Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj

GT vázak

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
182 hozzászólás a témában

#21
czanga

czanga

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 563 hozzászólás
Üdv!
Adott egy GT Ruckus 1.0, egy 73x118-as octalinkes középrész és egy ehhez illõ LX kar (FC-M572) link: http://www.bikeparts...e/BPC314058.jpg

ma meló végén a szervízben fogtam és beraktam, majd felkerült a hajtómû is... és akkor jött a koppanás... a legkissebb fogaskerék, a 4 befelé, a tengely felé álló felfüggesztõ karja beleér a váz monoblokkházába. A hajtómû akadva elforog, elég nehézkesen. Kérdés az, hogy 1, vagy 2 mérettel kéne nagyobbat vennem? Mert tartok tõle, hogy a következõ méret kicsi lehet, bár ez ahogy nézem épphogy kicsi, de ahhoz eléggé h használni ne lehessen.
Esetleg ha valakinek van konkrét tapasztalata, azt is leírhatná.

Elõre is köszi4

#22
localhero

localhero

    újonc

  • fórumtag
  • 2 hozzászólás
!ÜDV MINDENKINEK!
.MEGRÖGZÖTTEN VADÁSZOK, EGY 19es MÉRETÛ GT ZASKAR VÁZAT!!!!!Egy acélvázas klasszikust szeretnék.. .emberi áron.
NEM TUDTOK VALAMIT VÉLETLENÜL? ?! MILYEN OPCIÓK VANNAK???
köszönömm!

#23
Yaroslav

Yaroslav

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 304 hozzászólás
Hali!

Most mértem egy 2000-es évjáratún 31,9-et, ami valószínûleg a 31,8-as hivalatos méret lenne. Ezt a különbséget, viszont simán elbírja a váltó bilincse.

Üdv.
Y.

#24
B-man

B-man

    vendég

  • fórumtag
  • 33 hozzászólás
szasztok!

Extrémgyors infóra van szükségem! Adott egy GT Karakoram váz, ami gyárilag kénsárgára lett fújva. Tudomásom szerint 2000-2001-es évjárat körül lehet. Anyaga Cro-Mo.

Kérdés: mekkora csõátmérõjû elsõváltót fogad a váz?
(Sajnos nem vagyok a gép közelében, viszont fontos lenne tudjam)

1000 köszönet!

#25
Söndör

Söndör

    vendég

  • fórumtag
  • 77 hozzászólás
Üdv Urak!
Tudja valaki,hogy a 94-es GT karakoramon milyen Tange vázmatrica volt?

#26
osiris555

osiris555

    vendég

  • fórumtag
  • 221 hozzászólás
és újra járóképes a gépem!

#27
osiris555

osiris555

    vendég

  • fórumtag
  • 221 hozzászólás
nem tudjátok, hol lehet vázszám alapján rákeresni a bringára, ill. esetleg regisztrálni azt?
régen ráakadtam egy ilyen oldalra, csak nem tudom, hol.
elvileg 98-as outpostom van, de a katalógusban fekete villával van, az enyém meg sárgával. de az is lehet, hogy nem is a sajátja.

#28
_and/or_

_and/or_

    vendég

  • fórumtag
  • 172 hozzászólás
http://www.mtb-kataloge.de/index.html

sok-sok kataloge

ugyan az mint a retrobike.co.uk-n csak kicsit átláthatóbb

#29
rocsipeti

rocsipeti

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.770 hozzászólás
http://www.retrobike...?g2_itemId=2175

itt az összes gt katalógust megtaláljátok. meg még sok-sok más márkáét is.

#30
osiris555

osiris555

    vendég

  • fórumtag
  • 221 hozzászólás
köszi enté!

régen már letöltöttem õket, csak nem irtam ill. nyomtattam ki,a gép meg virusos lett, úgyhogy hála neked, megint megvannak! :)

#31
Yaroslav

Yaroslav

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 304 hozzászólás
Köszi, várom hogy éljen a link!

#32
enté

enté

    titanium freak

  • fórumtag
  • 7.605 hozzászólás

Enté, neked milyened van/volt?

Nekem egy 1998-as katalógusom van. :D De nem sokon múlott, hogy '99-nem lett egy Timberline.
Ismerõseimnek most is van 1-1 darab acél GT. Az egyik el is repedt, a másikat meg nemigen használják.

Enté: Miért nem mûködnek a korábban általad linkelt régi GT katalógusok? Meg tudnád oldani, h pár napra ismét elérhetõek legyenek és akkor gyorsan letöltögetném õket?! Köszi. Y.

Mert már nincsenek ott a fájlok. Feltöltöm ide, de nem lesz fent korlátlan ideig:
http://potkerek.extr...atalogus/gt.zip

"Some people say I'm a titanium freak - it's okay... I am."

"The titanium is the nicest way to reducing the carbon bikeprint."
[ˈeərəspeɪs tekˈnɒlədʒi]


#33
GT_Atee

GT_Atee

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.743 hozzászólás
Jól írja enté,találtam egy 98-as katalógust és az is azt írja-4130-as cr-mo villával.
GT-Atee

#34
Rabbit

Rabbit

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 992 hozzászólás
  • LocationKelenföld
Nõvéremnek egy '98-as Karakoramja van, majd este ránézek a címkéjére, de látatlanban én is azt mondanám, mint Enté.
'97-'98 közt a vázanyagon nem változtattak, csak a full LX szettet higították RC-vel. '99-ben tovább romlott a felszereltség,-"Koshki"(?) fantázianevû felülcimkézett fékek és hasonlók-, a váz még maradt, 2000-ben már nem emlékszem.
"98-ban "boss black" és "atomic red" volt a két szín...de szép is volt. Enté, neked milyened van/volt?

#35
Yaroslav

Yaroslav

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 304 hozzászólás
BT: Szerinted? ;)

Köszi enté!
Gondolom az uccsó 2 évre már nem változtattak az alapanyagon. Régóta foglalkoztatott a kérdés, így jó, h elõjött és sikerrel megoldódott!
Bár érdekes, h a korábbi timberline-ok (2 is volt ismerõsi körben) még a 4130-asból voltak.
Mondjuk azt sem tudtam, h a '00-s tbl-nek már nem volt meg a hajlítás a támvillájában.
Mindig tanul vmit az ember!

Enté: Miért nem mûködnek a korábban általad linkelt régi GT katalógusok? Meg tudnád oldani, h pár napra ismét elérhetõek legyenek és akkor gyorsan letöltögetném õket?!
Köszi.
Y.

#36
enté

enté

    titanium freak

  • fórumtag
  • 7.605 hozzászólás
Az 1998-as Karakoram és Timberline is Reynolds 525-ös acélból van.

"Some people say I'm a titanium freak - it's okay... I am."

"The titanium is the nicest way to reducing the carbon bikeprint."
[ˈeərəspeɪs tekˈnɒlədʒi]


#37
Bikertigger

Bikertigger

    maximus

  • fórumtag
  • 21.258 hozzászólás

Tehát, a cikk megvan itt (köszi "bloke"):
http://bikemag.hu/co...t/view/120/123/
Ajánlott olvasmény mindenkinek!
Sajnos a minket érdeklõ info ebbõl sem derül ki, így továbbra is nyitott a kérdés és megválaszolásra vár bárkitõl:
Pontosan milyen alapanyagból készült a 2000-es GT karakoram ill. timberline váz?
Elõre is köszi!
Y.

korabeli katalog nem írta vagy nincs senkinek ?

vázakra sincs rámatricázva ?
"Az Ég szemébe nézve, Széttárt karral áll, Halálos viharra vár egy haldokló világ "
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való

#38
Yaroslav

Yaroslav

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 304 hozzászólás
Tehát, a cikk megvan itt (köszi "bloke"):
http://bikemag.hu/co...t/view/120/123/
Ajánlott olvasmény mindenkinek!
Sajnos a minket érdeklõ info ebbõl sem derül ki, így továbbra is nyitott a kérdés és megválaszolásra vár bárkitõl:
Pontosan milyen alapanyagból készült a 2000-es GT karakoram ill. timberline váz?
Elõre is köszi!
Y.

#39
_and/or_

_and/or_

    vendég

  • fórumtag
  • 172 hozzászólás
Yaroslav elmondanad nekem milyen cr-mo csõbõl van a keród váza? köszi :)

#40
kuckuc

kuckuc

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 597 hozzászólás
Én 2004 óta nyomom egy 30 mm becsúszójú Manitouval és semmi bajom a merevségével. Ja, és 90+ kg körül mozog a súlyom,
és enduro/maraton féle stílusban.