
Nem hiszem el, hogy mindenki ilyen "Cukojbojsó"!! Ha senki akkor én sem, de ezt csak is azért teszem, hogy nehogy bomlasszam a közösséget.

Az ottalvásra 1jó okot tudok és ezt Jorus koma már vázolta fentebb, mégpedig a hajnali kelés ami ugyebár kialvatlansággal jár, így nem tudunk maximumot, e még a minimumot is épphogy kitudjuk csikarni magunkból.
Az út vonattal (mert nem mindenki tud kocsival menni a versenyre ugyebár) közel másfél óra ami azt jelenti, hogy szombaton 3óra vonatozás, 4óra bringázás/ökörködés (mert tokodon az ember nem bír sokkal többet) és ez akárhogy is nézem közel van a felesleges szombati látogatáshoz, de ugyebár MINDENKI akar menni mindkét nap. Vasárnap a 4, fél5ös kelésig pedig nem bírod kipihenni az elözõ nap megpróbáltatásait, tolás1000rel, tekerés2000rel, esetleg néhány esés amit egyszerû összeszedni, fõleg fáradtan).
Natehát mindenki gondolkodjon, de sürgõsen!!!
Most megyek és nézek szálláslehetõséget, de ne reménykedjetek, max, ha HOPE féketek van és a Remény utcában laktok.

Palmer


#97
Vole

Vole

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.561 hozzászólás
Nekem meg nem biztos, de nagyon igyekszem. Jo lenne. Nem szeretnem kihagyni ezt a versenyt, mert mar reg voltam.


#98
Major

Major

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.320 hozzászólás
Meg lesz a verda Fiuk lányok ? ? ?  ;D (Konkréten Zsuzsi és Vole DH csodáira lennék kíváncsi!!!)

#99
Vole

Vole

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.561 hozzászólás
Ja.
:-/

#100
Sonka_Zsuzsi

Sonka_Zsuzsi

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.342 hozzászólás
Hát az majd akkor kiderül  :o :o :o