Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Teló tuning

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
986 hozzászólás a témában

#881
liana

liana

    újonc

  • fórumtag
  • 2 hozzászólás
haj arcok:)

nekem 30ert kene valami a pasim montijara meglepetesnek. van valami vallalkozo szellemu fiatal aki navigalna ekozott a sok kerekparosdis szakkifejezes kozott?:) vagy mondana ertekes infokat amiket esetleg meg is tudok jegyezni es esetleg boltot ahol nem avgnak at mert kozom nincs az egeszhez?:) koszi , lia

#882
Noleen

Noleen

    újonc

  • fórumtag
  • 1 hozzászólás
Major,
nem érdekel 40e-ért egy Noleen Chubby 100millis duplavállas villa ? levegõs csillapítás, szinte ua. mint a Hi-5 (de tényleg, a belseje is), csak ennek easton lábai vannak. Ja, és vadiúj, tokkal-vonóval, fekete, én is ilyet használok és nekem bejön. írj mailt, ha érdekel !  8)

#883
Major

Major

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.320 hozzászólás
Lenne 1 kérdésem! Holl lehet jól velatív olcsón mûködõ telót kapni! Valami Z1, Z2, esetleg Z3-ra gondoltam, vagy HI-5-re, vagy ilyesmik! A lényeg, hogy 100 körül mozogjon legyen benne valami scsillapítás (jó lenne nyílt olaj) és hogy ne mennyen még szét az 1. kövön!

#884
Bikemag

Bikemag

    házigazda

  • globális moderátor
  • 420 hozzászólás
Régi fórum hozzászólásai

#885
rob

rob

    This is the way

  • globális moderátor
  • 16.879 hozzászólás
Szerintem meg fejezzétek be ezt a "Mozo VS the rest of the world" flame-et! Akinek tetszik, vegyen Mozot, akinek nem, az meg ne! És ne itt vitázzatok rajta!  >:(

#886
thez

thez

    maximus

  • fórumtag
  • 26.354 hozzászólás
egy szerelosrac mondta szerda fele nekem h a regieknek az a baja, h tul konnyen kitagul az a resze, ami a tengelyre felmegy. nemelyik kicsit recseg ilyenkor, nemelyik meg mint az allat.. es hogy ha viszsaviszi ember a boltba akkor kicserelik.. de ez csak hallas utan terjedo sztori. nemtom mi benne az igazsag.

#887
Begbie

Begbie

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.228 hozzászólás
OFF

tavalyi hussefelt is szeriahibas.


És nem tudod, mi volt a baja?

#888
vendég__*

vendég__*
  • vendég
Ez az pajtás,mondd meg nekik!  ;)
(én is Mozot akarok venni...)  ;D

#889
thez

thez

    maximus

  • fórumtag
  • 26.354 hozzászólás
es nem lehet megerteni h a regi tort el.
nem a uj szeria a regi!
az uj meg nemigazan

#890
thez

thez

    maximus

  • fórumtag
  • 26.354 hozzászólás
mar bopcsi h kozbeszolok, de minden ember a mozot szidja, mer eltort mer hibas szeria.. kisse unalmas, es leragott csont.. es kis esz is kene hozza hogy felfogjatok a buci fejhetekkel h ki van javitva... tavalyi hussefelt is szeriahibas. miert nem basztatjatok azt is? es aki egy nemtom hany szazezres teloval villog az befoghatja siman. az meg foleg akinek nincs mozoja. es nemtom miert minden masodik topicban ez a tema.. ahol telokrol van szo, ott mindig a mozot szidjak.
na mind1. szal le lehet allni
unalmas

#891
dirtboy

dirtboy

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 240 hozzászólás
Tudom hogy visszavonták és hogy ingyen kicserélték, de beszéjünk a 2002 es rõl ami nem törik el....
dirtboy

#892
Major

Major

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.320 hozzászólás
Azt ugye tudod, hogy az r500as 2001es sorozaát visszavonták és nagykerben ingyen cserélték egy az egyben, mert töb tört el mint amennyi nem!!!  :-/ Ennyit az r500ról!!!!!!!

#893
ruff

ruff

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 784 hozzászólás
Akkor most mondd azt MG - nek hogy vegyen egy mozo r500 -at vagy mi az.És íme meglátod hogy mekkora hülyeséget mondtál.

Egyébként nem tudna segíteni ?? ott picit feljebb kérdeztem valamit... megköszönném ...

#894
dirtboy

dirtboy

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 240 hozzászólás

Ismerek emberkéket, az egyik mozoja vajpuha, a másik beton. És azért 4 kilót cipelni 10 centiért... (amibõl mozog 8 se)

TE nagyon gyökér ha keményre állítod "beton" és ha puhára "vajpuha" lesz..
Nem 4000g hanem 2800g!!!!
És megéri "cipelni" ahogy te mondanád mert ATOM!!
Mind a 101mm ert kimozogja!!!
és nézzd meg ezt: http://www.bikemagaz...&num=1034969519

Ez a bomber újjonan 83 900 HUF és mégis szarrá tört ez viszont egy MOZO R500 assal nem fog megtörténni!!!!!!
Ne légy ilyen sötét!!
dirtboy

#895
MG

MG

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 970 hozzászólás
Csak óvatosan a tuningal mert nekem tuning nélkül is ez lett: http://www.bikemagaz...&num=1034969519

#896
Dude

Dude

    vendég

  • fórumtag
  • 150 hozzászólás
Hali hali!
Kéne egy kis segítség!
Nekem egy 2000es Marzocchi Z5 flylight air nevu villám van!
Hogy lehetne ezt megtuningolni hogy tobbet rugozzon?
Es ugy mennyit rugozna?

#897
legszebbcsavo

legszebbcsavo

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.125 hozzászólás
azt nem érdemes tunningolni, így is mindent eltör.

#898
mbalazs

mbalazs

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 349 hozzászólás
egy mozo r500at hogy lehet tuningolni?

#899
ruff

ruff

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 784 hozzászólás
hali!
nékem egy rs judy tt - m van, és ugyan még be sincs szerelve, annak tudatában, hgoy 55 kg vagyok (alattam nem amortizálódik semmi  :P ) gondolom picit kemény lesz ... Van benne egy fekete rugó, meg egy pár fekete elasztomer. A kérdésem az lenne, hogy rocksokszéknál milyen sorrendben vannak a színek illetve keménységek, és hol lehetne hozzá új rugót vagy elasztomer szedni, és ha keménynek érzem a rugót cseréljem - e vagy az elasztomert.
kössssz, ruff

#900
legszebbcsavo

legszebbcsavo

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.125 hozzászólás
Rst-knél automatikusan ki kell cserélni az elaszto-kat rugóra, mert kurva szarok.
Vagy az egyik szárba végig rugót, a másikba elasztomert, de úgy, hogy a távtartókat ki kell szedni és azok helyére is kék elasztomert kell rakni, így teljes összenyomódáskor sem nyomódik teljesen össze az elasztomersor, csak a rugó, így puhább is lesz.
De ha valakit zavar, hogy hidegben keményedik, az felejtse el teljesen az elasztomert, bár így nehéz lesz a villa.
Ja és a gyári zsírt ki kell cserélni pl manitoura, mert az is szar.

hmmm, ezek után inkább érdemesebb venni mondjuk egy alap H.C.-os rockshoxot, fõleg hogy az új rst-k törnek mint a ropi. bocsi.