Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Teló tuning

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
986 hozzászólás a témában

#201
thez

thez

    maximus

  • fórumtag
  • 26.354 hozzászólás
inkább felejtsd el ezt a mûveletet, nem egy életbiztosítás, fõleg ha keméynebben használod!

#202
tcsfan

tcsfan

    újonc

  • fórumtag
  • 1 hozzászólás
Szia!

Lehet ezzel a telóval valamit csinálni?
Érdemes kihúzni 120as körülire?És ha igen akkor hogy kéne mindezt végrehajtani?

Köszi!
Csõ!

#203
fuego92

fuego92

    újonc

  • fórumtag
  • 7 hozzászólás
Köszi megpróbálom

#204
krokodilus

krokodilus

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 303 hozzászólás

Sziasztok!


Van egy mozo viberem és szeretném tuningolni lehet vele valamit csinálni ?


Iagzáböl nem sok mindent, de egy nagy takarítás szokot rajta segíteni.
Gondolom az a bajod hogy nem mozog... (Bár nem írtad le)
Leszeded a külsõ szárat kitakarítod, kimosod, megszárítod, és zsírral kevert olajjal (olajból csak egy keveset, hogy ne legyen olyan kemény a zsír) vastagon meg kened a külsõszárat, és kb ennyi...

Ha másra gondoltál, akkor írd le...

Marzocchi Bomber 66 RC2 ETA
Avid Code-ot mindenkinek!:dance2:
:chomik:BIKELAND:chomik:


#205
fuego92

fuego92

    újonc

  • fórumtag
  • 7 hozzászólás
Sziasztok!


Van egy mozo viberem és szeretném tuningolni lehet vele valamit csinálni ?

#206
danika111

danika111

    vendég

  • fórumtag
  • 10 hozzászólás
Valaki help me honnan lopjak elasztomert???
és naon jól jönne valami rst gila vagy efféle rugó ami kimozog 10 centit mer a csoda mozoo telómat kihúztam és nem mozog az uj rugo se csak 8 at és folyton bemozdul tejjesen... és a legjobb h az egyik rugósszár kimozogja a 10 centit és ezért hittem h mind a kettõ kimozogja:S
még 1 kérdés hogy kihúzás az meddig biztonságos 10 centi becsúszószár a külsõszûrban az még használható? kössz csá

#207
rmx rider

rmx rider

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.790 hozzászólás
tunnig neve csere-eladás stb. vagy szedd szét puczold ki, vegyél ki elasztomert és kész.

#208
Def Jam

Def Jam

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 658 hozzászólás
Vki tudna vmi tuningot egy Manitou Six-hez?Finomabb mozgás,esetleg több rugóút...

#209
forest

forest

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.146 hozzászólás
igen arra gondolok ami az apróban van,de az 2005-ös és mint kederült 150-et mozgó z1 fr1-es villa,csak el lett írva!Meg is vettem!:)

#210
Facs

Facs

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 488 hozzászólás
Üdv.
Kikotyogósodott villára van orvosság?
Nagyon kicsit de kotyog a durom. Szal lehet vele vmit csinálni?

#211
Endroo

Endroo

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.030 hozzászólás
ha arra gondolsz ami az apróban van, az 2004-es akkor még csak 130-at mozgott. ;) gyári kit nem hinném hogy lenne hozzá. én nem húznám ki. akkoriban a z150 volt a 150-es teló erõsen túlméretezett nyakkal.

#212
forest

forest

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.146 hozzászólás
hi
130-as marzo z1 fr 1 villát h lehet kihúzni 150mm-re?A marzo honlapján alapból 150mm-et írtak mozgásnak!
Elõre is köszi

#213
rob

rob

    This is the way

  • globális moderátor
  • 16.879 hozzászólás

rob szeretném a rugóutat növelni!becsúszot már ki huztam!milyen rugot rakjak bele?a monster(2002-es és 2 db-ot) rugoja jó lenne?

a nyomórúd mitõl lett hosszabb? magától?
akármekkora rugót teszel bele, a villa csak egy fix utat tud végigmozogni.
ezt a nyomórud hossza határozza meg.

"A man always has two reasons for doing anything: a good reason and the real reason." J.P. Morgan

"Science is not a democracy that can be voted on with the popular opinion." Earl R. Geddes P.h.D.


#214
thez

thez

    maximus

  • fórumtag
  • 26.354 hozzászólás
r500ashoz nem kéne hozzányúlni, így is bitang nagy.
többe lenne a mostenr rugó mint egy jó villa:)
mindemellett a monster 40mm-es, a mozo 38-as így lehet bele se menne a rugó.

#215
buellaz

buellaz

    újonc

  • fórumtag
  • 2 hozzászólás
rob szeretném a rugóutat növelni!becsúszot már ki huztam!milyen rugot rakjak bele?a monster(2002-es és 2 db-ot) rugoja jó lenne?

#216
rob

rob

    This is the way

  • globális moderátor
  • 16.879 hozzászólás
Feltöltött kép

rugó helyett van a villában, nem jön olyan gyorsan vissza, mintha rugó lenne bene, ezzel képezve kezdeteges csillapítást.
habszerû anyag, rugózó tulajdonsággal.

"A man always has two reasons for doing anything: a good reason and the real reason." J.P. Morgan

"Science is not a democracy that can be voted on with the popular opinion." Earl R. Geddes P.h.D.


#217
agyas001

agyas001

    újonc

  • fórumtag
  • 1 hozzászólás
HI all

nekem olyan gondom lenne h tuningoltam egy csodás mozoo telót jó, lett meg minden de most olvasgatom a fórumon a szövegeket, de nemtudom azt se hogy mi az elasztomer:s szal pls áruljátok el egy amatõrnek h mi is az meg ha már ott tartunk akkor az elasztomeres telónak kb az alap részeinek a neveit is beírhatnátok:D elõre is kössz

#218
rob

rob

    This is the way

  • globális moderátor
  • 16.879 hozzászólás

kösz,de akkor a beépítési magasága is csökken??mert nekem igazából az kéne.

igen csökken, pont 2 cm-rel :)

"A man always has two reasons for doing anything: a good reason and the real reason." J.P. Morgan

"Science is not a democracy that can be voted on with the popular opinion." Earl R. Geddes P.h.D.


#219
HLev

HLev

    vendég

  • fórumtag
  • 123 hozzászólás
ha a nyomórúd feje alá (tehát a becsúszóba) teszed a gumibakot, akkor a beép. magasság is csökken, ha a nyomórúd alsó végére, akkor az út végébõl veszíted az x cm utat (aminek semmi értelme) és a beép. magasság értelemszerûen nem változik.

Csekk link alul, bár ég és föld a két villa, de megérted, hogy mire gondolnak a többiek.

#220
thez

thez

    maximus

  • fórumtag
  • 26.354 hozzászólás
kisebb rugóút, kevesebb becsúszó lesz kint, ergó alacsonyabb lesz a villa.
2 cm gumibak, 2 cm-el kisebb beépítési magasság.