Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj

GT vázak

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
182 hozzászólás a témában

#81
juby

juby

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 540 hozzászólás
köszí a gyors választ kb erre számitottam amugy lehet nem lessz zsir új mert van a havernak egy pár éves a garázs falán lóg ugy 1.5éve szinte karcmentes gyönyörü remélem rátudom venni váljon meg töle ha nem akkor uj de bizom benne tavaszra már gt fut alattam

#82
GT_Atee

GT_Atee

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.743 hozzászólás

sziasztok! kérdezném menyire merev egy gt váz hátulja ill. menyire birja a strapát eddig csak jót hallotam felölük épp ezért töröm fejem a beszerzésén egy avalanche nak de 140kg vok igy jól át kell gondolnom a dolgot:D eddig egy scottot nyuztam de sajna már kezd megfáradni.

A kérdésedre azt tudom mondani,hogy az én 80kg-at 6 évig bírta hajszálrepedés nélkül a 2000-es Avalanche-om(elsõ tulaj-40000km),ami a merevséget illeti szerintem kifogástalan.

Az újjról még nem tudok nyilatkozni az majd csak tavasszal lessz bevetve.


GT-Atee

#83
juby

juby

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 540 hozzászólás
sziasztok! kérdezném menyire merev egy gt váz hátulja ill. menyire birja a strapát eddig csak jót hallotam felölük épp ezért töröm fejem a beszerzésén egy avalanche nak de 140kg vok igy jól át kell gondolnom a dolgot:D eddig egy scottot nyuztam de sajna már kezd megfáradni.

#84
GT_Atee

GT_Atee

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.743 hozzászólás
Az újj vázam:http://pix.bikemag.h...um/DSC02981.jpg
GT-Atee

#85
GT_Atee

GT_Atee

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.743 hozzászólás
A leírás a GT kerékpárok(márkák) topicban,ahogy kérted.

#86
GT_Atee

GT_Atee

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.743 hozzászólás
Feltöltött kép

#87
VaNick

VaNick

    vendég

  • fórumtag
  • 124 hozzászólás
Javaslom minden GT-s tegyen fel egy képet a GT-jérõl!!!
Várjuk a képeket!

Hadd nézegessük meg egymás gépeit.
De lehet hogy jó lenne inkább az enté által belinkelt GT topicban folytatni, hiszen nem csak csupán GT vázakról lenne szó, ezért sztem abba a topicba jobban illene, és legalább felráznánk azt a topicot is, no meg a valahol bújkáló GT-seket.

Specifikációkat is mellékelhetnétek, hogy kinek mivel van szerelve a gép, illetve hogy melyik évjárat.

GT Atee, a link a bringád képérõl vmiért nem megy...

Üdv:
VaNick

#88
GT_Atee

GT_Atee

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.743 hozzászólás
kepfeltoltes.hu/view/070106/998475256DSC00018

#89
GT_Atee

GT_Atee

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.743 hozzászólás
Árakkal a feljebb említett Komárnoi boltban tudsz érdeklõdni.

#90
enté

enté

    titanium freak

  • fórumtag
  • 7.605 hozzászólás
Vol két GT csapatmezem is a 90-es évek közepérõl, már nincs meg.

Ide is nézzetek be: http://forum.bikemag...read.php?t=2550

"Some people say I'm a titanium freak - it's okay... I am."

"The titanium is the nicest way to reducing the carbon bikeprint."
[ˈeərəspeɪs tekˈnɒlədʒi]


#91
Iceshark

Iceshark

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.036 hozzászólás
Akad itt Egerben is 3 GT :) Sõt több is, de ezeket személyesen is isemerem, különösen az enyémet :)
Ez a mez kérdés engem is izgatna, igaz beneveztem itt egy BMFT-s mezre, de ez nem zár ki egy GT-s mezt, nadrágot. Most jobb híjján egy Scott naciban tekerek, mégis valami Usa feeling legyen a dologban nem? :)
Akkor már azt is tudom hol veszem meg a legközelebbi vázamat, amúgy mennyiért vesztegetnek mostanság egy avalanche-t vagy egy zaskart?

"Sose becsüld alá az emberi hülyeség hatalmát!"

hegyi kecske ; zõdcség ; városi vadász

a bringaszállító


#92
GT_Atee

GT_Atee

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.743 hozzászólás
Sok-sok egészséget és boldogságot a babának és mihamarabb GT-t alá.

#93
GT_Atee

GT_Atee

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.743 hozzászólás
Amikor legközelebb értekezek a Piko-Bike-al megkérdezem nektek a mez,kulacs témát,amúgy a telefonszámuk:00421357731390 ezen el tudjátok érni õket.Az Avalanche és a Zaskar között az a különbség azonos méretnél (M-es),hogy a Avalanche ejtettebb faru és rövidebb a felsõcsõ hossza ezért inkább mindenes felhasználásu,míg a Zaskar CC-verseny stílust tudhat magáénak.Ezeket az adatokat megtudjátok nézni a Cseh Bikecentrum oldalán:www.bikecentrum..cz/gt.php? .Üdv:GT-Atee.:)



#94
VaNick

VaNick

    vendég

  • fórumtag
  • 124 hozzászólás
SZia Atee,

Na akkor nem is lakunk olyan messze, én Esztergomi vagyok...
Egyszer tekerhetnénk együtt a Vértesben (majd nyáron, mert még közbe tavasszal szülök egy babát :-) , és akkor meg is valósithatjuk a micro-GT találkozót, férjemmel együtt már 3 GT lenne...
Hátha más GT-s is kedvet kap addig hozzá. Szerintem vannak többen is csak össze kéne rázni õket.

Jah, ha már KOmárnoban a boltban jársz, vagy beszélsz velük, megkérdeznéd, hogy tudnak -e beszerezni GT mezeket? (meg esetleg kulacsot)

Még valami: tudtommal az Avalanche és a Zaskar azonos geometriájú, vagy tévedek? Legalábbis a 2-3 évvel ezelötti GT-knél ez volt a helyzet, a mostaniaknál nemtom mi van...

Üdv:
VaNick

#95
GT_Atee

GT_Atee

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.743 hozzászólás
Szia VaNick Attila vagyok,nagyon örülök,hogy végre valaki válaszól kérésemre,fõleg,hogy egy igazi GT-fan és még nem is akármilyen:egy GT-is lány!Köszönöm a segítségedet nagyon örülök neki,igaz már én is rátaláltam a Piko-Bike-ra Komárnóban,beszéltem is velük és várom a 2007-es vázakat.Szerencsére közel van mert Tatabányai vagyok.Egyébként egy 2000-es Avalanche-om van amit a képemen is látsz.Sajnos ennek a váznak a leváltására szeretnék egy újjatt venni,mert megrepedt a jobb láncvillája amit nem várok meg amíg eltörik.Szeretnék helyette egy újj Avalanche Pro-t vagy Zaskar Team-et de nekem az Avalanche geometriája jobban fekszik.Mégegyszer nagyon köszönöm a válaszodat és örülök,hogy nem hagytak magamra ebben a fórumban.A GT tulajok találkája nem rossz ötlet,talán egyszer összejön. Üdv. GT-Atee

#96
VaNick

VaNick

    vendég

  • fórumtag
  • 124 hozzászólás
Hali,

Én úgy tudom, Szlovákia forgalmazza a GT-t...
Asszem van egy bolt Komárno-ban, talán az van a legközelebb Mo.-hoz, persze attól függ ki hol lakik.
Én most akarok rendelni tõlük GT Team mezeket (ezeket szinte egész EU-ban úgy kell keresgélni).

Nekünk egyébként 3 db GT-nk van :-) hát igen, vagy 12 évvel ezelött beleszerettem a GT vázakba, azóta is tart a szerelem (sõt azóta sikerült a férjemet is megfertõzni vele.
Nekem most jelenleg 2003-as Zaskar Race van, páromnak 2002-es Avalanche 3.0-ás. SZerintem GT bicajt tekerni külön életérzés :-)

Régi vágyam, hogy össze kellene hozni a magyar GT tulajokat egy kis csapatba, mint pl a Konásokat...

Hahó GT-sek, jelentkezzetek, hol vagytok?!

Üdv:
VaNick

#97
GT_Atee

GT_Atee

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.743 hozzászólás
Szevasztok mindenkinek Atee vagyok,segítséget kérek egy újj váz vételéhez,vagyis hol tudnák beszerezni Awalanche-ot v. Zaskar-t M-es méretben.

#98
Iceshark

Iceshark

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.036 hozzászólás
Bécsben ha minden igaz gond nélkül lehet venni GT vázakat, tutira nem mondom, de akitõl én vettem az enyémet õ ezt mondta :)

"Sose becsüld alá az emberi hülyeség hatalmát!"

hegyi kecske ; zõdcség ; városi vadász

a bringaszállító


#99
GTpisti

GTpisti

    újonc

  • fórumtag
  • 1 hozzászólás
hö! csõ!!! én a forumba még új vok ... de a bringázásba nem ...
nekem is ruckusom van 1.0 ....
akinek ruckusa van vagy kérdése van az vegyen fel msn re
big-money_gang@hotmail.com
PISTI:afro:

#100
Endroo

Endroo

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.030 hozzászólás
privátban bizniszeljetek. köszi