Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj

GT vázak

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
182 hozzászólás a témában

#61
Bikertigger

Bikertigger

    maximus

  • fórumtag
  • 21.259 hozzászólás

Azért ezek a GT vázak nem annyira vackok,nekem van egy 2000-es Avalanche-om amin 6 év(kb:50000km van benne) után lett csak egy hajszálrepedés amit még a mai napig is használok gond nélkül melóba járásra,a másik amit edzésre használok március óta(kb:3000km) egy 2006-os Avalanche Pro.Mindkettõben van anyag rendesen egyiksem könnyebb 1900g-nál és bírnak mindent a 80kg-om alatt.

valszinû nem egy modellrõl beszélünk...gondolom 2000 ben még más csõbõl volt, -cég is más tulajdonban volt ha jól tom- amit meg néztem az általatok linkelt oldalon nem tudom mi volt a neve, gondolom a full könnyû "csúcsmodell" lehetett....

spec ez az ominozús kinesis superlight csõ
http://www.gtbicycle...=usa&brand=moun
"Az Ég szemébe nézve, Széttárt karral áll, Halálos viharra vár egy haldokló világ "
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való

#62
GT_Atee

GT_Atee

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.743 hozzászólás

ha jól láttam az útóbbi idõben kinesis ultra vagy superlight -mittomén hogy híják- csõbõl taknyolják Õket, abból a csõszettbõl meg több vázat láttunk törni repedni az útóbbi 2 évben akár kelliz, akár pixis team matricával, erõsebb cc-sek alatt....szal nem lehetetlen......

Azért ezek a GT vázak nem annyira vackok,nekem van egy 2000-es Avalanche-om amin 6 év(kb:50000km van benne) után lett csak egy hajszálrepedés amit még a mai napig is használok gond nélkül melóba járásra,a másik amit edzésre használok március óta(kb:3000km) egy 2006-os Avalanche Pro.Mindkettõben van anyag rendesen egyiksem könnyebb 1900g-nál és bírnak mindent a 80kg-om alatt.
GT-Atee

#63
Bikertigger

Bikertigger

    maximus

  • fórumtag
  • 21.259 hozzászólás

az jó, most vettem pyxis-t és nem 60 kg vagyok :)

fõleg ravalyelõtti teamek voltak az áldozatok, arról tudok többröl is tavalyit csak 1 et, az ideik meg masszívabbak is....pláne a sima pixis...
"Az Ég szemébe nézve, Széttárt karral áll, Halálos viharra vár egy haldokló világ "
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való

#64
Iceshark

Iceshark

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.036 hozzászólás
az jó, most vettem pyxis-t és nem 60 kg vagyok :)

"Sose becsüld alá az emberi hülyeség hatalmát!"

hegyi kecske ; zõdcség ; városi vadász

a bringaszállító


#65
Bikertigger

Bikertigger

    maximus

  • fórumtag
  • 21.259 hozzászólás

van a kerékpárok között is topikja a GT-nek ott ki van vesézve a szlovák beszerzés, Atee meg egyenesen élõ példa rá :D

enté!

Hát azért nem tudom, hogy lehet 2 hét alatt maratonozással eltörni 2 GT vázat, az oke, hogy romlott "állítólag" a minõsége, de azért ezt kicsit túlzásnak érzem! Ahogy elnézem a képet, olyan mintha a nyeregcsõ szakította volna szét hátrafelé, ráadásul a törés alatt(a tátongó lyuk alatt) nem nagyon látszik a nyeregvázcsövön óriási eldeformálódás. Én lennék olyan bunkó, hogy megkérdezzem, milyen hosszú nyeregcsó is volt abban a vázban és meddig volt betolva. A 3cm nagyon nem elég, pontosan így töri el a vázat! Ezt most info hiányában nehéz megvitatni, de ha erre jár a tulaj szíves elnézését fogom kérni ha kiderül minkét váz gyártási hibás volt és mondjuk nem a helytelenül használt nyeregcsõ okozta a vesztüket!

Az enyém meg Avalanche van/volt és nem törik mint a ropi, eddig semmi baja pedig már 4-5 éves és kapott rendesen.

ha jól láttam az útóbbi idõben kinesis ultra vagy superlight -mittomén hogy híják- csõbõl taknyolják Õket, abból a csõszettbõl meg több vázat láttunk törni repedni az útóbbi 2 évben akár kelliz, akár pixis team matricával, erõsebb cc-sek alatt....szal nem lehetetlen......
"Az Ég szemébe nézve, Széttárt karral áll, Halálos viharra vár egy haldokló világ "
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való

#66
Iceshark

Iceshark

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.036 hozzászólás

tudsz nekem mondani egy szlovák honlapot ahol gt-it lehet kapni


van a kerékpárok között is topikja a GT-nek ott ki van vesézve a szlovák beszerzés, Atee meg egyenesen élõ példa rá :D

enté!

Hát azért nem tudom, hogy lehet 2 hét alatt maratonozással eltörni 2 GT vázat, az oke, hogy romlott "állítólag" a minõsége, de azért ezt kicsit túlzásnak érzem! Ahogy elnézem a képet, olyan mintha a nyeregcsõ szakította volna szét hátrafelé, ráadásul a törés alatt(a tátongó lyuk alatt) nem nagyon látszik a nyeregvázcsövön óriási eldeformálódás. Én lennék olyan bunkó, hogy megkérdezzem, milyen hosszú nyeregcsó is volt abban a vázban és meddig volt betolva. A 3cm nagyon nem elég, pontosan így töri el a vázat! Ezt most info hiányában nehéz megvitatni, de ha erre jár a tulaj szíves elnézését fogom kérni ha kiderül minkét váz gyártási hibás volt és mondjuk nem a helytelenül használt nyeregcsõ okozta a vesztüket!

Az enyém meg Avalanche van/volt és nem törik mint a ropi, eddig semmi baja pedig már 4-5 éves és kapott rendesen.

"Sose becsüld alá az emberi hülyeség hatalmát!"

hegyi kecske ; zõdcség ; városi vadász

a bringaszállító


#67
GT_Atee

GT_Atee

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.743 hozzászólás

tudsz nekem mondani egy szlovák honlapot ahol gt-it lehet kapni

Érdeklõdni tudsz a komárnói Piko-Bike-ban.
GT-Atee

#68
Valeria Victrix

Valeria Victrix

    Isten ostora

  • fórumtag
  • 9.274 hozzászólás
GT-ben nem vagyok otthon, de emlékszem, hogy korábban volt itt némi értekezés szlovákiai GT beszerzés tárgyában. 3 oldal az egész téma, nem akkora munka átolvasni.


#69
Windos

Windos

    vendég

  • fórumtag
  • 16 hozzászólás
tudsz nekem mondani egy szlovák honlapot ahol gt-it lehet kapni
viny:beer:[IMG]http://tbn0.google.com/images?q=tbn:mudug95XdKldmM:http://www.mongoose.com/bikes/displaybike.php%3Ffilename%3D21.29.M7_INTL_HARDBALL_WHT.jpg[/IMG]

#70
kela

kela

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.622 hozzászólás

bocsi de ez úgy megy ,hogy megrendeled neten a bicót aztán kihozzák neked amerikábol vagy valahonnan külföldrõl és még rákell fizetned a szálitásér ???


a linkelt oldalról ekkora értékben már ingyenes

#71
Valeria Victrix

Valeria Victrix

    Isten ostora

  • fórumtag
  • 9.274 hozzászólás
Ha az EU-n kívülrõl jön, akkor fizetheted még a vámot és az ÁFA-t is. Ha az EU-ból rendeled (például CRC), akkor csak a szállításért kell fizetned; természetesen a vételáron kívül.
Mellesleg hozzánk legközelebb Szlovákiában vásárolható GT. Olvass vissza pár oldalt, ott találsz róla infót!

a linkelt oldalról ekkora értékben már ingyenes

Na ez komplett gépnél nem igazán áll meg. Este megnézem, hogy a hozzám tévesen kiszállított gépre mennyi volt a szállítási költség a CRC-nél.


#72
Windos

Windos

    vendég

  • fórumtag
  • 16 hozzászólás
bocsi de ez úgy megy ,hogy megrendeled neten a bicót aztán kihozzák neked amerikábol vagy valahonnan külföldrõl és még rákell fizetned a szálitásér ???
viny:beer:[IMG]http://tbn0.google.com/images?q=tbn:mudug95XdKldmM:http://www.mongoose.com/bikes/displaybike.php%3Ffilename%3D21.29.M7_INTL_HARDBALL_WHT.jpg[/IMG]

#73
MaTT

MaTT

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.649 hozzászólás
:\
eddig ami GT-vel találkoztam az mind vagy el volt törve vagy minimum repedve, KIVÉVE a Ruckust.

#74
enté

enté

    titanium freak

  • fórumtag
  • 7.605 hozzászólás
Posted Image
Kép a Sport1 bringás mûsorából. A srác két hét alatt két GT vázat tört el.

"Some people say I'm a titanium freak - it's okay... I am."

"The titanium is the nicest way to reducing the carbon bikeprint."
[ˈeərəspeɪs tekˈnɒlədʒi]


#75
MaTT

MaTT

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.649 hozzászólás
tess:
http://www.chainreac....aspx?Search=gt

#76
Windos

Windos

    vendég

  • fórumtag
  • 16 hozzászólás
helo az a kérdésem,hogy ti tudnátok-e nekem mondani egy olyan honlapot ahol lehet gt-t kapni
viny:beer:[IMG]http://tbn0.google.com/images?q=tbn:mudug95XdKldmM:http://www.mongoose.com/bikes/displaybike.php%3Ffilename%3D21.29.M7_INTL_HARDBALL_WHT.jpg[/IMG]

#77
kuckuc

kuckuc

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 597 hozzászólás
Tapasztalataim a ruckusról: Annyira merev, hogy rázós terepen(tuladonképpen
erdõben bárhol) úgy 40kmh körül rendesen tudja dobálni a farát. 90 kg felett vagyok, és 3 éve használom. Pont e tulajdonsága miatt igen szemezgetek 1 össztelóssal, de ettõl akkor sem válnék meg.

#78
enté

enté

    titanium freak

  • fórumtag
  • 7.605 hozzászólás

a gt-t ki is vásárolta meg?mármint a céget

Pacific Cycles (Schwinn, Mongoose)

"Some people say I'm a titanium freak - it's okay... I am."

"The titanium is the nicest way to reducing the carbon bikeprint."
[ˈeərəspeɪs tekˈnɒlədʒi]


#79
Camping Joe

Camping Joe

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.592 hozzászólás
a gt-t ki is vásárolta meg?mármint a céget

'A gépjármûvezetõ nem ellenség, a közúti közlekedés nem háború, ebbõl következõen a helyváltoztatás nem túlélési gyakorlat!'

ELADÓ! http://forum.bikemag.../hirdetes-12960

#80
Iceshark

Iceshark

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.036 hozzászólás
vagy nézz egy ruckust! az atom merev váz!

"Sose becsüld alá az emberi hülyeség hatalmát!"

hegyi kecske ; zõdcség ; városi vadász

a bringaszállító