Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Teló tuning

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
986 hozzászólás a témában

#241
vendég_nhunor_*

vendég_nhunor_*
  • vendég
ha rugóútnövelést csinálok, jobban kihúzom a becsúszószárat, akkor kevésbé lesz merev, ugye?


vagy pl U turn-ös villánál ha 80-on van akkor merevebb mint ha ki van húzva maxra (jobban csavarodik)? :chin: vagy nem :D

#242
Aske

Aske

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.881 hozzászólás

olyan problémám van h a duro-m ról letörött mind a 2 fékkonzol.
lehet ezeket valahogy pótolni v van valami szerkentyû amire féket lehet felvogatni(tárcsa), vagy újj lábat kell vennem?


A V-fékkonzol törött le nem?

Használj tárcsát.

#243
K3ny3R

K3ny3R

    vendég

  • felfüggesztett
  • 11 hozzászólás
olyan problémám van h a duro-m ról letörött mind a 2 fékkonzol.
lehet ezeket valahogy pótolni v van valami szerkentyû amire féket lehet felvogatni(tárcsa), vagy újj lábat kell vennem?

#244
Facs

Facs

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 488 hozzászólás
thx 4 the downfuck. :D
Nem akartam külön topicot nyitni. :D vagy nyissak? :)

Ja megint ez a duro szimmering. A ruxon olyan szimmering van ami felfelé vékonyodik el ezért nem rakódik bele a kosz. A duron meg olyan amiben ilyen kis mélyedés van és állandóan telemegy kosszal a kis mélyedés körben. õõõ remélem értitek mirõl beszélek.... szal ez árthat a becsúszónak? Vegyek rá rux szimmeringeket?

#245
Endroo

Endroo

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.030 hozzászólás
hülyeség OFF és teló tuning a topik címe. :) köszi

#246
misirulez

misirulez

    vendég

  • fórumtag
  • 28 hozzászólás

wááááááááááááááááááááá!!!!!!!!!!!
Akkora állatságot csináltam!!! Nagyon LOL.
Neont raktam a dirtbicajomra! Na nem neoncsövet :D hanem olyan kéken világító biszbaszt ami a tunning kocsikon is van. Egy öngyújtóból szereltem ki a kék ledet majd kisebb agytréning után kitaláltam hogy lehet faszán fölrakni a gépre.
A kulacstartóra csavaroztam fel ami nálam az alsó csõ alján van. Megvilágítja így a hajtómûvet a monoblokkházat meg a hátsókereket. Meg a földet persze.
Esti streeteléseknél nagyon kõ!!!!

Ha lesz képem majd belinkelem. Ja a bicajozást amúgy semennyire sem zavarja.
Esetleg a villacsõbe is lehetne dobni egyet de nekem headlockom van úgyhogy nehézkes lenne.
(Azért ide írtam mert külön topicot azért nem akartam nyitni :D )


Tetszeni fog neked ez a topic:

http://forum.index.h...21923&na_order=
Egyszerû életet élek: ami üres megtöltöm, ami tele van kiürítem.

#247
Aske

Aske

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.881 hozzászólás
Facs

Menj a büdös francba jó? :D

#248
Facs

Facs

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 488 hozzászólás
De akkor is nagyon lol. Amúgy ennek nem lesz baja mert egy kis szar led világít csak (de elég jól ahhoz képest).

#249
thez

thez

    maximus

  • fórumtag
  • 26.354 hozzászólás
á az kommersz;)
van nemegy neonos birnga, mindig annyit röhögök hogy még múrván se mehet mert felveri a kavicsot és összetöri...

#250
Endroo

Endroo

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.030 hozzászólás
:shit:

ügyes vagy. akkor már csak a világítós szelepsapi kell neked ... meg rókafarok antennával :)

#251
Facs

Facs

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 488 hozzászólás
wááááááááááááááááááááá!!!!!!!!!!!
Akkora állatságot csináltam!!! Nagyon LOL.
Neont raktam a dirtbicajomra! Na nem neoncsövet :D hanem olyan kéken világító biszbaszt ami a tunning kocsikon is van. Egy öngyújtóból szereltem ki a kék ledet majd kisebb agytréning után kitaláltam hogy lehet faszán fölrakni a gépre.
A kulacstartóra csavaroztam fel ami nálam az alsó csõ alján van. Megvilágítja így a hajtómûvet a monoblokkházat meg a hátsókereket. Meg a földet persze.
Esti streeteléseknél nagyon kõ!!!!

Ha lesz képem majd belinkelem. Ja a bicajozást amúgy semennyire sem zavarja.
Esetleg a villacsõbe is lehetne dobni egyet de nekem headlockom van úgyhogy nehézkes lenne.
(Azért ide írtam mert külön topicot azért nem akartam nyitni :D )

#252
fuego92

fuego92

    újonc

  • fórumtag
  • 7 hozzászólás
Sziasztok

nagyon köszönöm a segicséget

#253
Facs

Facs

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 488 hozzászólás
Ne vegyétek el a srác kedvét!

Amúgy imbusszal benyúlsz kicsavarod és megnézed mit tehetsz.
Ha rendesen zár a villa alul akkor keress bele szimmeringet, kevés olajat bele zsír helyett, és már faszábban is fog mozogni.
Visszaút csillapításnak meg v visszarugót tegyél bele vagy egy gumidarabot felkoppanás ellen.
Amúgy lehet h tényleg nem lehet ezzel a telóval semmit sem kezdeni. :(
Egy sr xc 60 jobban megérte volna, az picit jobban össze van rakva talán.
Sok szerencsét. :)

#254
rob

rob

    This is the way

  • globális moderátor
  • 16.879 hozzászólás
abban a villában felesleges ilyennel foglalkozni, mert biztosan nincs benne elég becsúszószár ahhoz, hogy többet mozogjon.
amugy meg nem ártana rugóút növelés tekintetében elolvasni a topic-ot, volt róla szó párszor. 19 oldal nem olyan sok....

"A man always has two reasons for doing anything: a good reason and the real reason." J.P. Morgan

"Science is not a democracy that can be voted on with the popular opinion." Earl R. Geddes P.h.D.


#255
PTamás

PTamás

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.695 hozzászólás
Lemerem fogadni, hogy a rugóutat akarja növelni.....
White Horse

Nothing is impossible. _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ Cipõ!!! :)_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ Minden jóban van valami grammánia.

#256
rob

rob

    This is the way

  • globális moderátor
  • 16.879 hozzászólás

Sziasztok vetem egy mozo vibert és szeretném tuningolni és hogy ti miket ajánlotok ?

nem tudom mire gondolsz, de nagyjából a villa tuningolása kimerül abban, hogy szétszeded, kitakarítod mindenestõl és veszel bele rendes zsírt, és bekened azzal.
semmiféle mást nem tudok elképzelni, elég egyszerû villa, se csillapítás, se semmi.
ha pénzt akarsz költeni add el ezt, és vegyél komolyabb villát.

"A man always has two reasons for doing anything: a good reason and the real reason." J.P. Morgan

"Science is not a democracy that can be voted on with the popular opinion." Earl R. Geddes P.h.D.


#257
fuego92

fuego92

    újonc

  • fórumtag
  • 7 hozzászólás
Sziasztok vetem egy mozo vibert és szeretném tuningolni és hogy ti miket ajánlotok ?

#258
ltsoma

ltsoma

    vendég

  • fórumtag
  • 85 hozzászólás
OK.Csak 1 ötlet volt.Egyébként a gyári nagyon drága.Már keresem a használtat,de még nem találtam.

#259
rob

rob

    This is the way

  • globális moderátor
  • 16.879 hozzászólás
jól mûködõ csillapítást amugy teljesen esélytelen csinálni.
nekem van otthon egy relative egyszerû rst delta tl-bõl származó csillapítófejem nyomórúddal, és még annak a felét sem tudnám megcsináltatni, pedig van elég sok ismerõsöm...

"A man always has two reasons for doing anything: a good reason and the real reason." J.P. Morgan

"Science is not a democracy that can be voted on with the popular opinion." Earl R. Geddes P.h.D.


#260
thez

thez

    maximus

  • fórumtag
  • 26.354 hozzászólás
elviszed a forgalmazóhoz, és kisírsz egy nyomórudat. esetleg a boltoddal hozatsz egyet...
nem rögtön a gányolásra kell gondolni!
apróban is találsz sztem fillérekért töröttet, abból a belsõrész átmenthetõ, lehet még jobb is lesz benne imnt a gyárid.
elõször mindent a gyári alkatrészekkel kell megpróbálni helyreállítani, ha eséltelen, utána jöhet a cigánykodás.